MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Everything that shine, ain't always gonna be gold

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Everything that shine, ain't always gonna be gold Empty
31032010
PostitamineEverything that shine, ain't always gonna be gold

Laul: Kid Cudi-Pursuit of Hapiness
Tuju: I love you Sad I love you Very Happy

Hei!!

Täna oli nii tore päev. Rolling Eyes Koolis oli normaalne,ainult kui ma matas pinginaabrile mainisin,et Kid Cudi kummitab (tümbasin plaadi eile,sest nägin et Tema seda kuulab) siis ta välkkiirelt pööras pea ringi ja küsis,kes Kid Cudist rääkis. Kui teada,sai et mina,siis ta paistis päris üllatunud. Aga kui ma koori ei läinud ja sõbrannaga bussipeatusesse läksin,siis alguses me jäime 36 maha (muidu ma peaks minema 14,aga kuna ma tahan sõbrannaga rääkida ja temal on minu peatusest pikem maa,siis käin koos temaga olles 36) ja seal bussi peal oli Hennu,kellega oleks saanud rääkida. Bussipeatuses oli Sannu ja minu crush ja veel kaks tüüpi ja siis tuli14,Sannu läks selle peale ja sõbranna küsis,kas lähme koos Sannuga,saab temaga rääkida,aga kuigi mulle oleks see olnud parem,ütlesin ma ei,sest arvasin et I love you läheb ka 36,sest tavaliselt ta läheb sellega,aga siis avastasin,et mu crush oli hoopis kahe tüübiga 14 peale läinud,sest need kaks tüüpi elavad ka minu pool raudteed (Nõmme põhiliselt jagunebki siinpool raudteed ja sealpool raudteed) Ja bussis tuli mulle meelde,et tõenäoliselt läks üheksandik ka 14,sest ma väga ei vaadanud,kes bussi peale läksid,vaid rääksin sõbrannaga. Ja siis terve bussisõidu olime vaikuses,sest midagi polnd rääkida. Nii-nii tore. AGA,see üliilus(tumepruunid lühikesed,tukaga juuksed ja kaks huuleheeti) üheksandik naeratas mulle. Tglt,ma olen kindel,et mitte mulle,sest meie seljataga (kui me bussipeatusesse läksime) oli üks seitsmendik ja keegi veel,kelle häält ma ei tundnud (tüdrukud),aga suva see,ta nägi ikka ülinunnu välja.

Aga hea asi kogu päeva juures oli see,et ma nägin oma crushi unes. Ma olen teda enne ka näinud,aga koguaeg teiste klassiõdedega,aga eile ma nägin,et me sõitsime auto tagaistmel,mu maakoju ja täna nägin,et ma olin paari sõbrannaga,kuskil rannas ja me põgenesime/peitsime end mingite sõdurite eest ja siis äkki olin ma tema juures mingis valges toas ja ma kallistasin teda ja küsisin mida ta tahab ja ta ütles,et kakaod (nagu wtf? Very Happy)ja siis tal oli sünnipäev ja siis mingi lampi ma pidin klaverit mängima (valge klaver I love you) ja siis ma harjutasin (nagu mingi proovirrum oli ja siis kogu klass mingi esines valges toas talle) ja siis keegi tuli ütlema,et hullult kostab läbi ja siis ma ärkasin üles. Very Happy Väga kahtlane,aga juba ärgates oli nägu naerul Very Happy Ja me panime talle esmaspäeval hüüdnime Hernes,sest ta mingi asja peale,rääkis,et hirnub herneks ja enne impat ta ajas midagi,mingist Margist,kes tema sees elab ja siis klassi suurima bitchi,kes ka temasse armunud on,varjunimi talle,et teised ei saaks aru (kuigi kogu klass teab) on Eku ja nüüd ta ongi Mark Eku Hernes. Very Happy

Pikk ja ajubvaba postitus,but as he says-shit happens!

Emma I love you
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Everything that shine, ain't always gonna be gold :: Comments

Ma ei oskagi midagi tarka öelda Very Happy
Very Happy Mul tuli praegu meelde,mis ma välja unustasin:tema on ka armunud. Seriously. Twitteris ütles ja siis Msni pealkiri vahepeal ja orkutis mingid laulusõnad ja kui ma temaga pühapäev Msnis rääkisin siis ütles ka. Nii armas Very Happy Ja siis meil inimeseõpetuse õpetaja käskis esmaspäeval joonistada armunud inimene/kirjutada/luuletada armastusest. Kõik joonistasid. Ma siis mõtlesin kas joonistada ennast,teda või hoopis sind. Very Happy Aga et ikka aru saada oleks,siis tuli pärast ikka üks südamekujuliste silmadega t¹ikk. Very Happy
See oleks päris huvitav olnud kui sa mind oleksid joonistanud Very Happy
aga sa ju ei tea kas sinusse... Wink Võiks olla. Siis oleks eriti lahe :)
Ei,kindlasti pole. Ega ma seda ei loodagi. Ma lihtsalt..pole klassi kõige populaarsema poisi maitse,eks ole? Liiga teistmoodi,thats why. But i can always dream. Very Happy
Aga kas oled kuulnud reeglit, et kui inimesele A meeldib inimene B, kuigi inimesele B ei pruug meeldida inimene A, võivad nad varsti üksteisele meeldima hakata. LÖugesin sed akehakeele raamatust Very Happy
Hopeful theory. I like it. Very Happy
Very Happy
 

Everything that shine, ain't always gonna be gold

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» I`m only gonna break your heart

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: