MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõik ei lahe nii nagu tahad.

Go down 
3 posters
AutorTeade
LittleFunnyBunny-
Tasane



Female Postituste arv : 3
Age : 26

Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Empty
PostitaminePealkiri: Kõik ei lahe nii nagu tahad.    Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Icon_minitime25/7/2010, 20:59

''Ema,kuidas sa saad mulle niimoodi teha?'' karjusin oma emale, kuid seda mida ta teeb , ei andesta ma talle. ''Nath, palun , ma pean niimoodi tegema. Saa minust ka ükskord aru. Ma pean su sugulaste juurde saatma. Ma loodan et andestad. JA see on sinu omas valikus , ma ei taha et sulle nii uuesti tehakse. '' ütles ta viimasena ja ma lahkusin autost ja läksin kurvalt lennukile. MAEISAATASTARU, ühel päeval ütleb et kõik on korras ja ma ikkagi ei pea minema ja siis jälle räägib vastupidi.

Agasamas ma tean et talon õigu ja ma pean olema tugev.




Olen Nathaly Cheyenne Broune. Hüüdnimi on Chaty . Kahest nimest kokku pandud. Olen 16 aastane. Mul on pikad blondid juuksed ja taevasinised silmad. Olen treenitud figuuriga , mitte lühike ega liiga pikk. Parajalt. Ma kolin just Eestist L.A-sse. mu isa on pärit ameerikast. Aga ta suri kui ma olin 14. Ema on olemas , nimi on Leana. Minuga juhtus nädal tagasi üks hirmus lugu , ma pean sellest üle saama. Hiljem räägin sellet. Sellele mõeldes tulevad ikka veel pisarad silma. Ja nüüd ma lähen oma isapoolsete sugulaste juurde. Ma kolin jonas'ite juurde . Aga ma ju kardan, ma pole neid enam 6 aastat näinud ju.






L.A-s läksin oma kohvritele järgi. Mul oli kokku 4 kohvrit.
Nägin silti kus oli kirjas : Nathaly Cheyenne Broune. Läksin sinna ja siis nägin kes seda silti hoidis: see oli Big Rob. Ei usu , ma jooksin sinna ja kallistasin teda. ''Jajah. Tsau sulle ka Chaty,''ütles ta ja me mõlemad hakkasime naerma. TErve tee me rääkisime ja lõpuks jõudsime kohale.
Õues ootasid mind juba Denise ja Paul , Ning ka Frankye. Nad kõik tulid mind kallistama, ''Tsau, Den,Paul ja frank. '' Ma olen neid nii kutsunud koguaeg. ''Tsau jah , poisid peaks ka kohe tulema. '' ütles Paul.

Hetk hiljem sõitis maja ette must limu, sealt tulid välja Nick , joe ja kevin. Nad kõik tulid mind kallistama.
''Nick, Joe,Kevin. Ma niiii igatsesin teid , '' vastasin ma. ''Usu mind , meie sind rohkem.'' ütles Nick.
Siis me liikusime tuppa ja seni kuni ma pakkisin asju lahti rääkisin ma neile oma lugu. '' Ja siin ma nüüd siis olen.'' ütlesin lõpuks. Muidugi ei rääkinud ma neile seda hirmsat asja. Mul tuli pisar silma ja ma põhkisin selle ruttu ära lootes et nad seda ei märka. ''Mis lahti?'' küsis Nick. Deem , nad ikkagi märkasid. ''Midagi , ma ei taha rääkida sellest veel.'' laususin kurvalt

Istusime tükk aega vaikuses.

''Chaty, kas sa seda meie *I don't want to leave* lugu mäletad?'' küsis siis Nick. ''Loll oled vä? miks ei peaks , Ma laulsin seda isegi lauluvõistlusel ja võitsin.'' Laususin talle. Ta jäi mind suurte silmadega vaatama. ''ma ei teadnudki et sa laulda oskad.'' ütles Joe.
''Äkki läheme ja laulame seda?'' pakkus Nick. Ma noogutasin. siis me läksime ja laulsime. '' Tead Nath, sul on väga eriline lauluhääl.'' ütles mulle Joe.
Ma ehmusin sellepeale et ta ütles mulle Nath , nii kutsus mind ainult mu isa. Ma vabandasin ning jooksin oma tuppa. Ma hakkasin nutma, ma ju nii igatsen teda. *Kopp.kopp* kõlas mu uksel. ''Sisse,'' hüüdsin. Kolm venda tulid sisse. ''Mis juhtus?'' küsis Nick. ''Ei midagi , lihtsalt mu isa kutsus mind ainukesena Nath'iks , ma nii igatsen teda. Temale mõeldes tulid mul pisarad silma.'' ütlesin. ''Anna andeks,''Ütles joe. ''Joe see ei ole sinu süü.'' Ütlesin talle ning kallistasin teda.
''Ma tean , me igatseme ka oma onu taga.'' Ütles Kevin.

Nad jätsid mu üksi ning ma läksin arvutisse, msn'i.
;Muutsin pealkirja ära ja minuga hakkas Cath rääkima:

*Cath. (H) Chaty miks sa pidid minema? :'( :
No tsau , kuidas siis on seal?

*cc. Igatsen. : ( :
Tsau jah, normaalselt. Kuule mul tuli hea mõte.
Vaata sa lõpetasid ju gümnaasiumi ja ma mõtlesin äkki sa tahaks ka siia tulla?Very Happy:D


*Cath. Muss, sa oled geenius. Very Happy:D:
OOt,
Tead , ma just küsisin ja ,ma võin ,

*cc. Very Happy::DDDD mega häppi , :
Oota, ma käin ka korra all.


''Den,'' hüüdsin juba alla minnes.
''Noh mis on?'' küsis ta, ''Ma mõtlesin et kas ma tohin enda emaõetütre siia kutsuda , nagu elama.'' küsisin uuesti.
''Muidugi, Meil ju tube on. ''ütles ta , ja ma kallistasin teda. Poolel trepil hüüdsin:''Ma ei taha et poisid sellest veel teada saaks.'' ''Okei. '' Hüüdis den . ''Millest?'' Küsisid poisid kõik üheskoos, kui ma avastasin et nad ka trepil on. ''Siis näete!'' vastasin ja jooksin oma tuppa. ja siis ma kirjutasin Cathile ka, ja juba homme tuleb ta lennuk .
*Hommik*
''Den , Lennuk varsti jõuab,'' hüüdsin. ''Okei, aga mine siis juba, muidu jääd hiljaks.'' ütles ta naeratades.
''Jah , ma lähen. Tsau'' hõikasin veel. Järsku keegi peatas mind:''Kuhu sa lähed?'' küsis Joe. Tehes oma kutsika silmi. '' Siis näed.'' vastasin ja läksin autosse, ning varsti olimegi lennujaamas.
''Chaty!'' hüüdis keegi, ringi pöörates sain ma aru et see oli cath. ma jooksin lausa ta poole ja kallistasin nii kõvasti. ''Kuhu me siis läheme?'' küsis ta lõpuks .
Peaks mainima et ta on mega suur Jonasite fänn ja ta ei tea et nad on mu sugulased.
''Üllatus.'' vatasin. Me istusime autosse ja terve tee rääkisime. Maja ette jõudes , tegin Big Robile suure kalli ja läksime tuppa.
Ma hüüdsin :''Nick,Joe , Kevin.Tulge siia.''
Cath küsis:''Mis mõttes , nad on siin?
Ma vastasin : ''Nad on mu sugulased , ja on jah.''
Uksele tulid nick , joe ja kevin kõigil üllatu
nud nägu peas.
''Kes see on ?'' küsis minult Joe.

''See on Cathleen, ehk Cath, Ta on 19. Ja ta laulab ka.''



Mulle tuli järsku kõik meelde ja ma palsin vabandust ning jooksin üles. Cath oli kohe järgi ka.
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik ei lahe nii nagu tahad.    Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Icon_minitime26/7/2010, 15:16

Hmm...Päris palju kirjavigu oli.
Kui kirjutad nimesid, siis nimed algavad tavaliselt SUURE algustähega.
Võid jätkata, mulle isegi natuke meeldis, kuigi ma pole Jonas Brotheri fänn.:)
Tagasi üles Go down
LittleFunnyBunny-
Tasane



Female Postituste arv : 3
Age : 26

Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik ei lahe nii nagu tahad.    Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Icon_minitime26/7/2010, 19:16

sorri , see on mu esimene järjejutt üldse. Wink Proovin parema teha siis .
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik ei lahe nii nagu tahad.    Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Icon_minitime26/7/2010, 19:41

Ei. Ma sellepärast ütlen, et sinu ealised inimesed, peaksid juba hästi teadma, et nimede ees käib suur algustäht:)
Aga nagu ma ütlesin, siis jätka:)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik ei lahe nii nagu tahad.    Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Icon_minitime26/7/2010, 20:35

Noh... pealkirjas ei käi punkt NING sõna "lahe" peaks sul vist "lähe olema. Niiet... Ei lugenud anywayz, JB on mõttetu. Minu jaoks.

Ning Stardoll, sorri, aga mind ajas naerma see, kuidas sa räägid, et "sinu ealised inimesed peaksid juba teadma", ise ei tea sa eesti keele grammatikast just mitte eriti palju.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik ei lahe nii nagu tahad.    Kõik ei lahe nii nagu tahad.  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõik ei lahe nii nagu tahad.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida sa teha tahad, enne kui sured?
» Elu nagu lill

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fanfiction (vanemad)-
Hüppa: