MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vässs....

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vässs.... Empty
25012010
Postitaminevässs....

tsauu Very Happy

täiesti läbi võttis see päev... trennis ma isegi ei mõelnud, lihtsalt liikusin teistega kaasa, aga kool oli juuuubeee. matas oli töö - suhteliselt kerge, aga esimest ülesannet oskas küll ainult üks hull geenius meie klassis. esta oli lihtaslt igav - me võtsime võõr-ja laendsõnu ja siis õpetaja ütles, et auto on võõrsõna ning tihti võib kuulda kuidas vanad inimesed ütlevad autu (et seda rohkem eestindada) ja siis mu pinginaaber teatas, aga et meie, noored, jätame üldse o sõna lõpust ära nagu aut. Siis ta küsis: "Millega me sõidame?" ja me korraga vastasime: "Audiga." Very Happy venku oli mõttetu - õps niikuinii ei küsi mind, sest ma puudusin eelmisel nädalal ja ma olen ikkagi ta lemmikõpilane Razz

ja siis tuli inka. See oli lihtsalt kohutav. Nagu oleks vähe, et mul hääl siiani ära ja kurk valus - õpetaja hakkas mind lihtsalt oma inglisekeelsete küsimustega pommitama ja siis tegi oma nõmedaid nägusid, kui ma neile vastasin. Lõppkokkuvõteks oli tema mõte see, et ma ikkagi ei peaks inglise keele eksamit võtma (kuigi ta seda selgesõnaliselt välja ei öelnud). Aga ma oleks soovinud ta küll ära kägistada ja niisama karjuda.

järgmine oli geo ja me tegime seal mingisuguse viktoriini, mis selgitas välja, kes neli pääsevad meie klassi keskkonnanädala viktoriinile esindama. Ja ma olin neljas, kes sai Very Happy <- aga see oli ka ainukene ilus asi päevas. Sad

aga ma nüüd sain ennast natukene välja elatud Wink ja võin vist õppima hakata Very Happy

tsau, tsau :)
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

vässs.... :: Comments

Audrey
Re: vässs....
Postitamine 25/1/2010, 19:57 by Audrey
Mind küsiti ka täna inkas ja kuna ma köhin on mu hääl selline nagu see on -.-
Õpetaja ei saanud üldse aru, et mul on vastik rääkida ega mitte midagi and that was just like argghhh
kcissy
Re: vässs....
Postitamine 25/1/2010, 20:02 by kcissy
kusjuures, ma nüüd avastasin, et õps oli selle improviseeritud "vestluse" eest hinde ka pannud. Muidugi ma sain nelja Mad

tuju ikka täitsa null... Sad
Maiu Laaneoja
Re: vässs....
Postitamine 25/1/2010, 20:10 by Maiu Laaneoja
aaa, naiss. nii tore, kui õpetajad suvalt hindeid panevad. mulle ka meeldib.
Audrey
Re: vässs....
Postitamine 25/1/2010, 20:22 by Audrey
Mu e-kooli parool suksib juba neljandat kuud. Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: vässs....
Postitamine 25/1/2010, 20:23 by Maiu Laaneoja
hansa kaudu Very Happy ma pole kunagi seda id-kaardi lugejat nt tööle saanud,m is meil on Very Happy
kcissy
Re: vässs....
Postitamine 25/1/2010, 20:26 by kcissy
ma käin nii parooliga kui ka läbi panga Very Happy aga parooliga on kõvasti lihtsam
Re: vässs....
Postitamine  by Sponsored content
 

vässs....

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: