MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras: Haavatav XVII

Go down 
+12
Bubblegum
socialpoetry
shine
Cilen
Smile*
Dreams
Everleigh
PINK
LittleMissy
Dreamland
Karro
Audrey
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime29/11/2011, 17:20

No tore teada siis Very Happy Oleks mina keskkoolis... Nuuks, miss those times!
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime6/12/2011, 17:15

Väga armas! Very Happy
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime6/12/2011, 18:31

Kui mul ülehomme vaheaeg hakkab, siis mõtlen uue osa peale ka
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime6/12/2011, 19:01

Mis mõttes mõtled?? -.- Pfff... Teeme nii et kui Sina uue osa paned siis ma panen kaa?? Kuidas meeldib? Mulle sobib Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime6/12/2011, 23:38

No ma ei tea, sorry või mida iganes, aga ma ei hakka 1200 sõna pärast oma aine hinnet, mis juba niigi p****s on, veelgi rohkem p***e keerama. Ma võin neid sõnu ritta panna ka siis, kui see arvestus on väljas ja ma tean mis minust edasi saab. (Kui just ei pea mingi x komisjoni ees aru andma, miks mu emakeel mingi fucking E on. Sounds so nice, eksole? Äkki peaks kirjutamise üldse lõpetama, sest oh crap, ma ei oska eesti keelt. Tundub lausa irooniline jutte kirjutada ja omada emakeeles hindeid E. Ja aine, mida ma absoluutselt ei jaga, semestrihinne tuleb C eksole... Rolling Eyes)

Ja pealegi, ma tõesti ei suuda kirjutada, kui meil põhimõtteliselt sel nädalal iga fucking päev (mis kõik nagunii põhimõtteliselt 8.30-18.00-ni kestavad) on mingi suur töö, mille tegemiseks peab tuupima terved tonnid materjali pähe. Näiteks homme on kahe seaduse peale töö ja võid ise riigiteataja kodukalt vaadata kui mahukad seadused on.
Täna oli näiteks majanduses suur töö ja siis veel ühes aines, mille jaoks oli absoluutselt liiga palju materjali antud õppida, jne. Pealegi veel järjestikku

Et jah, kõrgkool ei võrdu keskkool, kus saab lihva-lohva ainetest läbi või spikerdad. Hindamine on kohutavalt karm, karmiks läheb olukord ka siis kui spikerdaksid.

Kokkuvõtteks arvan, et nüüd sa peaksid mõistma, et mul on piisavalt põhjuseid, et tunda seda mida ma tunnen ja et MIKS ma ei kirjuta. Ma arvan, et uut osa ei saa päris pikka aega.

Ma lihtsalt olen... seekord tõesti murdumas No


Sorry.

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime7/12/2011, 18:52

Heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pole hullu ju..Meil kõigil on raskeid aegu eks.. Pole hullu kui sa ei kirjuta. Kirjutad siis kui saad ja meie ootame kannatlikult milla sina meile kirjutada saad. Ehk siis kui ei tule uut osa, ootame kannatlikult ja kui tuleb uus osa siis me oleme õnnelikud ja kiidame sind taevani! :) Very Happy

Ja vabandust, et niimoodi pinda käin või jamh. ! Ja tead noor neiu, kui sa peaksid kirjutamise pooleli jätma siis usu mind ma otsin su ülesse. Ma tulen kas või ülikooli ja me räägime tõsiselt. Niimoodi pause veel võid teha aga neva eva ära jäta lõpeta seda asja ära eks ! Very Happy I', your number ONE fan! Very Happy Remember that! :C
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime7/12/2011, 23:40

Ohjaaaaaaaaaaaah.

Head uudised: ma sain esta korda ja seaduste töö läks peaaegu et liiga hästi (oleksin praktiliselt A saanud. A=suurepärane). Aga noh, selle estaga oli paras draama/tsirkus ka. Aga see juba msn'i jutt. Veider, et alati peale päeva, mil ma tõeliselt murdun saavad asjad korda. Weird...

Seega, avame shmapa ja tähistame 8. detsembrit!!! Minu selle aasta VIIMAST KOOLIPÄEVA, hahahahahahaha Very Happy Peaaegu terve kuu puhkust kõlab mesimagusalt.

Ja SIISKI, I won't write anytime soon. Võtan loomingulise puhkuse.

Nutame nüüd kõik Very Happy

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime8/12/2011, 10:26

Böö.. Palju õnne läbi saamise eest, aga loominguline puhkus?? Päriselt? Very Happy

Pfff.. Mul on täna vaba päev kaa,, ja homme on eksukrsioon nii et lebo. Kõik on lebo Very Happy Very Happy

Aga no.. Pff.. Loominguline puhkus?? Päriselt?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime8/12/2011, 16:27

Muidugi päriselt, millal Audrey valetanud on?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime12/12/2011, 22:04

Oeh, üle pika aja sai jälle midagi kirjutatud. Mulle mingil määral meeldib see, mis välja kukkus ja mingil määral ei meeldi, sest eelmise osa lõpu tõttu olid ka minu ootused pisut kõrgemad. Aga no juhtub... Eks ma katsun järgnevatel päevadel tubli olla ja kirjutada, sest olen hakanud juba ka ühe uue loo kallal töötama. Ja selle uuega on juba suuremad plaanid. Aga nojah, hetkel on fookuses siiski see jutt siin. Loodan, et meeldib...


XII

"Ema on tööle läinud," tõstsin köögilaualt leheservast rebitud paberitükikese, kuhu ema vastava sõnumi kirjutanud oli. Lasin kirjakesel lauale tagasi langeda ning toetasin end vastu köögi tööpinda.
Olime Rafe'iga otsustanud tema poolt varem teele asuda, et minu kodust läbi käia, et ma saaks vajalikud kooliasjad kaasa võtta.
Mul polnud Rafe'i sellise plaani vastu midagi, sest ma ei suutnud hästi magada nagunii. Kõik oleks olnud ideaalne, kui ma ei oleks näinud unes seda, mida ma nägin. See justkui nööris mu kõri ja ma kartsin sellest Rafe'ile rääkida. See ei tundunud vajalik, sest see oli kõigest uni. Ja Thalia ei saa mulle unes haiget teha.
"Mine võta oma asjad, ma ootan sind siinsamas." Rafe tammus aeglaselt akna juurde ja vaatas välja hommikusse pimedusse.
"Okei," laususin lühidalt ja kõmpisin trepist üles oma tuppa, mille uks irvakil oli. Arvatavasti oli ema mind otsinud ja mul hakkas kõhe, kui mõtlesin, mida ta tunda võis, kui mind ei leidnud. Võib-olla ta siiani muretseb kus ma olen... Raskelt ohates võtsin mõned õpikud, mis mu kirjutuslaual olid ja panid need voodile, kuni vahetasin riideid. Tõmbasin sukapüksid jalga, nende peale nahksed retuusid, haarasin raamatud sülle ja kiirustasin alla.
Rafe pöördus, kui trepil sammumüdinat kuulis ja jäi mind viivuks vaatama. "Kena," märkis ta minut hiljem, kui ma esikus jalatseid jalga surusin ning ta mu raaamatud võttis.
Kuni ma majaukse lukku keerasin, viskas Rafe õpikud Mercedese tagaistmele ja jäi mind kaassõitjapoolse ukse juures ootama.
Ta avas mulle autoukse ja lükkas selle minu järel kinni ning kõndis siis ümber autonina teisele poole. Rafe istus rooli taha ja käivitas auto ning me asusime kooli poole teele.
Kui me maanteele keerasime, said mu painavad mõtted minu üle võimu ja ma köhatasin hääle puhtaks.
"Rafe?"
"Jah?" küsis ta kiirelt, hoides pilku teel.
"Kas sa laenaksid mulle hetkeks oma telefoni?"
Rafe surus käe jakitaskusse ja tõmbas sealt välja mobiili, mille mulle ulatas.
"Ma pean emale helistama," laususin klahvilukku maha võttes. Toksisin ema numbri sisse, vajutasin helistamise nupule ja tõstsin mobiili kõrva juurde. Kuulasin pikki kutsuvaid helisid, kuid ema ei vastanud.
"Noh?" heitis Rafe kiire pilgu mulle.
"Ta ei vasta," pomisesin ja lõpetasin kõne. Hoidsin telefoni ümbert tugevalt kinni. "Kas ma võin talle sõnumi saata?"
Rafe noogutas: "Loomulikult, Quinn."
"Okei," toksisin nuppe ja jõudsin lõpuks sõnumitesse. Olles sõnumimenüüs, hämmastas mind sissetulnud sõnumite hulk. Neid oli ligi kakssada ja üks oli lugemata. Kuna Rafe hoidis pilku kindlalt teel, otsustasin uudishimule järele anda ja lugeda sõnumit, mis minu üllatuseks oli Alysonilt kõigest kaks tundi tagasi tulnud.
Mu süda jättis löögi vahele, kui ma oma silmad üle sõnade libistasin. Veel ühe korra. Ja siis veel. Ja veel.
"Me ei tohi seda Quinni eest kaua varjata," seisis sõnumis ning ma teadsin kohe, et midagi on minu selja taga toimumas. Ilmselgelt.
Mida minu eest varjatakse?
Mu käsi hakkas erinevate mõtete pärast pisut võbelema, kuid ma sain emale kiirelt sõnumi valmis ja saatsin selle ära, ulatades telefoni Rafe'ile.
"Aitäh," sosistasin vaevukuuldavalt.
"Pole tänu väärt,"
Kui me lõpuks peale pikka ja veidralt mõjunud vaikust end kooliparklast leidsime, väljusin sõnatult autost ning võtsin tagaistmelt oma õpikud. Rafe kohmitses midagi kindalaeka kallal, kui ma ukse küljega kinni tõukasin ja kõheldes paar sammu autost eemale astusin.
"Quinn, ootad äkki mind ka?"
Ta lukustas autouksed ja tuli minu kõrvale.
"Mul on külm," laususin. Mul oligi, ma ei valetanud.
"Miks sa mantlit selga ei pannud siis?"
"Ma lootsin, et kampsunist piisab, et kannatada parklast koolimajja minna."
"Hea küll," Rafe pani käe mu õlgade ümber.
Jõudsime koolikoridori ning Rafe kummardus mulle lähemale. "Kohtume tunnis, ma pean hetkeks..," lausus ta poolikult ja kadus minu juurest. Saatsin teda pilguga, kui ta kitsamasse kõrvalkoridori sammud seadis. Kergitasin pead, kui nägin Rafe'i seisma jäämas ja kedagi kallistamas.
Mu süda jättis löögi vahele.
Astusin mõned sammud edasi ja märkasin Rafe'i vestluskaaslase blonde juukseid ja mu esimene mõte oli, et see on Alyson. Või siis... keegi teine...
"Quinn?"
Mu nägu värvus punaseks, kui ma pöördusin ja suutsin kaks raamatut sülest maha pillata.
Jake naeris armsalt, kükitas ja korjas need maast üles.
"Mida sina siin nii väga uurid?"
"Aitäh," naeratasin talle ja proovisin rahuneda. Hingasin sügavalt sisse-välja: "Jake."
Ta surus oma käed teksaste esitaskutesse ja muheles: "Mina ise."
"Millal ma sind viimati nägin?"
"Siis, kui Rafe mind poksikotiga sassi ajas."
"Oh, ära parem tuleta mulle seda meelde. Kuidas sul vahepeal siis läinud on?"
"No tunduvalt paremini."
Kergitasin kulme: "M-mida sa sellega öelda tahad?"
"Rafe tuleb," ütles Jake rahulikult ja ma vaatasin üle õla. Tõepoolest. Rafe sammus minu poole tagasi, kiivat pilku Jake'il hoides.
"Jookse, kui elu armas," soovitasin Jake'ile, kes selle peale naerma hakkas.
"Kuhugi ma ei jookse. Kas ta peab sind nii enda omaks, et ta juba otsustab seda ka, kellega sa rääkida võid?"
"Jake," torutasin huuli. "Katsu... olla. Ma ei taha mingit stseeni."
"Mina ka ei taha."
"Tore."
"Rafe on see, kes kardab, et ma sinu temalt üle löön."
Pilgutasin kiirelt silmi, hetk hiljem tundsin Rafe'i kätt oma piha ümber.
Vaatasin neid kordamööda, kui nad üksteist jõllitasid ja kujutasin ette, mis kohe-kohe juhtuma võib hakata.
"Aga hea küll, Quinn. Oli tore sind näha ja sinuga rääkida. Nägemiseni."
Noogutasin talle ja tundsin, kuidas Rafe'i käsi mu ümber lõdvemaks muutus. Pöörasin end tema poole.
"Mida see tähendama pidi?"
"Misasi?"
"Nägemiseni?"
"Sa reageerid üle, Rafe" pomisesin ja keerasin talle selja. "Me peame tundi minema."
"Ma ei reageeri üle. Ma olen lihtsalt ettevaatlik."
"Ma olen ka ettevaatlik ja aus." Rõhutasin viimast sõna eriti.
Rafe kissitas pisut silmi.
Jäin teda vaatama ning mulle jäi mulje nagu oleks meie vahele mingi tõke tekkinud. See mõte tegi mulle haiget, sest... Põhjuseid miks, oli palju. Tundus nagu see Rafe mu ees pole sama Rafe, kes öösel mu kõrval oli, mulle rohkem tekki jättis ja ütles, et ta armastab mind.
Midagi oli toimumas. Midagi, millest mulle ei räägita.
Lõin pilgu maha: "Ma lähen klassi."
Pöördusin ja jäin seisma, kui nägin tühja koridori, mille lõpus seisid kõrvuti Dante ja Alyson. Alyson viipas mulle ja hakkas koos Dantega meie poole tulema.
"Alyson, Dante... Ei."
Pöördusin uuesti Rafe'i vaatama.
"Rafe," ohkas Alyson ja jõudis minu juurde. Ta embas mind kiirelt ja vaatas mind kurbade silmadega. Nüüd teda nii lähedalt nähes, olin kindel, et see kellega Rafe enne kallistas, oli Alyson.
Dante seisis Rafe'i kõrvale ja vaikis.
"Alyson, pole vaja, et..."
"Mida pole vaja?" sekkusin. "Mida?"
Dante vaatas Alysoni, Alyson Rafe'i, kelle näost võis välja lugeda, et talle ei meeldi asjade selline kulg.
"Alyson, mis toimub?" küsisin ning samal ajal helises kell esimesse tundi sisse. Me ei teinud sellest väljagi, kuigi Rafe vaikselt sosistas, et me peaksime kõik tundi minema.
"Ei," laususin nii valjult, et koridor kajas. Alandasin häält: "Ma ei kavatse siit sentimeetritki liikuda enne, kui keegi teist kolmest räägib, mis toimub. Rafe?"
Ta ohkas tüdinult.
"Kas see on seotud selle hommikuse sõnumiga, mis sa Rafe'ile saatsid?"
Alyson vaatas mind suurte silmadega.
Rafe'i nägu oli kui pilves.
"Ma lugesin seda, kui emale sõnumi saatsin," selgitasin ja jäin ootavalt Alysoni vaatama. "On siis?"
Alyson ohkas.
Dante hakkas köhima ja astus mõned sammud meist eemale ning jäi siis selg vastu seina toetumas seisma.
"Palun," sosistasin. "Rääkige mulle, mis toimub? Te hirmutate mind."
"Kas seda teen mina või sina, Rafe?" Alyson puuris oma silmadega Rafe'i ning kui sai poisilt kerge peanoogutuse, neelatas.
Rafe libistas käed üle oma näo ja ohkas. Ta keeras mulle selja.
Alyson ohkas.
"Räägi," palusin teda. Ainult mu huuled liikusid, ma ei suutnud häält kuuldavale tuua. Mu süda puperdas hirmust.
"Quinn, Sarat rünnati. Tema ema leidis ta täna hommikul tema toast... Me arvame, et see oli Thalia kätetöö... Mul on nii kahju, Quinn..."
Mulle tundus nagu ma upuksin. Ma varisesin kokku... Mu kramplikud nuuksatused kajasid tühjas koridoris.
"Sa pead tugev olema," sosistas Alyson, minu kõrval õpikutel põlvitades.
"Miks te...?" Murdusin taas ja nägin läbi pisarate Rafe'i valust moondunud nägu. "Miks sa mind...!?" karjusin ahastavalt, suutmata oma lauseid lõpetada. Mu süda tõmbus valupistete käes kokku.
Rafe tegi kõik, et mind säästa aga minu parim sõbranna? Kas tema peab meie pärast kannatama?
Ma tundsin, kuidas mind kistakse lõhki, kuidas mu süda puruneb tuhandeks killuks... Kuidas ma põlen...
"Vii mind siit ära, vii mind ära..," korrutasin Alysonile, suutmata taluda seda valu, mis mu keha ja mõistuse halvas.


Viimati muutis seda Audrey (18/1/2014, 05:37). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime13/12/2011, 18:27

Hah.. Paras talle, oligi aeg et midagi juhtus Very Happy Ma pidasin Sarat silmas. Ta segas ennast kogu-aeg Q ja R'i vahele, ehk ei lasknud neil rahus olla. :C Surus ennast peal Very Happy

Aga jamh.. Siit ei tule pikka kommentaari.. Ma ei oska midagi öelda. Mulle meeldis, oli põnevust ja nunnudust ja paluks aga uut osa! :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime13/12/2011, 18:32

Kui sa prg mu nägu näeks vaid........
mul pole karp enne nii lahti olnud

Nii hea osa oli:)

Ootan juba pikisilmi uut Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime13/12/2011, 18:33

Hahaa... Ohjaaaaaah, kui viitsin hakkan ehk kirjutama ka vaikselt nüüd... Raskeks läheb.

Dreams: PILTI, PILTI!!! Very Happy Väga tahaks su nägu näha Very Happy Täna õhtul või siis homme uus Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime13/12/2011, 21:24

Oeh, tõeliselt lühike osa tuli, umbes 700 sõna või nii... Aga võib-olla sellest piisabki. A little farewell for Sara...
Ma lihtsalt ei suutnud seda osa lõpetada mingi actioniga. Actioniks on meil järgmised osad.


XIII

-


Viimati muutis seda Audrey (17/3/2012, 18:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime13/12/2011, 21:35

JA SURIGI ÄRA VÕI??? MA EI SAANUD EELMISES OSAS ARU, ET SURI. eitohi nii teha, ma hakkasin peaagu nutma, sest ma panin ennast quinni olukorda, ja kui mul parim sõbranna ära sureks siis mind peaks panema hullumajja, sest ma lihtsalt ei suudaks elada. aga tema suutis nii rahulikuks jääda.
Nojah, igatahes ootan seda actionid :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime13/12/2011, 21:44

Surigi ära jaa...
No Quinnil oligi tegelikult meeletult raske ja seepärast ka see 11-päevane edasiminek, sest ma jääks emotsioonidega jänni Sad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime14/12/2011, 07:28

Niuuuuuu... Ma tunnen oma eelmise kommentaari ärast häbi -.-

Nii kurb, kuid mõnus hommikune äratus mulle.. Ja jumal tänatud et sa matustest ei kirjutanud, ma oleks lihtsalt nii pillima hakanud Sad Ja jamh.. Et siis uus osa eks?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime14/12/2011, 13:35

Shame on you, Karro!
(alguses kirjutasin kirjaveaga- Shane on you Very Happy:D Sain naerda siin kõvasti Very Happy)
Ma ise oleks vist ka pillima hakanud, kui matustest kirjutanud oleks...

Igatahes olen ma endale ka paraja haua kaevanud, et nüüd Sara ära killisin... Aga ma ei leidnud talle enam mingit... otstarvet või nii...
Ja mul oli vaja midagi, mis selle sõja alustaks. Sara surm oleks suurepärane starter.
Ning ma arvan, et see jutt saab lõpu selle kuu jooksul.
Ma juba ootan lõpetamist, sest mul on selline tunne et ma ei oska enam kirjutada. See tunne on nii jube Sad
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime14/12/2011, 21:45

Shocked...
Et siis... pale
Sara suri ära... Crying or Very sad
Väga head osad! Wink
Kindlalt meeldib, loodan, et on aega jätkata varsti!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime14/12/2011, 23:50

No kui aus olla, siis mul on teile uus ehmatus varuks. I'm mean, I know Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime15/12/2011, 16:19

OOOOTAN SEDA SUURT ÜLLATUST Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime15/12/2011, 21:10

Sa kukud toolilt maha. Nagunii Very Happy See saab paras pauk olema
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime16/12/2011, 16:24

No eks siis kukub maha, mis teha Very Happy ootan igatahes huvigaaaaaa. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime16/12/2011, 16:29

Okei, tore. Ma katsun uuega ruttu maha saada Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime16/12/2011, 16:30

you do that Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras: Haavatav XVII - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras: Haavatav XVII
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: