MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hehe.. :D

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Hehe.. :D Empty
12012010
PostitamineHehe.. :D

Hei! Very Happy
Ma lasin siis ka endale blogi teha Very Happy

Üks nõme päev jälle selja taga ja homseks liiga palju õppida... Ja samaks tahaks oma järjejutuga edasi töötada (minu esimesega Very Happy ) ning raamatut oleks ka vaja lugeda, neljapäeval juba lugemiskontroll.... Aga mida iganes Wink

Aga tänane vene keele tund oli super Very Happy Alustuseks õpetaja otsustas, et tunnikontrolli ta meile täna tegema ei hakka, kuid palus meil ikkagi iseseisvalt mingeid ülesandeid teha ning lubas kõigile, kes hästi teevad viied panna Very Happy Ja mis te arvate, kui hästi ma tegin? Razz Muidugi, sain ma viie (kuigi ma polnud kordagi seda osa kodus õppinud). Ja siis ma suutsin oma läätse kuhugi ära kaotada (ikka vene keele tunnis) Very Happy ja pärast leidsin, et see oli silmalau alla läinud Very Happy Igatahes oli kogu klass selleks ajas juba püsti ning kõik olid ametis minu läätse otsimisega Very Happy

Aga kõige parem oli see, et me trenniga ikkagi läheme Koolitantsule, aga ainult kuus parimat saavad esinema. Neutral Ja nüüd ma siis üritan kõige parem olla Very Happy Aga see laul, mille järgi me tantsu teeme on lihtsalt nii imelik Very Happy mingisugune regilaul on Razz


Issand, te ei tea, mille ma praegu ekoolist leidsin Very Happy Meie esta õpetaja on lugemiskontrolli kuupäeva ära muutnud, nüüd on see 28. jaanuaril. Very Happy *hüppab rõõmust* Lihtsalt ei ole võimalik... Laughing Ta kunagi ei muuda selliseid tähtaegu.

Tundub, et ta muutis mu päeva ilusaks Very Happy Ja võib-olla ma suudan isegi nädalavahetusel oma esimese järjeka üles panna :)

Igatahes.. jah.. ma nüüd õppima Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Hehe.. :D :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: Hehe.. :D
Postitamine 12/1/2010, 20:08 by Maiu Laaneoja
hah, õnnitlused blogi puhul Very Happy

ja edu selle koolitantsuga. do it the passionate way, it'll help, i think Very Happy ela tantsu sisse Very Happy

ja grr, sul veab lugemiskontrolli kohalt. tahaks kaa...
kcissy
Re: Hehe.. :D
Postitamine 12/1/2010, 20:16 by kcissy
tänks Very Happy

ja ma ei suuda isegi ära imestada, et õpetaja selle edasi lükkas Very Happy
Re: Hehe.. :D
Postitamine  by Sponsored content
 

Hehe.. :D

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: