MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 üle pika aja..

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

üle pika aja.. Empty
07022010
Postitamineüle pika aja..

Tsauuu :) Ma üle pika aja võtan ennast käsile ja kirjutan ka midagi blogisse Very Happy Tegelikult kirjutada oleks palju, kuid aega lihtsalt liiga vähe (miks ei võiks ööpäevas olla näiteks 48 tundi? - kõik jõuaks ilusti ära mahutada).

See nädal läks kuidagi nii kergelt ja rõõmsalt. Isegi suusatamine tundus normaalne (mis sest, et ma tegelikult vihkan suusatamist). Ja kuigi ma kartsin töpat (sest mul oli kootud ainult kaks rida rohkem kui eelmisel korral), siis lõpuks kujunes sellest väga kerge tund - me sõime jäätist ja kudusime ja lihtsalt rääkisime juttu Very Happy

Samas kui ma reedel bussiga Trummist ära sõitsin, siis ma veel ütlesin oma sõbrannale, et enam ei saa miski mu nädalat ära rikkuda (kõik oli lihtsalt liiga hästi sujunud ja kodus ootas mind TVD uus osa). Ning siis tuli mu vend koju, kes teatas, et isa on kohe kohal. Ma siis pakkisin kiiresti asjad ära ja siis ta teatas, et tegi lihtsalt nalja. Ja nii veel mitmel korra. Ja kui isa lõpuks tegelikult kohal oli, siis ma lihtsalt ei uskunud teda. Ning ma isegi ei tea, mis juhtus, kuid ma lihtsalt hakkasin nutma ja karjuma (venna peale). Terve õhtu istusin isa juures teises toas, vaatasin läpakast "Instant stari" ja üritasin mõtteid kõigelt sellelt ära viia. Isegi siis, kui nad mu sööma kutsusid, ei öelnud ma sõnagi enne, kui toit oli söödud Razz (Täis suuga ju ei räägita Wink ) Ja õhtul ma siis vaikselt nutsin sinna padja sisse.... Sad

Aga järgmisel hommikul oli kõik jälle ilus Very Happy Vanavanemate juures ma tegin kõigile rallis pähe ja sain oma kampsuni esiosa valmis (vanaema suure abiga) Very Happy

Ja täna on terve päeva ema mind tüüdanud, et ma peaks teda aitama, kuid lihtsalt pole tuju siit toast välja minna. Aga varsti hakkab "Instant star" ka otsa saama, nii et... tuleb mingi muu asi vaatamiseks leida. Ja mul on selline kõhutunne, et homne tuleb kohutav. Kuid ühtegi kontrolltööd ju pole... Rolling Eyes

järgmist reede õhtut oodates, siis uuele nädalale vastu :)
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

üle pika aja.. :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: üle pika aja..
Postitamine 8/2/2010, 20:14 by Maiu Laaneoja
black books! soovitan, kui tahad uut sarja Very Happy
kcissy
Re: üle pika aja..
Postitamine 8/2/2010, 21:01 by kcissy
jätan meelde Very Happy millest see räägib? Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: üle pika aja..
Postitamine 8/2/2010, 21:13 by Maiu Laaneoja
inglise huumor Very Happy ühest mehest, kes armastab alkoholi ja suitsetada, vihkab inimesi, peab raamatupoodi. siis palkab ühe tüübi sinna müjüaks ja raamatupidajaks ja kolmas peategelane on kõrvalpoodi juhtiv naine Very Happy et nende seiklustest nö Razz 18 osa, iga osa 20min pikk, et pole midagi nii pikka vaatamist Very Happy
Audrey
Re: üle pika aja..
Postitamine 8/2/2010, 21:45 by Audrey
Ootame koos reedet! Very Happy
kcissy
Re: üle pika aja..
Postitamine 9/2/2010, 17:56 by kcissy
maiu, kõlab lahedalt Very Happy aga mul veel neli osa seda instant stari jäänud Very Happy (ning ma vist ei suuda mõnda aega midagi muud vaadata Razz)

Audrina, täna juba teisipäev Very Happy tegelikult vist alles teisipäev Razz
Maiu Laaneoja
Re: üle pika aja..
Postitamine 9/2/2010, 21:22 by Maiu Laaneoja
juba! Very Happy ja black books on lahe küll Razz

kolm päeva veel! Very Happy:D:D
kcissy
Re: üle pika aja..
Postitamine 9/2/2010, 22:56 by kcissy
see on positiivne suhtumine Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: üle pika aja..
Postitamine 9/2/2010, 22:58 by Maiu Laaneoja
eelistan positiivsust negatiivsusele Very Happy
kcissy
Re: üle pika aja..
Postitamine 9/2/2010, 23:00 by kcissy
mul oleneb täiesti tujust Very Happy aga hetkel on selline positiivne tuju, kuigi ma pean kahe päevaga mingi tantsu kokku panema (ja arvestama ühe inimese soove kah ja see inimene ei ole just kõige parem tantsija, erinevalt sellest, mida ta ise arvab...) Very Happy samas on tants juba pikemat aega suhteliselt elu Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: üle pika aja..
Postitamine 9/2/2010, 23:05 by Maiu Laaneoja
lol xD egode inimestega on tõesti veidi.... arvestada. ma teeks sellise nagu meeldib ja kui teistele ei meeldi, tehku ise Very Happy
inimestel võiksid silmad lahti olla ja aru ka saada reaalsusest, mitte utoopiast ja fantaasiatest Razz teha vahet ühel ja teisel Very Happy
kcissy
Re: üle pika aja..
Postitamine 10/2/2010, 06:56 by kcissy
täpselt! Very Happy aga samas ma ei soovi temaga tülli ka minna mingi tobeda tantsu pärast, aga tema tantsuga me teeks ennast lihtsalt lolliks Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: üle pika aja..
Postitamine 10/2/2010, 15:44 by Maiu Laaneoja
kui te mõlemad osalema peate, siis oleks vist küll nõnda parem xD endal oleks mark otherwise Very Happy
kcissy
Re: üle pika aja..
Postitamine 10/2/2010, 18:42 by kcissy
jep Very Happy aga ma täna näitasin talle, et need kohad lähevad sinna muusikasse ja kas tal on vahepeale mingeid ideid ja midagi isegi tuli talt (aga ma muutsin seda ka natukene) Very Happy
Re: üle pika aja..
Postitamine  by Sponsored content
 

üle pika aja..

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: