MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Everybody Lose Sometimes

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Everybody Lose Sometimes Empty
07012011
PostitamineEverybody Lose Sometimes

Levante 2:0 Real Madrid

Kõik kaotavad. Mõnikord. Isegi Real.

Isegi Kaka.

Miks nad Ikerit, Crisi, Özilit, Pipitat ja Angelit mängu ei pannud, ah?? Canales ja Kaka olid ju ainsad, kes midagi tegid, võib-olla Alvaro (L) ja Sergio ka, aga ikkagi...

Loll oled, Mourinho. Ei tohi uhkeks minna, kui järjest cõidad. Me pole võitmatud. Sa oleks pidanud aru saama, et kui me esmaspäeval mängisime 3:2, ja sedagi napikalt ja meil olid meie parimad mehed, siis se tähendab, et asja tuleb tõsiselt võtta. Ja okei see oli Athletic Bilbao ka, aga ega nad nii tugevad ka pole. Barcat ei ületa.

Ja Barca mängis üleeile viiki. Ja Liverpool kaotas BLACKBURNILE 3:1. Midagi on väga korrast ära. Torres ju mängis!! Ja ma nägin, ta üritas....no aga halloo, miks keegi lihtsalt...ei lähe ja ei löö väravat?? Passivad niisama seal, luuserid. Ja see on treeneri süü, ma kuulsin, et ta vallandatakse...YAY!! HODGSON MAHA!!

Sinu pärast me kaotamegi, tropp-

Aga Leo Torresel oli siis...eile juba, kuuendal, sünnipäev!! PALJU ÕNNE 1.KUU SÜNNIPÄEVAKS, MU TULEVANE KASULAPS!! Ja ma sain alles nüüd teada, et ta sündis, ma mõtlesin, et mida see Olalla ootab...nii juhtub, kui sa Tumblris ei käi.

Adios amigos,
Emma

Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Everybody Lose Sometimes :: Comments

Frezia
Re: Everybody Lose Sometimes
Postitamine 7/1/2011, 16:02 by Frezia
Ohhh, nõmedad treenerid. Nad kõik. Nagu mis toimub, et ühed parimad meeskonnad kaotavad nendele, kellest nad peaksid loogiliselt tugevamad olema. Ilmselt sa juba tead, mida ma Reali kaotusest arvan. Nende treenerile peaks laulma seda, mida me ühele teisele inimesele mõtlesime...

Aga jh, olen väga pettunud nendes meeskondades. Võib küll olla mõnikord selliseid madalseise, aga kuidagi on neid viimasel ajal liiga palju. Crying or Very sad
Emma
Re: Everybody Lose Sometimes
Postitamine 7/1/2011, 16:04 by Emma
JAAA, SEDA LAULU PEAB LAULMA!! Very Happy

Aga Realiga pole hullu, nad järjest võitnud, ma arvan, nad saavad jälle korda, ja Barca on ka ikka liiga hea, aga Liverpool...Liverpool on täiesti masendav, täiesti öudne on vaadata, kuidas nad järjest ainult kaotavad ja kaotavad... Crying or Very sad
Re: Everybody Lose Sometimes
Postitamine  by Sponsored content
 

Everybody Lose Sometimes

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: