MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Fightning

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Fightning Empty
06052010
PostitamineFightning

Laul:Billy Talent-Saint Veronika
Tuju:Rolling Eyes

Hei! Very Happy

Üle pika-pika aja üks postitus. Iga päev mõtlen,et peaks kirjutama,aga pole aega ja juba poole kümne ajal nii vässu,et lähen voodisse,loen veidi ja jään magama. Jaa,mina olen päevainimene. Very Happy

Igatahes. Viie päeva jooksul 3 kontserdi ja 2 ...luuletuste esitamist?? Benjamin Zephaniah Very Happy Sooo good. Very Happy "If english is good for Jesus,it is good for us." Very Happy Ma ei saa Very Happy Bush on geenius. Very Happy

Siis. Ma olen seda üheksandiku viimasel ajal kahtlaselt palju näinud:esmaspäeval ja eile kaks korda ja täna.. Very Happy

Ta ei tule homme kooli. Võistlused. Jälle. Crying or Very sad Ta on vist tõesti andekas.

Aga päeva sündmus oli koolis:ma läksin Andreiga kaklema. Sõna otseses mõttes. Meil poisid kaklevad suht kogu aeg,isegi parimad sõbrad,see ei ole suur asi,aga na tüdrukut peksma tulla... Asi hakkas sellest,et ta tuli klassi peale töpat ja hakkas õiendama,mina ja pinginaaber suht karjusime,et jäägu vait,siis hakkas pinaleid loopima,lükkas lauda ja kui keeldus seda korda panemast,siis tulid teised ka õiendama,sest ta loopis suvakate pinaleid ka,siis ma ütlesin,et rahunegu maha,ta lõi mind ja noh,nii see hakkas. Very Happy Tegelt kaklus oli suht võrdne,ta niimoodi kiikus kätega kahe laua vahel ja virutas jalaga,aga minul on maadluspraktikat olnud vennaga küll ja küll,lõin ka,suht kogu klass hakkas "Fight! Fight!" karjuma,ma suht naerukrampides samal ajal ja siis äkki Tema ütles,et tund hakkas ja õpetaja tuleb,siis kõik läksid laiali,mina jooksin ka asju tooma,vaatan kella-tunni alguseni veel 5 minutit. Kas ta arvas,et ma saan peksa või? Kuigi ma arvan,et kui asi oleks ebavõrdne olnud ja asi ikka peksmiseks läinud oleks,oleks ikka pealtvaatajad ta eemale tõmmanud. Või teda segas,sest noh,me olime tema kohal ja seega ees? Ma ei usu väga,et ta Andrei pärast muretses...
Peale seda enam uuesti kaklema ei läinud,aga naerda ja imestada selle üle,et ta mind lõi ja ausalt,mul käsi praegu veits punane, sai küll terve eesti keele tunni Very Happy

Ärge nüüd valesti aru saage-ma tavaliselt ei kakle,eks ole,tähendab,mitte kunagi,kui vend välja jätta,aga no see rohkem maadlus,lihtsalt tema venelane ja mina ka suht temperamentne,ja noh,ma lihtsalt ei anna alla. Very Happy Vähemalt ma oskan ennast kaitsta.

Ja muideks,tal oli täna uus dressikas,tumesinine,ja hästi lahedad sellised..valged nöörid ja puust kinnitused ja nöörist aasad,veits meremehelik,aga no niii kena..

Crazy,
Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Fightning :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: Fightning
Postitamine 6/5/2010, 21:40 by Maiu Laaneoja
rsrsrss! fight! fight! Very Happy nice one Very Happy ma ajasin ka vanasti klassi poisse taga, aga sellepärast, et nad mu kontrolltööde kordamislehti ära võtsid Very Happy:D
Audrey
Re: Fightning
Postitamine 9/5/2010, 16:22 by Audrey
Eeem, ma vist siinakohal ei ütle, kellele ma kõrvakiilu kirja panin :)
Maiu Laaneoja
Re: Fightning
Postitamine 9/5/2010, 17:32 by Maiu Laaneoja
MIDA? Very Happy:D
Audrey
Re: Fightning
Postitamine 9/5/2010, 17:35 by Audrey
Mitte talle Very Happy Sellele teisele tüübile Very Happy
Re: Fightning
Postitamine  by Sponsored content
 

Fightning

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: