MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Eurovisioon 2010 Oslos

Go down 
+9
Griffu.
Maiu Laaneoja
black
Espada
Audrey
Pingu
Karro
Keiti
Pizza
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 02:18

Türgi meeldis, mis siis, et ta väga pedofiil välja nägi (pole tema süü, et ta türgist on), saksamaa e i meeldinud, belgia meeldis, prantsusmaa oli lahe (pole nende süü, et sõnad imelikud olid), hispaania meeldis (mitte ainult show pärast, kuigi show oli kaa lahe) jaa siis.. denmark ei meeldinud, iisraeli lauljast oli kahju, aga ta laulis suht mööda, niiet.. Valgevene oli ikka totaalne kräp jaa.. mis seal veel oli.. aa, see nn beyonce. Kahju, et ta tantsida ei osand. Kirsikivi lugu kaa ei meeldind. Küpros oli kaa armas, aga Ukraina oli lihtsalt simply weird.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 11:17

mulle ei läinudki laulud ja riigid kokku nii, et ma ei saanud midagi aru, millest sa rääkisid Very Happy:D
Mul on rohkem nagu.. tiibadega värdjad, pildiga onu ja teibiga kitarr Very Happy:D Riigid, esitajad, laulud... täiesti segamini Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 12:03

Tiivad olid valgevene, kitarr oli belgia, küpros oli teine kitarriga poiss, pildiga onu.. ei tea, keda sa mõtled. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 13:07

Pildiga onu Venemaa.. : D

Mulle meeldis Taani! Ja Belgia.. Ja Saksamaa võidu puhul olen ka rahul. : ) Küpros oli ka täitsa okei (oli see ikka see midagi seoses sõnaga ''spring''?)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 13:14

Aaa.. ma pole venemaad näind. Läksin eile teleka eest ära kahe laulu ajaks, peaaegu oleks magama kaa keerand, aga mõtlesin ümber ikka. Very Happy
Ja Taani oli selline.. mm.. eurovisioonilik. Very Happy

Jaa, oli küll. Ma täitsa imestasin, et see Kitarriga kutt no. 1 nii kaugele jõudis, aga no. 2 ei jõudnud. Kurb, kurb, kurb. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 13:40

Taani lugu oli ka tegelikult üsna hea. Mulle meeldis see ka.
Emme ütles "See võidab, see võidab!" Very Happy

Ja see... Oli rumeenia vist? See klaver... Lugu oli vist "Playing with fire"... Hakkas mulle eile õhtul kohutavalt meeldima :)

Aga noh, see, et Saksamaa võitis oli ikka üsna lahe. Ja see kuidas Lena hiljem laval hämmingus oli, oli ka lihtsalt LOL. "Kas ma pean nüüd laulma!!?" Very Happy

Igatahes ma arvan, et Saksamaa teeb järgmisel aastal ülivägeva eurovisoooni :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 14:26

Kuidagi must masendus tekkis peale tulemusi. Panin teleka kinni ja Lena viimast esinemist ei vaadanud.
Tsiteerin AmAcAri kirjutatut:
"Eurovisioon lõppes masendavalt. Ma elan tulemusi üle umbes nädala, lauldes iga päev Serbia laulu ja masetsedes veidi, torkides Lena pildiga voodoo-nukku, ning taastun siis aegamööda, et eesti keele eksamilehtedele "Die, Lena, die!" kirjutamist vältida.

Mul on elav fantaasia. Aga ma kulutasin siiski 40 krooni, et Serbiat Eesti häältes isegi ei mainitaks. >_<"


Mis ma teha saan, et milanomaania minuni jõudis ja Milani hääl mind lummab. Ja et "Ovo Je Balkan" on täpselt piisavalt madal ja piisavalt kõrge, et ma saaks max volume'il selle ära laulda ilma häält kurnamata.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 14:54

Ma avaldan nüüd oma arvamust.
Kuna ma kuulasin ka nüüd selle Lena laulu ära, üllatusin totaalselt kui saingi teada, et tema võitis. Mis selles loos nii erilist on? See ei jõua mulle lihtsalt kohale. Olgu, armastus, aga mis sellest? Lihtsalt minu halli ajukamakasse ei suuda selle loo sõnum kohale jõuda.
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 15:16

Ma tahtsin lisada aint (padjakasolen), et mulle kohutavalt meeldis HISPAANIA!!! Very Happy
Ma vist ei mainind seda enne.. aga see on nii super. :)

Aa, ja ma olen nõus ka suga, Bullet.
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 15:46

Mulle meeldisid.. Saksamaa, Türgi, Belgia (ty Takuya Kenzo Very Happy), Prantsusmaaa Very Happy ja Hispaania oli ka jah täitsa hea.. sis mulle suht meeldis see aprikoosi mingiasi ka, selline.. hästi laulis ja normaalne viis oli ja värki, aga sõnad olid natuke kriipid Very Happy,

aa, ja praegu kuulan ma üldse seda lugu, mida esitas madcon, see mille järgi terve maailm tantsis or smth. Very Happy see on ka hea lugu Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 16:57

Ma ei jaksanud tervet võistlust ära vaadata ja kordust ei olnud aega ka näha, aga noh selle põhjal mis ma ära nägin :
Eraldi ei hakka ma midagi välja tooma.... võibolla ainult see kitarri lugu.
Aga selle aasta eurovisiooni üldmulje oli minu arust igastahes kümme korda parem kui eelmiste aastate oma. Inimesed nagu oleksid hakanud aru saama, et see on lauluvõistlus ja pooled laulud ei ajagi oksendama ja kerimisnuppu otsima, mida vahel ikka väga vaja läheks.
Seal ei olnud mingisuguseid erilisi tähti, aga oli olemas selliseid laule, mida ka vabatahtlikult kuulaks, olenemata kas see on eorovisioon või mitte Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 17:11

Minu meelest oli ka sellel aastal paremad laulud..
Ainult paar tükki olid tõeliselt õudsad..
Kuigi mul oli nii kahju sellest Rootsi tüdrukust, kes poolfinaalist edasi ei pääsenud. Tal oli täpselt selline nägu peas, et see on tema elu kõige parem hetk.. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 19:06

Madconi loo tantsu, Eurovisiooni flash mobi, õppisin ka mina ära. Oleksin isegi oma video saatnud, aga asjade kokkulangemise tõttu jäi ära. Teleka ees rahmeldasin kaasa küll.

Belgia lugu oli erakordne - laulja kitarriga, netu taustalauljad/tantsijad, aga kuues koht. Pole paha.

Muide, black, mismõttes "ty, TK"? Very Happy See laul oli "Apricot Stone" ja laulis Eva Rivas. *tõmbas kõik laulud iTunesi ja kuulab neid järjest*
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime30/5/2010, 20:31

no et sa ütlesid, mis maa see oli, kui ma enne ütlesin 'see kutt kitarriga' Very Happy

mm.. see oli siis enne teada juba, et mingi tantsuvärk tuleb?Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime31/5/2010, 10:28

Ei, tead, Iris, nad kõik tegid kogemata samal ajal samu liigutusi, eks. Puhtjuhuslikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime31/5/2010, 15:43

Ma juhtusin täiesti kogemata selle flash mobi video peale ja sain tantsu selgeks neljapäeval, kui emps alles Itaaliast tuli. Ja tema käes oli digikas. >.> Nii et videot ei saatnud. Andsin alla.

np. ^^
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime31/5/2010, 16:48

see tants ei olnud just eriline brainer Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime31/5/2010, 19:39

Whatyamean? *juhe*

Praegu neid laule kuulates on maNga vahemäng ja refrään peas ning Lena "Satellite" kutsub kaasa laulma, isegi kui ma hetkelises hullusehoos lubasin ta ära needa. Laul on laul ja Eurovisioon on siiski ainult Eurovisioon. Tuleb paremaid ja halvemaid. No need to overreact.

Milan Stankovici "Face" on tõepoolest lummav. *keerab bassi põhja ja kuulab*
Tagasi üles Go down
Grape.
Võlur
Grape.


Female Postituste arv : 56
Age : 25
Asukoht : Foreverland.

Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime31/5/2010, 20:45

Minuarust Saksamaa laul iseenesest ei olnudki nii jube, aga suhteliselt tavaline. On sadu teisi samasuguseid. Aga peamine oli see, et kui ma esimesed kaks korda lugu kuulasin, siis mind ajas ta hääl hullult närvi. See akstent ja naaksuv hääl kokku tundusid nii jubedad. Aga järgmistel kordadel ei olnud enam nii hull. Very Happy

Serbia oli selline... Serbialik. Natuke kahtlane, natuke mõttetu, natuke hea. Üldiselt ma neid Balkanimaa lugusid väga ei fänna. Liiga üle pingutatud.

Ja siis oli neid kitarriga poisse liiga palju. Alguses oli iga teine laul mingi lüüriline meloodia, mida laulis selline üksiku ilmega mees. Aga Belgia oli suht okei. Venemaa oli veits kahtlane. Very Happy
Aga Moldova ma ei näinudki. Ainult klippi ja siis tundus natuke... maitea. Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eurovisioon 2010 Oslos   Eurovisioon 2010 Oslos - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Eurovisioon 2010 Oslos
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 20 . 02. 2010
» 2010
» 2010
» 2010
» 2010.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: