MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 !!MA NÄGIN TEDA!!!:D

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

!!MA NÄGIN TEDA!!!:D Empty
08032010
Postitamine!!MA NÄGIN TEDA!!!:D

APPI!!! MA NÄGIN TEDA!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Jutt siis Alexander Rybakist. Nimelt oli täna Solarises autogrammide jagamine ja kui ma kohale jõudsin oli saba u.10 meetrit pikk,kuid mis mul üle jäi-läksin järjekorda. Oli oodanud juba veidi alla tunni,kui teatati,et Alexander teeb 20. minutilise pausi. Okei. Aga siis hakkati lava kokku panema ja minus kerkis hirm,et ta ei tulegi tagsi. Õnneks tuli küll ja ma olin juba piisavalt lähedal,et teda näha-täpselt selline nagu piltidel,peaks ütlema. Sama ilus,ainult ta ei naeratanud. Ja kui mul oli u.10 minta veel oodata,siis tuli üks korraldust¹ikk ja ütles,et 2 kohta enne mind läheb "piir" ja sealt edasi autogramme ei anta. (kontserdini oligi suhteliselt vähe aega) Siis minu ees seisvad kaks naist ütlesid,et nad on juba 2 tundi seisnud (mina olin selleks ajaks seisnud juba 1,5 tundi) ja siis läks "piir" nende tagant. Kuigi tahapoole jäävale rahvale öeldi,et nad ära läheksid,jäid nad kohale ja minu ees seisev naine võttis mu postkaardi (meile jagati seal Alexandri pildiga postkaarte) ja lubas autogrammi võtta. Et aga tagapoolne rahvas ei liikunud jäin minagi paigale,aga kui mul oli u.1,5 meetrit veel jäänud siis tuli turva ja ajas tagumise rahva laiali. Mina sain oma postkaardile autogrammi,tänu sellele naisele ja muidugi seisin ma sel ajal kui õnnelikud eespoolseisjad autogramme küsisid Alexandrist u.2 meetri kaugusel ja ahmisin endasse kogu seda ilu. Siis ta läks heliproovi tegema ja mina koju,kus nägin Ringvaatest temaga enne kontserdi tehtud intervjuud. Kuna ta rääkis et tal on mingi probleem,millest ta rääkida ei saa,siis ma ei imesta,et ta ei naeratanud. Igatahes,kuigi ma kontserdile ei saanud (mu ema pani eile facebooki kuulutuse üles,et ostaks pileteid ja siis tuli välja,et kellelgi tuttaval isegi olid,aga ta müüs need juba maha Mad) siis sain ma teda ikkagi nii lähedalt näha. I love you

Aga tegelikult hakkasin ma täna Peeter Rebast vihkama,sest kui tema kontserdi maja ei oleks nii väike või Alexander oleks tulnud Saku suurhalli oleks ma ju piletid saanud.Crying or Very sad

Vot.

Emma king
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

!!MA NÄGIN TEDA!!!:D :: Comments

Audrey
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine 9/3/2010, 14:58 by Audrey
AWWWWW!
*kadetseb*
*tegelikult ei kadetse- pole kade inimene. Rõõmustab teiste kordaminekute üle*

NII ARMAS!!!
Äkki ta oli kellegi pärast mures? :) maybe about GF...
Ohh...

Aga tee kunagi... kunagi autogrammist pilti onja?
Emma
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine 9/3/2010, 19:14 by Emma
No ma tegelt eile tahtsin teha,aga ofc oli fotokas kadund,niiet kui leian,siis teen Very Happy
Ja muideks ta rääkis,et tal ei ole tüdrukt,sest kõik tüdrukud,ei usu et ta tahab nendega olla kuna ta reisib niipalju ringi. Poor Alexander. Sad
Audrey
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine 9/3/2010, 19:17 by Audrey
Ma nägin ka teda muidu.
Murtagh
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine 9/3/2010, 19:39 by Murtagh
Um. Ma parem ei kommenteeri *lukustab suu ning viskab võtme ära*
Vohh.
Audrey
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine 9/3/2010, 19:42 by Audrey
You don't like him, right?
Murtagh
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine 9/3/2010, 19:57 by Murtagh
Exactly.
Audrey
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine 9/3/2010, 21:53 by Audrey
Pähh Very Happy
Re: !!MA NÄGIN TEDA!!!:D
Postitamine  by Sponsored content
 

!!MA NÄGIN TEDA!!!:D

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Armastusluule

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: