MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Everything But Mine

Go down 
3 posters
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Everything But Mine Empty
PostitaminePealkiri: Everything But Mine   Everything But Mine Icon_minitime6/10/2010, 22:47

Mul on kavas teha sellest üks pikk-pikk lovestory...mis on ühtlasi ka tõsieluline aga see ei põhine mitte minu elamustel, vaid kellegi teise elul. Eip, need sündmused ei toimunud päriselt aga need inimesed on täitsa päriselt olemas :) Ma ei tea, kas te taipate, kes nad on... Nando on hüüdnimi, ja väga loogiline, nii et kui ei tea, siis minu blogis on ilusasti kirjas :) Ja muide, pealkiri on ühest laulust mida ma pole kunagi kuulnud. Lihtsalt need sõnad on kohutavalt armsad. :)

Igatahes...ma kirjutasin selle hetk tagasi ja minu inspiratsiooniks oli...üks teine fänn. Ta ütles et ta kirjutab ka juttu. See on mu esimene järjekas siin, seega ma ei tea üldse, kui tihti ma hakkan kirjutama ja mis sellest juttust üldse saab. Aga igatahes, kriitikat palun ja ohtralt, siis lähen ju mina ka paremaks ja ma loodan, et teile meeldib :)



Viimati muutis seda Emma (16/12/2010, 23:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Everything But Mine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything But Mine   Everything But Mine Icon_minitime6/10/2010, 23:27

Hm, normaalne. Very Happy
Natuke liiga lühike..ehk siis pead juurde tegema :)
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Everything But Mine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything But Mine   Everything But Mine Icon_minitime7/10/2010, 20:26

Nimed olid vähe imelikud. Kui ise välja mõeldud, siis fantaasiarikkad, kui kellegi teise mõeldud, siis küll jube imelikud.
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Everything But Mine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything But Mine   Everything But Mine Icon_minitime7/10/2010, 22:02

Eeh, need päris inimeste nimed. See Olalla ongi päris nimi, Nando on lühend, aga pärisnimele väga sarnane. Hispaania nmed, ya know Wink Aga aitäh, et viitsisite lugeda, võib-olla saab täna ka uue osa...seal nad on nati vanemad ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Everything But Mine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything But Mine   Everything But Mine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Everything But Mine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Please be mine | 7

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fanfiction (vanemad)-
Hüppa: