MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hukule määratud .

Go down 
+7
Naughty
Mezilane
AliceInWonderland XD
Natu
Cilen
*Nastik.
GerdaOlen-
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime6/9/2012, 17:09

Olen Takuyaga nõus ning ütlen, et märkasin lauset, kus vist Mihkel pooleks lõigati ja ausalt öeldes... ei pakkunud mitte midagi. Rohkem kirjeldusi palun.


Viimati muutis seda Emand (8/9/2012, 10:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime6/9/2012, 20:13

Noh... Ma ei lisa midagi. Ma lihtsalt nõustun Takuya Kenzo'ga.

Sest tal on õigus.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime7/9/2012, 22:10

Tahtsin lihtsalt lisada Takuya jutule, et rahvuse vabanduseks toomine on tõepoolest ikka tõsiselt naeruväärne. Mul on ka kaks kodukeelt (eesti ja vene) ja kuigi üle poole suguvõsast on venelased, on mu eesti keele sõnavara isegi laiem kui vene keeles. Kõik sõltub sellest, kui palju ja mida sa loed, kellega suhtled jne, mitte sinu rahvusest.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
<3
Piraat



Female Postituste arv : 19
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime24/2/2013, 19:10

Olen kõigiga nõus, kes kirjutavad kommentaare. Minu isa on soomlane, pool suguvõsa on venelased ja vanavanaisa on sakslane, aga ma oskan eesti keelt väga hästi. Hääldada ma vahepeal ei oska, aga ma õpin. Aga jah, need : ,,ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ'' neid asju ma enam näha ei taha, kuna see lihtsalt on tõeline viga.

Sa kirjutad eesti keelset juttu ja järsku tuleb vahele: Creepy ja nii edasi selliseid inglise sõnu, mis mulle kohe ültse ei meeldi. Küsimus. Kuidas Joshua sai nii kiiresti teadvusele tulla? ja kus paganama kohast ta selle kirve sai ? Kirjelda asja täpsemalt, nagu nt :,, Vaatasime bussiaknast välja ja nägime kuidas Joshua kõndis kuuri juurde ja tõmbas kirve puupakult välja. Ta hakkas meie poole oma samme tegema. Olime nii paanikas, aga samas üritasime bussi käima panna. Me jäime liiga hiljaks. Juba tegigi Joshua ukse lahti ja tappis/lõi kirvega Mihkelit ja hakkas juba Annat tapma/lööma. Anna kartis, aga selle eest lõi ta Joshuat jalaga kõhtu ja pani ukse kinni ja karjus mulle:,,Sõida juba!'' said igatahes asjale pihta ?
Tagasi üles Go down
<3
Piraat



Female Postituste arv : 19
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime24/2/2013, 20:23

ja ma lisan enda kommentaarile seda, et mõned sõnad on keset lauset poolile jäetud nt: Tapad ära? Lase käi .. Ma, ma tõesti arvasin.. vahet ei ole. "nuuksusin ma Jackobile.
See koht kus on: ,,Lase käi .. ''need lihtsalt ei sobi ja kokutamist on liiga palju. Kui on nt selline koht kus keegi midagi räägib nt: ,,Ma käisin metsas.''Pobisesin mina. Pärast jutumärke ei tule KUNAGI suurt tähte. Õigesti on nii: ,,Ma käisin metsa.''pobisesin mina.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime24/2/2013, 21:34

Tegelikult on õigesti nii: "Ma käisin metsas," pobisesin mina.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
<3
Piraat



Female Postituste arv : 19
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime25/2/2013, 16:19

okei. aga see on ikkagi hullem kui ta kirjutaks nagu: ''Ma käisin metsas.'' Pobisesin mina.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime25/2/2013, 22:29

Ei. Inimene peab kirjutama õigesti, mitte peaaegu õigesti.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime26/2/2013, 17:57

*Nastik.-ul on õigus. Kui keegi parandab kellegi juttu, siis ta peab parandama õigesti mitte peaaegu õigesti või valesti.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hukule määratud .  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hukule määratud .    Hukule määratud .  - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hukule määratud .
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Õudusjutud-
Hüppa: