MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+19
kcissy
Taylor
Tricia
Helen
Tuki
TheBoY
Griffu.
Pingu
black
Karolin
Pizza
GossipGirl
Audrey
Keiti
Kärolyn
Tärru.
padjanägu, [h]
swessu
Maiu Laaneoja
23 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 10:43

Dear. Mother. Of. God.

Jimmy "The Rev" Sullivan on surnud. As in.. Parim trummar.. Oh. My God.

Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 15:26

Vabandage mu mitte-eriti-taktitundelist küsimust, aga who the hell is Jimmy "The Rev" Sullivan?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 15:32

A7X'i trummar.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 15:32

Pole kuulnud. Neutral
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 15:41

Takuya - imelik tants, peab tunnistama.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 15:46

Takuya Kenzo kirjutas:
Meie esinemisel Riias sai ka viimasel hetkel otsustatud, et ühe osa tantsust pean mina tantsima üksi, soolos, sest mina panin ju koreograafia kokku ja oskan seda kõige paremini... Nii jube oli üksi tantsida, kui kõik teised teevad oma liigutusi seal tagapool.. Kaamerad sähvisid, eriti rambikas Very Happy

See on alati nii, et see kes koreograafia teeb oskab ise seda kõige paremini Very Happy
ma mäletan, kui sõbrannaga koos tantsutrennis käisime ja kui ma seal pingil istusin ja vaatasin kuidas teised tantsisid ning oma suu lahti tegin : "Aga te võiks ju selle koha hoopis nii teha..."
Ma ise tantsisin ka mõnikord, kuid koreograafiat oli ja on parem teha, sest ma põen rambipalavikku ja ei suuda laval esineda.
Ainult siis saan laval esineda, kui ma olen vihane Very Happy. Siis lihtsalt teen "oma asja" ära ja see tuleb hästi välja.
Aga kõige kiiremini olen koreograafia teinud kahele loole:
1. Teddy Verseti ft. T-Pain "Church"
2. Madonna ft. Justin Timberlake "4 minutes"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 16:04

Loore - 1) see on animetantsude hübriid 2) see pidigi imelik olema, et see rahvale meeldiks. Very Happy

Audrey - meil oli Christmas Show koolis ja tüdrukud õppisid mingit tantsu. Ma ei tantsinud.Vaatasin seda kolm korda järjest, tõusin püsti ja tegin samu liigutusi kaasa. XD Ma olen mingi eriti kiire õppija vist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 16:11

aga me tegime venna ja vennanaise õega liumäe! Very Happy kuhjasime, elar tampis ja kallasime rohkesti vett vahele ja peale Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 16:52

äge Very Happy kunagi oli minu kodukandis ka ühe mäe küljele hüppekas tehtud, lume ja veega. mitu kelku lõhuti seal ära ja põrutasin sabakondi ka sandiks XD
edukat luumurdmist siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 18:59

Takuya Kenzo kirjutas:
Audrey - meil oli Christmas Show koolis ja tüdrukud õppisid mingit tantsu. Ma ei tantsinud.Vaatasin seda kolm korda järjest, tõusin püsti ja tegin samu liigutusi kaasa. XD Ma olen mingi eriti kiire õppija vist. Very Happy

sama siin Very Happy

Kui me tantsu õppisime siis esimene kord tegime kõik aeglaselt läbi ja siis kolmas kord juba kiirelt.
Kui kõik pühendunud on lähebki ruttu Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 19:29

pff, katsetasin. üldse ei olnud libe. kallasin veel mõnikümmend litra vett peale Very Happy homme näis, kas aitas Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 19:31

ma pole sel aastal midagi lumest ehitanud. peaks ühe lumememme või midagi sellist ikka tegema ja pärast orksi pildi toppima tõestuseks :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 19:32

venna tegi. siiamaani on väljas. smiley-face on ees ja mingi punane värk isegi mütsiks. julm äge näeb välja Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 19:48

Hahaa :) Kui terveks saan teen ka Very Happy
Emme juba ka küsis kas ma ei tee x)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 19:58

jess! lõpuks ometi kirjutasin midagi Very Happy ehk minu loomingu all üks lühike novell ilmunud Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 20:15

Tantsimisest rääkides veel, muutub meie 4x nädalas trenni vist 2x vms... Rahvatants jääb, aga no, show õpetaja kohekohe sünnitab ja me ise suudaksime suure karjumise peale ainult tantsu teha. Aga no me siiski üritame. Ja ilmselt saab ühest show-trennist võimlemispeo kava õppimise trenn. Nii et kui hästi läheb, jääb 3 trenni nädalasse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 20:29

Ma tantsin oma lõbuks. Need esinemised on vaid tänu sellele,et mind on erinevatele üritustele esinema palutud.Näiteks Animatsuri 2009 ja Riia Anime X-mas 2009. Ilmselt saan ka uuel aastal mitmeid nö "koreograafiatellimusi". Üks on juba tulnud.

Pole üldse see talv lume või jääga midagi teinud. Ainult täna keset päeva sai maja ees mööda jääd liugu lastud, see väga hea sile seal. Aga muidu...Lumesõda pole üldse mänginud jne. Olen terve ka tänu sellele.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 22:09

jumal küll, milline õnnetus telekas on. tahavad mängida kaarte ja siis iga käigu järel: elar. eliise. elar. eliise. elar. ELAR! eliise.
nagu. geesh! vähe viitsingi nii mängida ju.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 23:46

Mis toimps?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime29/12/2009, 23:59

Südaöö kohe. *kihutab Hell Correspondence'i*
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime30/12/2009, 00:12

Issand, kõik mu ümber magavad, kogu korter on norskamist täis, aga minul pole une raasugi Very Happy
Mul ainult keerlevad peas igasugused mõtted, ja eriti sellest, et homme hommikul tuleb vereproovi andma minna pale
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime30/12/2009, 00:36

Mingi imelik kargas mulle MSNis just kaela, et SULLE MEELDIB OTT:O?
Otsen weird.. mul pole seda tsikki isegi MSNis mitte. Ja siis ta ütles, et talle meeldib Marten. Noh jumal, teaks ta neid peretülisi, mis meil isaga kodus olid, kui tema Birxi poolt oli ja kui ma ütlesin, et kui Marten välja läheb, ei vaata keegi meist enam superstaari.
Ja Ott on praktiliselt houmi, imelik oleks, kui omasi ei toetaks...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime30/12/2009, 00:55

Ma olen juba.. kolmandat(?) ööd üleval. Eile ärkasin kella 13'ne paiku ja nii.

Mulle meeldis üldse Anis kõige rohkem, VAT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime30/12/2009, 01:00

Anis oli ka lahe jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime30/12/2009, 02:16

Anis on MUSKA! Ja tema järgi sai üksmu rollikategelastest nime. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 20 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 20, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: