MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 See lihtsalt

Go down 
3 posters
AutorTeade
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime11/1/2014, 19:01

Sa nutsid. Korrutasid endale pidevalt, et ei, Sa ei tohi nutta. Siiski pisarad voolasid kui kevadised jõed. Sind valdasid pettumus, kurbus, nördimus, viha ja miski, millele sa nime ei suutnud anda. Sa teadsid, et sa pole ainus, kes on süüdi, aga olid ainus, kellest draamat tekitati. Su sinised silmad, milles olid üheskoos elujõulisus ja tugevus, muutusid nuttes lahjadeks ja igavateks. Sa tõmbasid kiirelt käega üle silmade, lootises pisaratest lahti saada, aga see ei aidanud. Need lihtsalt voolasid. Sinu hele nahk oli muutunud nii punaseks, et meenutas üleküpsenud tomatit. Ja siis äkki, äkki nägid Sa sinist taevast koos võimalusega. Sa hüppasid ja lendasid sellega kaasa. Sa avastasid. Sa leidsid. Sa tunnetasid. Sa teadsid, et kui saab minna, siis ikka paremuse poole.

Ma ei tea, mis see oli. Mulle meeldis. Aga ma olen imelik ka. Ma ei suuda inimestega enam suhelda. Midag.. Vahet pole. Kommenteerige, mis arvate. Lühike oli jah. Ma praegu pikka aega einsaa jj'si edasi kirjutada, sest arvuti on rikkis. Kriitikat!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime11/1/2014, 22:27

See on ideaalse pikkusega! Very Happy
Veider kirjastiil, mitte halvas mõttes aga siiski veider oli lugeda... sa... mina... xD

Hea oli! Esimene pool oli päris palju sedamoodi kuidas mina end viimasel kahel päeval olen tundnud. Tundub, et siiski on lootust kui nii kindlameelselt seda juba kirjutatakse Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime11/1/2014, 22:35

Mulle teeben rõõmu, et meeldis. Viimane loik polnud osa jutust. Aitäh.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime11/1/2014, 22:53

Oh, sellest sain aru Very Happy
Suht ilmne, et see ei kuulunud selle jutukese juurde xD
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime11/1/2014, 23:18

AAA' siis polnud ju ma-vormis kordagi.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime12/1/2014, 00:13

Ei, see oli sellesmõttes et seal oli 'sina' vormis ja kui ma olen et sina-sina-sina, siis tekib hetk kus on tunne et see on minule mõeldud Very Happy

Ma olen lihtsalt imelik xD
Ära pane tähele Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime12/1/2014, 14:02

Kõik oli nii kurb ja südantlõhestav ja siis.... ÜLEKÜPSENUD TOMATIT  affraid  Laughing 

Ahahahahhaa, miks ma naeran? Very Happy

Aga kui see välja jätta, siis see oli väga mahe! :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See lihtsalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: See lihtsalt   See lihtsalt Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
See lihtsalt
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Lihtsalt teistsugune

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: