MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:35

Ma teadsin, et panin täppi, sest mis muu see olla oleks võinud?? Very Happy

Eniveiii, sina ära minu pärast üldse muretse, magamine on nõrkadele!!!! Very Happy

Mina ei maga, ei söö, ainult siin foorumis veedan kogu oma ööö drunken
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:36

Naughty riimitab! Very Happy

Haha... Very Happy Aga vähemalt on tal idee(d)! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:36

Mes sa siis arvasid Audrey. Aa otse loomulikult tahan ma teid piinata juba. Miks mul siis niisama piinakamber juba valmis pandud???? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:37

Oh yes.

Naughty luulenurk

Aa, ei no... okei siis Very Happy Ootan piinakambrit huviga.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:39

Vaata, et siis araks ei löö Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:48

Muidugi ei löö. Ma olen väääga julge tüdruk Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:52

Oeh ja mina õudne teiste eludes urgitseja ning kohutava mölapidamatusega tüütu mõrd!!! Kusjuures, mulle on nii kunagi isegi öeldud, et ma räägin liiga palju ja olen muidu üldse veidi uudishimulik.

Ma ei hakka vastu ka vaidlema!!!! Embarassed
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:53

Doktor nasicc teatab: Naughtyl on suukõhulahtisus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 21:54

Oh, high-five, Naughty Very Happy

Mulle ka kõik ütlevad, et ma olen liiga jutukas ja uudishimulik ja nii edasi ja nii edasi...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:10

Jumal isiklikult tuli mulle appi ja saatis mu teele sinu Audrey. Ma ei peagi ainuke friik olema!!!!! Very Happy

Dr nasicc, usaldan teie diagnoosi täielikult ja loodan, et see haigus ei ole ravitav, sest olen sellega juba kohutavalt harjunud ja armastan seda haigust rohkem kui iseenaast, seega ei ole huvitatud selle haiguse väljaravimisest!!!! lol!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:13

Kallis Naughty, kahjuks pean teile teatama, et see haigus pole tõesti ravitav ja te surete sellega. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:17

Jess *hüppab rõõmust lakke ja lööb pea ära*

Õnneks või kahjuks, kuidas kellelegi ei hakka ma veel surema. Evil or Very Mad

Aga no, mis siis veel oodata, peaks kohe usinasti kuukirja kallal tööle hakkama, missiis et mul miljon muud tegemist pooleli aga agarust tagant utsitada pole ka mingi eriline patt, eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:19

Ei ole. Very Happy Hakka pihta. Very Happy

(Kas ma jaksan täna kommentaari ära oodata? Very Happy)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:24

No oleneb mis kell sa magama lähed? Ära arva et ma su juttu ei loe, ma loen küll, koguaeg, aga tabavalt heaks kommentaariks pean ma seda hästi tegema ja ka mõningad asjad mitu korda üle lugema, seega sa ei saa minult kõike nii kiirelt nõuda Very Happy Ma olen hetkel hingega asja kallal, mida ma olen peaaegu alati kui mulle miski meeldib!!! Veel mõni osa ja ta tuleb, kuigi kommi kirjutamine võtab ka veidi aega, ma oletan Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:26

No siis ma vaatan, kas jaksan v ei. Very Happy No pressure. Very Happy
Kuigi ma ei saa aru, kuidas sa esimest korda lugedes midagi öelda ei osanud ja nüüd niimoodi... Very Happy

Aga see läheb siin OTks ära juba. Very Happy

Nii et teemakohased kommentaarid palun.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:33

Ma vist siiski ei saanud aru, mida tegema peab???? Kust alustama noh???
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:35

...
...
...
MÕH? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:44

Noh et see kuukiri. Kust alustama peab või mis tegema või millal??? No ei ole veel aru saanud sellest????

Päriselt ka suutsin sul juhtme kokku ajada w? Very Happy *vaatab ega ta ometi kellegi juhtmete peal ei istu*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:49

Noh, ma arvan et põhimõtteliselt, kui kellelgi on inspiratsiooni või mõtteid, mida sinna kuukirja teha/kirjutada, siis hakake aga pihta ja vaatame, mis siis välja tuleb! :) Äkki saab selle esimese kuukirja päris ruttu valmis! :)

Kuid palun andke teada, mida te teete. :)

Aga siis on meil tarvis kedagi, kes asja kokku tõstaks (ma teeksin seda hea meelega ise, kuid kui keegi veel tunneb, et ta tahab seda teha - palun väga.). :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:51

Sa siis mõtled, et teen midagi valmis, siis saadan selle sulle või kellelegi kusagile, kes selle üle vaatab, kas on ok ja siis on voilaaa, üks osa kuukirjast valmis????? Sedasi sa mõtled???
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:55

Jah. Very Happy Sedasi ma mõtlengi. Very Happy
Ja siis tehakse veel midagi ja veel midagi ja veel midagi ja tõstetakse asi kokku ja kuukiri ongi valmis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:56

Kas kuukiri natuke liiga ambitsioonikas ettevõtmine pole või?
Selles mõttes, et nii saavad üsna kiiresti aktiivsed elukad siin intervjueeritud ja jutud välja toodud:D
äki kahe kuu kiri?Very Happy kuna kvartali oma tundub jällegi liiga pika aja tagant:D
Igatahes olen ma ka nõus natuke kaasa lööma:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 22:59

Jeeeee! Very Happy

Jah, ma mõtlesin sellele... Very Happy Et elukad saavad otsa. xD
Aga nüüd, kus keegi teine ka sellele mõelnud on, ma ei teagi kohe... Very Happy

Iseenesest oleks ju tore iga kuu see asi saada... Very Happy Ja ma ei tea, kas ta väga paks tulebki... Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 23:02

Lihtalt võibki olla see, et kui tuleb iga kuu siis ta on selline...natuke hale:D
Muidugi oleks tore kui iga kuu tuleks selline ilgelt lahe kuukiri aga jah kui võimalik see on siin keskkonnas?Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 23:03

Kui kõik vaimustuses oleksid, oleks kindlasti võimalik Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Meie juttude kogumik VOL 2
» Meie Juttude kogumik!
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: