MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hukule määratud .

Go down 
+7
Naughty
Mezilane
AliceInWonderland XD
Natu
Cilen
*Nastik.
GerdaOlen-
11 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 19:25

Tere , ma sooviksin teile lugeda anda minu tehtud õudusjutu . Kriitika on lubatud ! Very Happy Very Happy Very Happy





Tere , mina olen Hannah , Hannah Mägi. Ma sooviks rääkida teile ühe loo. Ühe T Õ E S T I sündinud lo . UMM .. See juhtus minuga aasta , jah täpselt 1 aasta tagas . Olin siis 16 aastat vana. Olime otsustanud minna sõpradega suvevaheaja puhul matkam . Aga ühte asja ma ütlen teile selle jutu põhjal. Kui ma oleksni teadnud , et sellest reisist tuleb niisugune katastroof poleks ma sinna läinud .. ELUSEES !!!
Ma tutvustan teile oma sõpru. Ma olin nendega olnud lapsepõlvest saadika koos. Sõbrad kellega ma siis matkama läksin olid : Sten , Liisa , Corny , Jackob , Anna ja Mihkel .
Läksime matkama ühe suure bussiga mille Jackob oli oma isalt võtnud. Jackob oli meie kamba boss. Talle meeldis Corny. Corny on mu parim sõber. Cornyle aga Jackob ei meeldinud. Ma räägin siis teistest sõpradest ka : Sten ja Liisa : TOTAALNE PAAR ! ARMUNUD .. VASTIKUD ILALÕUAD. Fuhhhh .. Okei , okei ma pean tunnistama , jah ma olin stennist natukene sissevõetud , aga hästi natukene . Ma vihkasin Liisat . Beib ! Anna ja Mihkel : Kõige romantilisem paar keda ma eales näinud olen. Anna ja Liisa on parimad sõbrad .Anna oli viimasel ajal ära pööranud. Mihkel oli lahe !! Okei läheme nüüüd lõpuks jutu juurde. Oli juba õhtu kell oli 16.30. Me sõitsime Jackobi isa bussiga matkama. Meie kindel sihtpaik oli üks maha jäätud küla. Ei , ei inimesi seal ikka oli . Niisiis sõitsime bussiga ja laulsime laulu : " Sellest saab meie suvi " ...
" Sellest saab meie suvi , lainte hellitav hääl .. " Laulis Liisa täiest kõrist. Liisa oli nats joonud. " Rahu , rahu tips " Sõnas Sten . " Whaaaat ? , mida sa tahad laula ka või üldse tegele oma asjadega , ma tahan laulda eksolee ?? " Ütles Liisa pahaselt . Anna ja Mihkel olid tegevuses tagumisel istmel. Ma ei tea mida nad seal tegid , aga oigeid ja naeru oli palju kuulda. Mina ja Corny mängismine kaarte. Jackob katsus Corny jalga .. ise sõites bussiga. " MIDA SA KURAT TEED ? VAATA TEED IDIKAS .. UHH .. JÄTA MIND RAHULE EKSOLE ? MA EI TAHA SINUGA MITTE MINGISUGUST TEGEVUST TTEHA !!!!!!! " Karjus Corny Jackobi peale kes arvas , et ta on Cornyga juba mingisugune paar. " Calm Down .. " Sõnas Jackob. " Ouu Liisa viska ¹hampust " Liisa andis ¹ampuse pudeli Jackobi kätte ja Jackob kaanis selle peaaegu tühjaks. " T*ra .. anna see siia !! " Seletas Liisa.

Keerasime bussiga kuhugi kruusatee peale. See loksutas jubedalt. Liisa veel närvitses , et ei saa juua.
Natukese aja pärast Jäid Liisa , Mihkel ja Corny magama. Vihma hakkkas jubedasti sadama. Teedgi enam ei näinud.
" Hannah , kas sa ulataksid mulle selle küpsise pakki ? " Küsis Sten MINU KÄEST ! " Muidugi , palun " Olin ma lahke tema vastu. Me hakkasime Stenniga rääkima maailma asjadest ja igast teistest asjadest. " Kes sulle meeldib ? " Küsis ta järsku. " o, ehh , mi , Mida ?? " Küsisin ma , kuid sain tegelikult väga hästi küsimusest aru. " Kuulsid küll , kes sulle meeldib ? " Küsis ta uuesti. Ma olin suht paanikas ja ma punastasin. " Mulle meeldib üks poiss , ta on kena ja lahe , aga ta käib juba kellegagi. " Sõnasin ma kindlalt. Kuid siis ütles Sten midagi .. mida ma poleks elusees uskunud. " MA , Või .. mulle meeldib ka üks tüdruk , ta on tark ja .. " " See on Liisa .. jajahh ma tean .. sa ei pea rääkimagi . katkesdasin ma Stenni juttu. " EI .. EI ole. Ma ei käi enam Liisaga .. juba 2 päeva .. Liisa ja Raimond , Raimond Põldroos .. tead ju teda . Nad jäid mulle Liisaga diskol vahele. Ilasdasid seal .. fuhh " Sõnas Sten nägusid tehes . " Okei .. a kes sulle siis meeldib ? " kusisin ma põnevusega. " Sina Hannah " Vastas Sten . Ma olin sõnatu. Tema nägu lähenes minu omale .. minu oma omakorda tema omale. Ja siis me .. " KURAT . KURAT . KURAT !!!!" Karjus Jackob üle bussi. Ma ehmatasin ja küsisin mis viga. Bussi esiduled kusdusid. Pirnid said tühjaks . Mis tähendas seda , et me pidime jääma ööseks sinna kruusateele. " Misasja ??? karjus Anna üle bussi. " EI EI EI EIEIEIEIEIEIE ,.. MA EI TAHA SIIN MAGADA !! " Karjus Anna kõvemini. " Sorry , aga teist valikut ei ole. Me jääme siia. ja homme kui ilm läheb ilusamaks sõidame edasi." Sõnas Jackob kindlalt.
See oli 1 . osa


Viimati muutis seda GerdaOlen- (27/8/2012, 15:08). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 19:29

Vabandan kirjavigade pärast . !! Võite mu jutu kallal õiendada . Kas kirjutan veel edasi ?
Tagasi üles Go down
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 19:34

Hukule määratud 2 .


Oli vaikne .. Õues puhus suur tuul ja äikest lõi. Jackob , Anna , Sten ja Mihkel magasid. Mina ja Corny olime üleval. "Tahaks koju minna "Sõnas Corny kurvalt. "Miks?"
Küsisin mina. "Sest ma olen k ... "Tuhh .. tuhh."OUGAMIGAAD ... MIS SEE OLI?" Küsis Corny. "Ma ei tea .. kõlas nagu püssipauk sõnasin ma kahdlustavalt. Ma nägin kuidas Corny silmist valgus alla pisar. Oli ilmselge,et ta nuttis . "Mis on ?,kas kardad?" küsisin mina. "Umhhh .. MA TAHAN SIIT ÄRA ... MUL .. MUL EI OLE HEA,ma tahan värsket õhku." Sõnas ta nuuksudes.
Natukese aja pärast ärkas korraks ka Anna. "Mida , mida te ulute? Laske magada,homme saab , homme saab ! Ning pärast neid sõnu heitis ta oma sügavasse unne tagasi . Ma võtsin ühe oma raamatu mis rääkis liblikatest ja muudest putukatest . " Kas sa tahad , et ma loeks sulle kõva häälega ette ? " Küsisin ma , endal naer näos. " j .. jah ..ku ku kui sa tahda . " Ütles Corny . Niisiis hakkasin ma lugema . " Kas tead , et maailmas on üle 300 liigi liblikaid . Neist mõne .. " Ja nii ma lugesin .. ja lugesin . Kuni lõpuks märkasin , et Corny oli magama jäänud . Ma panin raamatu kinni ja üritasin magama jääda . krimps .. krõmps . kuulsin õues kahdlaseid inimese hääle . Ma ei julgenud liigutada . Panin silmad kinni . Olin saanud 2 min magada kui keegi koputas aknaklaasile . " ÄÄÄÄÄ .. AAAAAAAAAAAAAA .. " karjusin ma . " STEN , STEN , ÄRKA ÜLESSE , ÄRKA ÜLESSE !! karjusin ma Stennile . " Umnjamh ,, mida ? " Rääkis ta minuga unisel toonil . "" Ma ei .. keegi koputas aknaklaasile , palun , palun ärka lähme õue ja uurime või või .. võta mind enda kaissu , ma kardan ! " Nuuksusin ma Stennile . Sten võttis mind kaissu ja me jäime magama .
Hommikul ärkas õige esimesena Mihkel . " Wake up peoples wake up , it's time to eat . " Karjus ta üle bussiruumide . " Mnjahh .. ärgake ülesse " rääis endamisi Jackob . " Aitürr .. mu pea ! Kellegil tablakaid pole w ?? HANNAH .. sa unekott .. ANNA TABLAKAID SUL PEAKS JU OLEMA ? " Mida .. mida sa t .. oh hommik juba . " Olin ärevuses , sest lõpuks oli ju kõik korras . Corny ning Anna ärkasid samuti . " NOH .. inimesed sõidame ... " Ütles jackob ." PRÕMPRÕMPÕRÕMPO.. PRÕMÕRÕMÕR .. WTF `? Miks see masin ei käivitu " Otsekohe kui kuulsin Jackobit seda ütlemas tuli mulle meelde eilne õhtu .. aknale koputus , õues liikuvad .. Õahh .. ! " Jaajaaajajajaj .. eeeile õhtul , keegi koputas aknaklaasile , aga ma ei avanud . " Sõnasin ma kindlalt . " Ahh .. ära aja . oota ma lähen õue ja kontrolllin mis sea lõieti toimub . " Sõnas Jackob a väljus autost . Sten ning Mihkel tema järel . Anna ja Liisa väljusid samuti . " Ma lähen hambaid pesema ! " Ütles Corny . " Ma tulen kka " Sõnasin mina .
Olime juba hambaid pesnud ning istusime autosse ja hakkasime sööma . " Noo .. mis selle autoga siis juhdus ? " küsis Liisa . " Ahh , see punane voolik või see .. no selle oli keeegi öösel läbi lõiganud . , ma ei tea nüüd mis saab . " Sõnas Jackob murelikult . Nägin , kuidas Liisa läks vihasemaks ja vihasemaks ja lõpuks küsis : " UHRJAHHHH .. KELLEGIL SUITSU ON ? " " Jaa .. , võta ! " Sõnas Anna . Liisa võttis suitsu ja läks õue .
" Kas keegi teab mis nüüd saab ? , ma eriti ei tahaks siia jääna vn . " Küsis Corny murelikult . " No .. ma arvan , et kkeegi ei tahaks meist siia jääda , aga ma arvan omalt poolt, et me peaks minema otsima mingit poodi vn .. mingit väiksemat linna . " Ütles Anna . " PEAKS , PEAKS , PEAKS , PEAKS JAHH , PEAKS JAH . KURAT .. MUIDUGI PEAKS . AGA KUHU POOLE MINNA . ???? Me oleme mingis Fucking ristmikul kus läheb mingi kolme teed ühelt tulime . ahh .. ma ei tea . " Karjus Jackob Anna peale . Keegi ei julgenud pärast seda midagi öelda , ega teha . Kuni lõpuks küsisin mina : " Kus Liisa jääb ? , teda pole ikkka veel ? , kus ta jääb ? " " Ei tea jah .. ma lähen vaatan . Hannah tule kaasa ! "
Nii me läksimegi Cornyga välja . Õues oli soe , aga päike ei paistnud ." LIISA , LIISA .. KUS SA OLED , LIISA ? " hüüdis Corny . Liisa häält aga ei kõlanud kusgilt . Järsku kuulsime mingit autot siia poole sõitmas . " Vaata , auto . Peatame ta kkinni ! " Karjus Corny mulle . " Okei , ma , ma hüppan talle ette , " Ma hüppasin autole ette . Auto sõitis minu kõrvalt vingerdades ringi . Ma pöörasin selja ja .. Ja järgmisel hetkel ..
"HANNAH , HANNAH , Jäid sa terveks , Hannah palun ärka ülesse , Hannah . !!!!!!!! " Karjus Anna mulle endal pisar silmis . " Ja .. ja . minuga on kõik korras . " Üritasin Annale seletada . " Kas , kas ta jäi terveks . ? " Karjus Sten auto ning jooksis minu juurde . Ta võttis mu sülle ja viis mu autosse . " Kas sa said väga haiget . Ei ,, ei saanud mul on jalg natuke valus . " Ütlesin mina . Sten võttis esmaabi kotti ning võttis sealt välja puhasti ja sideme . Ta puhasdas mu jala hellalt ära ning sidus sideme ümber ." Aiiia .. " karjusin mina . " Ooota , almost done .! Nii .. Valma ! " Sõnas ta selle peale .Ma tõusin püsti ja kukkusin tagasi maha . " Ooot , oot , oot ! Ära endale ällegi viga tee " Naerartas ta mulle . Ma istusin auto istmele . Mihkel , Jackob ja Anna läksid õue Liisat otsima . Corny jäi magama ning Stenn hakkas raamatut lugema . Mina mõtisklesin samalajal endamisis . Olin enda mõtetes . Jäin samuti magama .
" Hannah ärka ülesse .. ärka !! " Karjus Anna mulle ! Tule , me saame siit minema . Üks juhuslik naine hakkas just sinna poole minema , sinna otse . Ta paneb meile selle trossi taha ja sõidutab meid sinna linna , et me saaks poodi minna , selle vajaliku jupi võtta ja siis edasi sõita . Meil vedas ka sa ei arva ? " " jahh ,, aga kus Liisa on ? " küsisin mina uniselt . " Liisa on juba linnas . " Sõnas ta mulle . " Juba ?? , kuidas ta nii kiiresti sinna sai ja kui kaua ma magasis ? " Tundsin huvi selle vastu . " See .. Liisa kõndis selle suitsuga otse ja siis see naine peatus seal kraavi juures ja võttis Liisa peale ja viis ta Linna . Sina aga oled siin juba 2 tundi maganud . Very Happy Sõnas ta mulle rõõmsalt . 5 minuti pärast hakkasime sõitma . Mul oli natuke mure Liisa pärast . Ja see naine ja ta auto tundusid ka kahdlased . See naine nägi välja selline : Blondid sassis juuksed . Pruunid hambad suuus . Ta kandis lühikeste varukatega rohelist pluusi mis oli punaseid plekke täis . Samuti ta püksid mis olid värvuselt pruunid . Sõrmes kandis ta samasugust sõrmust nagu Liisal . See oligi kõige imelikum . Auto oli tal konte täis . Küllap tal oli koer .
Olime juba tund aega sõitnud . Sten ja Jackob magasid . Mihkel , Anna ja Corny olid üleval . Tee hullult loksutas . Ma jäin magama ..
" HANNAH , HANNAH , ANNA ANDEKS , ET MA SULLE OTSA OLEKSIN ÄÄREPEALT SÕITNUD , AGA SA PEAD MIDAGI TEADMA , SA EI TOHI TEDA USALDADA ÄRA MIN .. " " HANNAH , Jällle sa magad ärka ülesse . Me oleme kohal . " Karjus Anna mulle . " Ahh .. oh . jälle äin magama , ma nägin imelikku und , et mingi mees rääkis , et ära min .. " " Vahet ei oleee .. Jackob , Sten ja Angeelika läksid poodi . Meie oleme koos Mihkli ja Annaga siin . Ütles Corny . " Angeelika . Aa se tädike . Okei .. umm , kus Liisa on ? " Küsisin ma . " Liisa on selle tädikese juures . " Ütles Corny
Kell oli 16.31 ja Neid polnud ikka veel . Ma muretsesin üpris palju . " Huvitav , kuhu nad jäävad ? , nad on juba üle tunni ära olnud. " Küsis Corny . " Ei tea . " Sõnas Mihkel .
Pool tundi oli möödunud kui ilmus välja Angeelika . " Noh .. läksime . Ma panen auto tööle ja sõidame : " Ütles ta ise poolenisti naerdes . " Ag..aga kus siis teised on , ma mõtlen Stenni ja Jackobit , kus nad on ? " Küsisin mina muretsedes . " Minu kodus , minu kodus koos mu mehe ja mu lastega . Nad said selle vajaliku jupi . Nad nüüd ootavad meid ! " Ütles Angeelika . Ma tundsin südames , et midagi on viltu . Ma aimasin halba . Nüüd algas sõit Angeelika koju ...


Viimati muutis seda GerdaOlen- (27/8/2012, 15:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 19:38

Enne kui ma lugema hakkan, palun võta ära tühikud kirjavahemärkide ees. Selline kirjutamisviis , nagu ma praegu selle lausega demonstreerin , on retarded ja sellised kirjutajad tuleks seina äärde panna . NII ET PALUN.

Also, see, et sa kriitikat lubad anda, vaevalt kedagi kotib. Kriitikat saad nii või teisiti, selleks pole su luba vaja. Kui sa siia midagi üles paned, annad vaikimisi loa oma loomingut kritiseerida.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 19:40

Ma loen seda juttu ja kommenteerin põhjalikult ainult ühel juhul: kui sa ei jäta tühikut enne komasid, hüüumärke jne. Lihtsalt võimatu on lugeda.

EDIT: Oih, jah, just, samad sõnad, mis Takuyagi ütles Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 19:43

Siin on osad punktid, mis ma välja toon ja loodan, et parandad:
1. Kui on tegemist osekõnega siis alusta uuelt realt.
2. Häiriv oli, et punkt pole kohe lause järel vaid peale tühikut. Püüa nüüdsest teha, et kui oled lause lõpusõna ära kirjutanud siis paned punktid.
3. Kui keegi karjub siis pole vaja kirjutada see suurte tähtedega. Võid lihtsalt lõppu panna, et tema karjus või hüüdis.

Muidu - jätka.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 19:52

Ah, ma juba nende kirjavahemärkide ees olevate tühikute pärast ei alustanud...
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime26/8/2012, 20:07

Olen teistega nõus ja tegelikult mind häirivad need smailid teksti keskel ka.

Muidu ootan uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime27/8/2012, 11:03

Ma katkun endal juuksed peast. Millised vead. Neutral Ma ei hakka neid isegi välja tooma, kuna neid on nii-nii palju. Ning ÄRA pane smaile teksti keskele. Need on nii kohutavad. Ups, kordasin Natu sõnu.
Üldse on sul kirjavahe märgid nii segaselt pandud. Ja suured tähed.

Ma loodan, et ma sind ära ei hirmutanud. Kirjuta edasi ja paranda.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime27/8/2012, 12:17

Olen eelnevatega nõus ja lisan ka natukene. Ära pane kirjavahemärkidele tühikuid vahele. OTSEKÕNE PEAB OLEMA ERALDATUD LÕIKUDEST EHK SEE PEAB OLEMA ERALDI REAL. Otsekõnes oli sul ka veel tohutult vigu, neid ma parem ei hakka rääkima. Ma arvan, et on kõige parem kui sa võtad lahti mõne raamatu lehekülje ja võrdled seda oma loo osadega ning parandad KÕIK vead ära.

Sul puuduvad absoluutselt kõik kirjeldused, ainult jutt, samuti soovitan sul kirjutada ainult eesti keeles, ära kasuta inglise keelt või slängi jutus.

See on kõik, aga lugu iseenesest on huvitav.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime28/8/2012, 12:20

Okey, Aitäh kõigile kes oma arvamust avaldasid jms. Nüüd siis tean mida järgmine kord oma jutus õigemini ja paremini teen. Ma ei kirjuta seda edasi, sest mul on seda juttu veel palju. Isegi väga palju ja kõik on neid vigasid täis. Niiet raske oleks neid parandada. Aitäh .
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime30/8/2012, 14:49

Kui sul on seda juttu palju, siis sulle tõenäoliselt meeldib seda kirjutada, nii et milleks seda pooleli jätta? Vigade parandamine ei võta üldse kaua aega. Pealegi, kui sa tahad kirjutada, pead sa igal juhul oma kirjutisi kogu aeg üle vaatama ja parandama, mitte vigade pärast unarusse jätma.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime31/8/2012, 11:23

Kui sa nii kergekäeliselt alla annad, ei tule sinust suurem asi kirjutaja ka. Oma loomingu parandamises pole mitte midagi veidrat, hoopis vastupidi. Kui sa seda teha ei viitsi, oled laisk ja selline laiskus ajab lausa närvi. Sinu teguviis väljendab ainult seda, et kui sulle vähegi kriitikat anda, loobud sa jutu kirjutamisest ja alustad uuega, lootes, et see on parem, aga nii pole. Kui sa vigade parandust ei tee, ei õpi sa ka oma vigadest. Usu mind, tean omast käest, et vigade parandus, kellegi poolt esitatud vigade järgi on parim õpetaja, aussõna. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime31/8/2012, 16:53

Oeh, ma ei vaevu seda veel lugemagi, kui kirjapilt selline on. Otsekõne, kirjavahemärgid... Stiil... Kõik on pilla-palla. Miks sul see otsekõne peab suurte tähtedega olema? See kõik on nii kaootiline lihtsalt, et ma ei hakka oma silmi piinama sellise tekstiga.

P.S. Ma ei hakka muid vigu ka välja tooma, kuna ma ei viitsi ja õnneks on teised selle ka minu eest juba ära teinud...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime31/8/2012, 17:46

Mainin ära veel, et olen 100% Naughty`ga nõus.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime31/8/2012, 22:01

Juba lõpetad??? Neutral Paranda vead, õpi. Uue jutu alustamisega näitaksid sa, et sa oled allaandja, või siis lihtsalt laisk.
Tagasi üles Go down
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime3/9/2012, 18:57

Esiteks, ma kirjutan seda juttu edasi, sest tegelikult ma ei ole üldse laisk.
Audrey: Umm, tead kui paha oli seda lugeda mida sa kirjutasid?? Jah ma ei ole olnud eesti keeles kõige parem ja mu pool suguvõsa on soomlased.Sellepärast ma mainisingi, et mul on palju vigu sees. Minu jaoks on eesti keel mulle raske ja ma veel õpin ja arenen, aga sul oli õigus ka mõnekohapealt.Mu kirjastiil ei ole õige jms. Aga aitäh sellegi poolest. Ma parandan need vead ära ja te saate siis edasi lugeda. :)
Tagasi üles Go down
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime3/9/2012, 19:31

Piip .. piip."Kohal me olemegi." karjus Angeelika. Ta maja oli suur nagu loss aga natuke väiksem. Maja hoov oli mudane ja ühdegi puud ei olnud. Maja tagant paistis kuur. "See on suhteliselt Creepy place. "ütles Anna." Õnneks me siia ei jää!" sõnas peale seda Corny." Lähme nüüd sisse, Jackob ja Sten on seal. Tulge, tulge! "Ütles Angeelika. Me astusime autost välja. Kõndisime parasjagu ukse poole kui Mihkel sosistas mulle kõrva."Lahe maja, eks?" ja hakkas pärast seda naerma."Loll." sõnasin mina.
Angeelika tegi ukse lahti. Anna astus sisse, pärast seda Mihkel, Corny ja mina." Ma panen ise ukse kinni" sõnas Angeelika. "minge kööki senikaua, saage tuttavaks minu mehe ja 3 lapsega." Me astusime samm sammu haaval kööki." Fuhh .. mis hais siin on ? " küsis Anna. " See on siga, jah, me tapsime siga ja see siin haisebki. "sõnas see mees. "Köögis? "küsis Corny. "Noo jah, aga mis sellest, ma tutvustan teile meid. Mina olen Joshua. Kõige suurem tütar on Angela, väiksem tütar on Jessica ja meie kõige noorem poeg on Jake. Tulge ma juhatan teile toad kätte. "Sõnas ta lõpetuseks. "TOAD? "Ütlesime kõik kooris. "Jah, Jackob ütles, et te jääte siia ööseks!"
" Wait, wait, wait.. WHAt? siia, siia haisu sisse? eieieie.. ma ei taha siia jääda ma jään parem autosse. "ütles Anna. "Eks sa siis mine, ma tõesti püüdsin olla teie vastu lahke ja ma veel tahtsin oma auto ära parandada. Tehke meile siis rõõmu ja jääge üheks ööks, palun! "ütles Joshua, kurb ilme näol. "Olgu, mina jään" sõnas Mihkel. "Mina ka.. Anna jääb ka" sõnasin mina. "No,eks ma siis jään ka,aga kus üldse Jackob,Liisa ja Sten on? "küsis Corny murelikult. "Nad,Sten ja Liisa läksid poole tunni eest jalutama, ma ei tea kuhu nad jäid. Jackob on üleval toas. ''puterdas Joshua. Me võtsime oma asjad ja läksime trepist ülesse. Trepp oli kitsas. Kui me ülesse jõudsime läks pikk koridor paremale. "Tulge edasi. Nii, Mihkel ja Anna teie jääge siia tuppa. Corny ja Hannah teie toad on nende vasdas. Jackobi tuba on seal lõpus. Me kutsume teid pärast sööma "rääkis Joshua. Me hakkasime asju lahti pakkima. Anna sisenes meie tuppa ja karjus mu peale: "Kas keegi siin minu arvamust ka küsis vää? Vaata millises kolkas me oleme ja kus ma magan. Tead mis, nüüd teeme nii, et mina magan sinu voodis ja sina lähed Mihkliga ühte tuppa on selga vää? Hakka astumaa B*tch !!!!!!!!!!" "Kuule misasja sa põkkad, eks mine ja maga seal külmas autos.. ÜKSI! Ole õnnelik, et sa siin nädal aega olema pea."Karjusin ma vastu. Anna trampis toast minema, kuri ilme näos.
Kell oli 19.00. Corny luges raamatut ja mina ka. "Aitab! Ma ei viitsi siin enam logeleda, ma lähen vaatan nende tuba ja käin Jackobi juurest läbi, pärast uurin veel, ega nad midagi Stenni ja Liisa kohta ei tea. Tuled? " Küsisin ma Corny käest. "Corny? Corneelia? kuuled sa mind? "Corny ei vasdanud" Ah? eii .. ma loen! ''vastas Corny lõpuks. Ma sisenesin Mihkli ja Anna tuppa. Mihkel magas Annat aga ei olnud. "Mihkel, Mihkel "küsisin mina."Kus Anna on? " "Ma ei tea, ta läks Jackobi tuppa."
Ma väljusin Mihkli ja Anna toast ningi kõndisin koridori lõppu. Ma koputasin uksele: ''Jackob, Jackob oled sa seal? kas Anna on sinuga?"Järsku kuulsin rabelemist.Tahdsin teha ukse lukust lahti aga see oli lukku keeratud. "Jack, tee uks lahti! See olen mina Hannah."järsku rabelemine lõppes. Jakcob keeras ukse lukust lahti ja avas ukse. "Tere, Hannah! "ütles Jackob.Ma ehmusin. Ta nägu oli lumivalge ja ta kaela peal oli veri. "Astu sisse! "ütles ta lahkelt. "Tere, kas sa tead kus Anna on? "küsisin ma temalt. "Ei, ei tea. Istu tahad Fantat? Ma tõin poest ennem. "küsis ta lahkelt. "Ei, ei taha. "Vastasin ma.
Istusime Jackobiga pool tundi vaikides kuni lõpuks ta lähenes mulle ning suudles mind huultele. Ma ei teadnud mida teha, aga suudlesin vastu. Ta haaras must tugevalt kinni ja libistas mu pluusi seljast. Ma, ma ei tea, aga ma ei suutnud talle vastu panna ning ma lihtsalat võtsin oma rinnahoidjad ära. Ma ei suutnud absoluutselt ennast kontrollida.Nii see siis juhtuski...
Saime Jackobiga 3 minutid aeleda kui Joshua karjus:"Sööma!!! "Hüppasin voodist püsti panin riidesse ja jooksin ilma sõnagi lausumatta välja, hoolimatta sellest milline ma välja näen. Istusime lauda koos: Corny,Mihkli,Anna( kes oli ennem wc-s käinud ) ,Angeelika,Joshua ja nende 3 lapsega lauda. "Kas Jackob ei tule? "küsis Corny. "Ei tuleee, tal on oma toit." vastas Joshua. "Oma toit, mismõttes oma toit? "küsis Anna. Angeelika vaatas teda pahaselt ning siis vaatas oma mehele otsa ning naeratas ja ütles: "Meil on täna palju toitu, eksole? Igale ühele oma. "ning siis hakkasid nad naerma, samuti ka nende lapsed. Anna vaatas neid imelikult ja ütles: "Mul pole isu, ma lähen enda tuppa. "Kui kõik olid söömise lõpetanud läksid kõik oma tubadesse ning soovisid head-ööd.
Pauhh.. Pauhh. Käisid uksed öösel. Ma ei saanud magada. Kuulsin ainult kuidas Corny mu kõrval nohises. Panin silmad kinni kui järsku kuulsin häält.Nägin varjust, et keegi oli meie ukse taga.Silmitsesin varju tükk aega. Uks avanes.Sisse astus keegi tundmatu. Ta tegi lahti kapi mis asus meie toas. See oli suur puust kapp. Kui ta kapi lahti tegi ei suutnud ma oma silmi uskuda. See oli kellegi LAIP! Pikkade blondide juustega tüdruk kukkus sellele isikule sülle. Ma lohistasin oma käe enda kõrval olevasse kotti. See oli Corny kott. Ma võtsin sealt taskulambi ja panin selle põlema. Näitasin seda tundmatu suunas. Ja mida ma nägin, see tundmatu polnud enam nii tundmatu...
Tagasi üles Go down
tuuli
Tasane
tuuli


Female Postituste arv : 4

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime3/9/2012, 19:46

Natukene igav on minu maitse jaoks.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime3/9/2012, 21:50

Otsekõne uuelt realt. :)
Tagasi üles Go down
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime5/9/2012, 15:50

Tuuli: Ära kommenteeri siis palun ! :)
Tagasi üles Go down
GerdaOlen-
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 25
Asukoht : Kodus ;)

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime5/9/2012, 16:10

See keda ma just taskulambivalgusega olin vaadanud oli JACKOB! Ta ehmatas viskas laiba kappi ning lähenes mu voodile. "Sa poleks pidanud seda nägema Hannah! "ütles ta kurvalt." jahh, aga ma nägin.. Mida sa nüüd teed? " küsisin ma. Jackob võttis mu sülle ning viis mu õue. Pani autosse ning pani uksed lukku ise sees olles. "Noh, mida sa nüüd minuga teed? Tapad ära? Lase käi .. Ma, ma tõesti arvasin.. vahet ei ole. "nuuksusin ma Jackobile. Pisarad voolasid mu põskedelt alla. Jackob lähenes mulle ning suudles mind huultele. Ma tegin sama. Me suudlesime tükk aega. Lõpuks ütles ta mulle: "Sa ei tohi sellest kellelegi rääkida. Lubad? Ma, ma räägin sulle kõik aeglaselt ära. Aga sa pead lubama, et pärast seda põgenete te kolmekesi. Sina, Corny ja Mihkel.! Eks? " MA, Ma.. kuhu Anna jääb? "küsisin ma Jackobilt. Jackob rääkis mulle pikalt kõik ära.
"EIEIEIEIEIE.. EIIIIIIIIIIIIIII! MA EI TAHA !!! MA EI TAHA, ET ANNA JA STEN SUREVAD!!! MA EI TAHAAAA! "nutsin ma täiest kõrist autos. "Te peate lahkuma, me ei saa neid enam päästa .. nad on määratud inimsööjate poolt surema. Kas kuuled? Mina suren ka, ma olen pool inimsööja pool vampiid, nii ka kõik teised. Te peate lahkume enne kui.. "lõpetas jackob jutu. "Enne mida? "küsisin mina. "Enne kui minu vere ja liha janu suureneb! "ütles Jackob kurvalt . "Niiet see kapis olev laip on siis sinu kätetöö? "küsisin mina. "Ei, Angeelika sõi Liisa ära, mitte mina. Mina muutusin vampiiriks tänu Angeelikale. Ta hammustas mind kui me linna läksime. Stenni viis ta kuhugi mägedesse. Terve nende pere on vampiir inimsööjad!" Rääkis Jackob mulle pikalt. "Me peame kohe lahkuma. "Ütlesin mina. "Just, teie kolm. "ütles Jackob vastu. Ning ma nägin kuidas ta silmist voolas pisar. "Sina ka Jackob! "Ütlesin mina. "Ei, ka mina olen määratud surema, ja teadmiseks sulle, ma ei ole kunagi tegelikult Cornyt armastanud, vaid sind. Hannah MA ARMASTAN SIND! "Ütles Jackob ja väljus autost. Ta jooksis kaugele metsa juurde...
Ma väljusin autost ja läksin tasakesi sisse. Äratasin teised ning rääkisn neile kogu loo. "Mida? Liisa on surnud? "küsis Anna ning puhkes nutma. "Jap, tõestus on kapis. Mul on kahju. "Järsku kuulsime kuidas keegi tuli trepist ülesse. "Appi, keegi tuleb, ruttu oma vooditesse. ! "
kamandas Corny. Anna jooksis oma tuppa ning koperdas vana külmkapi peale. Üks läks lahti ja seal sees oli külmutatud naine." ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.. NAINE.. SURNUD!! "nuttis Anna. Anna ja Mihkli toa uks läks lahti ning sisse astusid Angeelika ning Joshua. "Tore, tore kes meil siin on. EKSTRA TOIT! "Anna karjus täiest kõrist. Angeelika võttis Annast kinni ning lõi tal näpud maha. Mihkel karjus ning tegi akna lahti. Ta hüppas alla teiselt korruselt. "Mine Angeelika , ma tegelen sella Annaga!" Nägin kuidas Angeelika tormas uksest välja ning ütlesin: Joshua tegeleb praegu Annaga. Me peame ta ära päästma ning põgenema. Corny võttis kapi nurgas seisva puu. Väljus uksest ning lõi Joshuat 4 korda vastu pead. Viimase hoobiga kaotas mees teadvuse. "ANNA, ANNA KAS KÕIK ON KORRAS?!" küsis Corny. Anna käsi veritses. Võtsin Mihkli lina ning käristasin selle poolesk. Corny sidus selle ümber Anna käe. Võta, ma leidsin kotist 2 valuvaigistit. "ütlesin mina. Lähme meil pole palju aega, lähme ja võtame köögist paar nuga, mees tuleb varsti teadvusele!!! "sõnas Corny.
Väljusime vaikselt majast ning varasime ennast Angeelika auto taga. "Ma lähen uurin asja jää sina koos Annaga siia!" sõnas Corny. "Ei, me tuleme kaasa! "ütles Anna.Corny krimpsutas kulmu ja sõnas. "Minge autosse ja pange auto tööle. Kui võtmeid pole minge tuppa ja otsige. Me peame selle autoga siit käbe minema saama!" oLgU ! " ütlesime Annaga kooris.
Sisenesime autosse ning nägime, et võtmed olid ees. "Yess." ütlesin mina.
Natukese aja pärast kuulsime karjet. See oli Corny hääl. "Pane auto tööle ja sõidame!" ütles Anna kes tundis end juba paremini. Sõitsime autoga Corny juurde. Corny selja taga oli Mihkel, üleni verine. "ISTUGE RUTTU PEALE!!" hüüdsin mina. Nad tegid auto ukse lahti ning istusid sisse. Mihkel oleks peaaaegu sisse saanud kui järsku ilmus selja tagant Joshua ja lõi kirvega ta keskelt pooleks." äääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääää" .. karjusime kõik kooris. Ma panin auto tööle ning Corny lõi ukse kinni. Me sõisime sajaga metsa poole." EIIIII.. MIKS JUST MIHKEL???? EIIIIII ." nuttis Anna kõrval. Corny nuttis sammuti ning ega minagi nutmata jätnud." Me peame siit minema saama. Mihkel ja Liisa on juba surnud. Stennist ma ei tea ka midagi. Me peame siit lihtsalt minema saama."
Olin sõitnud juba 5 tundi. Väljas oli juba hämar.
"Ma olen nii väsinud!"
. ütlesin mina. Anna magas. Corny oli üleval." Jääme siia.. me oleme juba küllaltki kaugel. Paneme uksed lukku ja.. "Corny hakkas nutma.."Mida me teeme nüüd? nuttis ta."Ära kaota pead. Me peame veel.. "Lõpetasin ma jutu. Ma nägin mäge. Otse meie ees. See ei olnud kõrge. "Mägi" ütlesin mina. "Me peame sinna saama, just! See on ainuke mägi siin külas. Me peame Stenni sealt ära tooma ja siis saame veeel vaadata kui kaugel me linnast oleme. Õtlesin mina. "Olgu pealegi! Lähme! ütles Corny. Me äratasime Annat, aga ta ei ärganud. " Corny oskad sa öelda mis tal viga on? "küsisin ma. "Ta on koomas, sügavas minestuses. " ütles Corny. Koos Cornyga leidsime otsuse,et lukustame uksed ja jätame Anna siia. Täpsemalt panime ta pagassi. Kui kõik tehtud hakkasime astuma mäe suunas.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime5/9/2012, 19:22

Ütles oma arvamuse välja. See pole keelatud. :)
Toonitan uuesti, otsekõne uuelt realt. Very Happy Ja hästi kiirelt toimub tegevus. Kirjelda rohkem.
Aga jätka.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime5/9/2012, 20:04

Emn, ma ausalt öeldes ei lugenudki, aga mis mõttes "Tuuli, ära kommenteeri"? Miks sa üldse üles paned siis midagi, kui arvamusi ei kuula?
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime6/9/2012, 15:33

Mul on valus. Südames on valus.
Tead, GerdaOlen, ole või hutu, muu rahvus ei ole vabandus. On fakt, et välismaalased oskavad kohalikku keelt kohati pareminigi kui kohalikud - näiteks eestivenelased. Häälduses jääb vajaka, aga grammatika on selge.

SEE EI OLE ÕIGE VIIS KARJUMIST VÄLJENDADA!!!!!!!!!!!!! <- demonstratsioon sinu stiilist. Ma ei lugenud seda teksti, sest mu silmad ei kannata sellist kaost, aga karjumist saab väljendada sõnadega "karjuma", "röökima", "käratama", "üürgama", kriiskama", "huilgama" jne. Neid on palju. Samuti annab metsikult juurde hüüumärk, aga üksainus, mitte 10 eksemplari.

Samuti pole vaja tervet rida ääääääää'sid, mille otstarvet ma tegelikult üldse ei näe. Piisab kahest-kolmest tähest. Või võib kogu selle jada asendada lihtsa lausega "Ta karjus."

"Yess" on väär. Kas "jess" või üldse mitte midagi.

Eesti keeles (nagu ka inglise keeles, nagu täheldanud olen) kirjutatakse numbrid 1-9 sõnaga ja alates 10-st numbriga. Jutu viimase osa keskel laiutavad 2 ja 4 on valed.

Su punktuatsioon on endiselt paras pornograafia, ma ei vaevugi seda lahkama. Selleks läheks terve õhtupoolik.

Väldi inglise keele kasutamist eestikeelse teksti sees. Kui pead, pane see kursiivi või leia mõni ilus eestikeelne vaste. Alati ei pea ilusaid fraase, mis hästi kõlavad, teksti toppima lihtsalt sellepärast, et äge olla.

Ja +1, Nastik. See "kriitika on lubatud jee-jee" ja "tuuli, ära kommenteeri siis" on siin foorumis väga vale suhtumine. Sellega, et sa siia midagi üles paned, annad vaikiva loa kõigil liikmetel arvamust avaldada. Omaenda loa andmine ja nipsakalt "võite mu kallal õiendada" kirjutamine... Tühikargamine, ütlen ma.


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (6/9/2012, 21:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hukule määratud .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hukule määratud .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Õudusjutud-
Hüppa: