MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kui inglid langevad

Go down 
+6
Cilen
nasicc
Audrey
Karro
*Nastik.
socialpoetry
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime10/8/2011, 19:49

Ma tean, Karro. Mul juba refreshist lausa kahju kohe. Seega ma ka kiirustan :)

Friscosour: Mina ka 19 :) Aga no hästi kirjutad sa küll. Pole mingit mõtetut suvalist ninnu-nännutamist kuskil vahepeal. Pidevalt on põnev ja see on lihtsalt niiii hea.

Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime10/8/2011, 21:51

Ja mul tuli kohe Termika "Carmeni" refrään meelde. Ahja, kuna ma lõhkusin täna oma MacBooki laadja ära, siis mõnda aega ma ilmselt siia midagi kirjutada ei saa. Aga olge vinged!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime10/8/2011, 21:54

Ma tunnen teie kõrval ennast täieliku tatikana -.- Very Happy
Aga jup. Nõustun Audrey'ga. Hästi kirjutad sa küll (Y) Very Happy

***

Total DISLIKE! -.-
Aitäh.. Jäta jah piinama -.- Solv. Täielik Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime11/8/2011, 01:02

See on nagu mingi needus. ma tahtsin ka täiega kirjutada edasi poolikut osa ja siis hakkab paras äike pihta siin... No fain.
Minu jutu peale tuli "Carmen" meelde? Very Happy

Ja Karro, omg, ma tahaks nii väga jälle 16 olla. AUSALT. Nii et ... ära virise tatt Very Happy Very Happy Kui 18 ette lööb, imestad isegi kuhu need aastad kadunud on.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime11/8/2011, 13:39

Esimesed paar lõiku ja ma kujutan ette, kuidas Fred närviliselt ühelt jalalt teisele tammub ja higistab nagu tal oleks narkonälg v midagi. Very Happy

„Lõpeta need lapsikused!“ sosistasin ma vihaselt, lüües talle laua all jalaga vastu varvast. *naerab* Hea. Very Happy

Ja mõnusalt pikk osa oli. Very Happy Ja minugipoolest kirjuta pikemaid - veel pikemaid, ma pean silmas. Very Happy Selles suhtes, et mida pikem, seda parem. Ainult uute osade tulemise kiirus ei tohiks kannatada selle all. Very Happy

Audrey - *kratsib kukalt*. Mina imestan ainult seda praegu, kuhu suvi kadunud on. xD Kuigi siis kui ma mõtlen selle peale, et esimesel viin ma mõne esimese klassi lapse kooli, mõtlen ma, et kuhu kadusid need aastad alates kuskilt... kolmandast klassist. Very Happy

Mind viis kooli mu kekaõps.... xD *poriseb nüüd midagi omaette* Täielik ebaõiglus. Kuigi ausalt öeldes ma vist ikka hakkan teda uues koolis igatsema... Very Happy See kekaõps, kes seal on, olevat õudusunenägu. Very Happy

Nii et ühesõnaga: sa naudi oma 19. eluaastat ja kirjuta, kuni ma selle ebaõigluse pärast endal jälle juukseid peast katkun. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime12/8/2011, 17:17

Tegelikult ma järgmine kuu 17 nii et jamh.. Ma tahaksin jälle lasteaia laps olla. Nii äge oli lõunauinakuid teha, mis siis et ma kunagi magama ei jäänud aga jamh.. Nüüd annaks kõik et kooli lõuna uinakut teha saaks. Very Happy

Ma ei taha 18 saada-.- See nii jube ju. Või noh.. Tegelikutl siis saad seaduslikult igale poole sisse, aga ikkagi.. Laps on tore olla. Very Happy Vahest. Siis kui sind tatiks ei norita Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime12/8/2011, 17:35

Mina polegi lasteaias käinud (mul emme oli kodune). Arvestades seda, millised mu eakaaslased siin ümbruskonnas (nt. keskkoolis) on/olid, võin ma vanduda, et mul on tervem närvikava Very Happy

Tead, kui sa enne 18-ndat 'meeletu' pole ja peale nii vanaks saamist seda olla kavatsed, on see äge. Aga kui asjad lähevad samat liini pidi (ehk siis rahulikult) edasi, nagu seniajani, on see sünnipäev igav. Siis on ka kui sa enne igale poole sisse trügid. Siis see nagu ei muuda midagi... Lihtsalt vähem värised :)

On selles mingi arusaadav loogika..? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime12/8/2011, 17:54

Audrey - on küll, kusjuures. Very Happy Ma olin jumala vaikne. Aga siis 18 kukkus ja ma ise ka ei usu, mida kõike ma teha olen jõudnud. :d nagu kogu eelneva aja eest takkajärgi. Very Happy Kuigi noh... ma sattusin vastavasse seltskonda ka, nii et vbl polegi asi nii väga vanuses.... Very Happy

Mina käisin lasteaias. Jälestasin lõunauinakuid. Very Happy ja siis tädi Helin alati istus seal ees kummuti peal ja luges ette nimesid: "Reelika magab, Mailis magab, Kait magab... Sille ei maga, Veigo magab, Merili magab..." Very Happy

Loll laps olin, et magada ei mõistnud, kui selleks veel võimalus oli. Very Happy Praegu kui ühel sõbral külas olen - 3 väikest last. Nemad lähevad lõunaund magama, vajun sinna samasse kõrvale ära alati. Very Happy

Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime12/8/2011, 18:14

Audrey, sinu jutu peale tuli jah kuidagi meelde. Very Happy Nasicc, hea. ;D

Ja vanuse suhtes olen ma ka nõus, et juba vahest meeldiks, kui aastad liiguksid teisele poole natukene. Aga 16 või 19, need on mu arust kõik mõnusad aastad ja tatt või muldvana pole kumbki. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime12/8/2011, 18:30

Very Happy
Ja mind ajab niinaerma, kui ma mõtlen, milline respekt mul pisikesena nt. oma kõige vanema venna vastu oli (vanusevahe 9 aastat)...
Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime5/9/2011, 23:45

Uuendamisel.


Viimati muutis seda socialpoetry (15/2/2013, 03:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime6/9/2011, 00:16

Hmm, see oli väga hea. Mulle meeldis.
Kiiremini uut sooviks...
Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime15/11/2011, 00:16

Uuendamisel.


Viimati muutis seda socialpoetry (15/2/2013, 03:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime15/11/2011, 18:24

Wow... Wow.. Wow.. Üllatav lõpp..
Muidu hea.. Ma ei oska enam midagi öelda. Tee siis varsti palun uus osa :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime15/11/2011, 19:06

Kõik oli hästi, kuni lõpuni. Hea lõpp, paneb uut ootama.
Ja 'tahtepingutus' jäi mulle silma. Huvitav sõna.
Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime15/11/2011, 19:23

Lahe, Karro. Wink

Audrey, äkki järgmise kahe kuuga jõuan jälle ühe osa kirjutada. Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime15/11/2011, 19:55

Mnjaa, piisavalt pikk aeg küll Very Happy
Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime20/11/2011, 17:26

Meanwhile...

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime20/11/2011, 18:36

See oli küll VÄGA hea asi aga uut osa see siiski ei asenda Wink
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime20/11/2011, 19:10

Mulle väga meeldib. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime2/4/2012, 12:35

No siia ei ole keegi päris ammu midagi kirjutanud, aga mulle nagu siiski tundub, et miski on siin pooleli jäänud?? Või ei?

Igatahes mulle meeldis seda lugeda ja ma loodan, et saan varsti veel Suspect Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime2/4/2012, 14:42

See on pooleli jaaa...
Ma ootan ka siiani uut osa... Kipun juba unustama, millest see jutt üldse oli Neutral
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime2/4/2012, 15:02

No loe uuesti läbi ja aita mul kirjutaja tagasi meelitada. Wink

Huvitav kas tal on plaanis see lõpetada??? Suspect
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime2/4/2012, 17:58

Ehk ikka. Aga ma ei oska Friscosouri eest midagi öelda Very Happy Tema enda tervise pärast oleks parem kui ta lõpetaks...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime2/4/2012, 21:48

Mis sa Audrey kipud tihti teiste elude kallale?? Peaksin kartma? Very Happy

Ei tegelikult oleks jah väga tore kui ta seda teeks, sest jutt on hea ja kahju kui see nüüd siinsamas niimoodi pooleli jääb! No
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui inglid langevad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui inglid langevad   Kui inglid langevad - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kui inglid langevad
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kurjad inglid.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Ulme-
Hüppa: