MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+38
Evy
Griffu.
Miley Cyrus
Audrey
Keiti
Pizza
Maiu Laaneoja
Diana.
Heffu
Tuki
Mari
Anzu
Rikkie
Disaster
black
GossipGirl
Espada
Pharaoh
hannna
renxik
Liina
Krissu
ThatsMe
Princess
Cho
spring
padjanägu, [h]
chelsea
Prince Kirameki
Kärolyn
Astrid.
swessu
Lammas
Unknown Artist
SixxBitch
nasicc
Tärru.
Pingu
42 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 37  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime28/10/2008, 17:35

Ma lugesin, siin pole ühtki Kirjanikku. Kuigi ma vist hakkan juba mõikama, te mõtlete Libahunti? Ta vist oli enne Kirjanik.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime28/10/2008, 19:14

Olin jah. :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime28/10/2008, 21:12

Very Happy

Eelmisel suvel käisin ma Kreekas Korfu saarel, sellel suvel Itaalias. Muidu olen käinud sellistes tavalisemates kohtades, nagu Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus... põhikooli lõpus pidime klassiga Venemaale sõitma, aga see jäi aljo¹ade pärast ära xD

Aga aiiiiiiiii, kuidas tahaks Jaapanisse minna Very Happy Mitte isegi otse Tokyosse, vaid hoopis mingitesse lahedatesse külakestesse Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime28/10/2008, 21:25

Jaaaaapaaaan!!! Ma ka sinna!
Ma jumaldan Jaapanit! Kõike mis seal on! Peale vetikate ja sushi.
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 11:15

Kõik tahavad ära joosta.
Ega isegi parem ole: arvatavasti ©otimaale ülikooli (tasuta)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 12:33

Ja kust sa sellise võimaluse välja võlusid??
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 14:40

OSSA Shocked veab sul.

Nii, mul nüüd natuke rohkem sidet välismaailmaga - soomekast sõber.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 15:56

Griffu. kirjutas:
Soojale maale võiks ka tegelikult minna, aga mu ninale see ei meeldi ja koguaeg põdeda nina pärast--no mis reis see oleks? Parem olen kodus ja naudin rahu.

mul on ka mingi XD ütleme nii, et selle aja jooksul, kui ma hong-kongis olin.. ma ei hakka üles lugema, mitutuhat korda mul ninast verd jooksis XD üldse, mingi. ma ei kannata kuuma. ma olin ainus koorist, kes seal haige oli XD mingi, hääl oli ära, kurk valutas, kõrvad valutasin, ninast jooksis pidevalt verd, köha, nohu jne.. eksole. pea ka valutas jms. mingi, ülimalt tore! Very Happy niiett.. selles suhtes oleks muidugi mõnuus lõuna-aafrikasse minna XD omg. kuidagi väga raske on uskuda, et mõnel inimesel pole kordagi elus ninast verd jooksnud (tooks näiteks mu enda ema XD). mul on neljateistkümne aasta jooksul nii.. paarsada, kui mitte rohkem ;d eriti tore oli üks kontsertreis mööda eestit, pärnu, tartu, jõhvi.. igas kohas iga päev hakkas minul ninast verd jooksma XD mõnuus. (y) eriti tore oleks, kui ma verd ei kannataks.. omg Very Happy
oe, ma panin jälle pika teksti maha. *raputab muiates pead* ja kindelsee, et segase ka! Very Happy aga noh, andke andeks, mul on liiga kõrge palavik selge mõistuse jaoks ;d
ajaa, mainiks ära ka selle, et vett ma ei joo XD niiisiiis.. väga tore oli, kui hiinas dirikent mingi: kolm liitrit päevas vett ja kõik, hea kui rohkem! omg Very Happy

EDIT: oh, ma ei suuda. ma ikka pean ära mainima, kuidas ma ungarit armastan (L) Very Happy niiisama, lobisemisvajadus ;d aga see keel ja maa üldse (L)(L)(L) eriti nagu keskemet (kuidas seda ka ei kirjutada XD) aga muidu.. mina olen eestiga täiesti rahul ja jäängi siia elu lõpuni. (: (paar pikemat reisi ungarisse tuleb küll arvatavasti sisse, aga ikka ;d)

Prince Kirameki kirjutas:
Aga aiiiiiiiii, kuidas tahaks Jaapanisse minna Very Happy Mitte isegi otse Tokyosse, vaid hoopis mingitesse lahedatesse külakestesse Very Happy
ja ofc pidin ma siinkohal ära mainima, et mu klassiõde elas kaheksa aastat jaapanis (y) Very Happy *tavai, ma enam ei loe seda eelnevat teksti, muidu ma jäängi seda editima XD*
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 17:24

Kuidas tasuta wõi?
Ah, neil on selline programm seal, et kõik EU liikmesriikide üliõpilastele tasuta (ainult ©otimaal, mitte kusagil mujal GBs). Ja ma tean paari tüüpi, kes seal käinud ja nood (¹otlased) pidid üldse hästi abivalmid olema keelebarjääri ületamisel, töökoha ja elukoha leidmisel (kui vaja).
Aga teine võimalus on vana hea Universitas Tartuensis (loodan, et sai õigesti).


Viimati muutis seda Unknown Artist (29/10/2008, 17:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 17:29

Universitas, mitte Universitat.

Söötke seda:
vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 174900
Aga mitte palju. Üks-kaks toitu ühe inimese poolt päevas käib küll.
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 17:49

TY, libahunt (you're da best)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 17:54

???

TÜ ruulib!
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 22:29

Juba valitud, kuhu minna?
Ma, kurat, nii andekas, et täitsa kahju kohe.
Ei soovita kellelegi igas asjas osav olla.
Tulevik on segane...
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 22:50

Mul on valik hetkel kahele koolile pidama jäänud. Very Happy Kunstiakadeemia ja Tallinna Tehnikakõrgkool.
Aga aega veel on, et kõik jõuaks muutuda. Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 23:45

Böö, tahan ka ©otimaale tagasi -.- Sul ikka veab...
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/10/2008, 23:55

A mine, sa ju ka EUs (või mitte Very Happy )
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 00:00

Mine sa tea, mis kõik selleks ülikooliajaks juhtub...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 14:48

Selleks ajaks kui mina gümnakasse hakkan minema, on juba gümnbaeksamid...Kui läbi kukun ei saagi. Ja siis ei saa ülikooli kah..
Tagasi üles Go down
renxik
Võlur
renxik


Male Postituste arv : 66
Age : 27

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 15:42

Tere... üks mu sõber andis selle saidi. Tundub olema lahe Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 15:45

No tere Renxik! Sina kah siin!
Tagasi üles Go down
renxik
Võlur
renxik


Male Postituste arv : 66
Age : 27

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 15:47

Liba sa ka siin :O
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 15:49

Ofkoors. ma ütlesin et ma olen sellega liitunud. Erewin on ka siin, ja hermione80 ka, ainult et tema kasutajanimi on siin Emma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 15:56

TERVVVIIIIIIIIIST. kes on merehaige, kellel oli kõige lahedam reis ever, kes tsillis saksa ja rootsi kuttidega, kesKES KESSS??
mina ilmselt mitte.
no, tegelt siiski mina!Very Happy
Mis teema vahepeal olnud on?Wink Igatsesite ka muidu?Very Happy
mmm, see vanilli jäätis pähklitükkidega on kohutavalt hea!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 15:57

Teretere.

Ohoh, Erewin ka sees! Hp fännide kamp peaaegu üleni kohal!
Tagasi üles Go down
renxik
Võlur
renxik


Male Postituste arv : 66
Age : 27

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/10/2008, 16:01

Naerab Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 37Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 37  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: