MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Who cares about the title

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Who cares about the title Empty
09122010
PostitamineWho cares about the title

Laul: Eminem- Space Bound
Lause: Lõpuks nägin ma jumalikku poissi läbi lume minu poole kõndimas, punased huuled naeratuses kaardumas, lumine kapuuts tumedaid juukseid veelgi rõhutamas.
Tuju:ela üle

Ayoo,

olen taaskord oma blogi juurde tee leidnud. Jamh, mul oli siin vahepeal üks postitus, aga selle ma lasin ära kustutada, sest siin on tuttavaid inimesin,minu koolist ja niigi on liiga palju kuulujutte hetkel nii et...jah.

Noh. Torres noh. Ja siis üks tüüp, keda Audrey teab Razz Well...yeah. Ma olen vaba ja vallaline ikka veel, asi, millest mu klassiõed ei paista aru saavat. No boyfriend. Just...no. Very Happy

Vahepeal on...okei, ma olen päääris maseks kätte läinud. Pidev-naerukrambid inimene on kadunud ja asendunud mul-on-nii-sügavalt-pohh teismelisega (ah jaa. mul oli sünnipäev, mis tähendab et ma olen LÕPUKS OMETI teenager. võttis ikka aega küll) Emostunud, nagu mu sõbranna ütleb. Olen vist küll, jah.

Täna oli maaasendav päev. Muusika ajal oli isegi fun, aga muidu oli ikka suuuht....bljääää. Mõni inimene võiks mind vähem ka ignoreerida äkki, oleks täitsa tore tead. Mu parim sõber oli täiesti masenduses, sest...nojah, mõni poiss lihtsalt on tropp. Prantsa oli mingi lebo, meil oli tund koos, olime häpid, sest meie pidimegi olema täiesti talumatult igava õpsi juures, teise õpsiga on tavaliselt lahedad tunnid, aga kui teine rühm on ka on see lihtsalt...lebo. Või no, igav isegi. Igatahes, mina ja mu pingikas rääkisime lihtsalt, mingi õps chillis ringi seal ja jamas (no MIDA?? ta isegi ei õpeta meid ja tavaliselt ta vähemalt räägib midagi teemasse, aga tegelt ka, see tund oli POINTLESS, miks ma seda üldse kuulama peaksin??), teised vastasid, see tropp ei lasknud muusikat ka kuulata, raisk, Kurat, mul pole seal tunnis sittagi teha, MIKS ma ei või oma iPod kuulata, ah?? Eniveis, siis kooli peal käisime bestiga ringi ja masesime ja rääkisime ja klassiõega sai ka igast lõikumisest ja asjadest räägitud. Oh yeah, fun Very Happy

Siis mingi solf (ma jäin hiljaks, mul polnud asju, mul oli õppimata, ma olin mingi 4 tundi puudunud ja kusjuures, enne seda 32 nädalat oli mul ka üks 2-nädalane paus. Armas) , trenn, kurat, meil homme esinemine. Palvetame nüüd kõik, et tuleb lumetorm, sest siis ei saa me Pärnusse sõita (või ei, ei palveta. Palvetamine on religioosne. LOODAME) Tegelt ka, mingi ühe korra teeme liikumised läbi ja siis peame homme sellega lavale minema. Naiss.

Häid uudiseid ka-mul on mingeid täitsa okeid ideid tulnud, midagi kirja ka pandud.Asi edeneb, hea seegi. (Kirjutamine on vist üks neist vähestest asjadest, millest mul ei ole pohhui. Vähemalt midagigi loovat minu kool-arvuti-uni ellu)

Vahepeal on tuju täiesti masekaks muutunud. Lihtsalt on niiii paha olla kogu aeg ja ma ei tea. Kõik käivad närvidele, ükskõik mida ma ka ei ütleks, inimesed räägivad edasi hoopis teisi asju edasi, ma ju KUULEN teid, bitchid. Ma kuulen kuidas te mind taga räägite okei?? Tehke seda siis vähemalt salaja, jumal küll.

Oh jah. Selle lausega, muideks, me pidime estas kirjutama kirjelduse ja olid valida mingid teemad, mina valisi "Park, kuhu just lähed oma esimesele kohtamisele" Razz NIIII teemasse, kui üldse saab. Sealt see lause tuligi, täna mtlesin...ja see in Torrest muide, TORRESEST. Ma pidin seda sada korda ütlema, enne kui keegi uskuma jäi et ma EI KIRJUTANUD seda meie koolivennast. Armas, bitchid, armas.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Who cares about the title :: Comments

Audrey
Re: Who cares about the title
Postitamine 12/12/2010, 09:31 by Audrey
Kui neil on probleem, las nad nad räägivad sellest sinuga :)
Aga muidu küll... Kuul pähe olukord kokkuvõtlikult... No
Emma
Re: Who cares about the title
Postitamine 12/12/2010, 18:24 by Emma
Oh jah... :/

Üks sõbranna saab isegi aru, aga tema sõbranna...no kurat, kas tal oma elu pole?? Miks ta pidevalt minu elu perse püüab keerata??
Audrey
Re: Who cares about the title
Postitamine 13/12/2010, 14:13 by Audrey
Vot see on hea küsimus. Siin võib olla mängus ka isiklikud *kuidas nüüd öeldagi???* huvid? mkm, see on vale sõna. No... ehk mõistad... -.-
Emma
Re: Who cares about the title
Postitamine 13/12/2010, 17:09 by Emma
Mõistan... -.-
Re: Who cares about the title
Postitamine  by Sponsored content
 

Who cares about the title

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: