MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime20/4/2012, 19:42

Hehhee ma arvasin, et ma ainuke*vale* Twisted Evil käsitöö õps on mu tikkimisest sillas -.-
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime20/4/2012, 19:58

On kkaa või, mul läks üks töö täitsa metsa ja tema ütles :" ilus, ilus" , mina ja Janet tal vist lemmikud ja Britt täitsa mingi ülbikuks hakkanud, mäliseb õpsiga koguaeg Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime20/4/2012, 20:12

Mul mingi sama asi, ütlesin, et kõik läks metsa tema mingi: "Vapustavalt ilus PIIP sina ja Karina teete tublit tööd. Üldse teie klass on targim kui reaal või tava." Mul oli nagu wut the hell? Mingi mega kole töö ju.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime20/4/2012, 20:18

Ahh... okei ta tegelt meile ka koguaeg räägib kui kaugele teie olete jõudnud ja kui aeglased meie oleme. Tal on vaja prillid soetada Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime20/4/2012, 20:19

O.O miks sa nii arvad? Me teeme tunnis kaks asja korraga Very Happy tegelt jahm, ülejärgmine nädal vist juba õmblemine meil
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 15:27

Kellel oli täna eesti keele riigieksam? Kuidas läks? Millise variandi valisite? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 15:37

Ma ootan ka kannatamatult sõbrannat msni et uurida, kuidas tal läks Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 15:46

Peaks mainima, et ma ootasin hullemat sellest eksamist Very Happy
Aga see polnud üldse jube, üsna kerge. Seda minu jaoks vähemalt. Very Happy
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 16:25

Ma ütleks ka, et ei olnud üldse niiväga raske. Very Happy Samas vahepeal jooksis juhe kokku küll. Tegin mõlemad kolmanda variandi omad muidu. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 16:28

Ja kolmas variant ehk siis... (seleta, mis tegema pidid?)
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 16:30

Mm. Very Happy http://www.ekspress.ee/news/arvamus/arvamus/ilmar-raag-milleks-kaitsta-eesti-kultuuri.d?id=29611351 Selle artikli kohta olid lugemisülesanded. Very Happy
Ja siis kirjand.. Analüüsi eesti kultuuri varitsevaid ohtusi ning tulevikuväljavaadet vms. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 17:12

Õah, tundub keerulisem kui kirjand Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 17:25

Ma valisin esimese variandi. Lühendatud Arvo Valtoni novelli "Reetmine". See oli tagamõttega kirjutis Very Happy Aga sai hakkama. Kirjandi tegin ka esimese variandi oma "Põlvkondadevahelised konfliktid"
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 17:50

*sureb* xD

Ainus tore asi oli see, et ma olin nõutud. xD Kaks sõnumit ja siis rääkisin telefonis ühe inimesega, samal ajal kaks teist helistasid... Küsimused võtsin "Reetmise" kohta ja siis kirjand maailmavaadete kohta. -.- Pidasin küsimusi hullult kergeks ja siis tuleb Aili (esta õps): Esimene oli konksuga. Siis helistan Tiinale, tema: Esimene oli konksuga. Ja siis ma olin mingi nii, et olge vait. XD Ja kirjandis lasin 600 sõna sellist käibetõde, et endal ka paha. Mitte ükski teema ei kõnetand. Sad Very Happy

Nii et nüüd ei mõtle sellele üldse. Very Happy Isegi ei lase Ailil kirjandit üle vaadata. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 18:02

Mu sõpsu kirjutas ka sel konfliktide teemadel.

Mis konks siis? Very Happy

Ja Everleigh, miks sa tegid? Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 19:41

No, seal oli nagu tagamõte. Ma ei oska seda enam seletada, lol Very Happy Pm teema oli millega ema oma poega enda küljes kinni hoida üritas ja viisid ja kas see õnnestus. See et kas see õnnestus oli konksuga. Sm nt see, et ema suutis küll veenda poega raamatut mitte lugema aga see ei muutnud seda, et poeg läks kellegi teise juurde, kes saab teda samuti mõjutada nagu raamatu lugemine. Raamatut lugedes avardub silmaring jne. Ah, see oli pikk jutt sitt jutt XD Very Happy

Tegelt oli see lihtne Very Happy

Audrey, mida ma miks tegin? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 19:48

Miks sa selle eksami praegu tegid?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 19:57

Ma tegin uuesti, et kõrgemad punktid saada. Ja ma tahan teise ülikooli minna ja õppida stsenaristikat ja meediat. Seal oli üsna kõrgeid punkte vaja Very Happy
Inglise keele teen samuti uuesti, nii et jah, edu mulle xD


Viimati muutis seda Everleigh (30/4/2012, 20:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 19:58

EDU sulle tõesti! :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 20:00

Njaa, tegelt tahan ma Inglismaale seda õppima minna Very Happy
Aberdeeni ülikooli täpsemalt.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 20:01

Siit foorumist üks on ju seal vist Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 20:03

See on tegelt ©otimaa juba Very Happy
Jah, kes?
Ma tean et üks mu sõbranna läheb sinna õppima see aasta sügisest. Ma tahan temaga minna ja aasta seal elada ja siis vaadata kas meeldib seal piisavalt elada, et sinna ülikooli minna Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 20:19

Betu Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 20:48

Äge Very Happy Mitte et ma teaks teda nüüd aga jah Very Happy
Mida ta õpib seal?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime30/4/2012, 21:17

Um... ma tean aga ma ei oska nagu öelda Very Happy Health & Nutrition?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 17 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: