MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011a. Eks võib ju proovida :)

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime14/1/2011, 23:11

Loomulikult oskasin ma alustada aastal, mis on minu jaoks mega kiire, aga eks vaatame, mis välja tuleb! Edu mulle ! Razz
________________________________________

1.

Pealkiri: Priestess of the White

Autor: Trudi Canava

Lehekülgede arv: 676

Sisu: When Auraya was chosen to become a priestess, she could never have believed that a mere ten years later she would be one of the White, the gods’ most powerful servants.
Sadly, Auraya has little time to adapt to the exceptional powers gifted her by the gods. Mysterious black-clad sorcerers from the south plague the land, and rumours reach the White of an army being raised. Auraya and her new colleagues work tirelessly to seal alliances and unite the northern continent under their banner, but time is running out.
War is coming to the lands of the White, and unless Auraya can master her new abilities, even the favour of the gods may not be enough to save them . . .

Arvamus: Väga hea raamat. Huvitav isegi pärast kolmandat korda lugemist. Tore oli, et Auraya ei hakanud Dreamwaver'iks ja saanud kohe kõigest õigesti aru ja hakanud pahade vastu võitlema, kuid tal olid ikka omad kahtlused ja kalduvus reegleid rikkuda.

Hinne: 9.5/10


2.

Pealkiri: Last of the wilds

Autor: Trudi Canavn

Lehekülgede arv: 614

Sisu: Although the architect of the White’s victory, Auraya feels no joy. Her days are spent trying to reconcile the Dreamweavers and the priesthood, while her sleep is filled with nightmares. The dead haunt her and the only one she trusts to help has vanished.
Still struggling to come to terms with the increasingly powerful memories of the long-dead Mirar, the Dreamweaver, Leiard, flees into the mountains with Emerahl, perhaps the last of the Wilds. Emerahl is powerfully gifted, and helps Leiard to make sense of his strange jumble of memories. What they discover will change his life, and the world, forever . . .

Arvamus: See raamat on veel parem kui eelmine ja seda Mirari pärast. Suurepärane mees, üks mu lemmiktegelastest üldse. See, et Auraya alustas uut suhet ja ei viskunud kohe Mirari käte vahele oli minu jaoks täpselt piisav selleks, et asi ei muutuks liiga ma-armastan-sind-nagu-muinasjutus asjaks.

Hinne: 10/10


3.

Pealkiri: Voice of the Gods

Autor: Trudi Canavan

Lehekülgede arv: 622

Sisu: Despite her hope for peace as the protector of the Siyee, Auraya is unable to avoid being caught up the building conflict. As the gods’ demands increase, Auraya finds that she must choose between those she loves and those she’s sworn to serve.
Meanwhile, Mirar enjoys acceptance and respect as he reclaims his place among his people, and Emerahl is at last able to join the Thinkers in their search for the Scroll of the Gods. The Pentadrians, determined to take their revenge on the conquering Circlians, plot and scheme to bring down their enemies by means other than direct conflict.
The key to everything, though, may lie with the Wilds, who embark upon a quest for secrets buried long ago. Secrets that could change the world . . .

Arvamus: Sama hea kui eelmine raamat. Kõik need saladused, mis välja tulid. Tore oli ka lõpplahendus-see, et mitte Wild'id ei tapnud jumalaid vaid Chaia sooritas enasetap-mõrva ja see, et jäi lootus Mirarile ja Aurayale. Ellareen hakkas lõpus ikka tõsiselt närvidele käima, bitch selline ja loll pealekauba.

Hinne: 10/10


4.

Pealkiri: Presuasion

Autor: Jane Austen

Lehekülgede arv: 272

Sisu: More than seven years prior to the events in the novel, Anne Elliot falls in love with a handsome young naval officer named Frederick Wentworth, who is intelligent and ambitious, but poor. Sir Walter, Anne's father and lord of the family estate of Kellynch, and her older sister Elizabeth are dissatisfied with her choice, maintaining that he is not distinguished enough for their family. Her older friend and mentor, Lady Russell, acting in place of Anne's deceased mother, persuades her to break off the match.
Now, aged 27 and still unmarried, Anne re-encounters her former fiancé when his sister and brother-in-law, the Crofts, take out a lease on Kellynch. Wentworth, now a captain, is wealthy from wartime victories in the Royal Navy and from prize-money for capturing enemy ships. However, he has not forgiven Anne for her rejection of him.
The self-interested machinations of Anne's father, her older sister Elizabeth, Elizabeth's friend Mrs. Clay, and William Elliot (Anne's cousin and her father's heir) constitute important subplots.

Arvamus: Üsnagi hea. J.Austeni raamatutest meeldis see mulle kõige rohkem. Mis mind selle-ja tegelikult kõigi Austeni raamatute-juures kõige rohkem häirib on see aeglus ja naiste positsioon elus, noh tegelikult kogu elust arusaamine, ag anoh, selline see ajastus juba oli.

Hinne: 8/10



5.

Pealkiri: Matched

Autor: Ally condie

Lehekülgede arv: 96

Sisu: In the Society, Officials decide. Who you love. Where you work. When you die.
Cassia has always trusted their choices. It’s hardly any price to pay for a long life, the perfect job, the ideal mate. So when her best friend appears on the Matching screen, Cassia knows with complete certainty that he is the one… until she sees another face flash for an instant before the screen fades to black. Now Cassia is faced with impossible choices: between Xander and Ky, between the only life she’s known and a path no one else has ever dared follow — between perfection and passion

Arvamus: Üldiselt oli üsna meeldiv lugemine. Mina sellises ühiskonnas elamis välja ei kannataks. Mitte mingit loomingut. Kohutav. Ma langeksin masendusse.


Hinne: 8/10



6.

Pealkiri: Airhead: Being Nikki

Autor: Meg Cabot

Lehekülgede arv: 352

Sisu: Emerson Watts was pretty sure there couldn't be anything worse than being a straight A student whose brain had been transplanted into the body of a teenage supermodel.
But it turned out she was wrong.
Because that supermodel could turn out to have a mother who's mysteriously gone missing, a brother who's shown up on her doorstep demanding answers, ex-boyfriends crawling out of the woodwork who want more than just a photo op, and a British heartthrob who's written a song about her that's topping the charts.
How can Em balance all that with school, lingerie runway shows, and weekend jaunts to St. John—especially when she's got final exams; a sister who is headed to the high school cheerleading championships; a former best friend, Christopher, who's intent on destroying Stark Enterprises to avenge the death of his lost love; and a company she represents that seems to be turning to the dark side...
But then, nobody said it was going to be easy, being Nikki.

Arvamus: Väga hea raamat. Reaalne, aga samas täiesti ebatavaline. Lõbus, parajalt pisaraid, parajalt kõike. Täpselt minu maitse.

Hinne: 10/10

___________________________
Theres more, but right now I'm just sick of writing
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime15/1/2011, 16:50

7.

Pealkiri: The Host

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 619

Sisu: It's been years since parasitic aliens calling themselves "Souls" have invaded Earth and taken over. Once a "Soul" is placed in a human host, the alien takes over and suppresses the human's mind. But when Wanderer awakes in her new body, she finds that her human host isn't so easily overcome. Melanie, her younger brother, and the man that she loves have been in hiding; and she'll do anything to get back to them, even resist the alien parasite that has taken over her body.

Arvamus: Väga hea raamat, mida ma öelda oskan? Näias, et mitte midagi ei ole must-valge.

Hinne: 10/10


8.

Pealkiri: Flirt Inglismaa nimel

Autor: Sue Limb

Lehekülgede arv: 199

Sisu: Prantsuse kired, porised telgid ja raevukad lehmad! Jess on hädas. Ta peab enne prantsuse vahetusõpilase Edouardi küllatulekut poisile kirjutama ning tema tavaline võime karismaatilisi, võluvaid ja ahvatlevaid kirju paberile panna on teda maha jätnud. Aga teine mure on veelgi hirmsam. Ta peab saatma oma foto! See mõte täidab Jessi erilise hirmuga. Aga sellele probleemile leiab ta lahenduse – digitaalselt täiustatud lahenduse – ja kellelt siis veel abi küsida kui mitte parimalt sõbralt Fredilt?

Hinne: 8/10


9.

Pealkiri: Mina, Mortimer

Autor: Birk Rohelend

Lehekülgede arv: 117

Sisu: Mortimer on 23-aastane üliõpilane, kes avastab saatuse tahtel, et senine elu on olnud justkui kli¹eedest koosnev kaardimajake ja tema kontroll olukordade üle vaid illusioon. Nii saab alguse ärkamine – saabub luupainajalik reaalsus, mis vaheldub absurdimaigulise unenäomaailmaga. Kiiresti saab selgeks, kui kohutavalt keeruline võib tegelikult olla see, mis pealtnäha on tundunud nii lihtne.

Arvamus: Üllatvalt hea raamat. Seal oli palju sellist juttu nagu mida laud räägiks ja kuidas tool ennast tunneb ja mida jõgi tahab, mid mulle väga meeldis, sest sellist juttu kirjutan ma tavaliselt ise, niiet on tore teada, et ainult mina nii ei mõtle. Kuigi kohati läks oli seda mõtisklust ja filosoofiat minu jaoks liiga palju.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime30/1/2011, 17:11

9.

Paelkiri: Näljamängud

Autor: Suzanne Collins

Lehekülgede arv: 304

Sisu: Kunagise Põhja-Ameerika varemetel asub särav Kapitoolium, mille elanike oodatuimaks meelelahutuseks on iga-aastased Näljamängud: võitlus elu ja surma peale ülisuurel areenil televisiooni otse eetris. Mängude võitmine tähendab kuulsust ja rikkust, kaotus aga kindlat surma. 16-aastasest Katniss Everdeenist saab mängudel osaleja ilma, et ta seda tegelikult tahaks. Kui ta soovib võita, peab ta hakkama valima ellujäämise ja inimlikkuse, elu ja armastuse vahel.
Tunnustatud kirjanik Suzanne Collins on oma uue romaanitriloogia esimesse osasse põiminud võrdses annuses pinevust, filosoofiat, seiklusi ja romantikat.

Arvamus: Väga hea raamat. Peategelane küll mõistis hukka ja isegi vihkas Kapitoliumit, aga ei olnud mingit tavalist plaanide koostamist ja viha, mis kõik varjutab. Ka oli tore, et she didn't fall in love võid jäi kahe vahele ja eolnud oma tunnetes kindel ning teeskles. Püüdis ellu jääda.

Hinne: 9/10


11.

Pealkiri: Vampiiride akadeemia

Autor: Richelle Mead

Lehekülgede arv: 311

Sisu: Püha Vladimiri Vampiiride Akadeemia pole tavaline internaatkool. See on salajane koht, kus vampiiridele õpetatakse võlukunsti ja teismelistele poolinimestele – vampiiride kaitsmist. Rose Hathaway on dampiir, oma parima sõbra Lissa, moroi vampiiriprintsessi, ihukaitsja. Nad on mõnda aega jooksus olnud, kuid nüüd tagasi toodud Püha Vladimiri kooli – just sellesse kohta, kus neid ähvardav oht on kõige suurem. Rose ja Lissa tõmmatakse keelatud armuloosse, Akadeemia halastamatusse seltsiellu ja sõnulkirjeldamatutesse öistesse rituaalidesse. Kuid nad peavad olema ettevaatlikud, et strigoid – kõige verejanulisemad ja ülimalt ohtlikud vampiirid – ei saaks Lissat igaveseks muuta üheks endi hulgast.

Arvamus: Väga hea raamat. Kerge lugeda. Sellised vampiirid mulle meeldivad, meeldivad isegi rohkem kui päikese käes sädelevad. Ma paneks hindeks isegi 10 kui ei oleks järgmist, mis ei oleks veel parem.

Hinne: 9.5


12.

Pealkiri: Vampire academy: Frostbite

Autor: Richell Mead

Lehekülgede arv: 157

Sisu: It´s winter break at St Vladimir´s, and a massive Strigoi vampire attack has put the school on high alert. This year´s trip away from the academy to the wintery peaks of Idaho has suddenly become mandatory. But Rose´s troubles seem to follow her wherever she goes - dealing with the pain of knowing that her relationship with her tutor Dimitri can never be, things get even more complicated when one of her closest friends admits his feelings for her. The glittering winter landscape may create the illusion of safety but Rose - and her heart - are in more danger than she ever could have imagined...

Arvamus: Parem kui eelmineraamat. Mõnus, mõnus, mõnus, eriti Roza nö suureks kasvamine ja Dimitri. Dimitri, Dimitri, Dimitri...

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime1/2/2011, 19:20

13.

Pealkiri: Vampire academy: Shadow kiss

Autor: R. Mead

Lehekülgede arv: 444

Sisu: It´s springtime at St. Vladimir´s Academy and Rose is close to graduation, but since making her first Strigoi kills, things haven´t felt quite right. She´s having dark thoughts, behaving erratically, and worst of all ...might be seeing ghosts. Consumed by her forbidden love with her tutor Dimitri and protecting her best friend, the Moroi princess Lissa, Rose is in no state to see the deadly threat that will change her entire world - and make her choose between the two people she loves most

Arvamus: Rose was a badass. Selles raamatus oli üsna palju selliseid kohti, millele oli traditsiooniline 'õige' lahendus/lõpp, aga autor suutis sisse tuua midagi uut-see oli väga tore. Almost. Why did she have to do it? Why did she have to make Dimitri a Strigoi. Tegelikult üllatusin ma, sest kui Dimitri 'suri' ei valanud ma ühtegi pisarat...*¹okis* Uskumatu. See mida rose aga pärast tegi oli tõeliselt hea. Ma ei uskunud tegelikult, et Rose võiks Lissa juurest ära minna, aga nagu bälja tuli võis. Ja ikkagi loodab mingi osa minust, et Mason eksis -mis on täiesti võimatu- või et Dimitri saab oma hinge tagasi-mis on järjekordselt absoluutselt võimatu. Aga ikkagi ma loodan seda, sest ni kamoon, see on ju Dimitri kellest me räägime!

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime3/2/2011, 21:11

14.

Pealkiri: Intervjuu vampiiriga

Autor: Anne Rice

Lehekülgede arv: 299

Sisu: Neli aastat ei olnud ma inimverd maitsnud, neli aastat ei olnud ma inimest tõeliselt tundnud, ning kuulsin, kuidas tema süda peksis sellises hirmsas rütmis, ja milline süda – mitte täiskasvanud mehe või looma oma, vaid kiire, visa lapsesüda, mis peksis üha kiiremini ja kõvemini, keeldudes suremast, peksis nagu väike rusikas, mis peksab vastu ust, kisendades:
«Ma ei sure, ma ei sure, ma ei või surra, ma ei või surra...»
Tõusin jalule, hambad vist ikka tema kaelas kinni, tema süda kiirendamas minu südamelööke, ilma et lakanuks löömast; rammus veri voolas minu jaoks liiga kiiresti, tuba pöörles...

Arvamus: Ma ei jõudnud raamatu tuumani välja. Mulle tundus nagu jäi minu ja raamatu vahele mingi õhuke loor, umbes nagu eisaaks ma inimesena päris hästi vampiiridest aru, mis on ju...hea? Selleks et päriselt aru saada oleksin ma pidanud sellesse ikka väga süvenema ja mõtlema, mida ma ei viitsinud teha. Aga nii palju kui ma lugesin: raamatu oli üsna hea. Mulle meeldis, et autor oli valinud sünge suuna ja jäänudki selle juurde, mitte ei olnud lõpus vedelaks läinud ja happy end'i teinud või siis terve raamatu mingi roosa looriga katnud

Hinne: 7.5 (ma võtsin ühe punkti paljalt raamatu kaane pärast maha- vastik, vastik pilt, mis seal on)
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime4/2/2011, 21:18

15.

Paelkiri: Blood promise

Autor: Richelle Mead

Lehekülgede arv: 512

Sisu: How far will Rose go to keep a promise? The recent Strigoi attack at St. Vladimir´s Academy was the deadliest ever in the school´s history, claiming the lives of many. Even worse, the Strigoi took some of their victims with them - including Dimitri. He´d rather die than be one of them, and now Rose must abandon her best friend, Lissa - the one she has sworn to protect no matter what - and keep the promise Dimitri begged her to make long ago. But with everything at stake, how can she possibly destroy the person she loves most?

Arvamus: Kuidas võis Mead dimitriga nii teha? Miks, oh miks pidi ta seda tegema! See rikkus kõik ära! dimitri võiks rahulikult surnud olla ja jätta järele head mälestused. Üks hullemaid asju, mida autor võib teha on ühe peategelase tapmine, aga veel hullem-kümme korda hullem on see kui ta muudab hea tegelase halvaks! See on kõige suurem kuridegu ültse! Kuidas peaksin ma järgmiseid raamatuid lugema teades, et on imeväike võimalus, et Dimitri muutub endiseks ja väga suur ja paha võimalus, et ta muutub pahaks ja mis veel hullem, et enne kui ükski neist juhtub teeb ta palju, palju halba!
...raamat oli muidu väga hea.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime6/2/2011, 12:50

16.
Pealkiri: Lahvatab leek

Autor: Suzanne Collins

Lehekülgede arv: 320

Sisu: Kõigile raskustele vaatamata võitis Katniss Näljamängud. Tema ja Peeta on imekombel ikka veel elus. Katniss peaks tundma kergendust ja olema õnnelik, sest lõpuks on ta ju naasnud oma perekonna ja vana sõbra Gale’i juurde. Ometi ei laabu miski nii, nagu Katniss sooviks. Gale hoiab temast eemale. Peeta on talle täielikult selja pööranud. Ja lisaks levivad kuuldused ülestõusust Kapitooliumi vastu – ülestõusust, mille alustamisele võisid Katniss ja Peeta kaasa aidata.

Eneselegi ootamatult on Katniss süüdanud leegi, mida ta kardetavasti lämmatada ei suuda ... ja võib-olla ei tahagi. Selleks ajaks, kui Katniss ja Peeta peavad suunduma Kapitooliumi julmale võidutuurile Panemi ringkondades, on panused kõrgemad kui kunagi varem. Katnissil ja Peetal tuleb ühegi kahtlusevarjuta tõestada, et nad on endiselt teineteisesse kõrvuni armunu, vastasel juhul on tagajärjed kohutavad.


Arvamus: Keegi teine oleks Peeta asemel võinud jääda. Ja see, et 12. enam ei ole... nih, mis ma oskan öelda.Kõik pidi lõppema nii, et Peeta jääb ellu ja teeb oma sõnadega kõik korda ja nüüd... Raamat meeldis mulle sama palju kui esimene, mis oli üsna üllatav, sest ta valiselt vajuvad sellised sarjad kuskil teises raamatus ära ja on tunda seda, et teine raamat kirjutati lihtsalt selle pärast, et esimene olli edukas.

Hinne: 9/10

Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime9/2/2011, 22:09

17.

Pealkiri: Nullpunkt

Autor: Margus Karu

Lehekülgede arv: 376

Sisu: „Nullpunkt” on aus ja ilustamata romaan 21. sajandi algusaastate Eesti koolinoorte elust. Peategelasel, probleemsest kodust ja halvast koolist pärit Johannesel õnnestub end ühte Tallinna eliitkooli sisse rääkida, kuid peagi avastab eluterve ja hea huumorimeelega poiss eneselegi üllatuseks, et erinevate kokkusattumuste tõttu on ta klassikaaslaste poolt jõuliselt heidikustaatusse tagandatud ning tema ees seisab vankumatu sotsiaalne blokaad. Esialgu proovib Johannes küll enda mainet päästa, kuid nagu rabalaukas üksinda rappides vajub üha sügavamale ja sügavamale, kuni põhja enam pole ja lootust ei paista. Kui tema elupüramiidi kolm peamist tahku – kodu, sõbrad ja kool – kokku vajuvad, avastab poiss, et elu ei ole sellisena enam elamist väärt ning nurkasurutuna, emotsionaalselt ja füüsiliselt läbiklobituna mõistab, et tal ei ole enam midagi kaotada. Ta jõuab nullpunkti. Ta ei taha enam elada, kuid leiab end kogudes enesetapule alternatiivse lahenduse: ta hakkab enda elu looma selliseks nagu ise tahab. Johannes ei proovi muuta tingimusi enda ümber, vaid kohandab ennast just selliseks, nagu vaja. Ta töötab välja skeemi, kuidas saavutada populaarsus ja aktsepteeritus ning hakkab seda mineviku survest ja oleviku löökidest hoolimata jõuliselt rakendama.

Arvamus: Loob kenasti pildi elust. Üks parimaid noorteraamatuid, mis sellistest probleemidest räägivad. minu arust oli natuke liiga palju Elust mõtlemisest ja igasugust muud filosoofiat. Raamat maalis vähemalt minu jaoks üsna hea pildi igast tegelasest, mis jääbki minu jaoks paljudes teastes puudu ning kõik see oli ära tehtud üsna väheste lausetega. Minu arust tabas autor just selle hästi ära, et tegelased ei kurtnud oma hädadest ja muredest-mis olid kohutavalt suured-vaid püüdsid edasi minna unustada just see kuidas nad sellest omal vahel rääkisid võttes paljut liigagi enesemõistetavalt.

Hinne: 9.5/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime14/2/2011, 20:12

18.

Pealkiri: Vampires academy: Spirit bound

Autor: R.Mead

Lehekülgede arv: 496

Sisu:Dimitri gave Rose the ultimate choice. And she made the wrong one…
After a long and heartbreaking journey to Dimitri´s birthplace in Siberia, Rose Hathaway has finally returned to St. Vladimir´s Academy - and to her best friend, Lissa.
But Rose´s heart still aches for Dimitri, and she knows he´s out there, somewhere. She failed to kill him when she had the chance. And now her worst fears are about to come true- Dimitri has tasted her blood, and now he is hunting her. Only this time, he won´t rest until Rose joins him… forever.

Arvamus: Selle raamatu algusest kuni kuskil selle selle keskpaigani olin ma Meadi peale ikka nii kuradi tige, et ma tahtsin talle ühe krõbeda kirja saata ja nõuda, miks kurat ta Dimitriga nii tegi! Minu jaoks oleks võinud see juba pärast neljandat raamatut ära lõppeda, sest kõik oli absoluutselt ******. Ja siis juhtus ime, kuskil seal kus Rose Adrianiga läbi käima hakkas. Aega läks aga ma hakkasin uuesti seda raamatut armastama ning siis tuli Victor ja siis sai Dimitri dampiiriks! Wow, tundus nagu oleks peaaegu kõik õieti ja siis -siis läks Dimitri hulluks ja siis oli kõik jälle nii halvasti aga sellel korral tahtsin m aedasi lugeda ja uusi raamatuid.

Hinne: 9.5/10

19.

Pealkiri: Vampires academy: Last sacrifice

Autor: R.Mead

Lehekülgede arv: 594

Sisu: Rose Hathaway has always played by her own rules.

She broke the law when she ran away from St. Vladimir’s Academy with her best friend and last surviving Dragomir Princess, Lissa. She broke the law when she fell in love with her gorgeous, off-limits instructor, Dimitri. And she dared to defy Queen Tatiana, leader of the Moroi world, risking her life and reputation
Now the law has finally caught up with Rose- for a crime she didn’t even commit. She’s in prison for the highest offense imaginable: the assassination of a monarch. She’ll need help from both Dimitri and Adrian to find the one living person who can stall her execution and force the Moroi elite to acknowledge a shocking new candidate for the royal throne: Vasilisa Dragomir.
But the clock on Rose’s life is running out. Rose knows in her heart the world of the dead wants her back… and this time she is truly out of second chances. The big question is, when your life is about saving others, who will save you?


Arvamus: Super raamat. Ma võiksin siisn pikalt jahuda kõigiest sellest, mis mulle meeldis, aga õnneks on selline sõna, mis võtab kokku selle, mida mul öelda on-kõik. Mulle meeldis kõik. Mul on tunne, et ma isegi ostan selle raamatu endale ka ja loen selle veel paar korda läbi.
Ühe asja ütleks ma küll koguselle seeria kohta veel: See parandas mu...mitte arvamust vaid tunnet Venemaast ja eriti nimest Dimitri. Mul on nüüd kohe palju parem tunne.

Hinne: 10/10


Viimati muutis seda Karolin (19/2/2011, 21:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime14/2/2011, 21:07

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime19/2/2011, 21:54

Tänan, et ütlesid, parandasin ära Embarassed


20.

Pealkiri: Üle ääre

Autor: Norah Mcclintock

Lehekülgede arv: 240

Sisu: Kui MacAdami vaateplatvormi juurest avastatakse Peter Flosnicki surnukeha, arvatakse, et poiss tegi enesetapu. Ometi usub poisi ema, et tegu polnud enesetapuga ja suudab selles kahtlema panna nii Peteri klassiõe Chloe, keda ta millegi pärast oma poja sõbraks peab, kui ka kohaliku politsei. Peter oli küll tüüpiline nohik, keda huvitasid hoopis rohkem taevatähed kui inimesed, kuid keegi – või miski – tõukas ta sellegi poolest üle ääre...

Arvamus: No, mida ma oskan öelda kaasaegne Heque Poirot (ma arvan, et kirjutasin selle nime valesti). Normaalne.

Hinne: 8/10


21.

Pealkiri: Nikki Horward: Runaway

Autor: M. Cabot

Lehekülgede arv: 320

Sisu: Em Watts is still stuck being Nikki Howard, but she is getting closer to discovering the reason why her brain was transplanted into Nikki's body...because the real Nikki is alive, and she knows everything. The only problem is, she's quite unwilling to talk unless she gets what she wants--her own body back. Em needs Christopher's help if they are going to discover the reason behind Stark's secret themselves, but unfortunately Christopher isn't exactly happy with Em right now. With everyone wanting so much from her and her sort of boyfriend hating her, is it really any wonder that Em feels like running away?


Arvamus: Eelmised raamatud meeldisid mulle rohkem, see oli juba natuke välja venitatud, kuid siismki veel üsna hea ja vahel tundus isegi, et happy-end'i ei pruugigi tulla ning selle lõpp oli ka üsna ootamatun nii et kokkuvõttes täiesti hea raamat.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime19/2/2011, 21:59

issakene , kuidas sa NII palju lugeda jõuad ?? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime20/2/2011, 21:03

*kehitab õlgu* Jääb lihtsalt sellist aega, millega ei saa nii kui nii midagu muud erilist teha ja loomulikult mängib suurt rolli see, et mõned raamatud on lihtsalt niiiiiiiiiiiii head Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime22/3/2011, 19:45

Ja siis kui kiidetakse -kui see oli kiitus- läheb kohe kõik vastupidi.

22.

Pealkiri: Poison study

Autor: Maria V. Snyder

Lehekülgede arv: 440

Sisu: Yelena has committed the ultimate sin and for that, she has been sentenced to die by hanging. Yet when she faces the man whom will send her to the noose, she receives an offer instead to live. Granted, there are catches, first and foremost the duty of food taster. Assassination by poison is ever a favored way to strike at the Commander and as the next prisoner to be executed, and as they need to fill the position, Yelena is next in line for the job. Thinking escape is surely in her future, she takes on the dangerous new duty. Her new handler though, Valek, has many tricks up is sleeve and soon Yelena finds it's not as easy to escape as she thought.

Arvamus: Väga hea raamat, ka kolmandal korral lugedes. Näitab, et igal valitsemiskorral on omad head ja halvad küljed. Tegelikult ega ma ei oskagi midagi eriti kirjutada. See on väga hea raamat.

Hinne: 10/10

23.

Pealkiri: Magic study

Autor: Maria V. Snyder

Lehekülgede arv: 400

Sisu: Yelena has traveled south with the Sitian Fourth Magician, Irys, and the other surviving Sitian children from General Brazell's "orphanage," and has now arrived at the home she doesn't remember to meet a family who are complete strangers to her. Irys leaves her with her family to get reacquainted, intending to come back and get her in two weeks to take her to the Keep, where she'll be trained in the use and control of her powers.

Arvamus: Ei jäänud alla esimesele raamatule. Sammuti väga hea. Need lõuna tegelased hakkasid seal vahepeal ainult närvidele käima.

Hinne: 10/10

24.

Pealkiri: Fire study

Autor: Maria V. Snyder

Lehekülgede arv: 448

Sisu: When word that Yelena is a Soulfinder—able to capture and release souls—spreads like wildfire, people grow uneasy. Already Yelena's unusual abilities and past have set her apart. As the Council debates Yelena's fate, she receives a disturbing message: a plot is rising against her homeland, led by a murderous sorcerer she has defeated before.…

Arvamus: Ei olnud nii hea kui eelmised raamatud, aga mite palju halvem. Vahepeal oleks tahtnud sinne minna ja kõigile tegelastele panniga pähe lüüa-ütleme et kolmandiku osa raamatust.

Hinne: 9.8/10

25.

Pealkiri: My soul to take

Autor: Rachel Vincet

Lehekülgede arv: 384

Sisu: A banshee scream bursts from her throat, and someone dies. Kaylee Cavanaugh doesn't know why she is compelled to scream—she knows only that she can’t stop it. And now, just as she's started dating the hottest guy in school, classmates are dying—and Kaylee keeps screaming...


Arvamus: Algus oli hea: ei mingeid, vampiire, libahunte ega muid elukaid vaid hoopis midagi muud ennekuulmatut. Huvitav ja teistmoodi.
Ning siis hakkasin ma teist raamatut lugema.
Ja hakkas pihta.

Spoiler:

Hinne: Esimese raamatu eest: 8/10
Teise raamatu eest: 5/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime2/4/2011, 21:27

26.

Pealiri: Anna and the french kiss

Autor: Stephanie Perkins

Lehekülgede arv: 384

Sisu: Anna is not happy about spending senior year at a Paris boarding school, away from her Atlanta home, best friend Bridgette, and crush Toph. Adapting isn’t easy, but she soon finds friends and starts enjoying French life, especially its many cinemas; she is an aspiring film critic. Complications arise, though, when she develops feelings for cute—and taken—classmate Etienne, even though she remains interested in Toph. Her return home for the holidays brings both surprises, betrayals, unexpected support, and a new perspective on what matters in life—and love.

Arvamus: Mulle väga meeldis. Oli selline üsna lihtne, aga teistmoodi love-story. Täpselt minu maitse järgi. Ei olnud sellist suurt närvilisust ning mitte ka igav ja mis kõige parem- lõpp ei olnud etteaimatav.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime23/4/2011, 20:14

minu lugemine on nii soiku jäänud, et kohe jube hakkab.

27.

Pealkiri: Libahunt

Autor: A. Kitzberg

Lehekülgede arv: 60

Sisu: Näidend pajatab Tammaru pere traagiliseks kujunenud saatusest, kuna seisti vastu kasutütre Tiina ja perepoja Marguse kiindumusele. Tiina ei olnud pika meelega, tal ei olnud valget pead ja siniseid silmi, Tiina oli tõmmu naha ja pruunide silmadega keevaline tüdruk. Tiina arvati olevat libahunt...

Arvamus: Alguses häiris see, et raamat oli näidendi vormis, aga pärast harjus ära. Tüüpiline masendav raamat eesti ajaloost. Ma tean, et meie ajalugu on olnud kurb ja inimeste jaoks väga raske, aga siiski tahaks lugeda midagigi, mis oleks positiivses valguses.
See konkreetne raamat rääkis -nagu kõik Eesti ajaloolised jutustused-sellest kui palju on julmi, juhme ja õelaid inimesi ning kuidas nad panevad need vähesed head hinged kannatama või endasuguseks muutuma.

Hinne: 8/10


28.

Pealkiri: Neetud

Autor: Kristel Kiisa

Lehekülgede arv: 227

Sisu: Pärast isa surma ja põhikooli lõpetamist kolib Mirt koos ema ja vanema vennaga Lõuna-Eestist Tallinna ning hakkab käima ühe eliitkooli kümnendas klassis. Õige pea tekib tal lähedane suhe oma klassivenna, kooli direktori poja Ronaniga, kes on seni elanud ja õppinud Ameerikas. Ent Mirt ei saa uut suhet kaua nautida – varsti hakkab noorte idülli segama Ronani keerukas minevik, mis keerab pea peale nii mõnedki plaanid ja külvab segadust rohkem kui ühe inimese ellu.

Arvamus: Päris hea. Erikiseks tegi lõpp. Ronani välimus häiris. Ka see püänt, mis Mariaga lõpus oli, oli tore.

Hinne: 8,5/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime29/5/2011, 12:47

29.

Palkiri: Näeme veel, Simon.

Autor: David Hill

Lehekülgede arv: 104

Sisu: Huumoriküllane ent samas traagiline jutustus viieteistkümneaastasest Simonist, kes põeb rasket haigust. Tema lihased muutuvad järjest nõrgemaks, ta saab liikuda vaid ratastoolis. Simon käib koos sõpradega tavalises koolis, ta võtab osa nende mängudest ja vaatab irvitades pealt nende kannatusi kehalise kasvatuse tunnis. Sõprade elu on nagu miiniväli, kus iga väikseimgi seik võib neile järsku meenutada, et Simonit varsti ei ole...

Arvamus: Mulle väga meeldis. Tore oli lugeda noorteraamatut, milles ei oleks ainult pidusid, uimasteid ja armumisi. Ma isegi nutsin lõpus.

Hinne: 9,5/10

30.

Palkiri: Pööripäev

Autor: Simon Holt

Lehekülgede arv: 240

Sisu:Nad saavad toitu sinu hirmust…

NEELJAD: kurjad deemonlikud olendid, kes võtavad inimkeha üle võimust Kahjaööl, talvise pööripäeva süngeimail tunnil.

Kuus kuud on möödas ajast, kui Reggie saab ühe räbaldunud päeviku lehekülgedelt teada neeljate olemasolust. Ajast, kui ta väikevend Henry hakkab
loomi piinama ja pöördub tema vastu. Ajast, kui ta õpib, kuidas võita oma hirmud ja hävitab neelja, et päästa Henry. Nüüd, kui lähenemas on suvine pööripäev, jahivad neeljad teda ikka veel, aga vaid unedes – kuni ühel ööl muudab ootamatu külaline tüdruku luupainajad reaalsuseks.
Jubedusttekitav, ennastunustavalt põnev ja õõvastavalt kaasahaarav „Pööripäev“, „Neeljate“ sarja teine raamat, ei lase sind enda haardest enne, kui lõpp on käes.

Arvamus: Mulle meeldis esimene raamat rohkem, see oli huvitavam ning millegi pärast ei sobi mulle need raamatud sarjana, oleks mina autos olnud, oleksin ma selle "Neelatud" juures lõpetanud.

Hinne: 8/10

31.

Pealkiri: Mansfield Park

Autor: Jane Austen

Lehekülgede arv: 480

Sisu: Fanny Price is taken in by her wealthy aunt and uncle as charity to her more lowly-married mother, and is raised with her cousins with the idea she needs refinement and education to become as good a woman as her lesser social standing will allow. Fanny is nervous and self-effacing, struggling with her new situation until her cousin Edmund makes her feel more at home. Gradually, she feels like a part of the family, although the nagging sense of unworthiness always asserts itself. As cousins marry and suitors appear, as scandals arise and emotions become known, Fanny finds herself in the equivalent of a Victorian soap opera.

Arvamus: Üks Austeni viletsamaid teoseid(minu jaoks). Tegelased olid lihtsalt nii lollid, et vahel oli lause piin seda raamatut kuulata. ma hakkasin selle kuulamisega pihta vist kuskil jõlulude ajal ? Igastahes võttis see ilmatu pika aja ning ma olen tohutult õnnelik, et see viimaks läbi sai. Lõpus hakkas asi juba natuke paremaks muutuma, siis kui Henry koos Mariaga (?) jalga lasi ja mis-ta-nimi-nüüd-oligi ©otimaale põgenes ja Edmund viimaks aru sai , milline bitch see Crofferd on (arvatavasti kirjutasin ma selle nime valesti)

Hinne: 4/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime7/6/2011, 20:54

32.

Pealkiri: Twilight

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 434

Sisu: When 17 year old Isabella Swan moves to Forks, Washington to live with her father she expects that her new life will be as dull as the town. But in spite of her awkward manner and low expectations, she finds that her new classmates are drawn to this pale, dark-haired new girl in town. But not, it seems, the Cullen family. These five adopted brothers and sisters obviously prefer their own company and will make no exception for Bella. Bella is convinced that Edward Cullen in particular hates her, but she feels a strange attraction to him, although his hostility makes her feel almost physically ill. He seems determined to push her away ? until, that is, he saves her life from an out of control car. Bella will soon discover that there is a very good reason for Edward´s coldness. He, and his family, are vampires ? and he knows how dangerous it is for others to get too close.

Hinne: 10/10

33.

Pealkiri: Breaking dawn

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 756

Sisu: Twilight tempted the imagination ...New Moon made readers thirsty for more ...Eclipse turned the saga into a worldwide phenomenon ...And now - the book that everyone has been waiting for ...Breaking Dawn. In the much anticipated fourth book in Stephenie Meyer´s love story, questions will be answered and the fate of Bella and Edward will be revealed.

Arvamus: Nevertheless all the jokes I make about these books I can't deny that they are great. The good thing with reading books more than once is that you don't rush over the pages looking forward to find out what happens next(witch I sometimes do), but can concentrate on details, and notice more.
The first and the last book are the best books of the saga, at least thats my opnion.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime11/6/2011, 11:51

33.

Pealkiri: Pilapasknäär

Autor: Suzanne Collins

Lehekülgede arv: 332

Sisu: Lõõmav tüdruk Katniss Everdeen on elus ja tema perekond väljaspool ohtu, kuigi nende kodu on hävitatud. Gale on põgenenud. Peeta on Kapitooliumis vangis. 13. ringkond on tõesti olemas. On mässajad. On uued juhid. Revolutsioon kogub jõudu. Täiesti ettekavatsetult päästeti Katniss julma Vaigistusveerandsaja areenilt ja täiesti ettekavatsetult on ta juba pikka aega osalenud revolutsioonis, ise sellest midagi teadmata. 13. ringkond on varjust välja tulnud ja seal hautakse plaane Kapitooliumi kukutamiseks. Paistab, et hoolikalt seatud plaanides on olnud mängus kõikide käsi, välja arvatud Katnissi oma. Revolutsiooni edu sõltub Katnissi soovist hakata etturiks, võtta vastutus loendamatute elude eest ja muuta Panemi tulevikku. Selleks peab ta kõrvale heitma oma viha ja usaldamatuse. Temast peab saama ülestõusnute pilapasknäär – olgu isiklik hind milline tahes

Arvamus: Päris hea raamat. Seekord oli küll seda kolmandat raamatuut vaja muidu oleks asi ütlemata pooleli jäänud. Kui tavaliselt on nii, et isegi kui peategelane teeb midagi valest, ning ma olen tema peale vaga kuri, jääb ta ikka selleks-kõige õigemaks?-paremaks? .Igastahes midagi sellist. Aga Katnissiga nii ei olnud, mis oli väga tore vaheldus. Mulle meeldis ka lõpp, et ei olnud mingit traagilist valikut Gaeli ja Peeta(ei kuidas see nimi mulle meeldib)vahel vaid kõik toimus kuidagi rahulikult ning lõpp ei olnud ka täielik happy end, kogu selle Primi asja ja nende luupainajatega. kogu see asi lõi nagu realistliku ilme.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime19/6/2011, 17:55

34.

Pealkiri: Rooside eest

Autor: Julie Garwood

Lehekülgede arv: 576

Sisu: Blue Belle'is, Montanas teavad kõik, et targem on Claybourne'idega mitte jännata. Kunagi olid need vennad tänavapoiste kamp, kes leidis New York City umbtänavast hüljatud tüdrukukese, pani talle nimeks Mary Rose, misjärel nad suundusid Läände, et temast daam kasvatada. Neist sai perekond, mida hoidsid koos armastus ja lojaalsus üksteisele, mitte veresidemed. Ja äkitselt tuli kriis, mis ähvardas perekonna lõhkuda. Pahanduse tõi majja lord Harrison Stanford MacDonald. Relvastatud jalutuskepi ja kuuelasulisega, oli ta linnas vägev kuju, aga Mary Rose sai varsti aru, et mees on liialt d¾entelmen, et nende metsikus linnas ellu jääda. Ta palus vendadel anda võõrale rindejoonel ellu jäämiseks algõpetust. Mees omandas vajalikud oskused kergelt - aga ühtlasi ka armastuse Mary Rose'i vastu. Mary Rose vastas mehe sügavale ja meeletule armastusele kogu südamest, kuni MacDonald avaldas saladuse, mis pööras pea peale kogu ta elu ja esitas väljakutse talle endale, elule ja äsjaleitud armastusele. Algab identiteedi ja tähenduse otsimine, kerkivad küsimused, millele leiab vastuse ainult südame sügavat tõde kuulates...

Arvamus: Tore oli lugeda inimestest, kes elasid selle ajal ning kelle ajude asemel ei olnud vatt. Loomulikult oli seal Inglismaal neid terve kari eesotsas Rose'i tädi, aga kui need kõrvale jätta olid teised eesotsas Claybournid, Harrison oli ka normaalne, aga kõige rohkem meeldis mulle Clay, ta oleks võind siiski Elanoriga kokku jääda.

Hinne: 9/10

35.

Pealkiri: Võlurite Gild

Autor: Trudi Canavan

Lehekülgede arv: 496

Sisu: Blue Belle'is, Montanas teavad kõik, et targem on Claybourne'idega mitte jännata. Kunagi olid need vennad tänavapoiste kamp, kes leidis New York City umbtänavast hüljatud tüdrukukese, pani talle nimeks Mary Rose, misjärel nad suundusid Läände, et temast daam kasvatada. Neist sai perekond, mida hoidsid koos armastus ja lojaalsus üksteisele, mitte veresidemed. Ja äkitselt tuli kriis, mis ähvardas perekonna lõhkuda. Pahanduse tõi majja lord Harrison Stanford MacDonald. Relvastatud jalutuskepi ja kuuelasulisega, oli ta linnas vägev kuju, aga Mary Rose sai varsti aru, et mees on liialt d¾entelmen, et nende metsikus linnas ellu jääda. Ta palus vendadel anda võõrale rindejoonel ellu jäämiseks algõpetust. Mees omandas vajalikud oskused kergelt - aga ühtlasi ka armastuse Mary Rose'i vastu. Mary Rose vastas mehe sügavale ja meeletule armastusele kogu südamest, kuni MacDonald avaldas saladuse, mis pööras pea peale kogu ta elu ja esitas väljakutse talle endale, elule ja äsjaleitud armastusele. Algab identiteedi ja tähenduse otsimine, kerkivad küsimused, millele leiab vastuse ainult südame sügavat tõde kuulates...
Arvamus: Väga hea raamat. See on teistmoodi kui teised fantaasiaraamatud: selle keskmes ei ole igavest armastust, suurt hävingut.

Hinne: 10/10

36.

Pealkiri: Õpilane

Autor: Trudi Canavan

Lehekülgede arv: 575

Sisu: «Võlurite kõige tähtsam tööriist on nende teadmised... Ilma teadmisteta muutub võluri vägi kasutuks.» Võlur silmitses põgusalt Soneat. «Ka siis, kui tema vägi ilmutab end iseenesest, hukkub ta peagi, kui ei omanda teadmisi, kuidas oma väge kontrollida.»
Sonea teab, et kõik Võlurite Gildi õpilased on pärit mõjukatest peredest, aga ta teab ka, et võib rasketel hetkedel Rotheni abis kindel olla. Siis aga hakkavad nende kohta levima õelad kuulujutud – ja sekkub Gildi Ülemlord Akkarin.
Dannyl on edutatud Gildi Teiseks Saadikuks Elyne'i õukonda. Kantsler Lorlen teeb talle ülesandeks jätkata salaja Ülemlord Akkarini aastate eest poolelijäänud iidse võlukunsti uurimist. Teadmata oma reisi tegelikku põhjust, seisab Dannyl peagi silmitsi ootamatute ohtudega.
Sonea aga on vahepeal Ülemlordi sünge saladuse peaaegu unustanud, kuid tõe varjamine võib osutuda rängaks veaks...

Arvamus: Sama asi, mis esimese raamatu kohta. Väga hea. Eriti tore on lugeda sündmusi erinevate inimest evaatepunktidest.

Hinne: 10/10

37.

Pealkiri: Ülemlord

Autor: Trudi Canavan

Lehekülgede arv: 630

Sisu: Raamatu kaanelt:
Sonea on Võlurite Gildis üsna palju õppinud. Ta on leppinud Akkarini soosiku staatusega kaasneva tähelepanuga. Endiselt ei suuda ta aga unustada Ülemlordi maja keldris nähtut ega ka mehe hoiatust, et Kyralia iidne vaenlane hoiab Gildi toimetustel silma peal.
Sonea vana sõber Cery on kindlustanud endale Varaste hulgas mõjuka positsiooni. Kui üks võõramaalane pakub Ceryle salajase ülesande juures abi, teab noormees, et peaks sellest keelduma, aga...
Kui Akkarin pühendab Sonea oma tegemistesse, ei tea tüdruk enam, keda uskuda või mida karta. Kas tõde võib tõesti olla nii jube?


Arvamus: Väga, väga hea. Lõpuga oli natuke raske harjuda, kurb. Dannyl ja Tayend olid eriti toredad. Akkarini vaatepunktist oleks olnud tore lugeda.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime14/8/2011, 18:59

Ma ei ole üles kirjutanud, mis raamatuid ma vahepeal lugenud olen, nii et loodan, et kõik siin ära märgin ning sellest tuleneb ka see, et arvamused on 'kokku tõmmatud', sest ma ausalt ei mäleta täpselt milline tegevus mitmendas raamatus oli Very Happy

_______________________________________



38.



Pealkir: The Way Of Shadows



Autor: Brent Weeks



Lehekülgede arv: 688



Sisu: The perfect killer has no friends. Only targets. For Durzo Blint, assassination is an art. And he is the city's most accomplished artist, his talents required from alleyway to courtly boudoir. For Azoth, survival is precarious. Something you never take for granted. As a guild rat, he's grown up in the slums, and learned the hard way to judge people quickly - and to take risks. Risks like apprenticing himself to Durzo Blint. But to be accepted, Azoth must turn his back on his old life and embrace a new identity and name. As Kylar Stern, he must learn to navigate the assassins' world of dangerous politics and strange magics - and cultivate a flair for death.





39.



Pealkir: Shadows Edge



Autor: Brent Weeks



Lehekülgede arv: 642



Sisu: Kylar has rejected the assassin´s life. In the wake of the Godking´s violent coup, both his master and his closest friend are dead. His friend was Logan Gyre, heir to Cenaria´s throne, but few of the ruling class survive to mourn his loss. So Kylar is starting over: new city, new companions, and new profession. But when he learns that Logan might be alive, trapped and in hiding, Kylar faces an impossible choice. He could give up the way of shadows forever, and find peace with his young family. Or Kylar could succumb to his flair for destruction, the years of training, to save his friend and his country - and lose all he holds precious





40.



Pealkir: Beyond The Shadows



Autor: Brent Weeks



Lehekülgede arv: 736



Sisu: Logan Gyre is king of Cenaria, a country under siege, with a threadbare army and little hope. He has one chance - a desperate gamble, but one that could destroy his kingdom. In the north, the new Godking has a plan. If it comes to fruition, no one will have the power to stop him. Kylar Stern has no choice. To save his friends-and perhaps his enemies-he must accomplish the impossible: assassinate a goddess.



Arvamus: Kokkuvõttes oli see sari väga hea. Kui tavaliselt on taolise sisuga raamatud sellest natuke liiga muinasjutulised: on ainult üks paha ja need head, kes on on inglid. Mulle meeldis, et ei olnud kangelased, lihtrahvas ja pahad vaid kõigil olid oma vead ja, et ka "head" on lihtsalt inimesed, kelle teaod ei ole alati õiged ning et ka see 'õige' ei ole nii mustvalge. Lühidalt öeldes tõeline elu.

Kahju oli aga lõpust.See oli liiga traditsiooniline kõik "head" ühinevad ja võitlevad kurja vastu koos ning võidavad selle. Ning see lõpujutt Wolf'iga, see, et Kilar Vi'l lõpus käest kinni võttis ja see lapse asi. Kuid lõpus oli ka pärleidnagu see, et Khali tapmisega veel kõik läbi ei olnud ja ei Dorian hulluks läks. Ta oli üks mu lemmiktegelastest-kui mitte kõige lemmikum-, sest tema puhul oli seda õige ja vale piiri veelraskem määratleda ning tal oli mõnes mõttes kõige raskem and no happily-ever-after for him.



Hinne: 9/10



41.



Pealkir: Ransom my heart



Autor: Meg Cabot



Lehekülgede arv: 1100



Sisu: Although in the children's section, this novel is also suitable for adults, a la "Harry Potter". Set in medieval England, beautiful Finnula Crais kidnaps the dashing knight Hugh Fitzstephen, little realising who he really is. They slowly fall in love, but disaster strikes their happy ending - an attempt is made on the life of an Earl, and Hugh has a sinking feeling he knows who was responsible. A passionate, bodice-ripping, witty and charming romp of a historical novel.



Arvamus: Väga haarav raamat. Ma pole tükk aega ühestki raamatust nii suures "sõltuvuses" olnud.Tegevust oli alati väga palju ning kogu aeg tuli millegi 'kartuses' lugeda. Oleksnin tahtnud aga rohkem riietuse ja olustiku kirjeldusi, sest sinna ajastusse ei õnnestunud mul küll piisavalt sisse elada, tegevusse küll, aga mitte kohta. Nii jäi kogu asjast ebareaalsuse maik suhu, mis ei olnud hea.



Hinne: 8/10



42.



Pealkir: Shadows Kiss



Autor: Richelle Mead



Lehekülgede arv: 444



Sisu: The third instalment in this vampire/school series in which our heroine Rose must choose between her forbidden love for dishy tutor Dimitri, and protecting her best friend, princess Lissa.



Arvamus: Ma lugesin selle ainult selle pärast uuesti läbi, et See seisis mul riiulis ning mul oli igav. Ning mida ma oskan öelda- some books aren't ment to be read twice. Kuigi see on hea raamat ja mul oli ka teine kord lugedes põnev ning muidu hea tunne.





43.



Pealkir: Last Sacrifice



Autor: Richelle Mead



Lehekülgede arv: 608



Sisu: This is the final heart wrenching episode at St. Vladimir´s Academy. Rose is on trial for high treason and the death of Queen Tatiana. Someone is trying to frame her and it looks like even Dimitri might not be able to save her now.



Arvamus: Peaaegu sama lugu, mis eelmisegi raamatuga. kuigi sellele järeldusele jõudsin ma alles siis kui olin mõlemad raamatud läbi lugenud.



44.



Pealkiri: Pride and Prejudice



Autor: Jane Austen



Lehekülgede arv: 265



Sisu: Pride and Prejudice, which opens with one of the most famous sentences in English Literature, is an ironic novel of manners. In it the garrulous and empty-headed Mrs Bennet has only one aim - that of finding a good match for each of her five daughters. In this she is mocked by her cynical and indolent husband. With its wit, its social precision and, above all, its irresistible heroine, Pride and Prejudice has proved one of the most enduringly popular novels in the English language.



Arvamus: Raamatu headus oleneb ka keeleoskusest. See on see õppetund mille ma sain kui võtsin selle raamatu kätte teisekordseks lugemiseks (eelmisest on möödas u 1,5 a ). Väga hea raamat, üks Austeni paremaid. Seal ei käitugi kõik tegelased väga rumalalt. Kui tavaliselt segab mind see kui olen enne näinud filmi ning hiljem loen raamatut, siis sellel juhul mitte, lausa vastupidi. (Tõsiselt hea film on muideks, soovitan kõigil vaadata!(kõige uuem versioon)) Vahepeal jäi tekst nagu kuivaks ja rääkijate 'hääled muutusid ühetooniliseks ja emotsioonituks' võibolla oli põhjuseks see, et raamat oli nn vanas inglise keeles. Ning sellistest hetkedest aitas üle film.



Hinne: 10/10

Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime3/9/2011, 19:20

45.



Pealkiri: All American Girl



Autor: Meg Cabot



Lehekülgede arv: 416



Sisu: All American Girl is a young adult novel written by Meg Cabot for teenagers. It reached number one in the New York Times best-seller list for children's books in 2002. The story is about a girl named Samantha Madison who lives in Washington, D.C. She is a sophomore outcast at John Adams Preparatory School and has only one friend, Catherine. Sam is a huge fan of Gwen Stefani and often laments that she is not more like Gwen. Unlike Meg Cabot’s Mia Thermopolis in the The Princess Diaries, Sam is against popular culture and dyes her entire wardrobe black because she is “mourning for her generation.” She often feels inferior because her older sister, Lucy, is a cheerleader, and therefore one of the most popular girls in school, and her younger sister, Rebecca, is so intelligent that she takes college-level classes at a special school. Sam also believes she is in love with Lucy’s boyfriend Jack.



Arvamus: Ei olnud midagi erilist. Liiga palju oli ameerikalikku jama. Nagu see, et Lucy teatas oma suurest armastusest telekas ja kogu see presidendi tapmise asi ning kõige rohkem see lõpp. Kogu see kunsti asi oli aga väga hea.



Hinne: 7/10





46.



Pealkiri: Jinx



Autor: Meg Cabot



Lehekülgede arv: 288



Sisu: Jinx is a 2007 young adult novel by American author Meg Cabot. The novel has darker themes than Cabot's earlier best-selling The Princess Diaries series of novels. Jean "Jinx" Honeychurch is a sixteen-year-old girl from Iowa. Believing she was born with bad luck, she goes to stay with her Aunt Evelyn and Uncle Ted in Manhattan, New York, to escape the most recent bout of it. However, the truth is that Jean had cast a love spell on her crush (Dylan) which turned out wrongly and caused him to become stalker-ish. Her cousin, Tory, is convinced that Jean must join her coven of "witches". Jean denies being a witch, and refuses to join them. This angers Tory, causing her to seek revenge against her. Tory is also jealous of Jean's relationship with Zack Rosen, a hot-looking boy who lives next door. However, it is revealed that Jean might actually be the witch with special powers.



Arvamus: Noh, ma ei tahaks küll ennast korrata, aga pean siiski ütlema, et jälle minu maitse jaoks üks liiga ameerikalik raamat. See lõpp kui kõik leidsid endale ideaalse boyfrendi, see kuidas ja kus Tory 'kogu tõe' avalikuks tegi (kohe tulid meelde kõik need lamedad teen movies), see et oli järjekordse peategelane kellele ei meeldi sporti teha. See nõia värk oli loomulikulthuvitav.



Hinne: 7/10





47.



Pealkiri: The Mediator: Shadowland (aka Love You to Death)



Autor: Meg Cabot



Lehekülgede arv: 304



Sisu: The inaugural installment of The Mediator series introduces high school sophomore Suze, who, in her words, has "this unfortunate ability to communicate with the dead." As a "mediator," the girl helps ghosts put unresolved issues to rest so they can move on to the next world. When her mother remarries, Suze moves from New York City to California, where she and her three stepbrothers attend a Catholic academy headed by a priest. Conveniently, the priest is also a mediator (the first of her kind that Suze has ever met). During the course of this rather repetitious and intermittently sluggish caper, Suze encounters two ghosts: a handsome young man from the 19th century who haunts her bedroom and a girl who was a student at the academy until she killed herself when Bryce, her boyfriend, broke up with her. As Suze attempts to protect Bryce from the angry apparition's wrath, the ghostly girl grows determined to get revenge on both her former beau and Suze. Suze finally resorts to an exorcism to get rid of her.



Arvamus: Very enthrallyng. Jessi on väga huvitav ja tore. Kogu see kummituse asi on huvitav ja teistmooid ning nagu ma juba ütlesin väga kaasahaarav. Ei jõua oodata, mis edasi hujtub.



Hinne: 8/10



48.



Pealkiri: The Mediator: Ninth Key (aka High Stakes)



Autor: Meg Cabot



Lehekülgede arv: 304



Sisu: Everything is going great for Suze. Her new life in California is a whirlwind of parties and excellent hair days. Tad Beaumont, the hottest boy in town, has even asked Suze out on her very first date. Suze is so excited that she's willing to ignore her misgivings about Tad... particularly the fact that he's not Jesse, whose ghostly status—not to mention apparent disinterest in her—make him unattainable.

What Suze can't ignore, however, is the ghost of a murdered woman whose death seems directly connected to dark secrets hidden in none other than Tad Beaumont's past.



Arvamus: Ma olen üliõnnelik, et tegelikult mingit vampiiri ei olnudki, see oleks selle muidu üheks...halvaks asjaks teinud. Hetkel oin mul vampiiridest küllalt. Ma ei saa öelda, te mul oleks kahju olnud, et Tad ära läks.



Hinne: 8/10



49.



Pealkiri: The Mediator: Reunion



Autor: Meg Cabot



Lehekülgede arv: 304



Sisu: The RLS Angels are out for blood, and only Suze can stop them—since she's the only one who can see them. The four ghostly teenagers died in a terrible car accident, for which they blame Suze's classmate Michael... and they'll stop at nothing until he's joined them in the realm of the dead.

As Suze desperately fends off each attempt on Michael's life, she finds she can relate to the Angels' fury. Because their deaths turn out not to have been accidental at all. And their killer is only too willing to strike again.



Arvamus: See raamat jäi minu jaoks eelmistele alla. Nimed olid natuke teised, aga stsenaarium oli pm sama.Michael käis juba algusest peale närvidele. See ei olnud kah nagu kena, te Inglid pärast Suze'i sodiks peksmist olid lihtsalt nagu ups-vale-inimene-sorry-'bout-that. Selles raamatus hakkas see kummituslausejaga sarnanemine mind häirima ning ausalt öeldes loen ma järmist raamatut edasi ainult Jessie pärast.



Hinne: 6/10



50.



Pealkiri: The Mediator: Darkes Hour



Autor: Meg Cabot



Lehekülgede arv: 336



Sisu: The fourth installment in this series finds Suze spending her summer baby-sitting at the Pebble Beach Hotel and Golf Resort in California. Her stepbrother and stepfather discover a skeleton while digging a hole in their backyard. Suze is a typical 16-year-old-except that she can see and communicate with ghosts. Her troubles include tending to a shy baby-sitting charge; wondering if she can possibly feel "the L word" for Jesse, the hot 150-year-old ghost that shares her bedroom; and having the ghost of Jesse's fianc‚e hold a knife to her throat. Carroll's creative storytelling ability is proven in a dramatic exorcism scene and in an encounter with a purgatory guard who is a Russell Crowe look-alike. Although almost every male in this book is a "hottie" and coincidences abound (her baby-sitting charge is a mediator, as is her high school principal, Father Dominic), the plot development is steady and, if not always believable, it is satisfying.



Arvamus: See oli kindlasti parem kui eelmine raamat, kasvõi selle lõpu pärast ( ma pomisesi n selle ajal: ja...ja...ja...no mine nüüd...lõpuks!) Kogu selle raamatu tegevus ei olnud nii ettearvatav asi ei olnud . Aga ma loen edasi ikka ainult Jessie pärast.

Hinne: 7/10


Viimati muutis seda Karolin (29/9/2011, 20:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime27/9/2011, 22:56

Pan üles tunnistama, et ma ei ole üldse viitsinud siia midagi üles panna. Lihtsalt pole viitsinud. Ja ei viitsi praegu ka kõike.
Ma olen enda üle nii uhke! Ma kirjutasin kõik raamatud ülesse! Laughing




51.

Pealkiri: Uglies 01

Autor: Scott Westerfeld

Lehekülgede arv: 448

Sisu: Everybody gets to be supermodel gorgeous. What could be wrong with that? Tally is about to turn sixteen, and she can't wait. Not for her license -- for turning pretty. In Tally's world, your sixteenth birthday brings an operation that turns you from a repellent ugly into a stunningly attractive pretty and catapults you into a high-tech paradise where your only job is to have a really great time. In just a few weeks Tally will be there. But Tally's new friend Shay isn't sure she wants to be pretty. She'd rather risk life on the outside. When Shay runs away, Tally learns about a whole new side of the pretty world -- and it isn't very pretty. The authorities offer Tally the worst choice she can imagine: find her friend and turn her in, or never turn pretty at all. The choice Tally makes changes her world forever.

Arvamus: Mida ma oskan öelda. Kui ma oleksin seda raamatut enne lugenud kui kõiki neid teisi, mis on tehtnud sama vundamendi peale oleks see mulle väga meeldinud. Nüüd oli raamat väga ettearvatav ja igav. Need asjad, mis olid toredad e mitteniiettearvatavad oli see, et Shay sai ilusaks, 'bob ja D isa sai surma ning veel paar asja, mi smul juba meelest on läinud.

Hinne: 6/10

52.

Pealkiri: All American girl 02

Autor: Meg Cabot

Lehekülgede arv: 336

Sisu: Grade 9 Up–Samantha Madison is back. She is still a semi-celebrity for saving the president's life and she is still dating his son. She is faced with a huge dilemma when it appears that she not only condemns the president's new Return to Family policy, but also implies that she has slept with David. The ensuing consequences and Samantha's conflicted feelings about sex provide drama. A subplot involves Lucy, Samantha's older sister, falling for her nerdy math tutor, who does not return her feelings.

Arvamus: Nagu tavaline Caboti raamat. Üldse mitte paha. Minu maitse jaoks oleks võinud seda Ameerikalikku ütleme kõik-¹okeeriva-kõigi-ees-välja-I-love-you-so-much-let's-make-up(out) vähem olla. Aga näiteks see, te president ja Sam ei saanud selle pärast, mida viimane ütles vihavaenlasteks but sorted things out like normal persons were nice. And punch on other things were nice too, like sam and David.

Hinne: 8/10

53.

Pealkiri: The Mediator: Haunted

Autor: Meg Cabot

Lehekülgede arv: 288

Sisu: Grade 7-10-Suze Simon, a mediator who can see and communicate with the dead, begins her junior year of high school in Carmel, CA. On her first day, she runs into Paul Slater, another mediator who is the drop-dead-gorgeous new guy at school, and the subject of Suze's nightmares due to the fact that he tried to kill her over the summer. The protagonist has other things to contend with as well: her boyfriend happens to be a ghost who lives in her room because that was the site of his murder 150 years ago. He has been standoffish lately and Suze can't understand why. Also, her stepbrother brings a new friend home from college, and the friend's dead brother tags along. Suze has to help him to come to terms with being dead.

Arvamus: That end totally made up for anything that I might've criticised.

Hinne: 9/10 (based on the moment-emotion otherways maby Cool

54.

Pealkiri: The Mediator: Twilight

Autor: Meg Cabot

Lehekülgede arv: 336

Sisu: Suze has gotten used to ghosts. She's a mediator, after all, and communicating with the dead is all in a day's work. So she certainly never expected to fall in love with one: Jesse, a nineteenth- century hottie. But when she discovers that she has the power to determine who becomes a ghost in the first place, Suze begins to freak. It means she can alter the course of history ... andprevent Jesse's murder, keeping him from ever becoming a ghost -- and from ever meeting Suze.

Will Jesse choose to live without her, or die to love her?

Arvamus: I can honestly say that I didn't exept nothing like this. And it was really good. But I can also say that I'm happy it was the last book.

Hinne: 9/10

55.

Pealkiri: Rehepapp

Autor: Andrus Kivirähk

Lehekülgede arv: 200

Sisu:

Arvamus: Tore, et nad kohustuslikuks kirjanduseks ka midagi head annavad.Hea oli vahelduseks midgi teistsugust lugeda. Kivirähk kirjutab väga hästi. Kõik need tegelased. Ma pool raamatut vist ainult turtsusingi. Kui alguses tundus see kõik päris naljakas, siis sai mulle selgeks, et see on ütlemata masendav raamat. Mida edasi seda kurvemaks läks. Vahepeal oli ka päris ilus. Ja lõpupoole kui nõid ja kubjassurma said oli nii kurb ja siis. See Jaani asi oli minu jaoks suur (elektri)¹okk. Raamat oleks nagu suure pauguga lõppenud. I just kept staring at that last page...

Hinne: 10/10

56.

Pealkiri: Art

Autor: John Farman

Lehekülgede arv: 272

Sisu: Kui oled üks nendest, kes arvab, et Carvaggio on autofirma Itaalias, et Botticelli on pastatoit, et Gilbert ja George oli kuuekümnendatel tegutsev poppansambel, ning sa ei suuda üleüldse kunstist orienteeruda, siis tasub uurida seda raamatut. sest ka sina võid saada eksperdiks!

Arvamus: Kõige lõbusam ajalooraamat, midama lugenud olen. Tõsiselt hea, ma itsitasin mitmes kohas ja sain isagi hulga teadmisi juurde! soovitan tõesti kõigile, isegi neile, kes teavad eelnimetatude sünnikuupäeva ja seda kui palju nad oma esimese teose eest raha said. Tõeliselt mõnus lugemine. ainuke asi mille üle ma viriseksin on piltide puudumine. Minu arust oleks võinud iga kunstniku juurs olla vähemalt kaks (värvilist) pilti tema loomingust. Ühte ma pean aga ütlema- tõlge oli halb, no mõned kohad olid kohe sellised, et ma tahtsin oma pead vastu seina taguda ja karjuda "Miks, oh miks!" (sa viimast ma muideks ka tegin).

Hinne: 10/10

57.

Pealkiri: Ma armastan moodi

Autor: Anu Samarüüdtel

Lehekülgede arv: 95

Sisu: Raamat uurib moodi ja selle mõjujõudu tänapäeval ning annab väikese ülevaate moe ajaloost. Käsitletakse nii moerevolutsionääre, moe kurioosumeid kui modellitöö iseärasusi.
Autor valgustab ka moe arvuka abiväe, fotograafide, stilistide, juuksurite, meikijate, putiigipidajate, ajakirjanike, moemaailma säravama ja avaliku poole esindajate elu telgitaguseid.
Raamatu lõpust leiab huviline väikesed juhtnöörid, kuidas ise oma riietust väikeste nippidega huvitavamaks muuta. Tähelepanuta ei jää ka moe tulevikusuunad ja -trendid, näiteks intelligentne rõivastus, mis sisaldab C-vitamiini, masseerib, vahetab värvi, sisaldab elektroonikat või väikesi arvuteid jne.
Põnev lugemine eelkõige tütarlastele.

Arvamus: Täitsa tore juut. keda kokkuvõte disaini ajaloost ning üldsegi mitte kaelamurdvalt pikk või igav, lausa vastupidi. kui nüüd kõik need nimed ka meelde jäeks.. igastahes selline inspiratsiooni allikas- ma kujutasin kohe, mida kõike ma teha võikisn ja näpud sügelesid, et midagi õmblema/disainima hakata. Kuigi mull etundus, et selle disaineri kariääri alustamise oli autor küll kuidagi liiga lihtsaks teinud.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime29/10/2011, 21:37

58.

Paelkiri: The dark Divine

Autor: Bree Despair

Lehekülgede arv 384

Sisu: Grace Divine, daughter of the local pastor, always knew something terrible happened the night Daniel Kalbi disappeared—the night she found her brother Jude collapsed on the porch, covered in blood. But she has no idea what a truly monstrous secret that night really held. And when Daniel returns three years later, Grace can no longer deny her attraction to him, despite promising Jude she’ll stay away.

As Grace gets closer to Daniel, her actions stir the ancient evil Daniel unleashed that horrific night. Grace must discover the truth behind Jude and Daniel's dark secret . . . and the cure that can save the ones she loves. But she may have to lay down the ultimate sacrifice to do it—her soul.

Arvamus: what can i say: boooring. all seen all read. didn't like it. ...

i liked that when Grace found aout bout Daniels deepest darkest secret she was't like 'oh Daniel i'll die for you, i love you so much' but took things with a little more skepticism and common sence

okey i'll admit there was few good moments, but they were ruined one or the other way pretty soon.

Hinne: 5/10


Viimati muutis seda Karolin (4/12/2011, 20:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime6/11/2011, 21:18

59.

Pealkiri: Sacred Harts

Autor: Sarah Dunat

Lehekülgede arv: 432

Sisu: Dunant (The Birth of Venus) revisits 16th-century Italy, where the convents are filled with the daughters of noblemen who are unable or unwilling to pay a dowry to marry them off. The Santa Caterina convent's newest novice, Serafina, is miserable, having been shunted off by her father to separate her from a forbidden romance. She also has a singing voice that will be the glory of the convent and—more importantly to some—a substantial bonus for the convent's coffers. The convent's apothecary, Suora Zuana, strikes up a friendship with Serafina, enlisting her as an assistant in the convent dispensary and herb garden, but despite Zuana's attempts to help the girl adjust, Serafina remains focused on escaping. Serafina's constant struggle and her faith (of a type different from that common to convents) challenge Zuana's worldview and the political structure of Santa Caterina.

Arvamus: raamat oli hästi kirjutatud, voolavalt ja kui ausalt öelda, siis juhul kui see nii ei oleks olnud poleks ma seda veel nii pea läbi saanud. raamat oli läbi ja lõhki religiooset teksti täis. Ma polnud siiani midagi sellist lugenud. See ühiskond ja mõtlemine oli minu omast ikka täiesti erinev. Vahel läks kohe süda pahaks.

Samas oli vahelduseks hea midagi teistsugust lugeda ja paremini aru saada sellest kuidas teised inimesed mõtlevad, aga see, et ma sellest paremini aru saan ei tähenda veel, et see mulle meeldib.

Tegelaskujud olid väga sügavad. kui ma arvasin, et olin ühest tegelasest juba täielikult aru saanud, siis juhtus alati midagi uut, mis tegi ta veel keerulisemaks, mitmekihilisemaks.

Nii, et kokkuvõttes: kirjutatud oli väga hästi, aga sisu- päh, päh, päh

Hinne: 6/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2011a. Eks võib ju proovida :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011a. Eks võib ju proovida :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Karolin-
Hüppa: