MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+19
kcissy
Taylor
Tricia
Helen
Tuki
TheBoY
Griffu.
Pingu
black
Karolin
Pizza
GossipGirl
Audrey
Keiti
Kärolyn
Tärru.
padjanägu, [h]
swessu
Maiu Laaneoja
23 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime27/12/2009, 17:04

yeah. kindel, et palavikku ei ole? see esineb enamasti just siis. kui püsti tõused, tunned seda rõhuvahetust ja hakkab hullult valutama, on raske püsti olla.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime27/12/2009, 17:09

Peaks pärast siis ikkagi kraadima ka :)
No praegu küll ei tahaks eriti haigeks jääda Sad
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime27/12/2009, 21:01

yays, vaheajal haigeks, sa oled osav, auts Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime27/12/2009, 23:37

Vaheajal haigeks? Haa, süüdistage mu isa ja ema, kes mõlemad on kopsupõletiku eelstaadiumis.
Ma ei jäänud küll haigeks, kuigi eile sai väljas külma käes õhukese pusa väel tantsuproovi tehtud. Very Happy
Eiei, Riias oli väga äge. Tahaks väga veel minna..

Keegi 5. jaanuar 3D "Avatari" viitsib vaatama? Ma olen sel ajal ilmselt Tallinnas.
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime27/12/2009, 23:42

Mina olen nohu sees. Ma ei saa magada ka. Pool ööd kõnnin segaselt ringi, üritades kuskilt midagi sellist leida, mis mu nina lahti teeks. -.- Ja ma käisin üleeile uisutamas ka; Pärnu kossuväljakul. VÄga jube jää oli ja ainuke asi puhastamiseks oli mingi hale labidas. Aga muidu oli lahe. Ma olin juba siis veits tõbine, aga ikka ronisin sinna. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime27/12/2009, 23:45

Mul on ka nohu. Vahepeal läheb mitu pakki taskurätte päevas. Ja magada ei saa ka. Siis istun arvutis ja luristan. Peavaluga. Neutral

Nina teeb lahti... ano.. Korralik nohurohi. Mida minu kodus ilmselgelt ei leidu.
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 00:34

Ma olen terve! Very Happy
Jõulud on tõsiselt tore aeg, et te teaksite. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 00:57

Iris, ära ürita omaette rääkida. Very Happy
Eniveis. Ma pean tõesti magama minema.
AGA MA LUKSUN IKKA VEEL! Ebaaus.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 01:22

Jõulud on tore aeg siis, kui pole tuisku, grippi ja nõmedaid vanemaid. Ehk mitte kunagi. Omast kogemusest võin rääkida.
Kuigi kingid on küll toredad. Ühel aastal kassipoeg, teisel aastal läpakas... Mida võiks üks hing veel tahta? Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 12:46

jah. good that at least everyone else had a good time.

ja Iris, high five! Very Happy mul pole ka absull mingit tõbe kallal, kuigi sai päris korralikult venna juures tööd tehtud väljas Very Happy ja saunast lumme hüpatud.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 13:01

ma kraadisin end eile õhtul ja ma olen geenius- täpselt 37!!!

Nohu on ikka päris jube. isegi magama ei saanud normaalselt jääda.
Nüüd hommikul vaatasin elutoas K&V kordust ja enne lõppu jäin magama Very Happy
Pool ööd nuuskasin nina.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 13:20

Ma just sain terveks õnneks..

Mm.. Nii tore. Täna on esinemine. Kell 12 pidi olema proov. Siis saadeti sõnum, et kohtume kell 13. Ja siis sõnum et kohtume kell 13.30.. fono pole valmis. Ja siis sõnum et takistused tulid ja ei tea, millal kohtume. Very Happy Very Happy Normaalne. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 13:40

Thats so cool.
*sarkasm või nii*

Ootad millal minema pead?
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 13:44

yeah. asjade edasilükkamine on kõige toredam üldse! Very Happy aga ma nüüd lähen. olen sõbranna katsejänes uurimistöö tarvis Razz

cya! Wink
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 14:22

Power mängib DigiTVst taustaks, üritan "kassisilma" edasi kirjutada, tahaks süüa, üldse on imelik olla... Wääää!!!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 15:09

Ma endiselt ootan.. Very Happy Kell kaheksa hakkab kontsert, ma olen ühe proovi teinud.. Öösel kirjutati noot ja tehti fono. Julm. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 15:16

Nii tore :)
Kõik enam-vähem viimasel hetkel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 15:44

Meie esinemisel Riias sai ka viimasel hetkel otsustatud, et ühe osa tantsust pean mina tantsima üksi, soolos, sest mina panin ju koreograafia kokku ja oskan seda kõige paremini... Nii jube oli üksi tantsida, kui kõik teised teevad oma liigutusi seal tagapool.. Kaamerad sähvisid, eriti rambikas Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 17:25

pffff. tuli meelde, kui me thrillerit tantsisime tantsuvõistlusel xD that was fun Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 17:51

Meil oli ka MJ kavas sees Very Happy
Kui saaks video lingi ka... https://www.youtube.com/watch?v=ZRtghP-lC18 lol lol lol XD
Mina olen see väike halli pusa ja musta seelikuga hüperaktiivne Haruhi.
Mina panin muusika ja koreograafia kokku :3
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 18:08

see, kes lõpus ainsana püsti jäi? hallika seelikuga? tantsisid kõige paremini? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 18:11

Jah, mina'p see olen. No, kas ma just kõige paremini tantsisin, aga kava oskasin jah kõige paremini. Very Happy

Kuule, ma vaatan, et kaks mu juttu on parima järjeka valimisele kandideerima pandud. Ema kommentaar oli: "Aga õige kah, sa kirjutad väga hästi." On's ta mu jutte üldse lugenud? XD
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 18:17

mina oma emale ei julge küll jutte näidata. novelle osasid veel, aga pikemaid mitte. neid, mida hetkel kirjutan võinoh, on nö järjekorras, mis pole nii titekad, neid veel julgeks, kui valmis saan Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 18:34

ma oma teada polegi talle midagi lugeda andnud. kust ta siis teab...

ta ei saaks lihtsalt mu mõttemaailmast aru.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime28/12/2009, 21:53

Mis värk see on, et üks aadress, kuhu mul on väga-väga vaja, ei lähe lahti?? *kulmukortsutus* Väga nõme, ausalt.
Agaa. Very Happy Suhtkoht igav on nagu, või mis. Very Happy Ja loomekriis piirab mind ikka veel, kui nõme. Ja ma ei saagi homme raamatupoodi, vaid pean kolmapäevani ootama! Ebaõiglane. Tegelt ka.
Olgu, ma jätan nüüd oma mõttetu loba. Very Happy
Kuigi, tegelt tahtsin ma veel küsida, et kas peale parima järjejutu näiteks lühijutt ja autor ja muud asjad ka sel aastal valitakse? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 19 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 19, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: