MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2012

Go down 
+4
Prince Kirameki
Cilen
CrazyMole
Mezilane
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime11/6/2012, 18:42

Mina julgen kõike teha ja sa võid siin edasi spämmida. Ise tead, mis teed.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime11/6/2012, 19:12

CrazyMole avastas klaviatuuril numbrid vist esmakordselt
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime11/6/2012, 19:17

Kahju, et ta üldse klaviatuuri avastas.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime11/6/2012, 19:27

Omg CrazyMole on mingi täielik dibiilik. Arvab endast vist päris palju.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
CrazyMole
Naerupall



Female Postituste arv : 14

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime11/6/2012, 20:26

Raamat:Kindlasti,Oi kui kindel ma selles olen äkki sa ise ei teagi mis see on emme ütles?,Kindlasti oled sa dibiilik(haadi ha ha õigesti ei oska kirjutada?
LK:5
Punkte:8908/8908(oi teade teile ma avastasin sellised numbrid!!!)) olete õnnelikud?

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime11/6/2012, 20:54

Sa oled tõsiselt haige inimene.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 08:03

On võimalik tema poste näiteks ära kustutada?

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
CrazyMole
Naerupall



Female Postituste arv : 14

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 12:09

Raamat:Mul on sinust tõsiselt kahju kuna sa oled haige,Kas sa seda teha ei oskagi?(oi kui kahju sinust!
LK:2000000
Punkte:10000000000/1000
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 12:20

Sellised asjad on meie adminnide teha.
Tagasi üles Go down
CrazyMole
Naerupall



Female Postituste arv : 14

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 13:55

Raamat:Tore et sa selle teada oled saanud Very Happy
LK:1
Punkte 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 17:25

Ei no issand jumal kui äge sa oled Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 22:37

13. Luuseri päevik 2

Rachel Renée Russell

2012 - Page 2 9789949148752.jpg

Sisu:Nikki elu paistis juba täiesti OK: kaks sõbrannat, kes muide ei ole luuserid, boyfriend Brandon… Boyfriend? Vaatame õige: Brandon palus Nikki oma keemiatunni laboripartneriks – megaedasiminek. Brandon kutsus Nikki… ENDAGA HALLOWEENI PEOLE!!! Kuid siis kuuleb Nikki pealt, kuidas populaarne, aga lõputult õel Mackenzie uhkeldab, et Brandon kutsus hoopis tema Halloweeni peole. Kuidas on see võimalik? See lihtsalt pole võimalik!!!

LK: 288|4320

Parimad tegelased: Zoey, Brandon ja MacKenzye

Punktid: 8/10

Arvamus: Lugu oli üpris huvitav. Raamat erineb teistest, kuid meenutab "Ühe äpardi päevikut" esimesest osast oli see veidike igavam ja pani harva naeru turtsutama. Viimane lause võttis loo ilusti kokku. Lugu oli huvitav ja kiskus küll lugema, kuid oli kohti, kus sa soovisid, et võiksid juba järgmise lehekülje keerata. Liiga pikalt näiteks kirjeldati minu meelest viimast sissekannet. Olgugi, et raamat oli täna ostetud sai see ka kiiresti lõpetatud, sest seda lihtsalt ei saanud käest ära panna ja kui sa seda tahtsid teha siis hakkasin ma lõpust sirvima nagu ma tavaliselt teen kui ma tahan raamatut ära panna. Raamat väga meeldis. Oo... ma nüüd tean, kes mu unenäo "Robin" oli. See oli BRANDON, kes oli terves loos minu meelest nii armsalt Nikkile toeks, kui ta seda vajas, aga ei lootnud seda saada.

PS! Ma hakkasin kirjutama alates sellest loost ka parimaid tegelasi jutust.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 22:59

Ei no, elagu CrazyMole! Rolling Eyes

Osta elu endale!
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime16/6/2012, 17:39

14. Harry Potter ja Fööniksi Ordu
J.K Rowling

2012 - Page 2 R022820

Sisu: Harryt ootab ees viies kooliaasta. Ta teab, et Voldemort on tagasi tulnud ja kardab, et kohe algavad tema hirmuteod. Esialgu aga ei ole sõnagi ähvardavast ohust ei “Päevaprohvetis”, mida Hedwig talle toob ega ka mugude uudistes, mida ta üritab onu Vernoni ja tädi Petunia telerist vaadata. Teadmatus muutub väljakannatamatuks, sest ka Roni ja Hermione kirjad on vihaleajavalt tühjad. Harry on valmis juba onu ja tädi majast põgenema, kuid siis satub ta mugude turvalisel tänaval vastamisi dementoritega ja ootamatud sündmused haaravad teda järjekordselt kaasa…

LK: 855 | 5175

Lemmiktegelased: Ginny, Fred ja George, Sirius, Harry, Luna

Punktid: 10/10

Arvamus: Ma nüüd ei teadnudki, mida siia kirjutada, mõtlesin ikka ülipikalt, sest ma ei tahtnud panna mingit, see oli hea raamat storyt, vaid midagi muud. Samas olen ma seda juba nii tuhat korda lugenud ka, mis tekitab omakorda probleemi.

Minule tõsiselt meeldis jõulude koht. Siis kui Sirius veel õnnelik oli Rowling suutis minusse tuua mingiks hetkeks jõulutunde. Loo alguses aga meeldis mulle, et Rowling kirjeldas, milline palavus väljas oli jättis seega hea alguse samas, aga ei jäänud kirjeldustega ega põnevate kohtadega eriti pikalt jamama, mis oli omakorda hea. Lugu oli kaasahaarav ja pani kaasatundma Harryle ja irvitama Umbridge üle, kes ei teadnud KA kohtumistest midagi. Siis kui Sirius suri tekkisid mulle pisarad silmadesse nii esimene kord ja alati.

Mulle meeldib Rowlingu kirjutamisstiil, paneb mind kahe silmaga lugu õgima, sest täna ma näiteks ei suutnudki raamatut käest panna enne kui lugu oli läbi. Ühesõnaga järjekordne hea raamat J.K. Rowlingult.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
GreenCard
Tasane



Male Postituste arv : 2

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime21/6/2012, 20:14

See Luuseri päevik on täitsa lahe raamat!


(Mida se CrazyMole siin ajanud on) ( on ta Jobu)???
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 21:45

15. Harry Potter ja Segavereline Prints

2012 - Page 2 R038823

Sisu: Harry peab jälle kord veetma suvevaheaja Dursleyde juures. Tal on aga küllalt mõtlemisainet - armastatud ristiisa Sirius Blacki surm, hirmutav surmasööjate eest põgenemine võlukunstiministeeriumis ning pingeline professor Dumbledore'i ja Lord Voldemorti kahevõitlus, mille tunnistajaks ta oli. Nüüd ootab ta oma magamistoas Dursleyde majas närviliselt koolidirektori külaskäiku. Harry ei oska aimata, miks tahab Dumbledore nüüd talle külla tulla. Mis on see küsimus, millega ei anna oodata õppeaasta alguseni? Ta ei ole ka päris kindel, kuidas Dursleyd reageerivad koolidirektori äkilisele ilmumisele nende koju...

LK: 557 | 5732

Punktid: 9/10
Põhjendus: Sest minu jaoks oli Dumbeldore´i juures veedetud tunnid, mille jaoks kulus mõni peatükk lihtsalt kohutavalt igavad, mind üldse ei huvitanud.

Lemmiktegelased: Jätkuvalt on minu lemmik Luna, Ginny, Harry ja nüüd ka Malfoy.
Miks nemad?: Põhjendus on lihtne, Harry kui peategelane on jäänud südamesse. Luna oma veidrustega tuletab mulle meelde veidike mind, kes kunagi uskus kõike, mida talle räägiti. Mulle meeldib Ginny, sest ta on alati nii positiivne ja abivalmis ja soovib kõikidele kõige paremat, kes on temale lähedased. Malfoy võib ju paista kalk jne, aga ma ikkagi suuda imestada kuuendas osas kui geniaalne ta on. Mina ei oskaks kunagi midagi sellist teha nagu Malfoy, mulle ei tuleks see mõttesegi. Mulle meeldib see, et Malfoy juures, et ta maksab kätte oma vanemate ees nagu näitas rongis juhtunu, isegi kui see oli Harry vastu, minu jaoks on see märk sellest, et ta hoolib oma vanematest.

Arvamus: Siia ei olegi seekord eriti midagi kirjutada. Mul on kõik peas valmis, mida tahaksin öelda, aga ei oska seda kuidagi sõnadesse panna. Jätkuvalt kirjutab autor ladusalt ja huvitavalt kui välja arvata eelnevalt üles kirjutatud kohad ning raamat köidab lugema, sest see näeb välja huvitava kaanega. Mulle meeldis koht, kus Harry ja Ginny suudlesid, selle kohapeal vajus minu näole lai naeratus. Mida ma veel oskan öelda. Hea raamat oli!

16. Harry Potter ja Surma vägised

2012 - Page 2 R067544

Sisu: Harry Potteri sarja viimases ja seitsmendas raamatus seisab Harry silmitsi raske ülesandega – leida ja hävitada Voldemori varikätkid. Samal ajal on olukord võlurite maailmas raskeks muutunud – seal märatsevad surmasööjad ning kiusatakse taga muguverelisi võlureid. Muidugi aga on Harryl abiks tema sõbrad Ron ja Hermione ning Fööniksi ordu liikmed. Harry Potter lugude seitsmendas osas saavad lugejad vastuse paljudele seni vastamata küsimustele.

LK: 640 | 6372

Punktid: 10/10
Põhjendus: Sest kogu raamat oli suurepärane ja lõpp veel eriti. Ilus ja armas lõpp kogu loole, mis kiskus nii raamatus kui ka kinos minu silmadesse pisarad, ma ei oskagi öelda, miks. Lõpupoole raamatus hakkasin ma nutma kui Snape suri, luristasin ninaga takkapihta.

Lemmiktegelased: Harry, Ron, Hermione, Proua Weasley, George, Fred, McGonagall(?), Slughorn, Snape, Ginny, Luna, Neville jaaaa... VOLDEMORT.
Miks nemad?: Kuna nad tõestasid mulle oma vajalikkust kogu loos.

Arvamus: Kogu raamatu arvamus on sama mis on ka, miks ma sellised punktid panin. Kuna ma ARMASTAN HP forever siis ma ei oska midagi muud siia kirjutada kui SUUREPÄRANE RAAMAT JA VEEL SUUREPÄRASEM SAAGA, alustades HP vanemate surmast ja uuest elust Dursleyde juures kuni Harry laste rongile saatmiseni. HP jääb minu südamesse igaveseks.


Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime24/6/2012, 11:07

17. Näljamängud

2012 - Page 2 R116326

Sisu: Kunagise Põhja-Ameerika varemetel asub särav Kapitoolium, mille elanike oodatuimaks meelelahutuseks on iga-aastased Näljamängud: võitlus elu ja surma peale ülisuurel areenil televisiooni otse eetris. Mängude võitmine tähendab kuulsust ja rikkust, kaotus aga kindlat surma. 16-aastasest Katniss Everdeenist saab mängudel osaleja ilma, et ta seda tegelikult tahaks. Kui ta soovib võita, peab ta hakkama valima ellujäämise ja inimlikkuse, elu ja armastuse vahel.

LK: 304 | 6676

Punktid: 10/10
Põhjendus: Sellepärast, et see raamat on kirjutatud nii suurepäraselt, ladusalt ja huvitavalt, et seda on võimatu käest panna.

Lemmiktegelased: Rue, Katniss, Effie, Prim ja Peeta.
Miks nemad: Sest Rue tuletab mulle meelde Alice´it videvikust aga ka mingil määral mind. Katniss, sest ta oli lõpuni vapper, Effie, kuna ta oli alati karm, aga õiglane. Prim, sest ta on imearmas ja Peeta, kuna märkhaaval minu arvamus tema kohta paranes.

Arvamus: Kogu loo juures olen hakanud kaasa tundma Katnissile, isegi kui algusest peale teada, et tema võidab, aga see, et Peeta võitis tuli minule üllatusena, kuna loo algusest saadik ta mulle eriti ei meeldinud ja siis prauhh ja ta hakkas mulle meeldima ja võitis ka. Mulle meeldis treeningsaali koht, kus Katniss viskas noole õuna ja lahkus. Seda kirjutas kirjanik nii raevukalt, et mulle tundus, et ta oli ise ka raevunud kui ta seda kohta kirjutas. Kirjanikul on kujutlusvõimet, ta kirjutab ladusalt, huvitavalt ja lausa suurepäraselt. Need kolm punkti olid ka kirjutatud ülespoole.

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime27/6/2012, 13:45

18. Peaaegu Inimene

2012 - Page 2 Peaaegu-inimene

Sisu: Mare Sabolotny noorsooromaan „Peaaegu inimene“ jutustab 15-aastasest Grettenist, kes peab oma töötu ema ja iseenda ülalpidamiseks hakkama tööle baaris ettekandjana. Sellest tekivad õpiraskused koolis. Pärast mitme lähedase inimese surma ning pettumist oma isas, kes ühtäkki tema ellu ilmub, otsustab Gretten alustada elu nullist – hoopis teises kohas ja hoopis teise inimesena.

LK: 424 | 7100

Punktid: 8/10
Miks sellised punktid: Sellepärast, et oli kohti, kus ma tundis, et kirjanik arvas, et 15 - 16 tüdruk käitub nagu 10 aastane.

Lemmiktegelane: Mulle meeldis kogu loo jooksul kõige rohkem Mari.
Miks tema: Sest ta oli kaalukas, talle valmistasid rõõmu kõige lihtsamad asjad ja ta oli sõbralik.

Arvamus: Loo algus oli suurepärane, ta käitus nagu iga teine pubekas (räägib pubekas) aga nii pea kui ta Mari ja Mardiga maale läks tekkis tüdimus, nii mõttetult pikk jama oli kahest päevast kirjutatud. Kirjanik võis ju kunagi olla 15 - 16, kuid nii lapsikut käitumist ma pole veel lugenud.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime15/7/2012, 12:26

19. Uhkus ja Eelarvamus
Jane Austen

2012 - Page 2 Uhkus+ja+eelarvamused

Sisu: - (ei leidnud, küll aga igasugu muud jama sinna juurde)

LK: 354 | 7454

Lemmiktegelane(sed): Mr Darcy ja Mrs Bennet.
Miks nemad?: Mr Darcy tundus huvitav, mulle meeldis tema mõttelaad, aga ma viibutasin ka rusikat tema ees kui ta ütles, et Elizabeth pole köitev. Mrs Bennet, sest ta oli ikka erakordselt rumal.

Punktid: 10/10

Arvamus: Raamat oli iseenesest suurepärane, köitev, aga kui Elisabeth Collinsite juures oli siis oli see kiri üleüldiselt nii pikk, et ma pidin magama jääma. Jane Austeni raamatute kohta saab öelda ainult head.

20. Lahvatab Leek
Suzanne Collins

2012 - Page 2 Lahvatab-leek_cover_new_erdk1332775214

Sisu: Kõigile raskustele vaatamata võitis Katniss Näljamängud. Tema ja Peeta on imekombel ikka veel elus. Katniss peaks tundma kergendust ja olema õnnelik, sest lõpuks on ta ju naasnud oma perekonna ja vana sõbra Gale’i juurde. Ometi ei laabu miski nii, nagu Katniss sooviks. Gale hoiab temast eemale. Peeta on talle täielikult selja pööranud. Ja lisaks levivad kuuldused ülestõusust Kapitooliumi vastu – ülestõusust, mille alustamisele võisid Katniss ja Peeta kaasa aidata.

Eneselegi ootamatult on Katniss süüdanud leegi, mida ta kardetavasti lämmatada ei suuda ... ja võib-olla ei tahagi. Selleks ajaks, kui Katniss ja Peeta peavad suunduma Kapitooliumi julmale võidutuurile Panemi ringkondades, on panused kõrgemad kui kunagi varem. Katnissil ja Peetal tuleb ühegi kahtlusevarjuta tõestada, et nad on endiselt teineteisesse kõrvuni armunu, vastasel juhul on tagajärjed kohutavad.

LK: 320 | 7777

Lemmiktegelane(sed): Peeta
Miks nemad?: Sest ta oli nii vapper ja üdini NUNNU!

Punktid: 10/10

Arvamus: Ma ei oska midagi muud öelda, kui Collins kirjutas järjekordselt suurepärase raamatu ja mina leidsin uue lemmikraamatu.

21. Bridget Jonesi päevik

Helen Fielding

2012 - Page 2 Aaae45185341097b26a4c4cb4cad86fb

Sisu: Humoorikas päevikuvormis lugu sellest, kuidas üle kolmekümne vallaline kirjastustöötaja Bridget üritab toime tulla kõigi nõudmistega, mida ühiskond ja sõbrad talle esitavad. Nii kirjutabki ta oma plaanides uueks aastaks, et peab leidma endale usaldusväärse mehe, vähendama suitsetamist ja joomist, võtma kaalus alla. Paraku on seda lihtsam öelda, kui teha.

LK: 279 | 8056

Lemmiktegelane(sed): Bridget Jones
Miks nemad?: Sest mul pole õrna aimu ka, aga ta oli tõsiselt naljakas peategelase kohta

Punktid: 8/10

Arvamus: Inglise huumoriga vürtsitatud raamatu kohta olen üdini õnnelik, et Bridge Danieliga lõpus koos ei olnud, vaid hoopis Mark Darcyga. Ma naersin end ribadeks, sest näitlejad, kes filmis mängivad (Hugh Grant ja Colin Firth (kirjutati vist nii) ) olid ka raamatus üles kirjutatud. Mulle oleks rohkem meeldinud kui Mark Darcy ja Mr Darcy erinevusi ja sarnasusi oleks üles kirjutatud.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 22:19

22. Bridget Jones: täitsa lõpp
Helen Fielding
2012 - Page 2 Taitsa_Lopp

Sisu: Õnn on tulnud Bridgeti õuele ja õnne nimi on Mark Darcy. Kas temaga on aga võimalik koos elada ja kuidas teda kinni hoida - need on küsimused, millega Bridgetil tuleb tegemist teha. Lisaks annab talle nõu ema, kelle eraelu on läinud üsna tormiliseks, ta peetakse kinni narkoäris kahtlustatuna ning abi ei saa ta isegi nõuanderaamatutest. Ühesõnaga - täitsa lõpp!

LK: 422 | 8478

Lemmiktegelane(sed): Bridget Jones.
Miks nemad?: Sest temaga juhtub kõike ja ta on ikka tõeline kobakäpp.

Punktid: 10/10

Arvamus: See raamat ajas ikka parajalt palju naerma. Ma ei saanud sellepärast magadagi.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime8/8/2012, 14:40

Ma olen nii laisaks läinud, et ei viitsinud enam loetud raamatuid üles panna.
23. Pilapasknäär
Suzanne Collins


2012 - Page 2 R124596

Sisu: Lõõmav tüdruk Katniss Everdeen on elus ja tema perekond väljaspool ohtu, kuigi nende kodu on hävitatud. Gale on põgenenud. Peeta on Kapitooliumis vangis. 13. ringkond on tõesti olemas. On mässajad. On uued juhid. Revolutsioon kogub jõudu.

Täiesti ettekavatsetult päästeti Katniss julma Vaigistusveerandsaja areenilt ja täiesti ettekavatsetult on ta juba pikka aega osalenud revolutsioonis, ise sellest midagi teadmata. 13. ringkond on varjust välja tulnud ja seal hautakse plaane Kapitooliumi kukutamiseks. Paistab, et hoolikalt seatud plaanides on olnud mängus kõikide käsi, välja arvatud Katnissi oma.

Revolutsiooni edu sõltub Katnissi soovist hakata etturiks, võtta vastutus loendamatute elude eest ja muuta Panemi tulevikku. Selleks peab ta kõrvale heitma oma viha ja usaldamatuse. Temast peab saama ülestõusnute pilapasknäär – olgu isiklik hind milline tahes.

LK: 332 | 8810

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Üldse ei meeldinud enam, ei läinud peale, lugesin vapralt lõpuni aga see oli ikka täiega igav minu jaoks.

Punktid: 3/10

24. Armastusega Fännidelt
Ketlin Priilinn


2012 - Page 2 R133840

Sisu: Lisann oli üheteistaastane, kui temast sai maailmakuulsa bändi Dreamblue tulihingeline fänn. Nüüd, kaheksateistaastaselt, otsustab ta osaleda Dreamblue maailmaturneel, järgnedes bändile üheksasse riiki ja käies kolmeteistkümnel kontserdil. Oma teekonnal tutvub ta paljude värvikate kaasfännidega, leiab nii sõpru kui ka vaenlasi, satub täbaratesse olukordadesse ja hakkab mitmeid asju nägema uue pilguga. Reisi lõpuni ei kaota Lisann lootust, et täitub tema suurim unistus – kohata oma ebajumalaid silmast silma ja öelda nendele, kui palju ta neid armastab. „Armastusega fännidelt” on noorteromaan, mis pakub sissevaadet fännikultuuri ja tutvustab paljudele raskesti mõistetavat kirge, mis ühendab fänne nende iidolitega.

LK: 183 | 8993

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Oli selline vahepealne raamat, igavaid kohti oli tõsiselt palju minu jaoks ja kogu see elevus, tundus, et Lisann oli nagu mingi 12 aastane hullunud fänn, kes ei saa ilma Dreamblueta elada.

Punktid: 5/10

25. Vampiiripäevikud: Raev
L.J. Smith

2012 - Page 2 R132997

Sisu: Endine keskkooli kõige populaarsem tüdruk Elena on muutunud selleks, mida ta kunagi kartis ja ihaldas. Stefanit piinab teadmine Elena kaotamisest ning järk-järgult hakkab ta mõistma, et Damon polegi ehk tema suurim vaenlane Fell’s Churchis. Damonil on viimaks läinud korda Elena poolehoid võita, kuid tema võidurõõmu mürgitab kättemaksuiha Stefani vastu. Kas vennad suudavad otsustavas lahingus koos ühisele vaenlasele vastu astuda?

LK: 222 | 9215

Lemmiktegelased: Bonnie

Arvamus: See oli okei, ma ei oska midagi muud öelda, minu meelest liiga vara sai vampiiriks kuigi oli juba eelmise osa lõpus teada, et ta saab vapiiriks. Eks peab sellega leppima, kahjuks.

Punktid: 7/10


Tegelt on veel raamatuid, aga ma ei viitsi neid üles panna hetkel.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime8/8/2012, 19:41

26. Penderwickid
Jeanne Bridsall



2012 - Page 2 Penderwick

Sisu: Mis oleks suvi ilma toreda reisita? Kui tüdrukud ja nende hoolitsev isa suvepuhkusele sõidavad, ootab neid ees üllatus. Hubase päevinäinud majakese asemel elavad nad kaunis maavalduses nimega Arundel. Varsti avastavad tüdrukud maagilist suve Arundeli lopsakas aias ja aardeid täis pööningul ning veedavad aega kodustatud küülikute seltsis, kokaga, kes küpsetab parimaid pehmeid piparkooke, ja Arundeli omaniku poeg Jeffrey Tifton, kellest saab kiiresti tüdrukute avastusretkede kaasosaline. Seda suve ei unusta nad iial.

LK: 208 | 9423

Lemmiktegelased: Skye

Arvamus: Südamlik lugu, annab ikka sellist tõsiselt armast lasteraamatut otsida. See oli küll lasteraamat, aga minu meelest on see üleütlemata hea raamat. Mulle meeldis Skye, ta oli sõbralik, kergelt trotslik vahetevahel, nii, et olen temaga väga sarnane. Vahepeal oli tunne, et loed raamatut endast.

Punktid: 10/10

27. Liblika lein
Kristine Kurema


2012 - Page 2 R132316

Sisu: Miial on olemas kõik, mis elus väärtuslik. Tal on ideaalsed vanemad, ilus kodu, parim sõber. Kui nuriseda, siis ehk ainult õe üle. Aga mis saab siis, kui kõik see, mis varem oli kindel ja turvaline, kaob? Kas perekonna moodustavad need, keda me läbi ja lõhki tunneme, või need, kes on kunagi vastutuse eest pagenud? Ja mis asi see armastus veel on?

LK: 202 | 9625

Lemmiktegelased: Helle

Arvamus: Okei ma pasundan kohe välja, mulle meelid, see oli okei, aga see polnud just omg vaimustusraamat. Tegemist oli alguses väga segase armastuslooga ja lõpp oli ikka samasugune, Martin suri, (irvitab) sest tavaliselt lõppevad raamatud, kas surmaga või nad elasid õnnelikult surmani või sellega, et üks peab lahkuma.

Ja nüüd pasundan ma välja, et mulle üldse ei meeldinud Martin, ta oli tõsine asshole, kahe naise pidaja ja see Miia ega ta ka parem polnud käitus nagu laps alguses, kui Keidi talle ütles, et ta on Martiniga ikka veel koos siis tahtsin ma raamatut lüüa, iga kord kui Martini nimi on seal siis selle sealt välja kiskuda.

Tegelikult on see veidi naljakas, sest minu loos on peategelane Keidi ning jah Martini nimeline inimene on seal ka sees, see muutis loo koomiliseks kuna ma hakkasin võrdlema Keidit minu loo Keidiga iga kord kui temast juttu tuli ja jõudsin otsusele, et nad on täiesti erinevad.

Helle sai aga selle tõttu minu lemmiktegelaseks, sest tema suutis mõjutada Miiat, kes siis muutus, aga tema Toomas üldse ei meeldinud.

Punktid: 8/10

28. Kadri
Silvia Rannamaa


2012 - Page 2 959

Sisu: ”Kadri” on haarav jutustus tüdrukust, kelle elu pole just kõige päikeselisem. Kadri karakteri kaudu avaneb vastuoluline, probleemiderohke tegelikkus, kus sõbraliku ja lahke loomuga tüdrukul juhtub olema ka ilusamaid ja lootusrikkamaid hetki. Kadri muudab oma sooja südame ja mõistva hoiakuga nii enese kui oma lähedaste elu helgemaks.

See rikas raamat äratab soovi olla parem ja arusaavam ning sisendab usku iseendasse ja oma ettevõtmistesse.

LK: 172 | 9797

Lemmiktegelased: Kadri, Vanaema

Arvamus: Lugu oli suurepärane, ma olen seda väga ammu ka lugenud ja lugesin nüüd ka läbi issand ma nutsin lõpus niimoodi, et nina kinni lausa läks. See oli lihtsalt nii kurb kui vanaema rääkis ja eriti tema viimane lause kui ta lõpuks hakkas Kadriga tema minevikust ja isast rääkima"... kui sul on seal halb või midagi viga, tule tagasi. Mina ootan sind alati, niikaua kuni mind on." ja nüüd kui ma seda kirja panen hakkasid mul pisarad jälle voolama. Nii, et ma vesitan siin edasi.
Ta soovis oma lapselapsele ainult head, ta kasvatas teda üles peaaegu olematu palga eest! Kadri ainult ei saanud sellest aru.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime19/8/2012, 14:19

29. Sõrmuste Isand: Kuninga tagasitulek
J.R.R. Tolkien


2012 - Page 2 7435f37502b3c03ff74168d81dd4d532

Sisu: Triloogia «Sõrmuste isand» sai alguse «Kääbiku» (eesti keeles 1977) lõpetamise ja selle avaldamise vahel 1937. aastal. See on Suure Sõrmuse Sõja ajalugu, kus kohtume juba «Kääbikust» tuttavate tegelastega.

LK: 456 | 10254

Lemmiktegelased: Eowyn, Aragorn, Arwen, Legolas, Faramir, Gimli, Eomer, Tobajuss (Sam),Punapõsk (Pippin), Ilomac (Merry), Gandalf ja ... Frodo

Arvamus: Ma ei oskagi midagi siia kirjutada nagu tavaliselt. Tegemist oli siis kolmanda osaga ja ma ikka pean mainima, et raamat erines filmist päris palju. Raamatus oli see, et Eomer nägi Theodeni viimasena ja Eomer pidi ütlema Eowynile edasi kuninga viimased sõnad tüdruku kohta, filmis aga Theoden Eowynile ise ära kõik, mida ta tahtis. Okei, segane värk Very Happy

Raamatust meeldisid kõige rohkem Eowyni ja Faramiri kohad, et lausa pisar tuli silma. Ma ikka pean mainima, et pärast seda lugu avastasin ma, et tahan mõõgaga vehkida Very Happy aga mõõka polnud nii, et ma võtsin mingisuguse spordivärgi ja sõdisin õhuga Very Happy. Ma olen ikka täiega normaalne Very Happy.

Punktid: 1000000000000000000000000/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime19/8/2012, 14:30

Mina ei suutnud Sõrmuste Isanda esimest raamatutki läbi lugeda... Embarassed
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime19/8/2012, 14:44

Algus oli jah igav aga kui nad sinna Moirasse jõuavad läheb asi põnevaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





2012 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012   2012 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2012
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)
» 2012
» 2012
» 2012.
» 2012.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: