MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 PÄKAPIKUD!!!!JEE!!!

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

PÄKAPIKUD!!!!JEE!!! Empty
01122009
PostitaminePÄKAPIKUD!!!!JEE!!!

Hei!Very Happy

1. detsember!!!

Haige olen. Sad Olen viimase nelja päevaga vaadanud kõik Harry Potteri osad,Forrest Gumpi ja Uhkust ja eelarvamust,lugenud läbi Harry esimese ja teise osa,ning "Pärast kaheksat". Haige on igav olla.

Igatahes pole ma ikka veel saanud "New Mooni" vaatama minna,sest ema ei luba. See-eest käisin ma laupäeval "Musta õhupalli" vaatamas,mis oli üks parimaid filme,mida ma näinud olen.

Pärast seda pidime sugulasega(aasta noorem minust) kella 21-22 Solarises hängima,kuid selle asemel sõitsime liftiga üles-alla,üritasime eskalaatoril valesse suunda joosta,külastasime Vabadussammast ja annetasime sellele ¹okolaadi,üritasime jõulukuuske vaatama minna,kuid et me ei teadnud,kus pool asub Raekoja plats (tema elab Raplas ja ma olen Raekoja platsil käinud vaid korra ja miks nad kuuse üldse sinna panid kui seal käivad vaid turistid??? Question ) ja seejärel leidsime risti alla viiva trepi,mis viis Vabaduse väljaku alla parklasse ja et me nägime peale trepi ka teist väljapääsuteed-tegelikult polnud see küll tee vaid lihtsalt sopaküngas,millest üles ronides jõuab risti juurde-siis otse loomulikult jooksime mööda seda üles,mina oma libedate taldadega lumivalgete poolsaabastega mitmeid kordi peaaegu alla libisedes ning lõpetuseks,Solarisesse tagasi minnes jooksime viimased 10 meetrit kiiremini,kui kunagi varem,sest kuulsime püstolipaukudena kõlavaid laske (juba Solarises sees olles nägime,et tegu oli hoopis ilutulestikuga). Mida kõike tunni sees ei jõua ära teha. Very Happy

Igatahes üritab minu kõrval Hermione Dumbeldore`i armeed kokku panna ja Harry seletab neile,et Voldemort on tagasi.
"...aga fakt on see,et mul oli õnne." mINA joon mina kakaod ja lähen nüüd filmi vaatama. Very Happy

EMMA
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

PÄKAPIKUD!!!!JEE!!! :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: PÄKAPIKUD!!!!JEE!!!
Postitamine 1/12/2009, 16:34 by Maiu Laaneoja
raekoja platsi ei tea? hästi hästi Very Happy
Audrey
Re: PÄKAPIKUD!!!!JEE!!!
Postitamine 1/12/2009, 17:18 by Audrey
Very Happy

By the way, kui ma arvasin ,et see on jälle mingi päkapiku-teema, lõi kohe pähe lause:

"Mul ei käi päkapikud. I'm naughty girl. "

XD
Re: PÄKAPIKUD!!!!JEE!!!
Postitamine  by Sponsored content
 

PÄKAPIKUD!!!!JEE!!!

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: