MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Päike paistab... :D

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Päike paistab... :D Empty
13042010
PostitaminePäike paistab... :D

Laul:3OH!3 ft. Katy Perry-Starstruck
Tuju:pretty happy Very Happy

Tegin ühe testi Very Happy

Your score is: 15 (12-19 points) Hmmmm, definite possibilities! There are some pretty clear signs that he might be interested. You can either play it cool, and see if he comes around a little more, or just go for it and see what happens! He surely has noticed you by now.

Not as good as Aud,but still..good.

Nüüd olen kaks päeva kodus olnud. Suht paha olla,pea valutab ka praegu. Aga solfi ja trenni pean ikka minema,kuigi üldse ei viitsi. Tahaks lihtsalt kodus vedeleda ja loota,et ma homme kooli saan,sest tema jõuab tagasi.. Very Happy

Eile käisin Nõmme peal ringi. Üle raudtee,sinna kus elavad Tema ja mu parim sõbranna,kes samuti haige. Kuna sõbrannal ema kodus,ei saanud me kokku saada,siis sõitsin paar peatust edasi ja üritasin üht maja leida,aga kuna ma vaid tänavat ja värvust teadsin,siis osutus see võimatuks,kuna umbes iga kolmas maja oli hall. Kuidas mu sõbranna selle üles leidis,ma ei tea.

Igatahes on praegu nii ilus ilm,aga kuna maa veel märg siis maas lebotada ei saa,eriti kuna ma haige olen ja kõik aiatoolid,on meil ka kuuris,mille ukse peale hetkel üle 20 aknaraami toetuvad,siis hetkel ei saa. *tsekkab õue*

Ma vist siiski lähen.

Emma Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Päike paistab... :D :: Comments

Audrey
Re: Päike paistab... :D
Postitamine 13/4/2010, 14:55 by Audrey
Mul oli 23 punkti vist (?) Ei mäleta.
 

Päike paistab... :D

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: