MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 24. august. 2008. ( esimene number)

Go down 
+4
Prince Kirameki
Kärolyn
SixxBitch
SahhMatt
8 posters
AutorTeade
SahhMatt
Kasutaja
SahhMatt


Female Postituste arv : 47
Age : 33
Asukoht : Realselt : Rohelise kapi taga. Unistustes:Helesinises maailmas.

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime26/8/2008, 15:14

Nii, siin on siis esimene ’number’ minu ’ajakirjal’. Esimene vasikas läheb alati aia taha, öeldakse. Igaljuhul hakkab olema selles ajakirjas igas väljaandes midagi, mis kordub, teema poolest, mitte sisu poolest, ning midagi uut. Mis korduma hakkab, selgub järgmises numbris.
„Ohooho, see kõlas nagu reklaam: mis toimub, saate teada järgmises osas, lugege/tellige/vaadake!“ mõtlete. Aga tõepoolest, antud hetkel ei tea ma ka ise päris täpselt mis saama hakkab. Tegelikult hakkab ajakiri ilmuma kuu teisel ja viimasel nädalavahetusel, aga kuna see nädalavahetus on võimatu seda avaldada, saate nädala sees. Aga kesse loll ikka pikalt laialt ’ajakirjas’ seletama hakkab? Ainult mina. Seega asja juurde:


Sisukord.

1. Laulude soovitusi
2. Oh kooliaeg, oh kooli aeg- ehk uus elustiil: ühikas.(sissejuhatus)
3. Intervjuu.
4. Bänd
(järmises numbris on teemasi rohkem, see number tuli lühike)

1.) Laulude soovitusi


*Korn-Creep. Tegemist on Radiohead’i lauluga Creep, kuid Korni esituses on see laul parem, kuna Korni laulja hääl on lihtsalt ilusam(madalam, seksikam jne) v.a. laulu lõpp osa „she run“ karjudes otsustas laulja kõlada nagu naine, kellel on nina kinni. Ja EI mulle ei meeldi Korn, aga see lugu on tõesti hea. Kerge maseka lugu, aga vahelduse mõttes hea kuulata.

https://www.youtube.com/watch?v=6WBq9jCnbNE

*Dagö-Silmalaud .No kes siis Dagöt ei teaks? Kui ei tea, küsi ema käest, tema RAUDSELT teab. https://www.youtube.com/watch?v=3emLTRjfvK4

*Psychhoterror-Mehed ja meri. Tegemist on Eesti punk bändiga. Kõigile teadmiseks: Freddy ei mõtle, et 15 a. Peaksite olema alkoholikust kassitapjad, see on sarkasm! Kellele ei meeldi ehtsad mehed, ei soovita seda lugu. „...tule unustame mured-võtame end segiii.“ Nb! Freddy mängib lolli, ta ei ole nii napakas, kui videos. Okei, tegelt on, aga mitte ’selline’.
https://www.youtube.com/watch?v=ggjGnhdZoX0&feature=related

*The Stranglers - No More Heroes Kuhu kadus Lenin ja Shakespeare? Ära surid, aga mis tänapäeval kedagi sellist pole? Hea küll, mis kangelane see Lenin ikka oli, aga suurkuju ajaloos. Ja üleüldse, kus on kõik kangelased?
https://www.youtube.com/watch?v=W4pkNcE8nsM

2.)Oh kooliaeg, oh kooliaeg- ehk uus elustiil : ühikas.

Eellugu.

Nüüseks on siis kooli nimekirjas kindel koht olemas. Ka ühiselamus, kuigi pole veel teada millisesse tuppa ja kellega. Koguaeg on olnud tahtmine kodunt ära saada. Nüüd on see aeg käes, ei saa küll oma elu peale, aga kodunt eemale siiski.
Igas ’numbris’ hakkan avaldama n-ö päevikut uuest elust, sest seda siiski saab võtta uue eluna, uue kogemusena. Praegu on peas tiirlemas küsimused ala. „Kes toakaaslaseks saab?Ehk on mingi jobu?“ „Ühikapeod- kuulujutud või lusti täis realsus?“ „Kuidas minusugune ninnunännu memmekas kodunt eemal hakkama saab?(oma rahamajandamisega jne.)“

Siinsele foorumirahvale võiksin öelda: Seal ju ei saa kirjutada( käsitsi ei viitsi ja arvutisse saamisega oleks suuri probleeme). Paanika!!

3.)Intervjuu

Tänase intervjuu teemaks on Austria. Nimelt Tiit(34) jõudis paar päeva tagasi Austriast koju, ning loomulikult on ta valmis pajatama oma reisi muljeid.


Rääkida tegelikult oleks väga palju ja ma tegin ka seal ca 500 fotot
hmm, noh, 4 päeva olime seal, millest küll pool päeva käisime Bratislavas, mis on Slovakkia pealinn, aga asub vaid umbes 70km kaugusel Viinist nii, et tegelikult sai lausa 2 riigis käidud, aga enamus aega olime ikkagi Viinis. Paljudesse huvitavatesse kohtadesse ei jõudnudki, keisrite hauakambrid jäid nägemata, Viini ooperimaja nägime vaid väljas, euroopa vanimas loomaaias ei käinud jne.
Aga mida sa nägid?
Viini kesklinn ise on väga uhke, elumajad on nagu lossid, aga sees me käisime keisri talvepalees ja suvepalees ja siis talvepalee ühes tiivas asuvas kunstimuuseumis, 2 tähtsas kirikus käisime ja paaris vähemtähtsas ka
Doonau jõel käisime laevaga sõitmas.
Vanades Viini kohvikutes käisime, 2 tk olid nii uhked, et lühtrid olid laes ja maailid seintel, aga inimesed on seal väga toredad, ilusad ja maitsekalt riides, paljud jalutavad koertega.
Ja väga paljud vaatavad otse silma sisse ja isegi naeratavad, nii naised kui mehed
et jah, kift.
Üldiselt kallis linn, aga ega tegelikult Tallinnas on ka restoranides jne kallid hinnad
kuulsaid maale nägime ka

Milliseid näiteks?

Näiteks 1 maal mis kujutab Paabeli torni rajamist ja siis 1 kuulus Hollandi maal mille nimi on vist "jahikäijad" vms, igaljuhul kooliõpikutes ja jms kohtades on selle pilt tihti sees suvepalee aed oli hästi ilus.
Hobusega sõitsime ka, õigemini hobuvankriga, see oli peaaegu nagu tõld
sellega sõitsime peakiriku juurest keisri palee juurde.Väääga uhke sõit oli

Me rääkisime vene keele tunnis kunagi Peterburgi talvepaleest,mis asub küll Venemaal, aga mis seal suvepalees on?

Suvepaleedes elatigi rohkem soojal ajal ja need asusid natuke linnast väljas
muud vahet nagu polegi ja suvepaleedes peeti rohkem pidusid ja talvepaleed olid ametlikumad. See Viini keisrite talvepalee oli väljast üluhke, aga seest oli selline suht normaalne, no oli ka uhkeid saale, aga mõned ruumid olid nagu eesti mõisades. Ballisaal oli muidugi super. Paleedes oli pildistamine kahjuks keelatud, aga muuseumites osades tohtis pildistada.

Aga kõige rohkem meeldisid mulle ikkagi just kohvikud
vanaaegsed diivanid ja tugitoolid, teenindajad on enamasti vanemad inimesed, ühesküljest väga ilus ja uhke, aga samas kodune tunne on selles linnas

metroos oli 1 vahva punkar-poiss, sulle oleks ilmselt meeldinud, istus mu vastas püksipõlved olid ilgelt katki ja püksiauk oli lahti ja tukk oli punaseks värvitud, mida ta muudkui ümber näpu keerutas, ise nägi ülinunnu välja :ja toppis oma jala mu istme alla Tallinnas ei vaata mulle keegi otsa

Nagunii vaadatakse, lihtsalt sa ei märka, tema pilku märkasid, kuna ta nägi eriline välja

Viinis vaatasid väga paljud otsa,:aga ega Kreetal ka keegi ei vaadanud, aga seal olid ka enamuses kõik turistid, turistid väga otsa ei vaatagi:need rohkem vahivad nina ette, et mitte ära eksida võõras kohas

Austrias pididki kõik sõbralikud olema ju...Prantsusmaal ka.

Pratsusmaal pole ma veel käinud,:aga restoranis tutvusime me ühe perekonnaga, mees+naine+tütar (umbes 17-20a vana):ma alguses arvasin, et nad on venelased, rääkisid vene keeles, aga selgus, et nad on juudid, elavad Iisraelis, aga kunagi elasid ukrainas ja need olid nii rõõmsad kuid selgus, et me oskame vene keelt ,:pärast andsin oma telef numbri, ütlesid, et helistage me siis kui ise tahame, et tulge ikka meile Iisraeli külla jne, nemad orgunnivad eksursioonid jne, päris kift oleks muidugi sinna minna:võibolla kunagi õnnestub minna, eks näis
Ma vist ei kujutaks ette, et ma peaks iisraeli minema... see kõlab nii ohtlikult millegi pärast.
eks ta ole nii ja naa, seal ikka aegajalt toimub plahvatusi jne, aga samas olen kindel, et seal on väga sõbralikud inimesed ja kuritegevus on ilmselt väike natuke kahtlane tundub, aga samas käia kohtades kus on elanud Jeesus ja vanad roomlased jne jne..... wow
Sa usud, et Jeesus on kunagi päriselt olemas olnud?
keegi oli kindlasti, kuigi ma ei usu jumalasse jne, aga mina võtan neid asju kui kultuurilugu ja ajalugu:sest ega Zeus polenud ka päriselt olemas, aga tema kujusid on ikka huvitav näha jne
Samas, ega keegi ei suuda ka tõestada, et teda ei olnud olemas... kuigi ega mina küll ei usu neisse.
:jah, ma ka ei usu, aga jällegi kui nii paljud usuvad ja tema pärast on kirikuid ehitatud ja nii palju kunsti loodud, siis see puudutab ennast ka. Ma küll ei usu jumalasse, aga kõik see ajalugu jms mis sellega on seotud on väga huvitav
:jah, kui neid ei oleks, mida me siis ajaloo tunnis õpiks? ..mingit igavat jura raudselt just just ,näiteks 1 asi oli ühes kirikus väga huvitav. see oli krutsifiks (rist, millel on risti löödud jeesus) mis toodi alati sureva keisri või kesirinna voodi kõrvale. Nii et paljudel kordadel, sajandite vältel, oli see viimane asi mida Austria-Ungari Keisriigi valitsejad viimase asjana enne surma nägid :no ja enne Austria-Ungari Keisriiki oli seal veel Püha Saksa-Rooma Keisriigi keskus ja keiser on kõige tähtam valitseja. Igas maailmajaos sai vaid 1 keiser olla, kõik teised kuningad sisuliselt allusid talle. Praegu on vaid veel Jaapanis keiser olemas!:
Mis see Jaanpani keiser on praegu nii, nagu vanasti, või on lihtsalt keisri nimetus, aga väiksema võimuga?
:praegu tal jah enam erilist võimu pole, ega ma täpselt ei tea, aga peale II maailmasõda kaotas ta oma tähtsuse, enne peeti teda jumalaks t:aga rahvas austab teda küll edasi liitlasväed, USA-ga eesotsas, sundisid Jaapanit, et nad enam oma keisrit nii ei kummardaks

ju taheti jaapanlaste moraali murda, nad olid ikka täiesti fanaatilised keisri kummardajad ja eks see oli ka mõnes mõttes nagu kättemaks Jaapanile sõja pärast:eks neid kes kaotavad ikka mõnitatakse,:aga samas, ega Jaapanlaste ület vist kohut ei mõistetud peale II maailmasõda, kuigi nad kaotasid, sakslaste üle peeti Nürnbergis kohut.:Jaapani keiser pidi lihtsalt avalikult tunnistama, et ta pole jumal ja kõik.:ma ei tea, võibolla mingit trahvi pidid maksma... ei tea, peaks uurima
:Aga ega ta ju ise ei pidanud ennast jumalaks, ma arvan.
Ilmselt mitte.

Siin kohal lõpetaks intervjuu ära, kuna edaspidi läks juba väga teemast välja.Nagu näha, siis ka oma Austria teemaga jõudsime otsapidi juba Japanisse .


4.) BÄND
Ehk igas numbris tutvustan ühte mulle silma jäänud(üks kõik kas heas, või halvas mõttes) bändi.

+PLUSS!
Mina, kui tulihingeline naislauljate mittesallija (v.a. Pink ja Avril Ramona Lavigne.) võin rahulikult oma nimekirja kolmanda naislaulja Sandra Nasic’u lisada. Tegemist on Guano Apes’i lauljannaga.

See oli 1994 aastal kui kolm punkmusa fänni ja noort sakslast Stefan Ude, Henning Rümenapp ja Dennis Poschwatta hakkasid koos ansamblit tegema. Kui 1996 aastal kuulutas telejaam VIVA välja konkursi “Local Heroes“, otsustasid ka need 20-sed noormehed seal osaleda ning lauljannaks kutsuti omale 18-aastane Sandra Nasic ja Göttingenist pärit ansambel nimetas end Guano Apes. Nende metalli ja popi-räpi segune lugu “Open Your Eyes“ võitis konkursi 1000 esineja hulgas ning singlina tõusis lugu kohe Saksamaal top-10-sse.

Faktid:
Nimi: Sandra Nasic
Sündis: 25.mai 1976
Bändis: Laulja
Elukoht: Göttingen
Rahvus: Sakslane

Nimi: Henning Rümenapp
Sündis: 23.aprill 1976
Bändis: Kitarrist
Elukoht: Göttingen
Rahvus: Sakslane

Nimi: Dennis Poschwatta
Sündis: 22.juuli 1974
Bändis: Trummar
Elukoht: Göttingen
Rahvus: Sakslane

Nimi: Stefan Ude
Sündis: 14.oktoober 1974
Bändis: Basskitarrist
Elukoht: Göttingen
Rahvus: Sakslane

Ametlik leht: http://www.guanoapes.org

Sandra: http://www.sandranasic.com/
Sandra MySpace: http://www.myspace.com/sandranasic

Kolm kõige paremat lugu, minu arvates:
Guano Apes - You Can't stop me- https://www.youtube.com/watch?v=xfxlzq2Nfno
Apocalyptica & Sandra Nasic – Path- https://www.youtube.com/watch?v=X0_aZXI-3uY
Sandra Nasic-Fever- https://www.youtube.com/watch?v=0ZLkdeZfAOI

-MIIINUS

PLIXID
https://www.youtube.com/watch?v=Musi4XiEA2g
Ma arvan, et sõnu ei olegi vaja. Mõned lihtsalt ei peaks väljas pool kodu laulma.

----

Äärepealt oleksin unustanud.
Selle numbri koostamisel oli kaks abilist.
Tänud Tiidule, intervjuu eest!
Ja tänud Arturile, kes mul bändide nurka aitas koostada!!
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime31/8/2008, 00:08

Kindlasti loen ka järgmist...Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime31/8/2008, 11:47

Mina loen ka järgmist kindlalt Wink
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime31/8/2008, 13:29

Sama siin.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime1/9/2008, 23:29

Mina loen ka järgmist. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime8/9/2008, 17:30

interviueeri mind ka siis, kui ma inglismaalt tagasi olen:D
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime8/9/2008, 18:04

Suht kiire oli,lugesin üle rea (ära solvu)
aga väga hea,ootan järgmist,siis loen normaalselt ;D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime10/9/2008, 15:49

Kammoon. Plixid on maailmaparimbänd. Nii ägedat muusikat teevad. Very Happy Arrmasstannn pig

(ärge tulge ajama, et te sarkasimist aru ei saanud) Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime11/9/2008, 11:50

lol!
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime20/3/2009, 19:59

Hm, Uut ajakirja saab ka kunagi näha?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





24. august. 2008. ( esimene number) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 24. august. 2008. ( esimene number)   24. august. 2008. ( esimene number) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
24. august. 2008. ( esimene number)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» ESIMENE NUMBER.
» Esimene number.(21.03.09)
» TEINE NUMBER - 14.03.09 (Esimene osa)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: Käpu maailmanurk-
Hüppa: