MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 nii kiire..

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

nii kiire.. Empty
17012010
Postitaminenii kiire..

Mul pole mitu päeva olnud aega eriti midagi kirjutada, nii et... Siin ma hetkel olen Very Happy

Reede oli tõesti väga mõttetu päev ning peale seda ma tulin koju ja hakkasin "lihtsalt olema" Very Happy Razz Eile käisime perega Kundas vanavanaema juures tolle sünnipäeva pidamas ning ma ei tea, kuidas meil emaga jäi jõudu üle, et õhtul lisaks ka ujuma minna Very Happy

Täna tuleb pärastlõunal tantsuproovi minna ja siis pärast seda ehk saab ka õppima hakata. Ja neljapäevaks on vaja mingi kõne kirjutada kirjanduse tunniks... mõttetu lihtsalt. Annaks ta vähemalt mingi teema ette, aga see peab olema *tsiteerib ekooli Razz* "noori puudutaval teemal". Ja see tähendab, et mul on mõtted otsas.

Viimastel päevadel on mind jälle haaranud idee, et kuhugi välismaale õppima minna. Aga enamik varante oleks alates 11. klassist. Või vähemalt stipendiume saaks taotleda 10.-ndas. Aga see nõuab hullhead inglise keele oskust... Rolling Eyes Ja meie inka õpetaja ei ole normaalne.. Ma tahaks endale eraõpetajat, mõnda inglast näiteks, kes räägiks "õiget inglise keelt". Ja tahaks lihtsalt rääkida temaga Razz ja vb natukene grammatikat ka teha. Very Happy Very Happy

Nii nõme, mul on praegu kurk valus ja jube nohu... vist peaks ennast kööki vedama ja teed tegema - lihtsalt ei saa jälle haigeks jääda. Nii palju on vaja ära teha..
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

nii kiire.. :: Comments

Audrey
Re: nii kiire..
Postitamine 17/1/2010, 14:05 by Audrey
Loodan, et sa ikka terveks jääd :)
Noori puudutavad teemad... Maeikujutaette nt: kool, peod, alkohol, tulevikuplaanid, edasiõppimisvõimalused jne.

*Tänan taevast, et meie ei pea midagi sellist kirjutama Very Happy *
kcissy
Re: nii kiire..
Postitamine 17/1/2010, 17:04 by kcissy
Ma loodan kah Very Happy Ma juba mõned tassid teed endale sisse ajanud ja kohe teen vist theraflud. Very Happy

Aitähh ideede eest, :) kohe peakski hakkama oma kõnega tegelema Wink
Re: nii kiire..
Postitamine  by Sponsored content
 

nii kiire..

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: