MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Valgus

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Valgus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgus   Valgus - Page 2 Icon_minitime9/2/2013, 23:14

Viies osa :

Kritseldan päevikusse südameid. Ma tahaks minna tagasi Crizella juurde, tagasi lastekodusse..Tagasi Ericu juurde? Ma ei tea.. mõtlen.
Järsku peatun ja tõusen kiirelt istukile. Kuulen...Crizi südamelööke - kiired ja rütmitud, tunnetan tema hirmu ja siis kaotan kontakti.
Haihtun kiirelt. Leian end peagi Crizi hälli kõrval. Kogu toas pole ühtegi hingelist - vähemalt ma ei näe midagi. Rahtus ja hirm kasvavad.
"CRIZELLA!" karjus valjult.
Midagi pole kuulda. Vahin toas meeleheitlikult ringi. Ja siis järsku kuulen - põmm! Põmm! Põmm! Nagu keegi viskaks mööblit vastu seina. Olen hetkega seal, kust tuli hääl. Ma ei suuda eristada enda ees toimuvat. Mingi ülikiirelt liikuv olend kihutab mööda tuba ringi. Märkan kohe Crizi, kes on nurgas pikali, silmad suletud. Jooksen ta juurde ning haaran ta sülle. Pingutan ja meie ümber tekib nähtamatu kest - kaitseks. See olend jookseb ikka ringi ja aegajalt lendab mõni mööbliese vastu seina. Ma olen hirmunud ja segaduses, sest ma pole iial midagi sellist kogenud.
"Aidake keegi," kisan, kuid lärm, mida olend tekitab summutab mu karje. Hoian Crizi väga tugevasti oma embuses, kuid ta silmad on endiselt suletud. Üritan mitte mõelda kõige hullemat. Lõpuks otsustan, et midagi peab siiski tegema - ma pean võitlema. Tekitan kätega elektri või millegi - täpselt ma oma võimeid ei taju - palli ning viskan selle umbkautselt olendi poole. See läheb sihtmärgist mööda ning maandub põrandal. Kostab tugev kragin ja põrand puruneb. Puutükid lendavad laiali.
Siis märkan Mirelli, kes uksest sisse jookseb.
"VII CRIZELLA MINEMA!" karjun talle.
Tüdruk haarab Crizi ja jookseb minema. Siis tuleb ta mulle appi. Pommitame olendit, kuid mul läheb lahingurelva valmistamisega aega - samal ajal on Mirelllil umbes 50 tulekera visatud. Umbes 40 neist lähevad mööda ja maja süttib põlema. Olend vist põgeneb, ma ei näe kihutamist enam. Kuid leegid matavad karjed, mida kostub igalt poolt. Tunnen vaid kuumust ja näen kollase ja oran¾i värvi segu virvendavat silme ees.
See kestab kaua, väga kaua. Lõpuks vajun peaaegu pikali põrandale. Kuumus on tohutu ja lastekodu on leekides. Tavaline inimene oleks ammu surnud. Lõpuks tulen mõttele - ma pean haihtuma. Pingutan kogu jõust ja lõpuks see õnnestub.
Tunnen enda ümber külma värsket õhku ja tunnen sellest suurt mõnu. Umbes 10 minutit lesin niimoodi tundmatul murul. Kuid siis tulen mõttele - Kus ma olen??


Üritasin põnevamaks teha, meeldib?
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Valgus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgus   Valgus - Page 2 Icon_minitime9/2/2013, 23:44

Oh, normaalselt põnev Very Happy
Ootan uut.
Aga sa võiksid siiski pikemaid osi teha. Wink
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Valgus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgus   Valgus - Page 2 Icon_minitime10/2/2013, 05:50

Minule meeldib. Very Happy
Aga sa võiks jah pikemaid osi teha. Wink
Ootan uut bounce
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Valgus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgus   Valgus - Page 2 Icon_minitime10/2/2013, 18:35

Mulle ka meeldib ja tõesti võiksid pikemad osad olla. Kõik läks kuidagi liiga kiiresti. Rohkem kirjeldust võiks olla, aga ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Valgus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgus   Valgus - Page 2 Icon_minitime10/2/2013, 19:11

Okii, üritan siis järgmine kord :p
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Valgus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgus   Valgus - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Valgus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fantaasia (vanemad)-
Hüppa: