MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kommi tahan

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Kommi tahan Empty
05062010
PostitamineKommi tahan

Laul:Muse-Undisclosed Desires
Tuju:vässuuu

Hei..

Ma pole jälle sajandeid blogi kirjutanud ja ma absoluutselt iga päev mõtlen et täna kirjutan aga ei viitsi sest rääkida on nii palju..

Igatahes. Nüüd on see siis käes. Suvevaheaeg! Very Happy See tundub mulle siiamaani täiesti uskumatu,nagu...JUBA!!

Meil oli kolmapäeval mingi ekskursioon ja siis telkimine ja noh,nagu klassiekskursioonidel ikka sai pudelit mängitud kuigi see kord,noh... Embarassed Ütleme,et nüüd natuke aega peab trennis juukseid lahti hoidma Wink

Üks poiss võttis viina kaasa,aga ta rääkis seda osadele tüdrukutele ja näitas bussis ka ja üks tüdruk leidis selle kogemata üles ja ähvardas,et kas poiss maksab talle 5 sotti,valab viina tema nähes välja või ta räägib õpetajale. Ma ei tea,kuidas see õnnestus,et see tüdruk ei näinud,aga viin asendati veega ja pärast olid meie telgis kaks purjus poissi,kellel hommikul öösel toimunust mäluaugud olid. Naiss. Ja muidugi jätsid poisid oma huuletubaka meie telki. Rolling Eyes

Pärast teised tüdrukud veits virisesid,aga mul jumala pohh...

No ja eile aktusel olin ma loomulikult kooris keskmises reas kõige keskel,nii et ilusasti paarisaja inimese pilkude all,suur valge lipsuga peavõru peas. Tore. Meie esimene aktus suurtega. :)

Ja mul oli kavas niiii palju kirjutada,aga no ei tule meeldee...

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Kommi tahan :: Comments

Audrey
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 10:57 by Audrey
Lõpuks ometi saan ma kellegi teise blogi kah lugeda peale enda oma Very Happy
Emma
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 11:06 by Emma
Pähh,mul tuli just mõte Rapla sõita aga rong läks kell 11.03 Crying or Very sad Järgmine läheb alles 13.38,kohale jõuan alles kella kolmeks. Sad
Audrey
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 11:14 by Audrey
Mis Raplas teed?

PS: Ja loe mu blogi, kui sa seda juba teinud pole Very Happy Kahte esimest posti loe Very Happy
Emma
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 11:46 by Emma
Mul sugulased elavad seal,läheks ratastega sõitma,hängiks oma sugulase sõprade juures ja vaataks Rapla ilusaid poisse... Very Happy

Olgu...ma loen Very Happy


Viimati muutis seda Emma (6/6/2010, 11:50). Kokku muudetud 1 kord
Audrey
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 11:47 by Audrey
hahaha, see oleks tegelikult üsna mõnus.
Emma
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 11:56 by Emma
Yeap. Very Happy

Nii,ma lugesin nüüd su mõlemate blogide postitusi. TAHAN KA KINGI!!! Ostsin just hiljuti nunnud rohelised papud aga need hakkasid hõõruma ja enam kanda ei saa. Sad Ja eile pidid tulema mul ühed neetidega sandaalid,mega kenad,aga postkontoris öeldi,et riided saabusid aga sandaalid tulevad juuni lõpus. JUUNI LÕPUS!! Selleks ajaks on suvi juba läbi!! Ni et ma loodan,et ma saan mingipäev poodi endale normaalseid kingi ostma. Rolling Eyes

Ja no see ennustaja värk...i can only say WoW. Very Happy
Audrey
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 12:00 by Audrey
teise juuni blogi ka lugesid? Very Happy

Mu kingad hõõrusid ka natsa Very Happy Aga mul on iga uue kingapaariga nii Very Happy Juuni lõpus? See on ajuvaba -.-

Ma olin kolm päeva vähemalt hämmingus, Isegi kui ta pani suvalt siis ta ikkagi pani täppi Very Happy
Emma
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 12:06 by Emma
Jaa...Very Happy

Keegi paneb pidu.. Very Happy
Audrey
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 12:06 by Audrey
kes paneb pidu? Very Happy
Emma
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 12:12 by Emma
Sõbraga lähme reedel koolilõppu tähistama. Ma arvan, et reede tuleb üliäge päev. Ootan juba


No sina noh. Very Happy

Ja ma tahaks ka et kõik oleks hästi,sest noh,kolmapäeval Ta pm ainult kahe tüdrukuga rääkiski,isegi oma parimast sõbrast hoidis eemale,I was totally depressed. Crying or Very sad
Audrey
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 12:18 by Audrey
Ei pane Very Happy

Minu meelest on temaga nii kummalised lood... Very Happy Nagu... ta pinginaaber ja teised klassivennad kellega ta paremini läbi saab, kohtlevad mind kahtlaselt hästi. Näiteks üks viis mu linna ära(varem poleks see arvessegi tulnud) Tema jäi napilt maha Sad Tüübil oli kiire. me oleksime koos taga istunud Very Happy
Ja neljapäev... Rolling Eyes Oijah Very Happy
Emma
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 12:25 by Emma
Very Happy
Audrey
Re: Kommi tahan
Postitamine 6/6/2010, 12:32 by Audrey
Oh, ma lähen memissi'sse blogi kirjutama Very Happy
Re: Kommi tahan
Postitamine  by Sponsored content
 

Kommi tahan

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: