MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lootus

Go down 
2 posters
AutorTeade
liisuh
Tasane
liisuh


Female Postituste arv : 1

Lootus Empty
PostitaminePealkiri: Lootus   Lootus Icon_minitime26/7/2011, 23:24

Sai midagi hetke emotsioonil kirjutatud :)


„James...oota!“ Mees peatus. Jooksin talle järele nii kiiresti, kui suutsin. Tegemata välja huvitatud pilkudest, mis mind saatsid. Olles jõudnud umbes meetri kaugusele jäin ma seisma. „Anna mulle palun andeks, et ma olen olnud siuke isekas, eelarvamusi täis, loll inimene. Ma...“ James katkestas mu haleda vabanduslaulu: „Lõpeta Lizzie. Ära süüdista ennast asjades, milles sa süüdi ei ole. Lihtsalt unustame selle teema ja läheme sõpradena lahku, kui vastumeelt see mulle ka poleks...“ „Ma armastan sind James. Ma ei saanud sellest enne aru, aga nüüd ma tean, et ma olen sind armastanud alates hetkest, kui sind nägin.“ James vaatas mind hetke üllatunult ja siis ilma mingi hoiatuseta haaras minust kinni ja suudles mind. See suudlus oli parim mu elus, tundus, et kogu maailma armastus oli selles olemas. Hoidsin temast kinni, andes endale lubaduse temast lahti lasta ainult siis, kui selleks tõesti vajadust on. Ja siis oli see läbi. James eemaldus minust ja vaatas mulle tõsiste silmadega otsa. Nägin, kuidas elu nendest välja voolas. „Lizzie mu arm, on liiga hilja. Andesta mulle“ Ning ta lahkus, jättes mu sinna seisma, käsi tema järgi välja sirutumas. Läinud ta oligi. Läinud oli ka minu süda, mille ta kaasa võttis... Kuid lootus jäi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Lootus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lootus   Lootus Icon_minitime26/7/2011, 23:34

Umm, päris hea. Lõigud-lõigud-lõigud (mitte, et selle teksti juures need ülivajalikud oleks)Very Happy

Mhmhh, see oli hea. Selline tunne nagu oleks avanud mingi paksu jutuka ja lugenud proloogi. Nüüd nagu... tahaks kogu lugu. Tahaks teada, mis juhtus, kuidas juhtus, mille pärast juhtus ja seda päris algusest...

Meeldis.
Tagasi üles Go down
 
Lootus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» --Lootus-- esimene osa

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: