MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011a. Eks võib ju proovida :)

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Icon_minitime4/12/2011, 20:55

60.

Pealkiri: Lole and the boy next door

Autor: Stephanie Perkins

lehekülgede arv: 384

Sisu: Budding designer Lola Nolan doesn't believe in fashion . . . she believes in costume. The more expressive the outfit—more sparkly, more fun, more wild—the better. But even though Lola's style is outrageous, she's a devoted daughter and friend with some big plans for the future. And everything is pretty perfect (right down to her hot rocker boyfriend) until the dreaded Bell twins, Calliope and Cricket, return to the neighborhood.

When Cricket—a gifted inventor—steps out from his twin sister's shadow and back into Lola's life, she must finally reconcile a lifetime of feelings for the boy next door.

Arvamus: Selle tegevus oli samasugune nagu "Anna and the french kiss" 'is. Ainult nagu Etienni vaatenurgast tüdruku silme läbi... okey võibolla mitte päris samasugune. Ning see oligi ainuke viga, mis mind selle raamatu juures häiris: tulemus oli teada. Kui Lola ema talle teelehti luges ja ütles, et tema teekond kestab terve aasta oli minu reaktsioon küll, et 'see jama ei saa ometi nii pikalt kesta' ja selle all mõtlen ma Lolat ja tema boyfriend'i. Aga raamat oli kirjutatud muidu hästi kaasahaaravalt, tegelased olid värvikad. Hea kerge lugemine.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Icon_minitime12/12/2011, 20:49

61.

Pealiri:
Anna and the french kiss

Autor: Stephanie Perkins

Lehekülgede arv: 384

Sisu: Anna is not happy about spending senior year at a Paris boarding school, away from her Atlanta home, best friend Bridgette, and crush Toph. Adapting isn’t easy, but she soon finds friends and starts enjoying French life, especially its many cinemas; she is an aspiring film critic. Complications arise, though, when she develops feelings for cute—and taken—classmate Etienne, even though she remains interested in Toph. Her return home for the holidays brings both surprises, betrayals, unexpected support, and a new perspective on what matters in life—and love.

Arvamus: Nii, ma loen seda vist juba kolmandat korda. Samal ajal kui ma saaksin lugeda huvitvaid ja uusi raamatuid. What can I say. I'm a succer for romances perticularry this one. I just can't get Ètienne and Anna and Pari out of my head. "Lola And The French Kiss" practically forced me to read this again. And it was sooooooooo good. and I have to finde a new book or I'm afraid I'll read it once more. I think I'm in love with this book.

If you want to read an actual revew look under book 26. and mabby theres on more. It didn't catch my eye at the moment .

Hinne: 10/10 (I actually discovered I'd gave a 9 for it before* horrified* )
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Icon_minitime1/1/2012, 19:32

Oi, oi, oi juba ongi aasta läbi. Ma märgin siis siia veel viimased raamatud ära (mõned on veel pooleli- see aasta lõpp tuli kuidagi nii kähku peale)ja püüan need leheküljed kokku lugeda. oleks ma ainult seda juba aasta alguses teinud nagu teised targad siin.

62.

Pealkiri: Lummus

Autor: Harri Jõgisalu

Lehekülgede arv: 254

Sisu: Lummus on lugu Siberisse küüditatud mehe elust noorukist vanaduspõlveni. Siberis aastaid kolhoosi karjusena, kuumadel suvedel stepis muldonnis ja talvel kolhoosniku hurtsikus lõikavalt külmade ja tuisuste ööde unenägudes - lapsepõlve kodu lummuses, tunaste sündmuste keskel. Aastakümneid hiljem Siberist tagasi jõudnud ja oma kodu taastades ärkab juba hallis eas mees mõnigi kord viirastuslikust unest oma noorusajas. Kuid nüüd juba pahupöördes - elust armetus Siberi kolhoosikülas. Nüüd näeb ta lummavaid hetki ääretu stepi värvirikka looduse keskel veedetud suvedest. Armumisest ja kogu eluks leitud õnnest. Järeltulnud põlvkond ei kujuta ette hilisajaloo sündmusi ega suuda või ei tahagi kõike uskuda. Vanavanematel aga seisab neile tehtud ülekohus ja läbielatu unustamatult meeles, tuleb uneski ette või viib une silmist. Raamatu "Lummus" kirjutamise ajendiks sai juba eaka põllu-ja metsamehe jutustatud lugu elust ja elujuhtumustest.

Arvamus: Jube on mõelda, et see kõik, millest seal raamatus kirjutatakse on tüsi ja juhtus nii-nii paljude inimestega (kaasa arvatud minu lähisugulastega). Autor oli seda kõike veel väga leebelt kirjutanud, nii et mul ei läinudki süda väga pahaks. Kujutan, ette, et sellest saab, ja on ka kindlasti kirjutatud nii, et lugejal tulevad vastikusvärinad. Võibolla oli ta mõelnud, et siis loevad seda rohkem noori. Kes teab.

Alguses läks raamat ludinal, aga hiljem kui Martin oli juba vana mees muutus raamat aeglaseks. Kuid, see andis väga hästi edasi just vana inimese mõtteviiisi. andis õige tunde ja tei raamatu tõelisemaks. Kuid siiki- lõpp minu jaokks venis.

Hinne: 9/10

63.

Pealkiri: Faust Eric

Autor: Terry Pratchett

Lehekülgede arv: 144

Sisu: Kettamaailma ainus demonoloogiahäkker Eric üritab välja kutsuda deemonit. Tal on üksnes kolm tagasihoidlikku soovi: saada surematuks, valitseda maailma ja panna maailma kõige ilusam naine endasse pööraselt armuma. Paraku ei ole ta kuigi osav häkker ning deemoni asemel kutsub ta välja Rincewindi koos Pagasiga. Pole ilmselt vaja kolm korda ära arvata, kas tema soovid hakkavad sujuvalt käituma, või kahetseb ta sügavalt, et oli üldse kunagi demonoloogia peale mõelnud.

Arvamus: Võtsin selle raamaturiiulist ainult selle pärast, et aega oli vajja parajakks teha ja olin autorist nii palju head kuulnud ja mõtlesin, et võiksin siis ka läbi lugeda, et teada, millest kõik räägivad. Oleks ma seda ometi varem lugenud! Niiiiiii hea ! Ma itsitasin terve aja, mis jättis minust küll väikse hullu mulje but at that moment I really didn't care bc it was so funny. Kuigi esimesel võimalusel võtan ma ingliskeelse raamatu, tõlge rikub ikka mõned asjad ära. Vähemalt vahel tundus küll.

Hinne: 10/10

64.

Pealkiri: Mort

Autor: Terry Pratchett

Lehekülgede arv: 300

Sisu:Ühel mitte eriti ilusal päeval tunneb Surm kurbust selle pärast, et asjad on nii, nagu nad ilmselt on. Ta jätab oma kohustused õpipoiss Morti hooleks ning lahkub, et end veidi lõbustada. Mort on aga surelik ja miski inimlik pole talle võõras, seepärast ei jäta teda külmaks ka printsess Keli ilusad silmad. Ta päästab Keli surmast ning tekitab sellega Kettamaailma asjades kohutava segaduse, sest Universum on printsessi surma juba teadmiseks võtnud. Ja Universumit ümber veenda pole sugugi lihtne.
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Icon_minitime1/1/2012, 19:51

Ega neid ei olekski nii raske olnud kokku lugeda kui ma viimasel hetkel selle arvu ei oleks ära kustutanud ja ma ei oleks pidanud otsast peale hakkama.

Raamatuid on 64

Lehekülgi 24 753

Ma olen enda üle uhke Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011a. Eks võib ju proovida :)   2011a. Eks võib ju proovida :) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011a. Eks võib ju proovida :)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Karolin-
Hüppa: