MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ...

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

... Empty
13012010
Postitamine...

Tsauu :)

Täna on olnud täiesti crazy päev Very Happy Ja mul on terve päeva olnud reede tunne - lihtsalt ei viitsi enam õppida Very Happy Lisaks ma avastasin, et lühikirjandi kirjutamine on niiiii raske - mõtte aina jookseb ja jookseb ning ma olen juba neljandal leheküljel Razz Ja homme tuleb jälle üks mõttetu päev Very Happy

Ja meil tuleb koolis mingi keskkonnanädal ja ma pean mingisuguse ettekande tegema... Kas te teadsite, kui lahe lind on siniraag?? Nagu niiiiii armas, nagu mingi eestimaine papagoi Razz Ja teda on Eestis liiga vähe alles (mingi kuni 15 paari Neutral )

Ja siis klassijuhataja rääkis täna katsetest (ei, ei, ei, ei!!) ning valikeksamist (õnneks, ma tegin oma valiku juba suvel - inglise keel Very Happy ). Ma lihtsalt ei tea, mis edasi peaks saama, kui ma oma kooli sisse ei saa...

Aga ma nüüd kirjutan oma kirjandit edasi Very Happy Ja üritan sellega mõistlikuse piiridesse jääda...... Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

... :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 20:09 by Maiu Laaneoja
tean seda lühikirjandi asja. täiesti lõpp. nii oleks tahtnud kirjutada edasi. nii haige, kui pannakse heale teemale mingid piirangud ette, nagu come on! Very Happy

sa elad kusagil eraldatumas kohas, et oleks väga aegavõttev kusagil mujal koolis käia siis või milles asi? Very Happy ja miks sa ei peaks üleüldse saama sinna sisse?
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 20:25 by kcissy
Just Very Happy

Tegelikult ma võiksin ükskõik, millisesse kooli proovida Tallinnas, aga lihtsalt oma kool ja puha, ei taha JÄLLE kooli vahetada Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 20:30 by Maiu Laaneoja
kus koolis sa käid? Very Happy et on mingi hea kool siis, et parema poole pürgida ei võiks Very Happy
Audrey
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 20:34 by Audrey
Nõustun lühikirjandi koha pealt :)

Meile seati kord sõnade arvuks 150 *no come on, eks ole!?*
Natsa vähe minu jaoks.
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 20:40 by kcissy
Ma käin GAG-s. Very Happy

Täpselt! Ja siis vahest on lugemiskontrollidega sama asi: ma lihtsalt ei saa pidama, kuigi meil on küsimused täpselt ette antud Razz
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:03 by Maiu Laaneoja
GAG'is? miks ma küll seda arvasin Very Happy üheksandas? Very Happy mul käib trennikaaslane ka seal üheksandas Very Happy ja siis üks sõbranna kümnendas ja kaks sellist tuttavat üheteistkümnendas Very Happy
et trennikaaslane on tõnis, kui tead? Very Happy
Audrey
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:04 by Audrey
GAG? Pikemalt mis? Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:04 by Maiu Laaneoja
gustav adolf, blondu Very Happy
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:05 by kcissy
minu klassis ta vähemalt ei käi Very Happy Aga kuidagi on nagu tuttav nimi küll Razz

jep, gustav adolf Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:07 by Maiu Laaneoja
keemia talle igatahes meeldib, seda ma tean Very Happy käis olümpiaadil ka eile. nii kahju, et sa ei käinud Very Happy
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:11 by kcissy
meil on maailma parim keemia õps Very Happy tema tunnis pole mitte kunagi igav, kõik pigem naerukrampides ning kõik saavad asjadest aru Very Happy eelmisel aastal oli umbes 30 inimest, kes tegid keemias põhikooli lõpueksami Very Happy

eelmisel tunni õpetaja näiteks seletas meile, miks sherlock holmes nii lahe on ja miks see film nii hea on Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:12 by Maiu Laaneoja
lol, isegi elin räägib, et ta on hea keemia õpetaja Very Happy ja ta on rootsi keele klassis, mitte reaalis Very Happy
ja kusjuures, tõnis ka ullult põeb, et kas ta ikka saab sisse Very Happy nkn saate, mõlemad Very Happy
Audrey
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:13 by Audrey
Maiu Laaneoja kirjutas:
gustav adolf, blondu Very Happy

aaaahaahhhhhh!
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:15 by kcissy
see pole kunagi kindel Neutral
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:22 by Maiu Laaneoja
come on. ma oleksin ka saanud, kui ma oleksin päriselt mõtelnud sinna saada. aga ma tegin katsed nii lebolt, et ei mõelnud absull. vestlusele kutsuti isegi, mille üle väga üllatusin Very Happy
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:25 by kcissy
ja kusjuures see aasta on veel kergem, sest nad on seda lävendit alla lasknud ning vestlusele saab rohkem inimesi, aga siis tuleb sealt ka edasi pääseda Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:28 by Maiu Laaneoja
ole nüüd, mida sa põed Very Happy kui sa tahad saada, siis saad ka Very Happy pole ju mingi lausidioot Very Happy
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:37 by kcissy
selles ma nüüd küll kindel ei saa olla Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:37 by Maiu Laaneoja
düüüd, mis su hinded keskmised on? Very Happy
Audrey
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:50 by Audrey
Mul oli tunnistusel üks kaks ja see oli mata ja üks põhjuseta puudumine (põhjuseta puudumisi ei tohiks muidu olla aga millegipärast oli kõigil üks puudumine ja dire arutas, et kas teil on see grupiviisiline popikas Very Happy )

Ja sain sisse.

Ps. Oma kooli omad saavad pm alati sisse, kui hinded/käitumine korras
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:57 by Maiu Laaneoja
gagis on teistsugune süsteem. ühiskatsed,k õik peavad tegema. et kui ikka jääd keskmisest alla, siis ei saa. aga kui oled seal nagu teistega ühisrinnas, siis eelistavadikkagi omi.
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 21:57 by kcissy
mul üldiselt neljad-viied Very Happy

osad õpetajad ütlevad, et oma õpilased on nagu eelisseisus või midagi, aga samas teised kinnitavad, et see pole nii Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 22:03 by Maiu Laaneoja
nad kinnitavad, et ei ole, aga tegelikult on. seeo n see avalikkuse poliitika Very Happy

noh, siis on no problemo, ju! Very Happy
kcissy
Re: ...
Postitamine 13/1/2010, 22:05 by kcissy
kui sa nii väidad... Very Happy
Re: ...
Postitamine  by Sponsored content
 

...

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: