MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+24
NamNami
NeX
Tennu
black
Griffu.
padjanägu, [h]
ThatsMe
3linaa
Kärolyn
imeilus1
Pingu
Espada
Pizza
Keku
Emma
Murtagh
swessu
Keiti
Tuki
GossipGirl
Tricia
Audrey
kcissy
Maiu Laaneoja
28 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime15/3/2010, 19:15

Jõuluvana on ka peale aastavahetuse pidu ära vajunud... Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime15/3/2010, 19:16

Pohmakas Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime15/3/2010, 19:17

Üsna pikalt...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 15:57

täiesti masendavad on õrnahingelised inimesed -.-
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 16:49

Olen nõus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 18:36

*uriseb*
Maiu, mind liigitatakse ka õrnahingeliste sekka Very Happy
*naerab*

Aga tegelikult... kui arvestada mõnda mu blogiposti siis masenduse-koha pealt pean vist nõustuma...
*naerab jälle*
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 20:23

ei, nendega rääkimine, minul vähemalt. kurat, ma ei saa üldse avameelne olla, ilma, et peaks järgnevad nädal aega mingit ignomist ja kurja pilku taluma.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 20:28

Mul on blond moment Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 20:44

täpsustasin, mida masendava all mõtlesin.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 20:49

OK.
Ma kaon dushi alla :)
Varsti tagasi... EHK.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 20:56

peaks ka järeltöödeks õppima minema... Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 21:05

Veerand tundi hiljem: ma hakkan nüüd minema... Very Happy
Tagasi üles Go down
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 21:54

*hiilib teemasse nagu poolläbipaistev füüsikaline võõrkeha*

Kas kellelgi on veel olnud tunne, et tung loominguks ja hinnete kriitilisus on võrdelises seoses?

Ma oleksin pidanud juba nädala eest ette näitama lugemispäeviku, tegema ära järeltööd ja kaks referaati + inglise keele kirjandi, aga mida ma selle asemel olen teinud?

Ma hakkasin juttu kirjutama...ma veel mõtlen, kas on mõtet seda järjekaks teha ja siia postitada või mitte, aga mul on tung seda kellelegi näidata, niipalju kui seda hetkel valmis on (kolm peatükki).

Ma pole üle pooleteist aasta tundnud tungi kirjutada - ma olen teinud mõned võistlustööd ja tekstid, aga ma pole neid kunagi nautinud, kunagi teha soovinud, ja nüüd järsku, täiesti lampi, võtsin ma ette ühe oma vana jutu maailma, muudsin ajastut, tegelasi, sain geniaalse sü¾ee ja asusin seda paberile kandma, illustreerima, trükkima, nii et sõrmed sinised, aga muidugi peale minu keegi mu entusiasmi muusa leidmise üle ei jaganud.

...ning nüüd ongi küsimus selles, kas panna see üles või kirjutada omaette edasi.

...samuti tahaks väga kirjutamiseks tujumuusikat. -.- Kui kellelgi on midagi vähegi muinasaegset, kiviaegset või küttide/haldjate/fantasyga seoses, siis visake, kui viitsite seda pikka teksti lugeda. Andestage mu sõnaderohkus, ma mõistan küll, et see teema on põhiliselt lühikesteks, rõõmsateks, naerunäorohketeks tweetideks.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 22:00

võta nt lord of the rings'i soundtrack Very Happy mulle õudselt meeldib näiteks pirates of the carribean- at the world's end soundtracki kuulata ala lugemise või kirjutamise ajal, ei sega, kuna pole sõnadega, aga hästi mõnus diip muusika on.

aga mul hinnetega on endal kõik korras, isegi nanowrimo ajal olid xD yeah, that was fail.

ja muidugi pane üles. sahtlisse pole mõtet kirjutada.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 22:03

Üles panemisega seoses ütlen mina seda, et tee nii nagu sulle endale parem on. Ma olen mitu korda pannud mõne jutu üles ja hiljem seda kahetsenud.
Muusikaga seoses ei oska midagi öelda.. ma kuulan kirjutamise ajal nii veidrat muusikat.. Very Happy

Mul hinded enam-vähem.. mõnikord jääb karp lahti küll, kui venku õps tuleb tööleht peos ja ütleb "sa puudusid, hakka tegema."
Tagasi üles Go down
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 22:13

*muig*
Lihtsalt ma võin seda veel siit-sealt ümber kirjutada ja raske on teha suuremaid muudatusi kui ma selle Internetti üles olen pannud. Aga samas...publik võib mind samaaegselt kirjutamisest eemale kohutada kui ka tekitada kohusetunnet jätkamiseks. Ning see on tõesti selline lugu, mille ma tahan ära lõpetada.

Tänan muusikasoovituste eest, kuigi minu eesmärgi jaoks tunduvad need pisut liiga kõrg-fantasylikud. XD
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 22:15

come on, mismõttes? oled sa kuulanud neid soundtracke eraldi, ilma pildita?
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 22:21

Kusjuures olen, aga see on inimese enda asi. Ega ma sind kogemata ei solvanud? Ma ei öelnud, et need halvad on, mul peaks siiani nende soundtrack kusagil olemas olema.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime16/3/2010, 22:28

ei, lihtsalt, ma ei saa aru, kuidas need saavad kõrgfantaasialised olla Very Happy minu meelest on lihtsalt sellised müstilised. selles suhtes.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime17/3/2010, 15:46

Eile lahkus meie seast Tartu Kivilinna gümnaasiumi 10. klassi õpilane Hans-Kristjan Rodima, minu koolivend. Kaastunne tema perele ja sõpradele. Puhka rahus, Hans. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime17/3/2010, 17:08

TK - Sad


Ooh, soundtrackide teema on hea. Mulle on viimasel ajal hakanud igasugu Keldi laulud meeldima. YTst leidsin sellise hea rahustava Türnich - Dance of the Elves. love! <3

Drn, omaenda lolluse pärast jäin oma keldi amuletist ilma. *sniff*
Tagasi üles Go down
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime17/3/2010, 17:19

Keldi laulude puhul soovitan Loreena McKennittit ja Heather Dale'i.

Tunneme kaasa...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime17/3/2010, 17:26

Hmm, tahaks mingit ehet selle keldi sõlmega, mitte see lõpmatu sõlm, vaid see teine...

Igaljuhul. PS is addicting. So is true blood.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime17/3/2010, 17:39

Very Happy Mul on keldirist Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime17/3/2010, 17:49

Mm, ma käisin täna loitsukelleris ja ma oleks selle Keldiristi isegi 45.- eekuga saanud, aga ma ei tahtnud. Selle kirjelduses juba mainiti Jeesust ja sorri, aga ma pole mingi usklik.

Mul jäi sellest Keldi amuletist, mille üheks osaks oli ka trinity, ainult natukene puudu. *sniff* Aga vähemalt sain endale mingid mere-värvides kõrvarõngad. ^^
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 37 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 37, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: