MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Feil.

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Feil. Empty
19032010
PostitamineFeil.

Tuju:ärge parem küsige
Laul:Mimicry-Right Back Home


Meie klass feilis sajaga. Meil oli täna 3-5 tund emakeelepäev,kus oli viktoriin,näidendid ja plakatid ning kokku u.12 auhinnast (rääkimata eriauhindadest) ei saanud me ühtegi,mitte ühtegi auhinda,samas kui mõni klass/inimene sai mitu. KÕIK teised said midagigi. Ja peale seda oli meil veel eesti keele tund ka,kus õpetaja võis päris hulluks minna,sest kogu klass oli masenduses.

Meie näidend oli küll paaris kohas naljakas,kuid muidu täielik feil-Sonya jättis poole teksti ütlemata,naeris laval ning kõik näitlejad rääkisid nii vaikselt,et ka esireas vaavu-vaevu kuulda oli,millest jutt käib.
Viktoriin läks meil isegi normaalselt. Mina olin ka viktoriinis ning meil oli 15 küsimusest 1 vale ning üks poolik vastus.
Meie plakat oli väga naljakas (pidime tegema mingi Oskar Lutsu raamatu filmiplakati) sest Itil ja Kustil olid seljas firmakad,Nukitsamees kuulas iPodi ning kui Ra pärast seda tutvustama pidi,rääkis ta,et Iti ja Kusti läksid Nukitsamehega Tsernobõlisse ja siis rändasid ajamasinaga jne. aga Sandra tegi vea-kui nad plakatit ¾üriile näitasid,juhtis ta tähelepanu,et metsas olev karu on Pedobear.(esimesest pilgust aru saada,et tema,aga hallo,sa ei lähe ju seda ¾üriile ütlema?? confused )
Ühesõnaga-feil missugune.

Siis meil tuleb kohustuslik kirjandus Harry Potter ja kuna mina olen kõiki osasi lugenud,oli mul valida kas kuues või seitsmes ja kuna ma parajasti kuuendat üle loen,valisin kuuenda. Aga mis on selle juures ebaaus-need kes vähemalt kuute raamatut lugenud pole,pidid loosi võtma,millist raamatut saada,kuigi kodulehel oli kirjas,et 1. osa,ja kõik,kes on näinud Harry Potteri 5. osa ju teavad,et seal on 800 lehekülge,samas kui näiteks esimeses osas on 160 lehekülge. Õiglus missugune. Rolling Eyes

Peale tunde läks õps hulluks,jahus midagi sellest,et me oleks talle oma kohad pidanud üle andma ja et minu crushi hoolsushinnet madaldatakse,kuna ta oli juba ära läinud ning ka teised olid juba minekul,aga Oks pidas meid kinni. Ja selle asemel,et siis kähku need 28 ristikest paberile kirja panna,karjus ta meie peale 10 minta ja alles siis tegeles asjaga. Rolling Eyes

Ahjaa,hommikul saime tunnistused. Mul kolm kolme (mata, kunst, hoolsus),üks viis (ajalugu) ja ülejäänud (minu üllatuseks ka käsitöö) neljad. Ütleme,parem kui eelmine veerand. king

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Feil. :: Comments

Audrey
Re: Feil.
Postitamine 19/3/2010, 19:59 by Audrey
Mitmendas klassis sa käid?
5 või 6?
Eniveis, mina õppisin sel ajal sinust paremini Very Happy
Emma
Re: Feil.
Postitamine 19/3/2010, 20:16 by Emma
6. Ma tean,mul peres kõik nelja-viielised,ainult mina mingi must lammas kolmedega. Noorus on hukas.
Audrey
Re: Feil.
Postitamine 19/3/2010, 20:23 by Audrey
ma suutsin algkloolis ka viitedele õppida (mõned neljad ikka olid)
kcissy
Re: Feil.
Postitamine 19/3/2010, 21:04 by kcissy
mul olid algklassis normid hinded, siis neljandas (kui mul vanemad lahutasid või siis tegelikult kolisid lahku, sest nad siiani abielus) käis kõik alla ja viiendas olin ma ka lihtsalt superhalb, aga kuuendas oli äkki kõik suurepärane. ma sain isegi gag-sse sisse ja viimased kaks aastat on mul aastahinnetes olnud üks neli (mis kogu kiituskirja ära on rikkunud) Very Happy
Audrey
Re: Feil.
Postitamine 19/3/2010, 21:13 by Audrey
aga enam ma ei viitsi eriti üldse õppida.
Ma ei tea miks.
Emma
Re: Feil.
Postitamine 20/3/2010, 11:16 by Emma
Ma ka ei viitsi. Koolis teen mingid kirjalikud ära ja õhtul olen trennis/muusikakoolis/siin. Lihtsalt pole tahtmist nii igavat asja õppida.
Audrey
Re: Feil.
Postitamine 20/3/2010, 13:05 by Audrey
Ma kirjutaks vaid, kui oleks aega Very Happy
Re: Feil.
Postitamine  by Sponsored content
 

Feil.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: