MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sa Tulid, Olid ja Läksid

Go down 
4 posters
AutorTeade
kkristiina
Tasane



Female Postituste arv : 3

Sa Tulid, Olid ja Läksid Empty
PostitaminePealkiri: Sa Tulid, Olid ja Läksid   Sa Tulid, Olid ja Läksid Icon_minitime29/11/2012, 17:25

Sul on õigus olla minu peale vihane ja ma tean, et see ei aita, kui ma sind nii meeleheitlikult palun. Ma ei suuda lepida, et nüüd ongi kõik. Kõik mis tundus nii hea, kõik mis oli nii siiras. Mu peas jooksevad praegu väga palju mõteid aga ikka ja jälle ei suuda ma otsustada, mis on õige või mis on vale. Oleks ju vale anda alla millegile, kui ma tean, et ma seda nii palju tahan, vajan. Aga siis jällegi milleks üritada. Milleks olla ja hingata. Ja ma loodan, loodan ja mõtlen. Mul on raske. Sest see tunne, kui keegi paneb sind tundma, et ta hoolib. Hoolib ja aitab. Et ta on sinuga ja ei jäta sind, et üheskoos saab kõigega hakkama, see tunne .. ja ss BOOM kõik on läinud.
Vaatan peegli, lihtsalt olen seal ja vaatan ennast. Ja siis järsku keegi seisatab mu taha vaikselt. Ma ei näe teda, aga ma tunnen, et ta on seal. Ma tunnen ta soojust, energiat. Ma tunnen kuidas ta jõllitab mind. Naine. Ja siis ühtäkki ma kuulen, kuulen kuidas keegi sosistab mu kõrvu. Ma ei suuda arusaada, mis see on. Võibolla on minu aeg minna, võibolla mitte.
Kõnnin vaikselt akna juurde. Ma näen kuidas pilved on moodustanud mustrid, valge ja helesinine, see on ilus. Ma sulgen silmad, sest nii on hea. Hingan sügavalt sisse ja ohkan. Ma unistan, silmi avades see kaob. See kõik, mis ma enda jaoks olen loonud.
Ma ei suuda seletada seda tunnet, mis mind hetkel valdab. Ma näen kuidas lapsed mängivad õues. Ka mina olin kunagi seal, ma olin rõõmus, mul ei tulnud kunagi pähegi, et ükspäev see kõik saab otsa. Saab otsa naqu kõik muu siin elus. Jah, ma tunnen vajadust, et keegi ütleks mulle, et ma ei ole siin üksi. Tahan kuulda sõnu, et ''me tuleme sellest välja. Me peame välja tulema.'' Üheskoos suudame, kas suudame ? Vist mitte.
Siis keegi puudutab mind, mu ema. Ma ei suuda talle otsa vaadata, sest tean, et ma ei ole hea laps. Ütlesin, et vihakn teda, et ei armasta, et mul ei ole hea. Jooksin enda tuppa, nuttes et 'emme ma ei taha elada'. Ta mõistis mind. Ta võtis mu käe, avas sõrmed ja andis mulle kirjakese paberil. Ta kallistas ja ei lausund sõnagi, ta ei vaatand mulle otsa vaid tõusis püsti ja lahku. Jäin vaatama seda kirjakest, käed värisedes, silmad märjad suutsin läbi lugeda, mis seal kirjas on. Viimased sõnu lugedes, ma nägin. '' ... Ma ei palu sul naeratada, sest see on raske. Lihtsalt ole, ole sina ise. Ole see kes sa olla tahad, sest mina armastan sind, ... '' Sel hetkel taipasin, mida ma öelnud olen, Mida olen teinud. Taipasin mida ma soovin ja mida ma tahan. Ma ei saa öelda, et see mida ma nii väga tahan oled sina, eiii. Valetaks kui nii ütleks, aga sa oled seal sees. Ma tahan seda kõike sinuga jagada, Enda unistuste täitumis, tahan et oled kõrval. Selle mõttega läksin tagasi ema juurde, Ma kallistasin teda niii tugevasti kui vähegi jaksasin. Siis kukkusin põrandale.
Mul on nii raske, mul on paha aga samas ka hea. Ja ma jälle loodan, loodan, et kõik saab korda. Ma ei suuda ennast väljendada, ma ei suuda jalutada õhtul väljas, sest kõik meenub. Ja see kõik algab uuesti. Tunnen end üksinda, mahajäetuna. Et keegi oleks mu südame välja kiskund, selle peal trampind ja sinna sülitand. Ma olen petunud.Näen kuidas kõik inimesed kiirustavad, aga kuhu ? Ma ei tea, nad ei vavu isegi kellegile otsa vaatama, naeratada.
See mis toimub on jube. Jah ma tahan endiselt sinuga koos olla, sa ei taha seda ja see teeb haiget.


Viimati muutis seda kkristiina (3/12/2012, 11:49). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sa Tulid, Olid ja Läksid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa Tulid, Olid ja Läksid   Sa Tulid, Olid ja Läksid Icon_minitime29/11/2012, 19:11

LÕIGUD!

Enne ma ei hakka seda lugema ka, kuna sellisel kujul tekst/jutt on nii häiriv.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Sa Tulid, Olid ja Läksid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa Tulid, Olid ja Läksid   Sa Tulid, Olid ja Läksid Icon_minitime29/11/2012, 20:11

Täpselt samad sõnad. + kirjavahemärgid võiksid siiski ühtemoodi kirjutada, mitte nii, et ühel hetkel kaks tühikut ja siis üldse mitte ühtki. Suur algustäht lause alguses. Vaata palun algkooli kirjareeglid üle.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sa Tulid, Olid ja Läksid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa Tulid, Olid ja Läksid   Sa Tulid, Olid ja Läksid Icon_minitime30/11/2012, 00:52

Ja kuule, kui sa alguses juba teatad lugejale, et veits kirjavigu on, siis kas sa oled tõesti nii laisk, et ei viitsi neid ära parandada, kui neist teadlik oled? Või lihtsalt ei taha parandada?
Tagasi üles Go down
kkristiina
Tasane



Female Postituste arv : 3

Sa Tulid, Olid ja Läksid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa Tulid, Olid ja Läksid   Sa Tulid, Olid ja Läksid Icon_minitime30/11/2012, 14:21

Parandasin veitsa, olge lahked
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Sa Tulid, Olid ja Läksid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa Tulid, Olid ja Läksid   Sa Tulid, Olid ja Läksid Icon_minitime30/11/2012, 18:33

Prgu - praegu
Mõteid - mõtteid
Ss - siis
milleks - Milleks
ss - siis
peegli - peeglisse
seisatab - seisab
vihakn - vihkan
vaatand - vaatanud
kiskund - kiskunud
trampind - trampinud
sülitand - sülitanud
petunud - pettunud
vavu - vaevu

* Et ees käib koma. Alati!
* Kui algab otsekõne siis on esimene sõna suure tähega.
* , Enda unistuste täitumis, <-- mis siin toimub?
* , Ma kallistasin teda niii tugevasti kui vähegi jaksasin.

Kuid muidu oli huvitav. Ei oska midagi rohkem arvatada ning jään ootama Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sa Tulid, Olid ja Läksid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa Tulid, Olid ja Läksid   Sa Tulid, Olid ja Läksid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sa Tulid, Olid ja Läksid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» KAS SEE OLID SINA?
» Tulid, et minna

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: