MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 I`m riding solo

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

I`m riding solo Empty
07042010
PostitamineI`m riding solo

Tuju:Masekas
Laul:Jason Derülo-Ridin`Solo

Hei.

Täno oli nõme päev. Eile ütles Maria,et ma tuleks täna trenni,kuigi ma homme ei esine,aga see oli tüielik ajaraisk,sest kogu trenn koosnes liikumise harjutamisest ja me tantsisime kõik tantsud vaid korra läbi. Selles asi ongi. Eile ta teatas,et homme on esinemine,aga mind ja Kellyt esinema ei pannud. Kelly ei ole poolteist kuud käinud ja kuna ta tantsib koos Kaisaga ja ta poleks saanud siis esineda siis pani ta hoopis minu paarilise ja Kaisa kokku. Ja isegi mu lemmik tantsu-tangost-mida tantsitakse üksi,ei saanud ma teistega koos tantsida. Pärast ütles,et selle pärast,et ma nii palju puudunud olen. Ma eelmine nädal puudusin aga muidu käin jumala korralikult kohal. Järelikult ma lihtsalt pole andekas. Rolling Eyes

Birgit saatis meili pildiga,millised kleidid ta Gretele ja Kellile pulmaks ostis (üks pooleteist ja teine viie aastane Very Happy) Ja palus mul seda Zaras proovida,suht armas,valge,üleval risti paelad ja väike lips,aga kui me ¹oppamas käisime nägin tegelikult ilusamaid,aga neid polnud Grete ja Kelli numbrit.

Endrik praegu saatis facebookis kirja,kas ma saaksin teda prantsuse keeles aidata (tal on vaja hotellilt arvet küsida,need ei saa inglise keelest aru) Üritan aidata. Loodan,et mitte midagi rasket.

Laupäeval on Hanna sünnipäev,aga samal ajal klaver. Muidu poleks hullu,aga ma juba esmaspäeval puudusin klaverist kuna mu sõbranna veenis (?) mind poppi tegema. Oi,kuidas praegu kahetsen. Crying or Very sad

Emma

P.S Esimene postitus üle pika aja,kus pole temast sõnagi juttu. Jeesh!Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

I`m riding solo :: Comments

Audrey
Re: I`m riding solo
Postitamine 7/4/2010, 21:00 by Audrey
You're almost like me Very Happy *peab silmas kõige viimast lauset Very Happy *
Emma
Re: I`m riding solo
Postitamine 9/4/2010, 19:56 by Emma
Very Happy
Audrey
Re: I`m riding solo
Postitamine 9/4/2010, 20:44 by Audrey
aga see, et ma teda alati maininud pole ei tähenda, et ma temast mõelnud poleks.
Re: I`m riding solo
Postitamine  by Sponsored content
 

I`m riding solo

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: