MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ....

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

.... Empty
29012010
Postitamine....

Juba jälle reede? Kuidas aeg nii kiiresti läheb Very Happy ? Mitte, et see halb oleks, aga lihtsalt...

Eile oli jälle mase (viimasel ajal juhtub seda väga tihti), aga tänane päev on siiani super olnud Very Happy Välja arvatud suusatamine, kuid see pisikene tüütu detail ei riku päeva Very Happy Ja inka õps ei jõudnud mind täna vastama küsida Very Happy Ja matas polnud tööd Razz Aga lugemiskontrolli ma ei osanud Laughing aga selle saab järgmisel teisipäeval "ära lõpetada" Very Happy

Mul tuli kirjutamise tuju peale - võib-olla saab mõned uued osadki täna õhtul ära lõpetatud Very Happy Ja täna poes kolades tekkis nii palju mõtteid juurde...

Ja homme on Koolitants.... ma pole närvis, aga ma lihtsalt tean, et midagi läheb niikuinii valesti Very Happy


PS. Ma avastasin eile, kui andekas Eminem on. Või on asi lihtsalt selles, et ma avastasin ta laulu "When I'm Gone" ja see on kuidagi nii südamelähedane. Esimesel korral ajas lausa nutma Razz Samas on tal veel nii ilusaid lugusid.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

.... :: Comments

Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:23 by Keiti
Very Happy Very Happy
Ma mingi aeg tagasi ei teadnud, kes Eminem on, aga ma pean teda praegu ka vägaväga andekaks. Teeb oma asja väga hästi. :)
Kuidas see lugemiskontroll sul siis nii raske oli? Very Happy
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:26 by kcissy
Mul suurem osa raamatust lugemata Very Happy
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:28 by Keiti
Oh, siis muidugi Very Happy
Ja veab sul, et sul kirjutamise tuju on. Tahaks ka seda tuju :)
Üldse tulevad head ideed nii halbades kohtades, et neid pole võimalik kohe üles kirjutada. Very Happy
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:30 by kcissy
Jep, ideed võiks tulla, siis kui neid vaja on (mitte keset mata tundi, kui ma tahvli peale mingit ülesannet lahendan, näiteks Very Happy).

Ma tahan kirjutada, aga tahaks paar osa lihtsalt vahele jätta ja teatud kohast edasi kirjutada Very Happy Nii et ma võitlen endaga Razz
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:33 by Keiti
Mul tulevad head ideed alati vannis ja siis autoga sõites. Just kui viimati autoga sõitsin, võtsin vihiku kaasa ja siis ei tulnud ühtegi ideed. Ebaõnn.

Mul on ka nii olnud. Lihtsalt olen endale mingi vägeva koha valmis mõelnud, aga tean, et seda saab kirjutada alles pärast paari osa. Nii närvi ajab tegelikult. Very Happy
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:36 by kcissy
Tegelikult tuleb mul kõige rohkem ideid magama jäädes Very Happy Ja kohati käib see täiesti närvidele, sest tahaks magada ka öösel Very Happy
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:38 by Keiti
Issand.. Mul oli mingi pool aastat tagasi niimoodi.
Koguaeg kui pikali läksin, tuli täiega häid ideid.
Ja siis ükskord otsustasin, et savi sellest magamisest ja hakkasin kirjutama.. Järgmine öö tegin samamoodi, aga siis ei tulnud enam ühtegi ideed.
Lihtsalt nõmenõmenõme.
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:44 by kcissy
Jep, nõme.
ja minu lemmikaeg kirjutamiseks on kell üks öösel Razz seega ma suudan korralikult kirjutada ainult vaheaegadel ja nädalavahetustel Very Happy
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:48 by Keiti
Very Happy ma samasugune tüüp. Kui ma just öösel mõnda järjekat ei kirjuta, siis mõnda lühijuttu kindlasti.
Kuigi ega ma vist ei tohiks öösel üleval olla. (Mul oli elus vägaväga pikk aeg, mil ma põhimõtteliselt ei maganudki. Ja nüüd peaksin kahekordselt magama, aga ma lihtsalt ei suuda)
Kuigi keskööl ja pärast seda on niiii mõnus üleval olla ja midagi kirjutada.
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:56 by kcissy
Just! Very Happy
Siis kõik ümbrus nii rahulik - kõik ülejäänud magavad ning mina istun oma toas ja klõbistan vaikselt klaviatuuril Very Happy
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 22:59 by Keiti
ongi. tekitab hea tunde.. Ja just see, et on vaikne.. Keegi ei saa keset mõtlemist vahele segada või üldse häirida. Wink
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 23:05 by kcissy
Jep, mu emal on kombeks alati minu tuppa sisse marssida ja käsutama hakata, kui ma päeval kirjutan Very Happy Ja siis mu vend käib ja uurib, mida ma teen jne Very Happy
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 23:11 by Keiti
Mul ka ema tuleb mu tuppa ja küsib midagi jälle ja siis vihastab, kui ma kohe ei vasta, sest olen mõtetega kuskil ära.
Pealegi on mu vanematel totter komme arvata, et kui ma kirjutan, siis mitte jutte vaid ikka mingisuguste poistega.. See on lihtsalt üli haige.
Nii et ööd on vinged.
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 23:17 by kcissy
Ööd ruulivad Razz

Mu vend on pigem see, kes käib ja küsib, et kas jälle räägin (ehk kirjutan) oma "peikadega" Very Happy
Ja isegi isa juures ei saa rahulikult kirjutada. Üks nädalavahetus ma üritasin kirjandit kirjutada, aga iga kahe sekundi tagant oli tal jälle mu abi vaja, sest pisikene venna oli vaja magama panna või talle süüa teha või ... Ja siis ma kirjutasin kah öösel Very Happy
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 23:22 by Keiti
See on nii nõme. Sest ega kui sa ilusti ütled, et "Ma ei saa, ma kirjutan." Siis saab ka ainult kaheks sekundiks rahu ja hakkab jälle kõik algusest peale. Ja kui käratada, siis muidugi vihastatakse/solvutakse.
Vanemad ei suuda lihtsalt üldse mõista.
Ja muidugi väiksemad õed/vennad ka. Jumal tänatud, et mul neid pole.
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 23:31 by kcissy
Kusjuures, kodus ma nii väga ei vihastagi Very Happy Pigem isa juures, sest seal tahaks natukene puhata ja vaikust ning kirjutada Very Happy Kodus ma suudan oma tuppa vaikselt hiilida ja mõneks ajaks ära kaduda vaateväljast Razz Et siis viie minuti pärast jälle tagasi minna Very Happy
Keiti
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 23:34 by Keiti
Mul on jälle selline värk, et kui ma hirmsasti vihastan, võin ma täiesti vabalt, kellegi maha lüüa. (Sellesmõttes, et ma väga ei kontrolli oma tegusid siis)
Võiks ju arvata, et vanemad ei aja mind närvi sellisel juhul, kuid ajavad ikkagi.
Ja samas kui mina neid häirin, siis on kohe hirmus vihased. ;D
kcissy
Re: ....
Postitamine 29/1/2010, 23:52 by kcissy
Jep Very Happy
Re: ....
Postitamine  by Sponsored content
 

....

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: