MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Te võite mind kõik segaseks kutsuda, ning ma arvatavasti ei ajaks tagasigi :D

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Te võite mind kõik segaseks kutsuda, ning ma arvatavasti ei ajaks tagasigi :D Empty
15022010
PostitamineTe võite mind kõik segaseks kutsuda, ning ma arvatavasti ei ajaks tagasigi :D

Ohjahhh, ma jälle elan omas maailmas, mis koosneb kolmest suurest osast: tantsimine, kirjutamine JA Instant Stari vaatamine Very Happy Ja viimasest olen ma täiesti sõltuvuses.

Tegelikult kaks nädalat tagasi ma mõtlesin, et kuidas saab keegi olla armunud mõnda kuulsusesse, aga nüüd... Rolling Eyes nüüd ma siis tean, kuidas. aga Tim Rozon on lihtsalt nii üli-üli sexy I love you Ja kõige tipuks avastasin ma, et mu treener on nii tema nägu.. Seega võite te ette kujutada, kuidas mulle järsku tema trennid meeldima hakkasid Very Happy aga vähemalt olen ma oma hullusega veel nii mõndagi teist inimest ka nakatanud (nagu üks väga hea sõbranna, kes lubas nädalavahetusel instant stari vaatama hakata Razz)

homne vene keel tuleb mingi hullult igav - meil on söömistund Very Happy mis põhimõtteliselt tähendab, et me sööme kogu tunni (ning pärast tuleb täis kõhuga tantsima hakata Rolling Eyes )

tants aga pole meil isegi poolenisti valmis ja kolmapäeval peab juba esitama hakkama... :/ eks me siis näe, kuidas see kõik toimima hakkab, sest kaks inimest viiesti igapäevaselt tantsimisega ei tegele ning ülejäänud kolm vaidlevad kõik proovid selle üle, mis osa nüüd tuleb Very Happy

muide, tänane päevalaul on päris kindlasti "Time To Be You 21" by Alexz Johnson, siis Razz

Te võite mind kõik segaseks kutsuda, ning ma arvatavasti ei ajaks tagasigi :D 222592_KUHPOUIRA8EFRIDFDGXQA4PD1B65AX_tim1_H225035_L
vaadake ja ainult katsuge öelda, et ta pole hot. lihtsalt too bad, et ta nii vana on ja nii vales riigis elab.. Very Happy

ja sellega ma lõpetangi täna Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Te võite mind kõik segaseks kutsuda, ning ma arvatavasti ei ajaks tagasigi :D :: Comments

Mis stiili sa tantsid?
Väga-väga erinevaid. Hetkel aktiivselt jazzi, show'd ja hip-hopi (mis täna oli väga house'i kujul). Very Happy
show ja hip-hop on 5+
High five Very Happy
jazz on ka täitsa cool Very Happy see kuidagi selline lahe versioon balletist Razz
Mnjaa .D
issand, meil on homme mingi väga igav muusikatund (mingisugune kuuekümneaastane praktikant annab Neutral ) Järelikult tuleb kõrvaklapid kaasa võtta ja nurka istuma pugeda Razz
 

Te võite mind kõik segaseks kutsuda, ning ma arvatavasti ei ajaks tagasigi :D

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: