MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 -

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

- Empty
02012010
Postitamine-

Hei!

Head esimest jaanuarit ning 2010. aastat! Kirjutan oma vaheaega üles,et kui kirjanduse õps tahab vaheaajast kirjandit saaksin ma kohe järele piiluda,mis siis toimus.

Mõttekad sündmused minu vaheajas:

Jõululaupäeval olin pere ja tädiga isa juures. Tore oli,sõime nämmat parti ning päkapikkud tõid kingitusi. Mu väikevend sai Nintendo,niiet ma loodan,et nüüd lõppeb esimese Nintendo pärast kaklemine.

Laupäeval käisin ma sugulaste juures Raplas. Pidasime nendega jõule ning vanavanaisa sünnipäeva. Pärast kohalejõudmist sõime-jõime,ajasime juttu ning siis kästi lastel õue minna(kummalisel kombel oli pärast meie tagasi jõudmist kuuse all kingid). Ka mu tädi koos oma mehega ja vanatädi kõik lapsed tulid. Õue minnes hakkasid Marko ja Kristen lumepalle loopima ja seda tegid kohe ka minu vennad. Nii me siis läksime Bellu algatusel Aiamaa poole,ise vanadest kortermajadest möödudes lumepalle loopides. Hetkeks põikasime ka metsast läbi,kus mängisime lumekuulidega korvpalli (olgem ausad-tegelikult mängisid korvpalli vaid poisid). Kuid kui me põllu äärde jõudsime,meie Tairiga Markot anumas,et ta meid ei loobiks,siis otsustasime edasi hoopis Lennuväljale minna. Kuigi lennuväli ise oli maantee lähedal,oli meie sihtpunkt kahe kilomeetri kaugusel. Nimelt läksime me metssigade söötmispaikka,kus ronisime jahimeeste laskmispukki otsa. Kuid sinna tee oli tegelikult isegi lahedam,kui koht ise. Nimelt pidasid poisid teel sinna lumesõda. Kord viskas Marko mu vendi lumme,kord hakkasid Marko ja Kristen maadlema (Kristen võitis-Marko lendas lumme ning tegi tagurpidi kukerpalli,enda nägu lumine) ja Marko missioon näis olevat sundida mind vastu talda kopsates lumme kukkuma. Very Happy

Aastavahetus oli vinge. Olin Raplas sugulaste juures. Bellule tulid sõbrad külla ning mina Getuga hängisime koos nendega. 12. läksime linna Karmani esisele platsile,kus linn lasi ilutulestiku. Ilutulestik oli vinge ja paljud lasid ka ise rakette õhku. Getu tantsis "Palmisaare" ja säraküünalde saatel,mille peale meie seltskond kõht kõveras naeris ning tõmbas oma venna sõbral suitsu suust ära ja viskas maha Cool (nagu ma pärast teada sain,oli see tüüp juba 18 täis,aga mis sellest). Pärast läksime tagasi nende juurde ning nemad hakkasid Euroopat mängima ning meie vaatasime telekat. Kella poole nelja paiku hakkasime tina valama. Minu oma tundus alguses surmasööjana (pikk keep,kapuuts ning tõpselt samasugused "silmad" nagu Mustal Märgil) kuid lähemalt vaadates võis see olla ka kiivri,püstoli ja keebiga superkangelane,kes istub või seisab mõne kõrge toru otsas. Pärast tinavalamist ajasime Pärdiga juttu ning läksime siis nelja paiku magama. Sleep

Terve järgmise päeva vedelesin ma voodis ja vaatasin telekat,koos Annaka,Getu ja Belluga. Kristen ärkas kell poos kuus,niiet pole vist mõttet arvata,kas ta enne kümmet hommikul,kui ta saunast tuppa tuli,ka magas. Läksime poole kuuesele rongile ning seal sain ma teada,et me läheme ema ja mu "kasuonudega (vanaema uue mehe lapsed,üks 17 ja teine 20) "Avatari" vaatama. Kui me kinno jõudsime oli järel u. 8 kohta ja kõik eraldi,kuid kui fighti osa välja arvata,siis oli film nii hea,et mul oli tõiesti suva,kes mu kõrval istub.

Ja ma ei saa aru sellest,et mulle tuleb inspiratsioon peale just koolis. scratch Mu koolikott on täis erinevate juttude tegevusi,nimesid ja värke,aga kodus kirjutada ma ei suuda. Aga kuna praegu on vaheaeg ja aega küllalt siis ma ikkagi üritan midagi kirjutada.

Emma Like a Star @ heaven


Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

- :: Comments

Audrey
Re: -
Postitamine 2/1/2010, 14:36 by Audrey
x)

Pead hakkama kohvikutes/raamatukogudes kirjutama Very Happy
 

-

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: