MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Saladus

Go down 
+2
Unicorn
Tarretis
6 posters
AutorTeade
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Saladus   Saladus Icon_minitime18/8/2013, 20:28

Siin see nüüd on. Ma ei jäta seda pooleli ja lõpetan selle. Lugege, kommenteerige. Lühike on setstap, et kui kellegile see üldse ei istu siis ma ei peaks sellega vaeva niipalju nägema.

'


Kendra tormas hirmunult mööda pimedaid tänavaid, ainsaks valgusallikaks salakaval kuu. Kontsad taldadelt küljest, ripsmetu¹¹ näos nutmisest laiali. Ta hingeldas kiirelt ja tema suured silmad olid hirmu täis valgunud. Ta kartis. Ta vaatas taha, samal ajal kogemata ühe "täname" sildiga prügikastile otsa koperdades. End kirudes ja edasi joostes voolasid soolased ja märjad pisarad üle ta põskede. Ta kartis, kartis kohutavalt. Ta üritas kõike unustada, aga see oli pea võimatu. 

Ikka ja jälle ilmus ta silme ette pilt kurjakuulutavalt naeratanud naisest. Naise välimus oli lihtsalt eufooriline. Liibuvad (nahast) püksid ning kõrge kraega, mis ulatus pealõpuni jakk. Ta oli paljajalu ja tal oli ainult kolm varvast. Juuksed olid kirjumad kui mõnel hullul
punkaril. Need hambad. Lumivalged ja teravad. See naeratus andis edasi teavet. Teavet, et nüüd sa sured. Kendra kartis seda kohutavalt, sest kogu maailm oli hävimas, aga nüüd ja tema.. Kõik algas sellest ajast, kui ta oli kümme.

 Neli aastat tagasi ta ema kadus ning isa peagi peale seda.Ta saadeti lastekodusse, kus polnud mingit lillepidu. Seejärel kadus ta väikevend, see oli kaks aastat tagasi. Poisike oli vaid kahene. Peale seda kadus ta täisealine õde. Kendra põgenes. Ta põgenes lastekodust, olles ise alles neliteist.  Nüüdseks on ta elanud üksi vaid viis närust päeva, söögiks vaid prügikasti
jäänused. Taas seljataha vaadates jooksis ta kellegile otsa. 

Ta keeras ettevaatlikult pead ja üritas kisada. See oli see Naine. Ta pani oma rõvedalt peenikese  käe Kendra suule, kui äkki tabas Kendrat hoop tagant ning siis oli kõik, absoluutselt kõik täiesti must.


Viimati muutis seda Tarretis (19/8/2013, 12:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 01:09

Ma ei tea, kas mul on midagi valest, aga need laused on kuidagi väga imelikult siin. 1 pikk rida ja pool ja siis tuleb kohe uus. Väga veider. Sisule oli natuke raske keskenduda, seega ei oska midagi väga öelda. Tundub põnev ja võiksid jätkata. Järgmine olgu kindlasti pikem! :)
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 12:21

Ma kirjutasin notepadis, aga üritan need likvideerida siis. Tähh. Mhmnh.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 12:43

Miks punkarid hullud on? o.0 Ma olen solvunud nüüd.
Muidu oli enam-vähem normaalne, põnev tundus ka.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 12:48

Kendra meelest on, ega mina ei tea siis miks. Kendra ei öelnud Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 13:05

Sjee on njatuke pjkiem..

2.osa
Kendra avas silmi. Kuidagi kummaliselt kerge näis see tegevus. Valgus pimestas teda. Ta polnud oma kodus. Esimene mõte oli see, et need Naised olid ta tõesti kätte saanud. Selle mõtte lükkas ta eemale, kuna ilmselt poleks need musta riietatud naised naised sellist valgemaaniat talunud. Ta tõmbas kramplikult jalad lähemale. Tekk oli pehme. Ta lasi pilgu üle oma keha. See tegi talle haiget. Tal oli seljas õrnast pitsist öösärk ja selle alt paistsid puhastatud haavad. Kendra viis oma pilgu taas toale.
Saladus Future-hotel-modern-bedroom-interior-blue
(Panin pildi, et teil tekiks parem ettekujutlus ning mul on selle loo/stsenaariumiga omad plaanid)

Kahtlane aparaat temast vasakul. Oleks nagu arvuti, samas telekas. Ta lükkas oma jalad üle voodi ja asetas põrandale. Põrand oli jääkülm. Kendra judistas end külmast. Ta silmitses selle aparaadi ekraani. Ta vajutas suvalisele kohale ja äärepealt oleks pidanud minestama. Ekraanile ilmus see Naine. Mõne sekundi järel tegi Kendra kindlaks, et Naine ei näe teda. Hea seegi. Ta ohkas ja läks ikka veel ekraani silmitsedes voodisse tagasi pikali. ,,Palun tõuske ja särage. Riided leiate siis, kui tõusete püsti, liigute "akna" juurde ning ütlete mis te soovite,"kõmises miski laes. Kergelt ehmatades kehitas ta õlgu ning läks selle nn. akna juurde. ,,Midagi mugavat paluks," sõnas ta veidi ebakindlalt. Aknast lendas sisse mingi valgetvärvi kombelaadne riietus. Vaevalt Kendra puudutas seda, kui äkki oli see ta seljas. Tema säravad pruunid juuksed voogasid lokkis salkudena ta seljale ning mõni üksik salk oli ta õlale ekslema jäänud. Ta raputas pead ja tõmbas sõrmedega läbi juuste. Pusas, mis pusas.

  ,,Sirgendaja ja patsikumm ka siis juba," sõnas ta julgemalt. Tema juuksed võtsid krunni kuju ning jäid püsima. Käib kah. Ta silmitses oma peegeldust aknalt. Riietus näis olevalt õhuke ja tundus, et see kombelaadne värk on tema enese nahk. Ta kehitas õlgu ning liikus edasi. Ta leidis mingi langeva kitsa tee ning astus selle peale. See oli libe. Ta lendas seetõttu valusalt tagumikule ja libises alla. Kurvid siin, kurvid sääl, kurvid iga nurga pääl. Ta pigistas silmad kinni, kuni lendas millegi otsa. Vabandust, kellegi. Selleks oli valges "kombes" mees, kes naeratas. ,,Kendra, mul on rõõm sinuga kohtuda," sõnas mees kätt sirutades. Kendra kortsutas kulme ning surus kätt. ,,Kes sa oled ja mida ma SIIN teen?"uuris Kendra  ohates ja võimalikult kuuldavalt sõna "siin" rõhutades. ,, Tule, ma pärast räägin,"sõnas mees.


Viimati muutis seda Tarretis (19/8/2013, 14:59). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 13:44

Sisu tundub põnev, aga kirjastiil oli seekord veidi häiriv. Võiksid rohkem kirjeldada ehk ja pikemaid ning selgemaid osasi teha. Praegu jääb kõik veidi segaseks. Wink
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 14:16

Jaaaaaa. Tegelikult sisupoolest .. pärast tuleb selgust. Hetkel jah.. jah..jah..
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 14:28

Idee on ju iseenesest hea, toestus on lihtsalt veidi... kehva? Sa peaksid kindlasti rohkem kirjeldama. Üks asi häris mind eriti. Pilt. Jutud võrduvad sellega, et me ise loeme ja ise kujutame seda kõike ette, mitte ei lisa iga tegevuse juurde pilte juurde. See tuletab mulle juba neid tobedaid järjejutte meelde, mis seal kuskil kirjutati. (Rate.ee?!)

Hmhhh... ja kindlasti kirjuta edasi. Sa peaksid kriitikat positiivselt võtma, sest sellisel juhul keegi siiski loeb sinu juttu ja keskendub sellele. Mina igatahes olen arvamusel, et kriitika on kordades parem, kui kommentaar "Meeldib. Uut!" 

Ole siis tubli uue osa kirjutamisel! Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 14:45

Ömm märkasin viga, et sa läksid otsekõnes üle mina vormi, kuid kogu lugu oli olnud kolmanda isiku vormis. See häiris mind veidi. Otsekõne kah. Aga see selleks.
Lool pole väga vigagi, aga see pilt oli tõesti häiriv. Meenutab mu kõige esimest katsetust kui ma olin kaheksane. Oli rohkem pilte kui juttu. Ning kirjelda rohkem.
Põhimõtteliselt sama jutt, mis Cilenilgi, aga kordamine on tarkuse ema...
Igatahes ootan järgmist osa.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime19/8/2013, 14:54

Cilen: Kaqhtlesin isegi, kas panna või ei. Kirjeldused on üks mu viga, aga aitäh.
mezilane: Oih, parandan ära. Okei.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime23/11/2013, 19:17

Kirjutamine on niii-nii tore!

3.osa ma-vormi yleminek.

"Tule, Miina annab sulle midagi hamba alla," sõnas see mees. Jäin seda meest silmitsema. Süsimustad juuksed, valge naeratus, hele nahk. Must "kombe" seljas. Mees oli juba meetrite kaugusel. "Tuled siis või? uuris ta kannatamatult. Järsku tabas mind niisama äkki kui välk selgest taevast.

"I-isa?" Tundsin, kuidas üks üksik soolane pisar mu silmanurka tekkis ja sealt alla hüppas.
Mees pöördus ning naeratas. Valge nurga tagant ilmus välja helepruunide juuste, valge kombega naine. Ta pöördus mehe poole. "Näed, ma ju ütlesin! Ei lähe kaua, et ta selle välja mõtleks," sõnas naine mehele noomivalt.

"Jah, Kendra. See olen mina,"vastas isa minu poole pöördudes. "Ja sina oled.. mu ema?" uurisin naiselt. "Oh ei, aga nagu Jarled ütles, see on pikk-pikk lugu, seega oleks mõtekam enne selle kuulamist kõht täis süüa. Vean kihla, et oled näljane," vastas Miina mulle. Isa ja too naine pöördusid ja hakkasid jälle kõndima. Lonkisin nende järel. Jõudsime pika laua juurde, mille keskele oli graveeritud: "Pikk Laud". Muigasin ning võtsin istet ühel toolil, mis kandis minu nime.


Miina jõudis minu juurde ja küsis:"Härjasilmad sobivad?" Naeratasin talle. "Muidugi," vastasin kiirelt. Arvestades seda, et olid viimased kuus päeva prügikastidele nõjatanud.
Minuti pärast olid minu ees taldrik kahe härjasilmaga, kahvel ja klaas mingit.. mahla? Võtsin kahvli ja asusin toitu endale sisse vohmima.


Toit tegi kurgu kuivaks ning proovisin seda jooki. Vein. Punane vein. Kulistasin veiniklaasi lõpuni ja viisin nõud kööki. Seejärel istusin tagasi lauda. Märkasin, et Isa, Miina ja mingi pisike poiss istusid laua ääres. Too pisike poiss kõikus ohtralt oma tooliga. "Joseph!"manitses isa teda. See nimi. See nimi tõi midagi mu pähe. "Jos..vend?" ütlesin segaduses. Hakkasin äkitselt hingeldama, nagu 50 kraadises suves jooksev koer. Ja siis oli kõik läinud.
Tagasi üles Go down
Sulepea
Võlur
Sulepea


Female Postituste arv : 58

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime23/11/2013, 22:59

Paar üksikut viga jäi silma...

Jutu idee tundub üsna huvitav ja vähemalt midagi originaalset, kuid kõik on minu jaoks endiselt pisut segane. :DAga kõik selgineb ilmselt jutu kulgemise käigus...

Osad võiksid piiiiisut pikemad olla. Võib-olla on minu ootuste jaoks pisut liiga lühikesed osad tingitud sellest, et sündmustik areneb veidi liiga kiiresti, vähemalt minu arust, kuid asi võib vabalt ka minus olla. Ja mind miskipärast häirivad mõned väljendid. But that's all ja jään uut ootama.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime23/11/2013, 23:29

See osa oli lühike. Ma tean, et asjad lähevad suht kiirelt, aga no mulle ei meeldi ka sellised pikad jutud, kus saabki öelda, et inimene tegi ühe sammu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Saladus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladus   Saladus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Saladus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Saladus kummalises majas [3/...]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Tarretise looming-
Hüppa: