MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 14:27

Pingu, hea. Very Happy

Aga ma osalen ka see kord, though ma ei kavatsegi öö läbi kirjutada, et 50 000 kokku saada. Ma lihtsalt... kirjutan siis, kui arvutis olen, ja ongi kõik. Kui saan 50 000, siis on hea, kui ei saa... kunagi ikka saan. Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 14:48

Tõesti hästi, pingu Very Happy:D

minul on mõte olemas, tegelased olemas, mingisugune kokkuvõte või värk ka kirjutatud, aga mulle hakkab üha enam tunduma, et ei jõua Wink aga tegelikult otsustasin ma koolis mõnevõrra lõdvemalt võtta ja mitte nii hullult pingutada Very Happy prioditeedid on tants, kirjutamine, sõbrad ja alles siis kool Very Happy (vist tõesti esimest korda elus sellises järjekorras) Razz
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 15:48

Mul on olemas mõte ja tegelased, aga kui ma püüan hakata mingit sisu välja mõtlema, läheb kõik mu peas segamini nagu puder ja kapsad ning ma kaldun avama, et ka kavapunktide paika panemisest mulle eriti abi ei ole Laughing Ma arvan, et kasutan midagi automaatkirjutamise meetodi taolist ning panen kirja absoluutselt kõik, mis mulle pähe kargab. Pärast on hea enda üle naerda Razz

I want more writing buddies Twisted Evil Lisage mind enda sõbralisti, mu kasutajanimi on Schwert Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 16:22

Ma juba rahulikult mõtlesin, et 50 000 tähemärki polegi nii palju, kui mulle tõsiselt kohale jõudis, et seal oli sõnadest, mitte tähemärkidest juttu. -.- Very Happy
Ma ei tea, kas proovida või ei.. Ahhhh, nagu, kindel see, et valmis ei jõua, aga samas oleks kohutavalt lahe ennast tagant sundida veits.. Sest et mõte ja kogu kammajaa on mul juba ammu valmis. *naerab*
Tegelt ma sogan niisama siin.. Aga see tundub kohutavalt lahe asi olevat. Razz
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 16:47

http://ywp.nanowrimo.org/ seal saab noorte omasse registreerida. muidu on kõik sama, aga sõnade arvu saab muuta endale sobivamaks.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 16:58

PK, lisasin su buddy'ks, olen ikka Murtagh. Very Happy

Mul on jutu idee olemas täiesti, aga mingit sisu ja värki ma praegu mõtlema ei hakka. Jutu käigus ja öösel. Ja tundides. Very Happy

Aga jah, ma pean kahjuks koolis rohkem pingutama, mitte lõdvalt võtma, viimane aasta siiski ja ma tahan eesti keele ja inglise keele seda kiitus värki saada, et mitu aastat järjest viis aasta ja siis... ma ei tahak eriti kolmesid tunnistusele. Very Happy Seega... juttu kirjutan vabal ajal.

Jah, nagu ma tõesti hakkaksin nüüd täiega õppima. Muidugii.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 17:02

Ma registreerusin ka siiski. Very Happy LittleGirl, lisasin mõndasid juba buddy'deks, aga mitte väga. XD
Oh jaa, mul pole õrna aimugi, kust seda aega võtta.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime30/10/2010, 19:10

No, kui kõik ennast reklaamivad, siis lisage Plondu kaa (:
Ma arvan, et ma mõned tundsin fooruminimede järgi ära ja lisasin, aga.. siiskisiiski Very Happy


Edit: Holy fuck, üks nädal tehtud ja ma ei suuda enam Very Happy Mitu päeva järjest istun kesköösel ja kirjutan kellaga võidu.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime7/11/2010, 18:34

Ma osalen, ma osalen! Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime7/11/2010, 19:09

kõige naljakam on see, et nüüd, nanowrimo ajal, tunnen ma äkitselt, et kõik asjad on kuidagi tasakaalus. ma käin koolis, õpin (kui viitsin ja jõuan Very Happy), tantsin ja KIRJUTAN, aga mul jääb veel aega üle ka lugemiseks Very Happy kuigi ma tahaks teada, kuidas ma järgmisel nädalal jõuan Razz
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime7/11/2010, 20:11

Kurat, ma ei arene absoluutselt. Varsti on 6000 sõna, aga siiski. Mul on veel NII palju minna. o_o
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime7/11/2010, 21:16

mul on 25% oma sõnade arvust olemas Very Happy kuidagi üllatusena tuli, kui vaatasin Razz samas on see vist ainult selle pärast, et ma eelnevalt storyline'i paika olen pannud ja suht korralikult, tegelikult Very Happy vahepeal on lihtsalt raske dialoogi sobituma saada Razz
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime7/11/2010, 21:34

Üle 6000 sõna. Ja ma tahtsin täna õhtuks umbes 10 000 valmis saada. Jesus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime7/11/2010, 22:25

Hell. Yeah. Ma olen endiselt eufoorias ja kirjutan korraga kohutavalt kiiresti ja kohutavalt palju ja kasutan meeletult sidesõnu ja omadussõnu ja paska ja okei, ma lõpetan selle spämi ära ja räägin asjast.
11,239 ja seda tänu PK'le, kellega pidasime vägagi tasavägise sõnasõja - mina võitsin 70 sõnaga. Nanoestis on see muidugi kirjas, pluss igasugust kasulikku pudi-padi. Siiani kaifin seda võitu, sest nii palju pole ma tunni aja jooksul varem kirjutanud - 1795 sõna. Oleks tempot tõstnud ja netist vähem nimesid otsinud + msnis teistele karjunud, et ma sõdin ja nendega ei räägi, oleks ilmselt 2k ära tulnud. Küll jõuab. Täna on igatahes suur comeback, sest lasin reede üle - peavalu ja ilge surmamineja tundega ikka naljalt sõnu ei trüki. Jääaeg 3'e 3D's sai küll vaadata, aga see on hoopis teine teema.
Igatahes, mina olen kittycornelia, lisage. Ma ei viitsi praegu teisi lisada, aga teen seda niikuinii, sest olen hüperaktiivne ilma energiajoogitagi.
^
^
Nonsense warnung. Lähen ära ja lõpetan trollimise ja kirjutan oma 430 sõna ära ja rohkemgi veel. Okei tsau.

PS. LUGEGE NANOESTI ONEGAISHIMASU ARIGATO~

EDIT: a, ja muidu on minu prioriteedid umbes sellises järjekorras: kodu ja kool, töö, romaan, cosplay kostüüm. Sest cosplayd on vaja alles detsembri lõpus.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime7/11/2010, 22:43

7482 sõna. jesus! o_o
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime9/11/2010, 23:49

Ma panin end young authorsite omasse tunduvalt väiksema word countiga kirja. Ma olen hetkel 6000 sõnaga maas... I don't think i'll make it Very Happy Aga YA vb saan ära (:
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime10/11/2010, 14:43

ohoo Very Happy mis kasutajanimega sa seal oled? Very Happy saaks endale esimese sõbra ka Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime10/11/2010, 14:48

Ma ootan juba aega, mil keska läbi saab ja mul on terve kuu aega kribada. Ööd ja päevad Very Happy Nii, et kool ega töö ega miski muu ei segaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime10/11/2010, 16:41

Üle 14000 sõna. Eile sain kirjutatud üle 3/2000 Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime10/11/2010, 20:40

20,242 sõna.
HUUUH. Ma olen niisuguses kirjutamishoos, et anna otsad. XD
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime10/11/2010, 22:16

YA-s olen kassikangas Very Happy
Wrimos olen Plondu Very Happy
Ja täna jälle läks täiesti ebaproduktiivselt mööda -.- KOOL on kahjuks esimene asi Sad
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime11/11/2010, 20:30

NaNoWriMo näitab, et ma jõuaks 27 novembril lõpetada. Ja mul ei ole ideid ka praegu. o_o APPI!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime12/11/2010, 14:33

minu wrimo ütleb, et kuues jaanuar. Nice Wink
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime12/11/2010, 21:57

Hetkel ütleb 24 november.
Ja mul on 25227 sõna. Kas ma olen tõesti ainuke, kes neist vähestest eestlastest tõesti nii palju korraga kirjutada jõuab? Mul oli eile ideekriis, aga ma sain niiumbes 1000 sõna kirjutatud, mis olid ka ülejõu.


Viimati muutis seda Michelle Manson (13/11/2010, 16:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime13/11/2010, 12:33

24. veebruar? Ega sa ometi natuke mööda pannud?

Ma olen maas, päris karmilt. Magada pole saanud ja õhtuti pole aega kirjutada, sest kogu aeg on mingisugune triangel tantsukursuste ja kontrolltööde ja muu idiootsusega. Pealegi on järgmine nädal mitu ränka kontrolltööd, kus ma pean hästi tegema, et oma hindeid rivis hoida. Kurat küll.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 16 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: