MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Alice`i luuletused

Go down 
4 posters
AutorTeade
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 15:49

Mure ja Rõõm

Mu südamel rõhub raskus,
ma ei tea mis selle põhjustas.
Ma tunnen kive südametaskus,
piksenool mu südame lõhestas.

Tunnen vajadust nutta,
kuid pisarad välja ei voola.
Mõistus lausub: “Nüüd rutta,
õnne tagasi tooma.“

Ikka kriitikat ja arvamust, see on minu esimene luuletus. Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2013, 13:10). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 16:11

Päriselt? Esimene? Ma ei usu. See on elu esimese luuletuse kohta üpriski hästi kirjutatud.

Kriitika poolt nii palju, et mina oleksin kasutanud sõna "kivisid" asemel sõna "kive" oleks rütm paremini alles jäänud. Ja siis on kuidagi see "ratatatataa" seal sees. Ega ma tean, mina kirjutan ka luuletusi nii, aga see jäi häirima väheke. Siis veel see pealkiri. Nojah, see on sinu valik, aga mina ei kasutaks pealkirjas sõna "luuletus" kõige meelsamini. Kui seda lugema hakkad, on ju aru saada, et tegu on luuletusega. Paremini oleks sobinud näiteks lihtsalt "Süda".

Üldpilt oli päris meeldiv, ootan sinu uusi luuletusi. :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 16:13

Ma ei valeta -Tõstan käed üles- päriselt. Very Happy

Aitäh, kriitika eest. Teen kohe parandused.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 16:30

Ma tean küll, et lõpud lähevad kokku ja kõike muud, aga minu jaoks need kuidagi ei klappinud ei sobinud kokku esimeses salmis. Teine salm läks kuidagi paremini. Pealkirja kohta nii palju, et Mure ja Rõõm, selles luuletuses mina küll Rõõmu väga ei näinud, pigem just muret.

Suurpealkiri Südameluuletus, noh Pigem siiski Alice luuletused või luule ütleks mina, aga eks sa ise tead.

Jätka samas vaimus, esimese luuletuse kohta oli see väga hea, oli näha, et sa ei olnud lihtsalt sõnu suvalisi sõnu üksteise järel paberile kriipinud, vaid ikka mõelnud. Üldkokkuvõttes oli luuletuse sisu väga huvitav ja väljendas vähemalt minu jaoks konkreetset valu ja viimane rida võttis ilusti luuletuse kokku, mitte ei jäänud lahtisi otsi. Okei ma ei tea sellest luulest küll palju, aga üleüldiselt minule meeldis.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 16:46

Minu jaoks tundus kuidagi üledramatiseeritud, aga eks ma ise kunagi parem polnud. Alles hiljuti sain aru, et minu jaoks peitub võlu lihtsuses :)
Aga esimese luuletuse jaoks väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 17:48

Tänud kriitika eest. Kõik see on abiks uue kirjutamisel! Very Happy

To *Nastik: Mis sorti lihtsuses?
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 20:02

Seda on raske seletada Very Happy See mõiste muutub aja hooksul nagu ise arusaadavamaks... Noh, lihtsus selles mõttes, et kujundeid ei ole üleliia palju, see jätab kuidagi siirama mulje või nii... Sõltub ka kujundeist, osad jätavad sunnituma ja äraleierdatuma mulje kui teised...
Aga see on minu maitse, niiet ära kohe oma stiili muutma hakka, kõigil oma väljendusviis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 20:04

Ahsoo! Very Happy Nojah, eks ma pean selle üle pikalt mõtlema, sest mu pea ei lõika hetkel eriti midagi! Vihm muudab mind alati uniseks.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 20:40

5 minutit tagasi minu aknasse paistis päike veel... Ilmselt tuleb varsti vihm.

Ah jaa, ma tahtsin tegelikult öelda, et sa võiksid selle teema pealkirja mitmusesse panna (Alice'i luuletused) ja kõik oma luuletused siia postitada, mis sa kirjutad. Sest kui sa kirjutad palju luuletusi ja teed igaühe jaoks eraldi teema, siis see muutub väga tüütavaks. :) Lihtsalt soovitus. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 20:43

-Kuna ma olen viisakas, siis seda postitust pole enam Very Happy -


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2013, 13:13). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 20:46

Ma tänan. Very Happy Millegipärast teised arvavad, et ma olen geenius, aga ma ise arvan, et ma olen paras põrsas. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 20:50

-Sama tekst mis eelmisel.-


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2013, 13:14). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 21:02

No ma vaatan nüüd, kas tuleb punkte juurde, kui ma siia postitan. Very Happy Saab näha. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 21:02

-Kuna ma olen viisakas, siis seda postitust pole enam. Very Happy -


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2013, 13:13). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 21:11

Mis punktide asja? Teie jutt siin ei puutu tegelikult teemasse. Selle jaoks on vaba teema, aga see selleks
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime16/6/2012, 21:12

-


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (16/5/2013, 19:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime19/6/2012, 19:27

Silmad
Silmad mis imevad sust väe,
silmad mis tõstatavad küsimust.
Need on silmad mis ei näe,
silmavärviks on süsimust.

Need pole kunagi näinud armastust,
ei nad sellesse usu.
Kaasa toovad ainult jahmatust,
südametest järgi jäänd rusud.

Teine luuletus, siis minu poolt! Very Happy Ma loodan, et meeldib, ja ikka kommenteerige.


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (19/8/2013, 13:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime19/6/2012, 20:12

Päris huvitav. :) Tunne seda lugedes oli selline... kõhe. Mulle oleks meeldinud, kui veidi pikemalt oleks see veel olnud. Ma oleks ikka tahtnud teada, mitu ripsemakarva neil silmadel on jne. Very Happy (Iroonia. Very Happy )

Aga kena. :) Jätkuvalt ootan sinult uusi teoseid. Peaks vist ise ka vahepeal midagi postitama tegelikult...
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime19/6/2012, 20:16

Ripsmed on igatahes olemas, kui palju, seda ma ei tea!:)
Ja ma pean ise ka midagi lugema vahepeal! Very Happy Ei viitsi kirjutada koguaeg!
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime19/6/2012, 21:35

Minjahhh... ma ei teagi nüüd kust alustada... *mõtleb*

Okei... mulle ei meeldinud see, et esimesel kahel real oli silmad pandud esimeseks. Mai tea, luuletusest tekkis mul silme ette pime inimene. Nõustun Dragoga, seda oli kõhe lugeda, aga samas oli luuletus vaimustavalt hea sinu teise luuletuse kohta.


Areng on märgatav, aga arenguruumi veel on, mis on hea, sest tundub, et sa oled eelmise luuletuse kommentaarid kõrvataha pannud, vähemalt tundub, et oled. Väga meeldis, sa kirjutad neid omapäraselt kuidagi.



Viimati muutis seda Mezilane (19/6/2012, 23:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime19/6/2012, 22:21

Eks mul endal on ka vähe kõhe lugeda seda luuletust mis ma siia kirjutasin. (Kuigi teistel põhjustel)


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (5/3/2013, 12:53). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime27/6/2012, 09:55

Tead mulle meeldib, et sa võtad need kommentaarid ette ja õpid nendest.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





alice - Alice`i  luuletused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alice`i luuletused   alice - Alice`i  luuletused Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Alice`i luuletused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Luuletused
» Nimetud luuletused
» Sixxi luuletused
» Natali luuletused
» Back.-i Luuletused

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Luuletused-
Hüppa: