MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Will our deeds be remembered?

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Will our deeds be remembered? Empty
23012011
PostitamineWill our deeds be remembered?

Laul: Jena Lee- U.S Boy (L)
Tuju: oeh, ma ei tea...üpris okei vist isegi

Heyhey,

et ma eniveis õppida ei viitsi, siis ma mõtlesin teha midagi kasulikku, ehk siis kirjutada blogi.

Üldiselt läheb mul hästi...vist?? Leppisime ühe klassiõega ära, kuid kahjuks ta ikkagi selline....no reidipede, aga väga halvas mõttes, ma ei tea, kas see on ainult välispind aga ta tundub täiesti mõteteta inimene, hullult pealiskaudne... Tahaks tagasi vana teda, kuid ta on liiga teistsuguseks muutunud, millest on hästi kahju, sest ta oli tõesti tore...Ja ma tean, ta ütleb, et ma olen ka muutunud, aga mdea...kahju siiski.

Hetkel vist mingi pm nii, et mul Fantastic Four- 4 poissi meie koolist täiega meeldivad. Razz Kolm neist seotud jalgpalliga, kaks mängivad, üks fänn ja neljas poiss on lihtsalt liiga kena. Razz Võib-olla asi ka selles, et ma kuulan praegu Miley Cyruse Who Owns My Hearti (issand kui alla ma käinud olen ikka) aga ma hakkan nüüd neist jälle jahuma. Ma Krissuga pm ainult neist räägingi, erandiks ehk ainult see, et me räägime mõnest tropp-poisist ka. Ja jah, Nastja ja Leena ka teavad juba...

Eternise-Moi by Jena Lee ft. Eskemo käib praegu... Täiesti armastan Jena häält (L) Eskemo oma ka muidugi, aga seda pole vaja mainida, ma armastan teda niigi Razz

Mis veel? 25. märtsil on Uruguay mäng ja SUAREZ JA FORLAN TULEVAD EESTISSE!! Ootan juba... Enne seda veel muidugi 20.märtsil Torrese sünnipäev (L) Mis tuletab mulle meelde, et ma leidsin täna kotist rohelise märkmiku, kus hullult tema pilte... Oh issand. Suvi, suvi, see möödus täielikult Torrese-lainel. Päeval jalgpall, öösel masendus. Ja üldsegi- mul obviusly liiga palju märkmike- kaks päevikut, roheline märkmik, must märkmik jalka jaoks, siis veel blogi vaja kirjutada, Heartbreak Hoteli, Just The Way You Are`i... EI JÕUAAA!!! Ma peaks vähem ette võtma, ausõna.

Täna oli lebo- läksin Tairi ja vennaga mingile kodutütarde üritusele, venna tegi süüa, minu ülesandeks jäi laua kaunistame... Kõhu sai vähemalt hästi täis, u. 20 inimest tegid süüa Razz Sõrmed küll hetkel megavalusad, sest me kinnitasime laudlina nõeltega ja ma torkisin oma sõrmed täiesti surnuks, mis tähendab et ma ei saa kidrat mängida -.- SAATE ARU, MA EI SAA KIDRAT MÄNGIDA, fuck you -.-

Pärast läksime Tairi juurde, tegime kringlit, vaatasin Markoga võrkpalli, siis mingi täiesti lampi jäin magama seal, kuigi öösel magasin ming 8,5 tundi mis on minu kohta VÄÄGA palju. Nädala sees vist olin taas liiga kaua üleval, i guess. But who cares, tulin koju, hääästi nata üppisin ja kirjutasin üles kõik mõtted mis eile musa kuulates öösel pähe tulid. Sai nagu mingi jutu...aga hetkel see veel nii halb, tahan täiustada veel jne. Eile oli üldse imelik- vahepeal nagu tuli täitsa mase jälle, polegi ammu olnud eriti...ja siis kuulan mingit laulu ja läheb üle. Ntx Just The Way You Are ja Lucifer töötavad minu peal. Very Happy

Otsisin hullult kaua seda laulu, mida üks kaheksandik eile soovitas ja mis hullult meeldima hakkas- LEIDSIN, RAISK! Igatahes, Sabaton- Light In The Black on laulu nimi. NIII HEA LAUL!! Sõnad on ka nii mõnusad...Mis tuletab mulle meelde, et ma leidsin oma mata õpiku tagakaanelt Chop Suey sõnad ja käekirja järgi on need kirjutatud ühe poisi poolt, kes mulle eelmine aasta hullult meeldis... Razz Naaaizz. Aga hetkel liiga emo mu jaoks. Mulle meeldivad kas siis normaalsed posid või sellised natsaa emod...Ja nüüd hullult teemasse- oli see eile Nastjaga v ma ei mäletagi millal, aga kellegagi käis mingi teema, et nutvad posid ülinunnud Razz Ja täna hommikul ärgates oli see esimene asi, mis mulle meenus. Nutvad poisid Jeez, ma olen segane Very Happy

Aga eile lõi Nando kaks väravat ja Liverpool võitis 3:O !!! Ise ei näinud mängul, aga mis siis, ma nii häppi Razz Ja Barca võitis ka 3:0. hea päev oli...

When the war, has been won
And our march home begins
What awaits has not yet been revealed
What was won? what was lost?
Will our deeds be remembered?
Are they written on stone or in sand?


Liiga hea laul...

Aga ärge pange tähele, et ma segast peksan, asi selles, et ei Krissut, Leenat kui ka Nastjat pole täna sees olnud, kuigi Krissu ütles, et ta ühtul tuleb...-.- Suren siin igavusse, kõik teised ka magavad juba. No on jobud.

Oh jah, ma ei teagi. Mul oleks elu vaja.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Will our deeds be remembered? :: Comments

Audrey
Re: Will our deeds be remembered?
Postitamine 24/1/2011, 15:57 by Audrey
Oh, Emma... 2 juttu + blogi polegi nii hull...
Mul on *hakkab lugema* No.. jah... päris mitu juttu, mis tegelikult pooleli on, 2 blogi (Üks siin ja teine bloggeris) + veel üks jutt mida ma kirjutama hakkasin ja siis veel üks mida ma kavatsen hakata kirjutama *köhatab* oma kogemustest... ning veel üks jutt, mille sisu ma ei tea, mida hakkan kirjutama siis, kui kooliga on lõpp, et osaleda mingil võistlusel ehk...
Very Happy


Emma
Re: Will our deeds be remembered?
Postitamine 24/1/2011, 16:18 by Emma
*minestab*
Audrey
Re: Will our deeds be remembered?
Postitamine 24/1/2011, 16:21 by Audrey
*jookseb nuuskpiiritust otsima*

Oh ära põe, sellele nimekirjale lisame veel mu keerulisemast keerulisema laavlaifi ka ja siis 'normaalse' elu kohustused jne... ja... Mnjah...
Emma
Re: Will our deeds be remembered?
Postitamine 24/1/2011, 16:27 by Emma
Oh jah, õudne -.-

Mul see probleem ka, et öösel olen 1-2 üleval, ja siis olen terve päeva nii väsinud, et mitme tunniga ei jõua mitte midagi tehtud, aga varem magama minna ka ei saa, MSN, Tumblr, Facebook, musa vaja tõmmata... Tõsine ööloom ma Razz
Re: Will our deeds be remembered?
Postitamine  by Sponsored content
 

Will our deeds be remembered?

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: