MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Under the blue-blue sky... 7

Go down 
+27
Herbts
Karolin
Maarit
kurmzu
Little Green House
RememberMe
Cilen
MerkaaaTibuuu
Asssu
Kard
Sulesepp
PINK
Emma
accident
black
Karro
LittleStar
Võilill
padjanägu, [h]
Murtagh
ayy2757
KK
EITC.
LittleMissy
WorldIsYours
FlyWithMe
Audrey
31 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime5/4/2010, 22:03

Murtagh: pikap on jutus seetõttu, sest see on selline auto mis maale, taluellu hästi sobib. Mõned puud pole ju veel mets *naerab ja mõtleb ega pole maininud jutus metsa* Ei ole ju? Very Happy
Warwick ei ole siiski väga väike koht... Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime5/4/2010, 22:05

*ohkab sügavalt*
Minu meelest oli seal mets. Aga ma võin ka eksida xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime5/4/2010, 22:08

Loomulikult on igaühel õigus oma arvamusele Very Happy
*naerab*
Pole hullu Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime5/4/2010, 22:10

Täpselt, kõik ei pea nii tähenärijad olema. Niiet sellest Twist võiks juba üle saada. Pikap oli enne Twid olemas.. ja supermassiveblackhole kaa.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime5/4/2010, 22:11

Jeps. Nõus, padjakas Very Happy
Tagasi üles Go down
Võilill
Piraat
Võilill


Female Postituste arv : 20
Age : 29
Asukoht : Igal pool kus vaja!

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime8/4/2010, 17:22

Heeh, olen vaikselt jälginud sinu juttu (enne kui liitusin) ja meeldib Very Happy

Uut siis ruttu eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime8/4/2010, 20:32

Väga tore... :)
Võib-olla homme hakkan neljanda osaga tegelema, kui jõuan :)
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime8/4/2010, 23:51

Irw, videvik kasvab üle pea ...
Aga, esimene asi, kui sa seda maja kirjeldasid tuli mulle pähe igasuguste seebikate majad- Suured, trepp üles ja palju tubasid vms xd
Aga jah, huvitav. Hea. Mõnusad kirjeldused ja mõtted. Ainult kiidusõnad...
Uut :)!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime9/4/2010, 20:26

See maja pole tegelikult selline tüüpiline seebika maja.
Tegelikult on see selline hästi maalähedane ja moodsast sisustusest ei saa rääkidagi.
Et mingit ettekujutust luua, ütlen niipalju, et näiteks trepp on välisuksest sisse astudes kohe umbes 2-3 meetri kaugusel...
Aga see maja on jah hästi tavaline. Mitte midagi erilist... :) Mis sest, et köök ja elutuba esimesel korrusel on suured... Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime10/4/2010, 21:51

Ma ka ei samastanud seda Videvikuga. Sellesmõttes, et mul tuli mõni hetkel see meelde, aga põhimõtteliselt oli see mingi uitmõte ja ülejäänu oli kõik erinev. Nõustun täielikult Inesega, et üks sinine auto ei saa panna inimest kõiki siniseid autosid selle ühega samastama.
Mind pisut häiris, vist eelmises osas oli, et pikap oli kirjutatud pick-up. Sest noh ... eesti keeles on see ikkagi pikap, ma saan aru.
Mul on mingi loll tunne sees, et see tsikk, Rebecca vist, armub Rubenisse. Loll mõte. Aga esimesel hetkel tundus nii kuidagi. Võib-olla sellepärast, et mulle tuli meelde "Nii ma nüüd elan" raamat. Seal oli ka, et mingi tüdruk läks sugulaste juurde ja rongi/bussijaama tuli talle vastu kutt, kellesse ta siis ära armus, mis siis, et nad sugulased olid. Ja nüüd jõudsin ma järeldusele, et kõik ideed on juba võetud ja paratamatult, isegi, kui ideid kellegi teise pealt ei võeta, on nad kuskil olemas ..
Aga teine, hilisem tunne ütleb mulle, et ta kohtab seal mingit teist kutti. Fantaasia lendas ja umbes midagi sellist, et Rebecca peab seda kutti algul kuidagi maakaks ja kutt Rebeccat linnat¹ikiks, aga hiljem nad saavad aru, et on üksteisele loodud ja siis millalgi emb-kumb kolib teise kohta elab, tõenäolisemalt Rebecca Warwicki, aga seda ilmselt jutus enam ei ole. Ja nüüd tuli mul kuidagi meelde Miley Cyruse film. Mitte, et ma seda näinud oleks, aga niipalju, kui ma tutvustuse järgi tean. Ja ... igatahes, mul on kõik muud asjad peas praegu.
Tegelikult on seda juttu väga võimalik täiesti uutmoodi kirjutada, see on lihtsalt algus.
Uut.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime11/4/2010, 09:13

Pick-up/pikap...
Ma mõtlesin kaua, et kuidas õigem oleks. Tegelikult kuskil... selles osas vist olen kasutanud pikap'it...

Rebecca ei armu oma venda. Tema jaoks on jah teine kutt :)

Miley Cyruse filmi ma pole üldse näinud Very Happy

Aga jah, mul on plaanis siia tuua huvitavaid sündmusi sisse aga natuke aega läheb...
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime11/4/2010, 11:03

Eijaa, ma tean, loll mõte oli. Aga ma niisama väljendasin ausust siin. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime11/4/2010, 11:19

Ei olnud loll mõte. Pigem huvitav Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime18/4/2010, 18:53

Sellest majast rääkides, tuli mulle see McLeodi tütarde maja silme ette Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_biggrin
Kahtlane eks? Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_razz
Aga mulle meeldib ja väga meeldib.
Varsti uut osa siis ka näitkes
Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime19/4/2010, 14:37

Jeps, midagi sarnast Very Happy
Ei ole kahtlane.
Tore, kui meeldib. Tegelikult väga lahe...
Ikka saab...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime2/5/2010, 12:00

Uus osa... Loodan, et meeldib ikka... Very Happy

4.

Pikemalt mõtlemata hakkasin oma kohvrit lahti pakkima. Panin riided kappi riidepuudele ja asetasin mõned vidinad riiulitele. Vaatasin igatsusega pilte emast ja Laurenast ning soovisin, et nad mõlemad oleks kuskil siin.
Kuskil lähedal.
Mulle oleks väga meeldinud, kui keegi lähedane, tõeliselt lähedane, oleks mulle siin toeks olnud. Mul muidugi ei pruugi olla raske siinsesse ellu sisse sulanduda, kuid ikkagi. Kõigest Rubenile ja Rayle ka ei räägi ju.
Sättisin ema ja Laurena pildid kõrgele kummutile nii, et ma neid hästi näeksin ja läksin oma kottide juurde tagasi. Võtsin sellest välja oma mp3-e pleieri ja mobiili ning otsisin kohvrisügavustest telefonilaadija välja. Panin pleieri öökapile ja toppisin mobiili pükste taskusse. Ma otsustasin, et helistan emale ja Laurenale, kuid enne on mul vaja leida koht, kus oleks hea levi. Siin, majas, see just kõige parem polnud...
Jätsin lahtipakkimise pooleli ja väljusin toast. Astusin tasakesi trepist alla ja otsustasin, et otsin isa ja Rubeni üles. Üksi ei julgenud ma veel kuhugi minna.
Köögi poole minnes kuulsin elavat jutuvada, mille läbivaks teemaks olid hobused. Astusin kööki sisse ja Ray pööras kiirelt oma sooja pilgu mulle: "Hei, kullake. Juba valmis?"
Vastasin noogutades.
"Mis arvad, kui Ruben sulle pisikese ekursiooni farmis teeks?"
"See oleks päris hea mõte..," nõustusin kaheldes, kuid suutsin siiski laialt oma vennale naeratada, kes mind pealaest jalatallani hindavalt mõõtis.
"Tore," venitas isa ja võttis laualt mõned paberid. "Ma lähen viin need Julesile. Ma ei tea kaua mul läheb aga küll te hakkama saate, eks?"
"Jep-jep, paps," naeris Ruben ja tõusis. Ta astus külmkapi juurde, avas selle ning võttis sealt välja piimapudeli, kust ta lonksu jõi. Natuke piima tilkus mööda tema lõuga allapoole, langedes tema särgile.
"Fuih," krimpsutasin ma selle peale nina. "Klaasi ei tahaks võtta?"
"Nope," kehitas Ruben õlgu ja keeras piimapudelile korgi tagasi. "Kui sa teada saad, õeraasuke, et sina pead nõusid hiljem pesema, siis oled sa kahe käega poolt, et ma isegi kohvi otse kannust jooksin."
Pööritasin tema jutu peale silmi ja vaatasin suurest aknast välja.
"Lähme siis teisele poole," lausus Ruben mõne aja pärast ning läksime majast välja.
Kõndisime läbi ilusa aia jõe poole, üle mille viis sild teisele kaldale. See,et jõgi asus majale nii lähedal meeldis mulle väga.
"Kanalaut, heinaküün, tööriistakuur," osutas Ruben kätega erinevatele hoonetele. Need olid üsna suured ja ausalt öeldes mitte just kõige ilusamad. Üsna pisikese tööriistakuuri uks seisis veel hädavaevu hingedel. Selle eterniitkatus oli peaaegu üleni sammaldunud. Seal, kus sammalt ei olnud, olid suured augud.
Kanalaut nägi üsna hea välja. Nagu selgus, oli see alles poolteist aastat vana. Heinaküün seevastu oli väga ilus ja suur. Terve katus ja punaste seinalaudade vahel olid umbes pooleteise sentimeetrised õhuvahed.
Kõndisime natuke maad edasi ning Ruben osutas laisalt eemale karjamaade poole.
"Me hakkasime sinnapoole lammastele pisikest katusealust ehitama. Niikaua kui see valmib hoiame me neid aeg-ajalt hobuste tallis. Seal on ruumi küll. Tall on see seal."
Tall oli heinaküünist vähemalt kaks korda, kui enamgi, suurem. Vahtisin kivist hoonet suu lahti.
"Hobuseid tahad näha?"
"Ikka tahan!" laususin kiirelt ja lippasin Rubenile järgi, kui ta minust kiirelt mööda oli sammunud.
Hobusteni oli umbes 200 meetrit kuid selle aja jooksul, mis kulus meil tallini jõudmiseni, kuulsin vähemalt seitset hobust häält tegemas.
Eristasin neid häälest. Võib-olla panin mööda, kuid noh, vahet pole. Ma tean, et seal tallis peaks neid paar tükki ikka olema.
"Mõned on karjamaal," lausus Ruben, kui olime talliuksel seisma jäänud.
Hakkasin ükshaaval kokku lugema, mitut hobust ma nägin.
"Seitseteist... Seitseteist!?" jäin vennale õhku ahmides otsa vaatama. "Ja mitu hobust on mõni? Mida te teete nendega? Ma arvasin, et neid on ainult paar tükki..."
Ruben hakkas naerma: "Üksteist on karjamaal. Nende "tubasid" koristatakse täna."
"Ahahh, aga ikkagi..," ei suutnud ma mõista, miks neid hobuseid nii palju vaja on.
"Eks see ole meil siin mingil määral ka ratsaturismitalu..."
Noh, see seletab asja.
Astusin talli jahedale kivipõrandale ning liikusin natuke maad edasi, et mõnda hobust natuke lähemalt näha. Mulle meeldisid hobused, kuid mingil määral ma ka kartsin neid. Nad tundusid nii suured ja tugevad, et lihtsalt ajasid mõnikord hirmu nahka.
"Nii armsake..," venitasin nunnutavalt, kui märkasin ühe hobuse juures pisikest varssa. Üritasin teda puudutada, kuid ei ulatunud temani. "Mis nende nimed on?" pöördusin Rubeni poole.
"Ema on Melodia. Varsal nime veel pole. Kavatseme selle jaoks pisikese konkursi korraldada kõigi jaoks, kes siin käivad."
"Lahe," laususin naeratades ja läksin järgmise hobuse juurde. Märkasin taral nimesilti: "Sparks. Lahe nimi..."
Ruben sammus lohisevate sammudega minu juurde: "Sparks väärib oma nime. Ta on selline... äkiline. Justkui tulesäde... Ja ta on minu oma."
"Tal on nii ilus lakk," laususin endiselt looma imetledes. Sparks oli pruun ning tema lakk oli läikivmust. Sellised hobused olidki minu lemmikud.
Avasin just suu, et Rubenilt taas kord midagi küsida, kui kuulsin metalset kolinat, mis aina valjemaks ja valjemaks muutus. Nägin, et Ruben jäi minust mööda vaatama. Ta tõstis viibates käe: "Jõudu!"
Pöörasin end tulija poole ning märkasin lähenemas poissi, kes enda ees halli käru lükkas, milles oli igasugune soga sõnnikuga segamini. Tõstsin silmad kärult, et vaadata poissi, keda oli miljon korda parem vaadata, kui sodi täis kolisevat käru, mis haises jõledalt.
Poiss naeratas valgete hammaste välkudes ja sammus meist hoogsalt mööda. Teda pilguga saates, nägin, et ta parkis käru talliuste juurde. Siis tuli ta meie juurde tagasi.
"You, Ruben," tõmbas poiss töökinda käest ja surus mu vennaga kätt.
"Kuidas läheb?" uuris Ruben ja heitis kiire pilgu mulle.
Vaatasin uudistavalt sel hetkel veel võõrast poissi. Ta oli väga kena. Kuldpruunika nahaga, tugeva keheehitusega ja üsna pikk. Minu meeter kuuekümnele võib kindlasti oma kakskümend senti otsa lisada. Ta juuksed olid tumepruunid ja silmad tundusid olevat hallid. Kokkuvõttes nägi ta umbes kaheksateist või üheksateist aastat vana välja. Vaatasin poisi valget maikat ja kulunud teksapükse, kuulmata ühtegi sõna, mida Ruben ja too tundmatu poiss rääkisid.
Õnneks taipasin end õigel ajal kahe jalaga maa peale tuua...
"Ja see on mu kullakallis õeraasuke," lausus Ruben naerdes. "Rebecca. Ta jõudis alles täna siia... Cairnsist."
Vaatasin pahuralt oma venda ega suutnud millegiga talle vastata. Nägin enda pahameeleks, et võõras poiss naeris mu venna teeseldud elevuse peale ja jäi siis mind vaatama.
Ruben köhatas: "Oki-toki, Bec või Bee või mis iganes su hüüdnimi ka poleks."
"Pigem Bee," laususin kähedalt ja köhatasin, et normaalsemat häält tekitada.
"Mille pagana päralt nad sind Beeks kutsuvad?" ei mõistnud Ruben.
"Sest ma sumisen kogu aeg. Noh, saad aru küll, olen jutukas..."
Mõlemad poisid hakkasid naerma. Mõne aja pärast rahunesid nad maha ja Rubenile meenus, et tal jäi midagi pooleli.
"OK, see on mu õde Rebecca ja Rebecca... See on Scott. Tema isa on Montgomery, kellest ma sulle koju sõites rääkisin, mäletad?"
Noogutasin ja korrutasin mõttes poisi nime.
"Väga meeldiv," naeratas Scott ja tõmbas minu pettumuseks kinda kätte tagasi. "Sain siin asjadega ühele poole. Viin ainult selle kärutäie veel ära ja siis lähen hobustele järgi."
Ruben vaatas kella: "Üsna pikk päev."
"Hobustega läheb vist üsna kaua aega..," märkis Ruben.
Scott noogutas: "Nojah, aga mis siis ikka."
"Aga kuule, mis arvad, kui see linnatüdruk sulle oma abistava käe ulataks?" Ruben vaatas laialt irvitades mind ning Scott kortsutas oma kulme: "Ma saan hakkama, ma arvan."
"Kuulsid?" laususin veidi valjemalt kui vaja oleks olnud. "Sama hästi võid sina talle appi minna, Ruben."
Scott naeris: "Noh, jah, kui me hobused kolmekesi ära tooks, oleks see vaid korra minna."
Ruben tõsines: "OK, ma aitan sind mees, kuid hiljem teed mulle õlle välja."
"Pole probleemi, sõbrake," lausus Scott lõbusalt ja pöördus siis minu poole: "Sina vist selles eas pole, et ma sulle õlle välja võin teha?"
"Ei ole," vastasin.
Ruben hakkas koos Scottiga ja naerma ja minus tekkis suur soov lihtsalt minema sammuda. Oli selgemast selgem, et Ruben sai Scottiga üsna hästi läbi ning oli üsna raske aru saada, kas nad mõtlesid öeldut tõsiselt või lihtsalt naersid mu üle.
Õnneks olen ma ju Scotti bossi tütar ja kui Scott mulle pinda hakkab käima, võin ma isalt paluda, et ta poisi lahti laseks? Kindlasti Ray teeks seda, kui ma midagi veenvat välja mõtleks, mis Scotti halba valgusesse seaks...
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime2/5/2010, 14:59

Need "jep-jep" ja "nope" tuletasid mulle millegipärast Jacobit meelde. Very Happy
Ja sammaldunud eterniitkatused on ... my perfect world, ütleme. Ja "Jõudu!", see on järgmine osa minu ideaalmaailmast. Ma tean, veits segane jutt siin mul, ära pane tähele. Sul on lihtsalt häid pisasju kokku pandud.
See Bee hüüdnimi ja selle tähendus - haha. :)
Vahepeal häirib, et sul oli peaaegu iga otsekõne juures ka saatelause ja see läheb pikapeale tüütuks. Mõnikord, kui on ilmselge, kes vastab, näiteks seal lõpus selle "ei ole"-ga, siis ei ole mõtet panna saatelauset. Voh.
Uut.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime2/5/2010, 17:01

Aa, need tulid automaatselt (saatelaused) aga eks ma üritan neid kontrolli alla saada Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime3/5/2010, 20:55

Mina tahaks ka uut osa. Very Happy et suht hea tundub, kuigi võib väga tüüpiliseks pöörata. ma loodan, et see ei ole tüüpiline saan endale oma kamba ja olen üliägenz värk vaid midagi natuke originaalsemat. Very Happy
et meeldib jamh.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime3/5/2010, 21:59

Küll saate :) Tore on, kui hea tundub. Vägaväga loodan, et see nii tüüpiliseks ei pööra. Kampasid ...em... netu, I guess Wink
Küll ma linnatüdruku ära 'mäkerdan' *naerab*
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime6/5/2010, 22:58

guud Very Happy millal uut saab?Very Happy
Tagasi üles Go down
ayy2757
Kuri põhjapõder(???)
ayy2757


Female Postituste arv : 198
Age : 29
Asukoht : Tallinn/Tartu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime7/5/2010, 16:28

Päris hea, aga meenutb täiega ühte filmi...pealkirja ei mäleta

Aga uut, eks näeb mis edasi saab Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime7/5/2010, 18:39

See on hea Razz

Uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime7/5/2010, 20:03

black- ee... võib-olla ma nädalavahetusel tegelen kirjutamisega :) Vaatab.

ayy2757- ma üritan sellist asja vältida, kuid kuna maailmas on nii palju lugusid filme jne. siis alati läheb midagi kokku. See on paratamatus, kahjuks -.-

Murtagh- Thank you :)
Tagasi üles Go down
ayy2757
Kuri põhjapõder(???)
ayy2757


Female Postituste arv : 198
Age : 29
Asukoht : Tallinn/Tartu

Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime10/5/2010, 16:38

Seda küll jah, aga no pole hullu :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Under the blue-blue sky... 7   Under the blue-blue sky... 7 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Under the blue-blue sky... 7
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: