MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+24
NamNami
NeX
Tennu
black
Griffu.
padjanägu, [h]
ThatsMe
3linaa
Kärolyn
imeilus1
Pingu
Espada
Pizza
Keku
Emma
Murtagh
swessu
Keiti
Tuki
GossipGirl
Tricia
Audrey
kcissy
Maiu Laaneoja
28 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 17:52

ma sain selle risti emalt, kes kunagi ammu ammu selle ostis.. ja jeesus on tõesti sellega seotud.. kuid minna kannan seda ikka ainult päikesemärgina Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 18:02

Jaah, mäletan jah, et selles kirjelduses oli midagi päikesega seotud... Aga igaljuhul.. *arvutab* Mul on vaja hankida 180 eeku, et oma asjad kätte saada.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 18:04

Very Happy Very Happy
Vanasti olid sellised asjad üle mõistuse kallid..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 18:13

Mnjaaa. Very Happy


Omgz! Midagi on mu arvutiga tõsiselt viga... See tähendab rohkem viga, kui juba varem oli. See keeldub minu telfut arvutiga ühendamast, sama lugu MP3mega ja mitte ükski videofail ei avane, WMPiga tuleb ainult heli ja Quicktime üldse ei reageeri! ;o
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 18:15

Mul on koguaeg niimoodi Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 18:44

Ot, mis temaga juhtus Takuya?

Mul on praegu rasked ajad. Nagu päris kahtlane seisukord: kujutlusvõimemaailm läheb üle piiri ja katus võib ära sõita. Et nagu see on igasuguse normaalsuse piiri peaaegu ületanud. See on k-o-h-u-u-t-a-a-v ja ma ei suuda seda ohjata. I'm losing it.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 19:00

mul on suur keldi rist padja all, üle 10cm pikk. sain 5 eeguga klassivenna käest Very Happy


ka minu kaastunded.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 19:05

Tunnen kaasa. Sad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 20:14

Takuya Kenzo kirjutas:
Eile lahkus meie seast Tartu Kivilinna gümnaasiumi 10. klassi õpilane Hans-Kristjan Rodima, minu koolivend. Kaastunne tema perele ja sõpradele. Puhka rahus, Hans. Crying or Very sad

Minu kaastunne... Neutral

Kui küsida tohib, mis temaga juhtus???
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 21:25

Maiu Laaneoja kirjutas:
mul on suur keldi rist padja all, üle 10cm pikk. sain 5 eeguga klassivenna käest Very Happy

Ma ostan selle sult 10 eeguga, 5 vahendamise eest sulle. Deal? Very Happy

Igaljuhul, I'm back in the writing business. Mul on igasugu Keldi nimede ja welshi sõnastikud ees ja vuhin oma original fictionit teha.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 22:12

tahaks koolist lahti saada, et lihtsalt ööd-päevad kirjutamnisele pühendada Wink
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 22:20

Haa, unista edasi! ma olin nii õnnelik, et selle sain, ei anna ära Very Happy ma kusjuures ostast mõni kuu tagasi ostsin ühe kaelakee keldi ristiga mingi 15.-, vaata, tal oli neid veel. otsi. ligi 5cm vist. ma hakkasin seda painutama, kuna see oli veidi naljakalt minu meelest, ja tegin katki. ma tegelikult rohkem keti pärast ostsingi, ag siiski oli veidi kahju.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime17/3/2010, 23:18

Miks mitte osta keldi risti kui tootekirjelduses on sõna ,,Jeesus''? Very Happy Ega märk sellepärast ei muutu, tähenduse valid endale ise.

Ma kogun paganistliku välimusega ehteid, tavaliselt neid odavaid meremännitükkidest ja takusest nöörist kokku panduid. Samuti on mul pentagrammiga sõrmus. Satanism satanismiks aga mina pean seda sõrmust endal juba neli aastat sõrmes selle pärast, et mulle meeldib pentagramm kujundi, mitte tähendusega sümbolina. Ma olen enda jaoks tähenduse valinud, ma tean selle tegelikku tähendust (nii satanistliku kui wicca sümbolina) ja ma ei pea ennast sugugi ignorantsemaks ega halvemaks et ma kannan seda sõrmust enda valitud tähenduses mitte sellena millena see mulle müüdi. Ega nimi meest ei riku.

Kui ma teiega samas kohas elaksin, siis laenaksin ehk isegi pisut raha ehete ostmiseks. Üllas eesmärk, eks ju, ma tean omadest kätest kuidas sedasorti ehted kipuvad saladuslikult müügilt kaduma või kallimaks minema. Aga näe, ei saa...ning meil pole Pärnus enam üldse temaatikapoode. Lunapolis kolis mujale ja kunagi kaua aega tagasi Rüütlihoovil tegutsenud new age pood pandi samuti kinni. Sad

Jääb üle vaid Hansapäevi oodata.

PS: Leidsin kogemata oma jutu kirjutamiseks oivalise soundtracki. Toppisin YouTube'i otsingusse sõna ,,drow'' lihtsalt selleks et näha mis ette tuleb. https://www.youtube.com/watch?v=2pbZX3RU7hE
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 10:46

Still. Dunno, all godly things put me off.

Pealegi, mul on igasuguseid ehteid niikuinii liiga palju ning enamusega ma ei tee midagi. Hetkel on üks lemmik Ida-Virumaalt saadud pisikene mõõk, mille ma kunagi ristisin vist Celebcristiks (peast praegu, kindel ei ole) ja mille nööri otsa lisasin veel hõbedase lehe. love! <3

Kooli arvutid on nõmedad. -,-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 11:15

Veel ei tea, aga ühe õpetaja sõnul oli Hans teisipäev koju läinud, öeldes, et on väsinud ja tahaks enne võistlusi välja puhata. Vanemad leidsid ta korterist.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 14:27

Issand kui jube Crying or Very sad
Ma ei kujuta ette mis tunne vanematel teda niimoodi leida oli...
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 17:21

Sügavad kaastunded, Takuya Kenzo ning samuti ka Hansu vanematele.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:17

Õues on NII lõbus. Tuhlasin just hangedes.
Vägev Very Happy
Täiega tuiskab ja hanged on suht nabani Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:24

ma olen ülivässu. vastik Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:25

Ma pole üldse väsinud.

Muide homme on nii nõ-me. Midu on veerandi viimased päevad lühendatud, kuid homme on kõigil täispikad koolipäevad. i hate it!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:30

ohjahhh... homne :/

meil on täispikk päev ning see tähendab, et 32. katsetele jõuda on mul vaja ära minna enne kehalisi (mis omakorda tähendab, et juba kolmandat korda ma sinna ei jõua). tegelikult peaks veel üle vaatama midagi (aga ma tõesti ei oska välja mõelda mida) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:38

Loodan, et sul läheb hästi :)
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:44

2 lehekülge veel juures,yays!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:47

ja mul on VABA päev! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime18/3/2010, 21:52

HOMME VÕI!???
Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 38 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: