MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ***

Go down 
AutorTeade
Mia
Naerupall
Mia


Female Postituste arv : 10
Age : 30

*** Empty
11112010
Postitamine***


Ma ei tea, nädal hakkab vist varsti täis saama sellest, kui ma seda lugu esimest korda kuulsin, igatahes kuulan seda siiani ja ma üldse ei liialda kui ütlen, et koguaeg. Ma arvan, et mu naabritel on päris villand sellest juba.
Aga, peale selle, et mul täna üüüüratult nõme koolipäev seljataga on, leidsin ma tänu ühele vene noormehele ka oma probleemile lahenduse. Nimelt pean ma silmas seda, et ma ei suuda ise otsustda, mida oma blogiga edasi teha, seega.. okeii ma alustan siis sellest vene poisist või noormehest vms. Tulen mina mööda tänavat, kõrvaklapid peas, järsku üks kutt tuleb mu juurde ja räägib midagi, jõuan siis klapid ära võtta kui ta juba lõpetab rääkimise. No mis tal muud üle jäi kui uuesti rääkida. Rääkis ta mulle sellist juttu, vigases eesti keeles kusjuures, aga põhimõtteliselt oli ta ära kaotanud oma raha, klassikaline juhtum eks, ja vajas 25 krooni, et bussipilet osta. No kuuule, liiigagi tihti kuuldud nali, mõeld siis midagi paremat välja. Tegelikult on ju 25 krooni hea summa, mitte liiga suur, ega liiga väike, selline paras. Näiteks kui lähed kuhugile laadale, siis kõige odavam asi mis sa sealt leiad maksad ikka 25 krooni, okeii kui sa just kapsast või mingisugust porrulauku ostad ss jahh on odavam.
No ma andsin talle selle 25 krooni, mõtlesin, et kui ma sellega ta päevaa paremaks teen, siis vähemalt on kellelgi parem päev kui mul endal. Njahh, me võime ju korraks ka oletada, et ta jutt oligi tõsi ja ta tõesti oli kolm tundi järjest tänaval kahtekümmet viite kooni nurunud, aga siiski ainult korraks. Andsin talle ka oma panga arvenumbri ja nime, võttis tema sellepeale välja jänku Jussi pldiga paberi tüki ja kirjutas kõik üles. Jänku koha pealt ei tee ma nalja, praegu hakkan mõtlema, et äkki tal on kodus väike laps, kes issit koju ootas. Tore oleks mõelda, et ma mõne väikse lapse ka selle kahekümne viie krooniga rõõmsamaks muutsin. Kui nüüd tagasi tulla jutu algusesse, siis lahendus seisneb selles, et kui too kutt mulle pühapäeva õhtuks (ennem seda on mul muud plaanid, ei kavatse arvutiekraani taga istuda) kahtekümmet viite krooni kontole kandnud ei ole lõpetan ma selle blogi kirjutamise ning pühapäeval tuleb viimane sissekanne. Kui siiski, peaks veel leiduma siin maailmas veidigi ausust ning ma võin inimesi usaldada ka tulevikus, nii vene noormehi kui selle blogi lugejaid, siis jätkan blogi kirjutamist sama ausalt kui siiani. Kui nüüd minu arvamust küsite, siis jahh pisike osa minust siiski loodab nii blogi kui raha pärast, et sellel lool on õnnelik lõpp. Aga jätame seekord saatuse, või õigemini selle kuti otsustada.
....äkki oleks pidanud intressi ka küsima? Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

*** :: Comments

Emma
Re: ***
Postitamine 11/11/2010, 20:14 by Emma
Ma loodan, et ta siis raha üle kannab, tahaks et sa ikka jätkaks. :)
Mia
Re: ***
Postitamine 11/11/2010, 20:20 by Mia
Vahva, et keegi huvitatud on! It means a lot to me!
Re: ***
Postitamine  by Sponsored content
 

***

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Mia blogi-
Hüppa: