MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 -.-.-.-.-

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

-.-.-.-.- Empty
09022011
Postitamine-.-.-.-.-

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun


Laul: Linkin Park-The Catalyst
Tuju: Rolling Eyes
Lause: "But you told me you love me?" Scarlett

Hei,

täna oli lihtsalt nii..lebo päev. Ülekooliline kunstitest, mis läks täiesti metsa, sest mu läpakas ei ava neid faile, kunstiajaloo töö, mille ma tõenäoliselt saan viie ja kõige igavam prantsuse keele tund, kus ma sain punkti selle eest, et ma mingit teksti ei osanud. Ah, what.

Eile oli ikka toredam- Siimu etendus (Y) Esimese asjana, kui Mauri mind nägi ütles "MIDA SINA SIIN TEED?" Ma oli nagu...FAIN, ma lähen ära siis. -.- Jah, aga mõlemad etendused olid megahead, nagu Kanutis alati, meie koht trepil oli küll hõivatud, aga ongi parem, eelmine kord ajasin ma seal mingi pro¾ektori maha Razz Marlen jäi hiljaks ja kuna ma ei teadnud, kas Maria ikka tuleb, siis me ei hoidnud talle kohta ja kuna hallo, ma ei saa istuda pool tundi põrandal või tema süles, ütlesin enne algust, et ta trepile istuks...ja nüüd täna terve päev lihtsalt MEELETULT ignos mind. Läksin temaga rääkima ja ta jooksis ära. Etenduselt läks ka vaheajal ära, endal silmad nutused...ma arvan, et tal mingi suurem probleem ikka, sest ta rääkis telefoniga, sest KAMOON, selle pärast?? Täna küll jah, pärast tunde kui minu juurde tuli, hakkas sellest rääkima, aga...eem, hallo?? NII tundlik ei saa nüüd ka olla.

Huh jeah, etendusest. Nagu..nagu...SEAL OLI ®ENJA FOKIN!! It must be a dream, ausõna, ainult sellest ma mõtlesin, kui ma teda saali tulemas nägin, nagu...®ENJA!! Mitu korda ma olen ette kujutanud seda hetke kui ma temaga kohtun? Nagu, emn, million? Pole ime, et ma terve vaheaja lihtsalt seisin ja punastasin, vahepeal, kui Getu helistas (SEST TA KÜSIS MULT MIS KLUBISSE TORRES LÄKS!! Appi, kõik inimesed minu ümber hakkavad jalkast huvituma!!) siis rääkisin talle ka hästi vaikse häälega...ta oli suht, WOW. Kahju, et mul nüüd käele templitega ¾enja kirjutatud polnud...Sad

Nii, rääkides nüüd lõpuks etendusest endast- esimene oli hea, ja teine...appi, nad kõik olid täiesti MIDA lihastega, siis tuli veel see "kes tahab Maarjat ja Siimu katsuda" küsimus ja ma mõtlesin, et kurat, ma küll tahaks seda peaaegu-sixpacki katsuda...aga ei, ei hakka oma marki veel rohkem maha tegema, tuttavad inimesed siiski saalis ja...nojah. See kuidas nad tantsisid olid ka nii...ja kui Siim pluusi seljast võttis, mina Krissule "Now THIS I like..." Ah jaa, ja Helena istus ka esimese või teise tantsu ajal meie taga (teiseks poolajaks olime sunnitud kohta vahetama, sest mingi tropp owneis meie kohad ära -.- aga MA EI VIRISE, tagumises reas oli ¾enja..Razz) igatahes, me kuulsime tema superbestut häält, appi, kuidas ma seda suvest igatsesin (L)

Pärast pidi veel intervjuu olema, tahtsime Krissuga jäda, aga ta ema oli juba autoga vastas, pidime minema Sad Nii et jah, jõudsin Marlenile järgi, läksime koos vabakale, karjusime mööda Harju tänavat kõndides ja siis Marru avastas et KUU on UDUNE Razz Aga siis, jah, pidi ka tema koju minema ja mina jooksin bussi peale.

Esmaspäev oli ka tore, Krissu ja Maria pm käskisid mul rahvakasse tulla, mul eniveis oli enne etendust aega, nii et jah, ma läksin. Ja siis "Pöörake nüüd kõik INGRIINI poole." Haha, appi, kuidas ma lihtsalt naersin poolteist tundi xD Maria õnneks ütles, et tal jalg haige ka, nii et enamus ajast ei pidanud ma üksi istuma, vaid temaga rääkisime, sõin ta banaani ja kuna ma seal TERVE trenni külmast värisesin, siis lõpuks toppisin tema jope ka selga, sellega koos tiris ta mu ka lõpuringi, nagu ausalt, Mihkel (oli tema??) ära mölise, sa ei näinud, et mul ei olnud mingit võimalust oma kohale jääda?? Ta lohistas mu sinna. Aga misiganes.

Jah, ja siis oli etendus, mis oli ülimegakõva, gosh, how I loved it. Muidugi, mina oli muidugin see, kes siis kui mingi tsikk laval tüübile peal ronis ja siis tüüp ta eemale lükkas suht kõvasti "Feil" ütles ja siis meie ees istuvad kaheksandikud vaatasid taha...issand, mida?? See oli ju feil. Aga jah, etendus oli megahea, enekas oli lõpus (Y) seal oli nii meie klassi, bee klassi, kui ka mõlemaid kaheksandikke, mis tähendas, et ...jeeee, kes meie reas istusid. Razz Toretore, mega päev oli (Y) Homme veel mingi Aafrika pidu, reedel Moelennuk, laupäeval Getu sünna, pühapäev VIST vaba, ma ei tea, niii ammu pole Raplasse saanud, aga vist ei saa ka...-.-

Ah, ma ei tea, viimasel ajal tunnid ka nii mõttetud, Pikkel jobu puudub, meil Käärikuga koos...kuigi jah, vähem peab vastama, aga ma sureeeen seal tunnis. -.-

Ma nüüd lähen õpin veidi Tekkograafiat veel.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

-.-.-.-.- :: Comments

*Nastik.
Re: -.-.-.-.-
Postitamine 9/2/2011, 20:44 by *Nastik.
tekkoloogiat ,. laps, tekkoloogiat on õigem !!
Emma
Re: -.-.-.-.-
Postitamine 9/2/2011, 20:46 by Emma
Meil ta annab ju geod, me õpime TekkoGRAAFIAT. Razz
Audrey
Re: -.-.-.-.-
Postitamine 15/2/2011, 15:29 by Audrey
See on vist sinu üks pikimaid blogitekste, Emma cyclops
*Nastik.
Re: -.-.-.-.-
Postitamine 19/2/2011, 00:22 by *Nastik.
lollakas , vaikseks oled jäänud -.-
blogi ei kirjuta , heartbreak hotelit ka mitte ... -.-


okok Very Happy:D kirjuta lihtsalt juba Very Happy mul pole midagi kommida Razz
Emma
Re: -.-.-.-.-
Postitamine 20/2/2011, 12:22 by Emma
okeeeei, fain nastja Razz

audrey-mhm...(H)
Re: -.-.-.-.-
Postitamine  by Sponsored content
 

-.-.-.-.-

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: