MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen..

Go down 
+45
Bee
Bluebelli
Katu1995
cth-
White Wolf
Stiina
d0lla
Keku
räwr
Spiked
GossipGirl
Lord Esai
Miley Cyrus
Evy
Maiu Laaneoja
Emma
Audrey
Keiti
Sixx-
Mari
black
padjanägu, [h]
Anzu
Anny
Liv
Lammas
hannna
KedaHuvitab
m22sikas
Princess
Tärru.
Liina
Krissu
nasicc
Pingu
ThatsMe
SixxBitch
Prince Kirameki
Syrio Forel
Unknown Artist
swessu
chelsea
Tuki
Diana.
Kärolyn
49 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
räwr
Naljatila
räwr


Female Postituste arv : 90
Age : 27
Asukoht : Seal kuhu sinu silmad ei näe. Seal kuhu lennukid ei sõida.- Sinu voodi tagumises nurgas. *.*

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime4/7/2009, 17:27

...


Viimati muutis seda räwr (16/2/2018, 13:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime4/7/2009, 19:39

Aw. Very Happy Kus sa täpsemalt elad? Äkki olen ma sind näinud? Very Happy
Tagasi üles Go down
räwr
Naljatila
räwr


Female Postituste arv : 90
Age : 27
Asukoht : Seal kuhu sinu silmad ei näe. Seal kuhu lennukid ei sõida.- Sinu voodi tagumises nurgas. *.*

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime4/7/2009, 20:25

....


Viimati muutis seda räwr (16/2/2018, 13:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime5/7/2009, 13:43

SOS'is? Seal ma igatahes käinud küll pole. Very Happy
Tagasi üles Go down
räwr
Naljatila
räwr


Female Postituste arv : 90
Age : 27
Asukoht : Seal kuhu sinu silmad ei näe. Seal kuhu lennukid ei sõida.- Sinu voodi tagumises nurgas. *.*

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime5/7/2009, 19:15

...


Viimati muutis seda räwr (16/2/2018, 13:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime6/7/2009, 20:38

Eip. Very Happy
Tagasi üles Go down
d0lla
Teise astme kurjuse abiline
d0lla


Female Postituste arv : 7
Age : 30

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime20/9/2009, 15:27

Cyaoo.

Nimi on mul Kaia, hüüdnimi on Khaia. Sünnipäev on 14 mai ja olen praegu 16.aastane... Käin 10 kl. ja ma täiegaaaaaa vihkan kooli sest see on nii väsitav.

Mul on tumedad juuksed ja sinised silmad jaaaaa olen umbes 169cm pikk.(võibolla olen vahepeal kasvanud)

Ma armastan muusikat, tantsimist, korvpalli. Lemmikud on rnb, rap, hiphop, aga ikka kuulan muid muusikastiile ka. Tantsimisega tegelen omaette ja käin korvpalli trennis(+ jõusaal ja vahel harva ujumine).

Mulle meeldib hullult laulda ka, mis sest, et mul lauluhäält absull pole!! Lemmiklaule laulan ikka alati kaasa ja kõva häälega.

That's it.
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime20/9/2009, 16:41


Pärisnimi -
Stiina Prees.

Hüüdnimed -
Teddy, Mõuk, Viiner, Stinky, Vinku, Stinnu, Stipsuu, Sti, Nam-nam..

Sünnipäev, ja sellega kaasnev -
8. aprill 1995, 14. aastane, jäära tähtkuju, sea aasta, kärbse kuu (venetzuela horoskoobi järgi), Risti 8 (mustlaste horoskoop) ja Küdoonia, ehk Laupäev.

Elukoht -
Er, täielik pommiauk - Sulo talu, Antsuküla, Ellamaa, Nissivald, Harjumaa.. ma postiindexit andma ei hakka veel xd.

Kool, klass -
Turba Gümnaasium, 8b klass (spordikallakuga [korvpall].

Perekond -
ema Kristiina, isa Indrek, vennad Sulo ja Simo Tõnu, vanavanemad Leili ja Tõnu ning veel mitmed lähemad ja kaugemad sugulased..

Välimus -
Pikka kasvu ca 177cm, keskmise kehaehitusega (okei, tegelikkuses ikka mõned lisakilod), suured tumepruunid silmad ning hetke seisuga siis lühikesed, kohvipruunid(erinevate varjunditega) järk-järku lõigatud juuksed.

Iseloom -
Iseseisev, otsekohene, lapsik, lõbus ja mida iganes veel.

Huvid/hobid -
Lugemine, kirjutamine, muusika (kitarriõpingud), Kergejõustik.

Koduloomad -
Belgia-Kaukaasia lambakoer Mõmmi ja kaks hamstrit - Alvin ning Värdi.

Lemmikstaff -
Värv - Lilla, kollane, hõbe.
Putukas - Liblikas (L) ja sitasitikas.
Loom - Tuhkur.
Lind - Pingviin^.
Film - "Squanto: sõjamehe jutustus", "Pirates Of The Caribbean 1/2/3" , "Sex and the City"
Raamat - "Hamelin pärast rotte" (jaa, olen lugenud ka Videvikku, HP-d, Pärandi sarja, Musta võluri triloogiat ja mida kõike veel, aga see on ikkagi parim ^^)
Bänd - Paramore, Muse, Terminaator.
Söök - Kodune õuna-/rabarberikook.
Jook - Vesi, Kuum kakao, Cappy (pirni-õuna), Nestea Lemon, Sprite.
Õppeaine - Kirjandus.

Asjad, mis kohe üldsee ei meeldi -
Kõrgus (mitte, et ma seda nagu väääägaaa kardaksin.,.lihtsalt ei salli), sügav vesi (pole just mingi ujuja), moos, salatid, sipelgad.

Maaniad -
Tunnistan kohe otse ja ausalt - olen kaisukarude fänn!

Rate, feim -
http://www.rate.ee/users/preesike
http://www.feim.ee/IWannaBeLikeYou

Devi -
HyphenCannotSmile

MSN -
t2di.teddy@hotmail.com

Orks -
Stiina "Teddy" Loveme .

e-mail -
t2di.teddy@hotmail.com | KollanePluuto@hot.ee | MidagiLolli@hot.ee


Viimati muutis seda stipsuu. (13/2/2010, 19:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 17:15

Ma olen Anna-Grete,12.aastane,6.klassist.Tuilan Pääskülas ja Nõmmel.Vahest ka Keilas.
Hüütakse Annaks(koolis) ja Greteks(trennis).Vahest saab naljapärast öeldud ka Aljo¹a,kuid see on ühe klassiõega,muidu see nimi ei kehti Laughing
Ma võin olla ühel hetkel rahulik,vaoshoitud,korralik,viisakas.Teisel aga naeran,kisan,lollitan jne.
Kindlasti meeldib mulle lugeda ja kirjutada ja joonistada.Ma JUMALDAN kirjutustarbeid.
Samuti armastan ma ajalugu.Tulevikus tahaks Tartu Ülikooli ajalugu õppida ja siis välismaale arheoloogiat.Aga see selleks.

Mul on lokkis,punakad,poolde selga juuksed,kirjud silmad ja suht hele nahk.Olen 170cm pikk,kaalu ei avalda.

Ma kardan jubedalt üksinda poodigi minna.Ma isegi ei tea miks.Kohe,kui mingi imelik mees vastu tuleb,vajub minul süda saapaäärde.

Mulle ei tasu pinda hakata käima,sest ühel hetkel võin ma tõsiselt vihastada.Ma võin ka vett kaela visata,kui vaja.Kuid põhiliselt püüan mõelda,enne kui midagi tegema hakkan.

Koolis läheb normaalselt.On nii halbu,kui ka häid hetki.

Parimat sõpra mul pole.Mul on tavalised sõbrad.Ma ei usalda kõiki asju nendelegi.Ja pole vajagi.Selleksolen mina ise siin ilmas,et enda asju lahendada,ilma,et kellegi kassa tiriksin.

Mul on kaks t¹int¹iljat,ema ja isa.

Unustasin-mu sünnipäev on 18.mai (:
Rohkem polegi midagi rääkida.Uustulnuk olen ka siin foorumis,ühtegi tuttavat pole.Selline...valge vares Wink


Viimati muutis seda White Wolf (29/9/2009, 18:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 19:22

Issand, ma kardan ka kui mõned võõrad mehed vaatavad Very Happy
Tagasi üles Go down
cth-
Teise astme kurjuse abiline
cth-


Female Postituste arv : 6
Age : 27
Asukoht : Viljandi ^^

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 17:37

Hey !

Olen Kadi, peaaegu 13 aastane kole olevus . Sünnipäev on 17. jaanuaril .
Tegelen korvpalli, kirjutamise ja klaveri mänguga .. Vaba aega eriti pole :s
Elan Viljandi lähedal , Sürgaveres.
Kui kedagi huvitab, siis reit on V2ikeKaulitz ( öövastavalt nõme reit , aga ei viitsi uut ka teha xd ) , msn on RoozadVansid@hotmail.com !
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 18:44

tuled kuidagi tuttav ette. Very Happy
ma vist isegi tean kuidas Wink
jaa, kaljukits ^^ jeeee !
Tagasi üles Go down
Katu1995
Kuri põhjapõder(???)
Katu1995


Female Postituste arv : 197
Age : 28
Asukoht : :O

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 18:47

Jeii ma olen ka Kadi ja 13aastane:)
Tagasi üles Go down
http://simsimaailm.forumotion.com/profile.forum?mode=viewprofile
cth-
Teise astme kurjuse abiline
cth-


Female Postituste arv : 6
Age : 27
Asukoht : Viljandi ^^

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 19:14

äge , kadi , millal su sünnipäev on ? ;d
Tagasi üles Go down
Katu1995
Kuri põhjapõder(???)
Katu1995


Female Postituste arv : 197
Age : 28
Asukoht : :O

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 20:15

9.november:)
Tagasi üles Go down
http://simsimaailm.forumotion.com/profile.forum?mode=viewprofile
Bluebelli
Juubilar



Female Postituste arv : 157
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 00:23

Hmm... mina olen siis Getty. Olen 13 aastat vana. Tegelen...ömmm... uurimisega, keeltega, muusikaga, loomakaitsega. Elan Pärnumaal ühes väikeses linnakeses koos oma perekonnaga. Armastan Marilyn ansonit, Cranberrieseid, Black Sabbathit, Queeni, Bon Jovit jts.
Järgmisel kuul saan 14. Huvitun teaduslikust kirjandusest, maailma vapustanud sündmustest ja paranormaalsetest inimestest. ÖÖöööö.... Mida veel...? Mul on kenad jalad? Nõuway, ei usu. Tegelikult meeldib mulle tõde.
Olen tänulik inimestele, kes suudavad mind kritiseerida. Ja olen tänulik Imre Kaasile, et ta mind mu uurimustööl aitab.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 13:34

Getty oli minu lemmiknimi kunagi Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 16:29

Ausaltöeldes polegi ma "Getty" nime kuulnud.Selline paras ja armas (:
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 17:51

Ma olin kunagi sellise hyydnimega nagu Ketty. Razz
Aga seda seni, kuni yks teatud p2rdik v6ttis endale hyydnime Kessy. xd
Tagasi üles Go down
Bluebelli
Juubilar



Female Postituste arv : 157
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime25/12/2009, 01:08

Eeh... okei, ma tean, et olen siia teemasse enne postitanud, aga see oli siiski siis, kui ma alles suhteline algaja siin foorumis olin. Ehk siis lühemalt öeldes - kõik on muutunud, ka mina (ja seda üpris omamoodi) ning nüüd ma oskan enda kohta kindlasti rohkem rääkida.

Et siis... Millest alustame?

Aa... Olen nüüd lõpuks neliteist. Nimeks on ikka veel Getty...
Mulle meeldib tegeleda igasuguse omaloominguga - olen väikest viisi korraga kirjanik, kunstnik, luuletaja ja ema sunnil ka mingi loll käsitööline.
Kuna eelnimetatud hobid nõuavad erilist aega jõuan tegeleda vaid kooli, jalgpalli ja öösiti ringiliikumisega või suisa ujumisega.
Viimasel ajal... olen täheldanud, et ma olen tõesti laisk ning näen kõike läbi udu (sellel viimasel on kindel põhjus). Näiteks ei mäleta ma, millal ''Sõjale'' viimase osa lisasin - see võis olla parimal juhul kaks kuud tagasi.
Ma vihkan perekondlikke koosistumisi - jõule, aastavahetust, jaanipäevi, sünnipäevi jms, sest mulle ei istu mingi loll kommertslikkus, mida maailmale peale surutakse - ja ma ei armasta ka klassiõhtuid ning teisi erinevaid üritusi, mida korraldab kool või mu sealõppivad sõbrad. Üleüldse mingid seltskondlikud üritused, kus end peale surutakse, on nõmedad. Mõnus lohh ikka...
Oma siinsetest juttudest võin öelda nii palju, et igas nende juttude tegelases on ehk liigagi palju mind - erinevate relvade käsitsemised (okei, ma lasin ainult ükskord märki ja see ei olnud ka püssiga, vaid noolemängus noolega), totrad iseloomud, omaette närvitsemised, psühhiaatri juures käigud (muidugi mitte nii nagu ''Hullumajas'' terve jutt oli kirjeldatud, vaid hoopis lihtsalt mingi hull, kes käib seal kontrollis)...
Eeh... luuletustest nii palju, et praegu tekkis mul mõte kirjutada üks pisike lõik:

Eksiteerimatu

Kuu paistab läbi mu sõrmede,
ta paistab mu kulmude peale.
Kuu tahab pääseda mõtteisse,
kuid mida ei ole, on... peake.

Ta otsib ja ründab mu põske,
kuid kätte ei saa - on mõte mul turske.
See pole kuu asi, mis tahan teha,
pole ta asi, mida mõtleb mu keha.

Kuu mõtted tah'vad tungida
läbi pealuu, aju ja ripatsi.
Neil eesmärk vaid üks on:
leid' istumast mu kipatsi, pungivalt.

''Ei,'' ütleb herr Q siis endale,
''jätke ta rahule, neiu jääb surmale!''
''Jah,'' ütlen ka mina mõtteile, nendele,
''kaduge ära, Vitja ootab mind juba, pilk hurmav!''

Ja nii ei kuule keegi mu mõtteid ikka veel, sest mina ei luba. Ma ei eksisteeri.


Ee... tuli vist siiski nats pikem - paistab, et täna võib siiski mõnele jutule uue osa saada.
Nii, okei, lähme edasi.
Vaadake, ma pole väga seltskondlik. Mul on teatud sõprade ring - neid võib kõige rohkem üle maailma kokku olla kümme kuni kakskümmend ning osa neist moodustavad mu pereliikmed. Vastust küsimusele ''Aga miks siis?'' ma ei teagi... Mulle meeldib vaikus, mulle meeldib udu, mulle meeldib loodus, aga mis mulle ei meeldi, on kommertslik maailm. Näiteks filmide vahepeal telekast tulevate reklaamide ajal lukustan ma end vetsu ja laulan nii kõvasti, et ei kuule neid.
Mul on komme inimesi liigitada gruppidesse. Imselt on see ka üks põhjustest, miks inimesed mulle ütlevad, et ma olen teistest kuidagi... väga erinev... täiesti oma maailma ja loogikaga tüdruk, kes suudab enamasti jõuda samade tulemusteni, milleni kõik teised temavanused. Näiteks pole ma kordagi käinud koolisööklas söömas - ma ei söö liha ega muud sellist - ja seetõttu küsitakse mult tihti, et kas ma üldse midagi söön, sest mind ei nähta väga tihti toitu sisse ajamas. Ma nagu istukski udus ega teeks teistest välja, lootes, et nad ei osutu mulle vajalikuks, aga kahjuks see pole nii...
Tänavatel vaadatakse mulle järgi kui ''kas see oli see, kes...''-tüüpi inimesele.
Nii... ja kõige viimasena tuleb loomulikult oma välimuse kirjeldamine. Olen blondipäine kole olevus. Enamasti on mul juuksed sassis, sest nad on ohjeldamatud - sünnist saati olen olnud loomulike lokkidega, aga enamasti on need mul hoolimata sellest sirgendatud, sest ma vihkan, kui mul on lokid peas. Mu nägu on vist veits lai ja ebaloomulike joontega, üsna kandiline. Mul on sinised silmad, mis nuttes muutuvad ookeanirohelisteks ja naerdes õrnalt pruuni tooni või vahel harva isegi õrnalt kollasteks. Mu silmade järgi ei ole võimalik midagi mu mõtteist välja lugeda, sest need on enamasti täiesti tundetud, tuimad. Mu nahk on valge, võib ehk isegi öelda, et õrnalt pabervalge. Isegi suvel, kui ma peaksin päikest saama... Inimesi hirmutab see, sest nad näevad siniseid ja lillasid veresooni - enamasti jalgadel ning kätel - läbi mu naha liiga hästi. Mul ei ole väga pikk kael ja enamasti ei ripu selle küljes midagi (pean silmas kaelakeesid ja muid ehteid, mitte nööri, mille saab lakke riputada, et siis ennast veel selle külge rippu visata). Seda, kas ma olen paks või kõhn ei oska kahjuks täpselt öelda - mõne inimesega võrreldes olen hiiglaslik, teisega jälle et nagu jänesepabul. Mul on parema käe ühes sõrmes ALATI pärandatud sõrmus, mille olen suutnud ühe mõttetu plastsõrmuse metallringi külge sulatada, sest muidu ei seisaks see sõrmes. Ma pole väga pikk ega ka lühike, olgugi, et klassi pikkusejärjekorras olen viimaste seas. Ma olen üsna vanamoodne, seetõttu võite mind tänavatel näha enamasti kõrvaklapid peas üürgamas vanemat muusikat.


Viimati muutis seda Bluebelli (25/12/2009, 13:05). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime25/12/2009, 02:51

Hea küll , ma olen suhteliselt uus, nii et tutvustan ka ennast siis natuke :)
Ma olen Grete, 16. aastane ja elan Raplas. Sünnipäev on 4. november. Hetkel õpin siis üheksandas klassis, järgmine aasta tahan Raplast ära teise kooli minna - Noarootsi gümnaasiumisse. Kui keegi seal käib, siis võite mulle öelda, kas on ikka hea kool..
Vabal ajal meeldib muusikat kuulata. Praegused hetkelemmikud on siis näiteks Owl city, Kid rock, Plain white t-s, Jason Mraz, Train ja Kansas. Üldiselt meeldib mulle väga ka kantri stiilis muusika. Veel meeldib lugeda, kirjutada ja teha igasugu muid tavalisi asju, mis kohe meelde ei tule.
Mu lemmikspordiala on jäähoki, lemmiksari on Supernatural, lemmiktoit mandariinid, lemmikfilm "Pohmakas," lemmikauto Chevy Impala 1967.
Loomult olen tegelikult väga kinnine, aga kui ma kedagi hästi tundma õpin ja ennast vabalt tunnen, siis muutun enamasti pööraseks ja jutukaks.
Ja seoses tänasega, pean kahjuks nentima, et ma ei salli jõule.. :/
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime25/12/2009, 09:39

Ma avastasin just, et endast on hästi raske midagi kirjutada. :S

Igatahes, ma olen Johanna ja hetkel 13-aastane. Mu sünnipäev on 7. juuli (ehk siis 07.07 Very Happy) Ma armastan lugemist, kirjutamist ja üle kõige ujumist. Käin enamjaolt ujumas kuus korda nädalas v.a. mõned nädalavahetused, mille ma veedan linnast (ehk siis Tallinnast) väljas. Kui keegi tahab mu aadressi ja telefoninumbrit, siis PM paluks. Very Happy Aga msn on johannaaaa@windowslive.com ja ma olen enamjaolt õhtul online. Very Happy
Ma käin Tallinna Reaalkoolis 7B klassis ja te tunnete mu ära tänu mu kartuliblonddele juustele, mis on lõigatud nn. moodsasse soengusse. Igatahes, mul on pooltukk ja õlgadeni juuksed. Mul on sinised silmad ja lai nägu (vist). Lemmikraamat on hetkel... "A Reality Disfunction" (Peter F. Hamilton). Mainin ära ka, et ma loen enamjaolt ainult inglise keeles v.a. kohustuslik kirjandus ja raamatud, mida pole inglise keeles saadaval.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime27/12/2009, 23:43

Oh, stipsuu - Sharla x Takuya, KYAA Very Happy
Ma alles nüüd märkasin, et sina ka siin. Msni ja hüüdnimede järgi tundsin ära. Very Happy

Igatahes, ma tean, et ma olen siia juba kirjutanud. 2. lk vist. Aga ma kirjutan veel.


Ma olen 15, Tartust ja ma olen täielik japanofiil. Cosplay, sugoi!
See on kõik. ^^
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime27/12/2009, 23:51

I hate this.

Nimi on Laura, aastaid 14, õpin tavalises koolis (niivõrd-kuivõrd). Käin tantsimas, kohas nimega Vikerkaar, mis on nimelt showgrupp. Ja käin laulmas ka. Kunagi panin kolm aastat järjest ühel võistlusel esimesi kohti, nüüd enam nii entusiasmis pole sellest. Elan Tallinnas.

Sünnipäev on 6. mail ja mul on kaks vanemat õde. Ma ARMASTAN jõule, rohkem kui oma sünnipäeva. Ma tean, ma olen imelik. Ja ma kuulan veidrait muusikat. Noh, tegelt see on päris tavaline, aga viis kuidas mu meeleolud seda kuulates vahetuvad, on veider. Mulle meeldib k i r j u t a d a, kui keegi pole veel aru saanud.

Kõik.
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime30/12/2009, 06:36

Mina olen Ines. Vabal ajal kuulan vanilla ninjat, vaatan kella kaheksani hommikul aknast välja ja siis ärkan kell seitse õhtul üles. Mul on üks koduloom kaa, ta nimi on Iris. Ärkab vastavalt oludele talviti kell kaks lõunal ning veeranditi kell seitse hommikul. Armastab - nagu minagi - kartuleid, leiba ja vett. Elan ilusti ja olen terve - ehk ärkan hommikul külmetusega, kannan terve päeva villaseid sokke kuni õhtuks terve olen.. ja nii uuesti.
Käin puuetega laste erikoolis Tallinnas (TRKs siis.) ja olen niisama lahe.
Adios.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen..
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mina olen siin
» Ma olen hellitatud.
» Mina, Hardi.
» Mina & lahing

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: