MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Printsi võistlus 2009

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime19/11/2009, 17:36

73)

Pealkiri: Meister ja Margarita

Autor: Mihhail Bulgakov

Sisu: Patriarhi tiikide ääres vestlevad kirjanik Berlioz ja tema sõber luuletaja Bezdomnõi parajasti Jeesusest, kui nendega liitub võõras, kes muu jutu sees teatab, et Berlioz jääb peagi oma peast ilma. Tema ennustus läheb täide, kui Berlioz trammi alla jääb ning peagi hakkavad Moskvas toimuma ülimalt kummalised lood. Varieteeteatri juhtkond läheb peaaegu täies koosseisus kaduma, etenduse annab must maag Woland, kes pole ei keegi muu kui Kurat ise ning hullumajja satub ebaharilikult palju inimesi, kes on puutunud kokku millegi üleloomulikuga, eriti seoses korteriga nr 50 ning soovivad, et neid paigutataks soomustatud tuppa ja valve alla. Kõige selle taustal igatseb Margarita Meistri järele, kes on samuti hullumajas, kuna tema romaan Pontius Pilatusest oli läbikukkumine. Margarita kohtub Wolandi sõbra Azazelloga, hakkab nõiaks ning võõrustab saatana ballikülalisi, et vaid Meistrit tagasi saada...

Minu arvamus: Üle hulga aja üks kohustusliku kirjanduse raamat, mida ma tõesti nautisin Very Happy Ainult et kärbitud variant oli, dammit Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime21/11/2009, 17:04

74)

Pealkiri: Tunnels of Blood

Autor: Darren Shan

Sisu: Darren, Evra ja mister Crepsley reisivad mehe kodulinna. Seal hakkavad toimuma jõhkrad mõrvad ning Darren ja Evra kahtlustavad Crepsley't, kes igal õhtul omaette tegutseb. Mister Crepsley ei ole siiski süüdi ning mõrvade taga on hullumeelne vampaneze Murlough. Ootamatult röövib Murlough Evra ning Darrenile tundub, et Evra päästmiseks peab ta ohverdama Debbie, tüdruku, keda ta oma päevastel jalutuskäikudel kohtas ning kes talle väga oluline on...

Minu arvamus: Ooooooh, aina põnevamaks läheb Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime21/11/2009, 17:14

75)

Pealkiri: Vampire Mountain

Autor: Darren Shan

Sisu: On aeg esitleda Darrenit vampiiriprintsidele (Vampire Princes) ning Darren, mister Crepsley ning kaks Mr. Tiny veidrat käsualust asuvad teele vampiirimäe (Vampire Mountain) suunas. Teel kohtavad nad mister Crepsley vana sõpra Gavner Purli ning Darren on sunnitud võitlema karuga, kes on toitunud surnud vampaneze'ist ning arust ära. Esimest korda ajaloo jooksul hakkab üks igerikkudest, Harkat Mulds, kõnelema ning väidab, et tal on printsidele teadaanne, mis ennustab Vampaneze Lord'i peatset tõusu ja vampiiride hukku. Kõige selle segaduse keskel jõutakse teekonna lõpp-punkti, Darren sõbruneb peagi vampiiriprintsiks saava Kurda Smahlt'iga ning on sunnitud minema katsetete, mille läbi kukkumise korral ta, üllatus-üllatus, hukatakse.

Minu arvamus: See hukkamise teema xD Miks ma küll arvasin, et midagi sellist tuleb? Super, aga põnevusest jäi veidi puudu Wink

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime22/11/2009, 18:20

76)

Pealkiri: Crusade in Jeans

Autor: Thea Beckman

Sisu: Teismeline Rudolf Hefting katsetab oma isa sõbra leiutatud ajamasinat ning saabub aastasse 1212. Vahetult pärast saabumist päästab ta röövlite käest üliõpilase Leonardo ning pärast seda, kui katse tagasi tulevikku minna äpardub, liituvad mõlemad Laste ristiretkega. Oma moodsa tarkusega saab Dolfist ruttu üks peaorganisaatoriest: ta võitleb nälja, tapvate sarlakite ning kahe mungaga, kellel näib midagi varjata olevat. Lisaks kõigele süüdistatakse teda veel ketserluses ning paktis Saatanaga. Ühel hetkel selgub aga, et ristiretke eesmärk pole mitte Jeruusalemma vabastamine, vaid laste orjadeks müümine...

Minu arvamus: Lugesin seda juba kolmandat korda ja leian, et see on ikka veel suurepärane Very Happy Igal juhul parem kui "Twilight" ja selle teised toredad osad Wink Ja siis...see on üks parimaid ajas rändamise teemalisi raamatuid, mida ma kunagi lugenud olen.

Hinnang: 10/10. Vähem punkte lihtsalt ei saa panna Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime25/11/2009, 18:06

77)

Pealkiri: Breaking dawn

Autor: Stephenie Meyer

Sisu: Bella ja Edward abielluvad ning Bella jääb rasedaks. Ta sünnitab poolvampiirist tütre Renesmee, kelle peale Jacob imprindib xD Kuna "surematute laste" loomine on keelatud, asub Volturi tegutsema ning tuleb Cullenite peret hävitama. Selleks, et neid päästa, võtavad nad ühendust teiste vampiiridega, et panna neid enda kasuks tunnistama...ja loomulikult lõpeb kõik õnnelikult, keegi ei sure(kurb, kurb), libahundid ja vampiirid on parimad sõbrad ja Bella ja Edward elavad edasi, igavesti.

Minu arvamus: Mmm...teistkordsel lugemisel jättis pisut parema mulje kui esimesel korral, aga siiski, ei midagi erilist. Tegelikult lugesin ma seda uuesti ainult selle pärast, et olen hetkel raamatukogust ära lõigatud ja mul oli väga igav Very Happy

Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime28/11/2009, 22:43

78 )

Pealkiri: The Happy Prince and Other Stories

Autor: Oscar Wilde

Sisu: Üheksa moraalitseva alatooniga ja kurva sisuga muinasjuttu.

These fairy tales, which Oscar Wilde made up for his own sons, include "The Happy Prince," who was not as happy as he seemed, "The Selfish Giant," who learned to love little children, and "The Star Child," who suffered bitter trials when he rejected his parents. Often whimsical and sometimes sad, they all shine with poetry and magic.

Minu arvamus: Ma ei ole varem Wilde'i lugenud, aga wow...ta on tõsiselt hea Shocked

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime1/12/2009, 15:27

79)

Pealkiri: Driftnet

Autor: Lin Anderson

Sisu: Kui politseis töötav Rhona järjekordsele kuriteopaigale kutsutakse, avastab ta õudse tõsiasja. Mõrvatud ja ahistatud poiss näeb välja täpselt nagu tema ja Rhona süda hakkab valutama oma poja pärast, kelle ta seitseteist aastat tagasi lapsendada andis. Ta võtab ühendust oma vana kallima Edwardiga, kellel on parajasti käsil poliitiline kampaania ning kes kinnitab talle, et nende ühine laps on kahtlemata elus. Samal ajal suhtleb Edwardi enda eraklik poeg Jonathan internetis salapärase Simoniga, kes ta pedofiilide ohtlikku ringi meelitab ning lõpuks on ohus nii tema kui ka Rhona elu.

Minu arvamus: Pisut etteaimatav. Algus ei olnud eriti huvitav, keskel läks paremaks ja lõpp tuli kuidagi liiga kiiresti. Üldiselt normaalne.

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime6/12/2009, 18:22

80)

Pealkiri: Trials of Death

Autor: Darren Shan

Sisu: Et puhastada enda ja mister Crepsley nime, peab Darren läbima viis keerulist ülesannet. Samal ajal, kui ta oma tuleprooviks valmistub, levib aga vampiiride seas suur mure, mis on põhjustatud vampaneze'ide seletamatust tegevusest ja hirmust, mis võib saada siis, kui keegi neist vampiirimäele sisse tungib. Kogu paanikat kõrvale heites õnnestub Darrenil sooritada kolm esimest katset, kuid võitlus metssigadega läheb untsu ning kui Harkat sekkub, et Darreni elu päästa, otsustavad printsid ta kaotajaks kuulutada ja hukata. Kurda Smahlt tuleb Darrenile appi ja püüab teda ohutusse kohta toimetada ning nendega liitub ka Gavner Purl. Kui Gavner aga tunnelitest suure portsu vampaneze avastab, koksab Kurda ta maha. Selgub, et Kurda on vampaneze'dega liidu sõlminud ning ei lase kellelgi oma eesmärkide täitmisele vahele segada. Tema reeturlikkusest lööduna keeldub Darren tema abistavast käest, kukub vette ning laseb voolul end minema kanda...

Minu arvamus: Paha Kurda! Ta oli alguses väga lahe tegelane, aga noh...jah. Tunduvalt põnevam kui eelmine osa Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime7/12/2009, 17:37

81)

Pealkiri: Bert ja Heman Hunters

Autor: Sören Olsson, Anders Jacobsson

Sisu: Kui tahad saada rokitäheks, pead olema cool (loe: kuul), sul peab olema õige attitude (loe: ättitjuud) ja pead oskama kirjutada ilusaid autogramme. Bert ja tema sõbrad harjutavad kogu hingest. Võib-olla peaksid nad natuke rohkem harjutama lugusid ja muretsema parema kõla pärast. Kui nad kuulevad, et raadiojaam tuleb nende kooli otsesaadet tegema, saavad nad oma elu suurima võimaluse. Loomulikult lähevad asjad natuke untsu, näiteks murrab bändi kitarrist batuudihüppeid tehes käeluu ja nii edasi...ja oot-oot-oot, kuidas Bert järsku tagasi kuuendasse klassi on sattunud?

Minu arvamus: Seni kõige mõttetum Berti raamat. Vanad naljad hakkavad juba vaikselt ära kuluma ja ei ütleks, et Berti seletamatu noorenemine eriti hea mõte oli. Aga kes teab, äkki hakkan ma nende lugude jaoks lihtsalt liiga vanaks jääma Very Happy

Hinnang: 5/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:04

82)

Pealkiri: Death Note, Volume 1

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Sisu: Light Yagami is an ace student with great prospects - and he's bored out of his mind. But all that changes when he finds the Death Note, a notebook dropped by a rogue Shinigami death god. Any human whose name is written in the notebook dies, and now Light has vowed to use the power of the Death Note to rid the world of evil. But when criminals begin dropping dead, the authorities send the legendary detective L to track down the killer. With L hot on his heels, will Light lose sight of his noble goal...or his life?

Minu arvamus: Loomulikult suurepärane Wink

Hinnang: 10/10. Parim sisu, parim teostus, lihtsalt parim.


Viimati muutis seda Prince Kirameki (27/12/2009, 11:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:10

83)

Pealkiri: Death Note, Volume 2

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Sisu: Light thinks he's put an end to his troubles with the FBI - by using the Death Note to kill off the FBI agents working the case in Japan! But one of the agents has a fiancee who used to work in the Bureau, and now she's uncovered information that could lead to Light's capture. To make matters worse, L has emerged from the shadows to work directly with the task force headed by Light's father. With people pursuing him from every direction, will Light get caught in the conflux?


Minu arvamus: Jätkuvalt suurepärane.

Hinnang: 10/10.


Viimati muutis seda Prince Kirameki (27/12/2009, 11:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:15

84)

Pealkiri: Death Note, Volume 3

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Sisu: Light is chafing under L's extreme surveillance, but even 64 microphones and cameras hidden in his room aren't enough to stop Light. He steps up the game, but before the battle of wits can really begin, a family emergency distracts him. But even though Light isn't using the Death Note right now, someone else is! Who's the new 'Kira' in town?

Minu arvamus: Ikka veel suurepärane.

Hinnang: 10/10.


Viimati muutis seda Prince Kirameki (27/12/2009, 12:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:20

85)

Pealkiri: Death Note, Volume 4

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Sisu: With two Kiras on the loose, L asks Light to join the taskforce and pose as the real Kira in order to catch the copycat. L still suspects Light, and figures that this is the perfect excuse to get closer to his quarry. Light agrees to the plan in order to have free access to the taskforce resources. But when Light manages to contact the new Kira, he discovers that his rival is anything but as expected. Will Light escape from love unscathed?


Minu arvamus: Igal pole veel hakanud Wink

Hinnang: 10/10.


Viimati muutis seda Prince Kirameki (27/12/2009, 12:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:24

86)

Pealkiri: Death Note, Volume 5

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Sisu: After a week locked up with no one but Ryuk for company, Light is ready to give up his Death Note and all memories of it. Freed from his past actions, Light is convinced he's innocent. But L is ready to keep Light under lock and key forever, especially since the killings stopped once Light was incarcerated. Then a new wave of Kira crimes hits Japan. Someone else has gotten their hands on a Death Note, and these new deaths aren't focussed on making the world a better place, they're focussed on making money. Big business can be murder, and Kira has gone corporate!


Minu arvamus: Heaks hakanud Light on lahe, muidu ta mulle eriti ei meeldi Very Happy

Hinnang: 10/10.


Viimati muutis seda Prince Kirameki (27/12/2009, 12:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:40

87)

Pealkiri: Death Note, Volume 6

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Sisu: Although they've collected plenty of evidence tying the seven Yotsuba members to the newest Kira, Light, L and the rest of the taskforce are no closer to discovering which one actually possesses the Death Note. Desperate for some headway, L recruits Misa to infiltrate the group and feed them information calculated to bring Kira into the open. But the Shinigami Rem reveals to Misa who the Kiras really are, and, armed with this knowledge, Misa will do anything to help Light. But what will that mean for L...?

Minu arvamus: Higuchi on vastik vastik vastik xD Kõige magedam Kira üldse Very Happy

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:46

88 )

Pealkiri: Inglite torn

Autor: Philip Pullman

Sisu: 12-aastane Will tapab kogemata enda majja tunginud salapärase mehe ning on sunnitud kodust põgenema. Endalegi üllatuseks avastab ta läbikäigu teise maailma, kus kohtab endavanust tüdrukut Lyrat, kellel on täita üks oluline ülesanne ning uurida, mida kujutab endast salapärane Põrm. Samal ajal, kui Lyra Oxfordis ühe teadlasega mõtteid vahetab, on kurjad jõud tema oma maailmast talle jälile jõudnud ning söör Charles'iks kutsutav mees varastab ta alethiomeetri. Ta on nõus seda tagasi andma vaid tingimusel, kui Lyra ja Will varastavad talle Citagazze linnas olevas Inglite tornis peituva tundliku noa, mis lõikab kõiki maailma materjale. Saatuse tahtel saab Willist noa õigusjärgne kandja ning raamatu lõpus hakkab selguma nii tema kui ka Lyra teekonna tegelik tähendus.

Minu arvamus: Ma mäletasin miskipärast, et see oli palju igavam, aga ei, väga hea oli Very Happy

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime20/12/2009, 13:48

89)

Pealkiri: Tants aurukatla ümber

Autor: Mats Traat

Sisu: Raamatu keskmes on Aiaste talu, kus iga rehepeksu ajal midagi juhtub. Küll müüakse kellegi isiklikku vara võlgade katteks maha, küll jääb keegi kättpidi masina vahele, küll peetakse mustlasele ajujahti. Armastatakse ja surrakse, minnakse sõtta jne. Nagu mu õpetaja ütles: "Kõik selle, mille Tammsaare pani viie köite sisse, on Mats Traat mahutanud 140 lehekülje peale."

Minu arvamus: Täiesti keskmine, ei midagi erilist. Ja see Lõuna-Eesti murre...oeh.

Hinnang: 6/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime23/12/2009, 17:35

90)

Pealkiri: Minu Itaalia

Autor: Kristiina Praakli

Sisu: Järjekordne Minu-sarja raamat. Jutustab sellest, kuidas itaallased elavad, mida nad söövad, mitu klaasi veini on viisakas korraga ära juua, miks itaallased vabatahtlikult surnuaeda kardavad külastada jne.

Minu arvamus: Mitte just kõige huvitavam, aga ka mitte kõige igavam. Tegelikult võiks selle raamatu pealkiri olla hoopis "Minu Genova," sest peaaegu kogu raamatu tegevustik keerles just nimelt Genova ümber.

Hinnang: 7/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime25/12/2009, 18:59

91)

Pealkiri: Lohetätoveeringuga tüdruk

Autor: Stieg Larsson

Sisu: Majandusajakirjanik Mikael Blomkvist vajab aja mahavõtmist. Talle on laimamise eest äsja mõistetud kolmekuuline vanglakaristus ning ta otsustab tööst ajakirjas Millennium ajutiselt loobuda. Samal hetkel teeb üks riigi legendaarsemaid tööstureid Henrik Vanger talle ettepaneku kirjutada Vangeri suguvõsa kroonika. See on aga suitsukate: tegelikult tuleb Blomkvistil välja uurida, mis on juhtunud ligi 40 aasta eest jäljetult kadunuks jäänud Henriku noore sugulase Harriet Vangeriga. Blomkvist võtab ülesande vastumeelselt vastu ning saab abiliseks riigi ühe parima häkkeri Lisbeth Salanderi. Mida sügavamale Blomkvist ja Salander Vangeri suguvõsa ajalukku süüvivad, seda õudsemaks ja verisemaks kogu lugu nende kohkumuseks muutub…

Minu arvamus: Ülihea. Algus oli ehk pisut veniv, kuid keskel muutus põnevamaks. Ma arvasin kogemata, et see on heal tasemel krimka ilma igasuguste rõvedusteta, aga nagu selgus, oli see lõpuks ikka parajalt rõve Very Happy

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime27/12/2009, 12:04

92)

Pealkiri: Death Note, Volume 7

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Sisu: After a high-speed chase, Light and the taskforce apprehend the newest Kira. Light regains his Death Note and his memories, and the depths of his cunning are revealed as the plans he carefully put in place before going into confinement are slowly unveiled. His masterful manipulation of both humans and Shinigami lead him to the strongest position he's yet enjoyed. But the glow of his victory is marred when a new threat appears. Can Light withstand a surprise attack on two fronts?

Minu arvamus: RIP L Sad Aaaaaaga...vähemalt tulevad Mello ja Near mängu, nii et igavaks veel ei kisu Wink

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime30/12/2009, 19:37

93)

Pealkiri: Baskerville'ide koer

Autor: Arthur Conan Doyle

Sisu: Kui mõisaomanik Charles Baskerville salapäraselt südamerabandusse sureb, pöördub tema sõber doktor Mortimer Sherlock Holmesi ja doktor Watsoni poole. Baskerville'ide suguvõsas liigub legend salapärasest tontlikust koerast ja kardetakse mõisa pärija Henry Baskerville'i elu pärast. Lisaks koerale luuravad Baskerville'ide mõisa nõmmel veel ka müstilised ahned sugulased ja põgenenud sunnitööline ning koer, nagu selgub, ei olegi pelgalt väljamõeldis...

Minu arvamus: Ma olen sellest kunagi mingit lastevarianti lugenud, aga see oli nii ammu, et ma ei mäleta sellest eriti midagi. Hea oli.

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime30/12/2009, 19:43

94)

Pealkiri: After Dark

Autor: Haruki Murakami

Sisu: Mari Asai istub keset ööd kohvikus ja loeb, kui juhtub kokku oma vanema õe Eri sõbra Takahashiga. Järgneb abipalve Hiina prostituudilt, kes on kliendi käest klobida saanud ning vajab Mari abi. Samal ajal magab Mari õde juba teist kuud järjest salapärast und, millest ta sugugi ärgata ei taha. Raamatu tegevus toimub ühe öö jooksul.

Minu arvamus: Murakami kohta oli selles raamatus kuidagi vähe seksi Very Happy See ei ole selline raamat, mida ühe raksuga läbi lugeda, sest seda ei ole just kõige kergem seedida. Sisu jäi mulle mõneti arusaamatuks, aga õhkkond, mis selles teoses loodud on, on täiesti eriline.

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 16:04

Nimekiri:

1.Elusalt põletatud
2.Cat's Cradle
3.Romeo and Juliet
4.Shopaholic Abroad
5.Anna Karenina
6.Mina olin siin
7.Kafka mererannas
8.Remember Me?
9.Tapamaja, korpus viis ehk Laste ristisõda
10.Mida Piibel meile tegelikult õpetab?
11.Aarete saar
12.Rehepapp
13.Kuidas poissi suudelda
14.Intervjuu vampiiriga
15.Playing Away
16.Liiseli võti
17.Kuidas saada rikkaks
18.Inimkond Jumala otsinguil
19.Tõelisust peegeldavad silmad
20.The Dunwich Horror
21.Viis inimest, keda kohtad taevas
22.Mida Jumal tahab
23.Charles Dexter Wardi juhtum
24.Shopaholic Ties the Knot
25.Tõde ja õigus I
26.Miniatuurid
27.Inglid. Kunst, ajalugu, ilmutused.
28.Minu Moldova
29.Noorkuu
30.Birthday
31.Inglite valguses
32.Promenade of the Gods
33.Pühakud. Kunst, ajalugu, ilmutused.
34.Tõde ja õigus V
35.Maailmakirjandus: Vene kirjanduse õpik keskkoolile
36.Ekke Moor
37.Ingliraamat
38.Eragon
39.Ptolemaiose värav
40.Kevin
41.Misosupis
42.Popmuusika a la Vittula
43.Üle ööbikupõranda
44.Sõrmuste isand: Sõrmuse vennaskond
45.Õpipoiss
46.The Secret Garden
47.Let the Right One In
48.The Wallflower, Volume 1
49.Harry Potter ja segavereline prints
50.The Wallflower, Volume 3
51.The Wallflower, Volume 4
52.The Wallflower, Volume 10
53.Piiririik
54.Howl's Moving Castle
55.Battle Royale, Volume 1
56.Arc de Triomphe
57.Cirque Du Freak
58.Vampiiri käealune
59.Kodumaata mees
60.Mustad haarmed
61.Ja päike tõuseb
62.Retk läbi Euroopa. Kivirähk integratsioonist
63.Harry Potter and the Deathly Hallows
64.Tervendamine inglite abiga
65.Victoria
66.Maapealsete inglite maailmad
67.Minu Eesti 1
68.Vari ja viiv
69.Stepihunt
70.Kuristik rukkis
71.Brisingr
72.Ivan Orava mälestused. Minevik kui helesinised mäed.
73.Meister ja Margarita
74.Tunnels of Blood
75.Vampire Mountain
76.Crusade in Jeans
77.Breaking Dawn
78.The Happy Prince and Other Stories
79.Driftnet
80.Trials of Death
81.Bert ja Heman Hunters
82.Death Note, Volume 1
83.Death Note, Volume 2
84.Death Note, Volume 3
85.Death Note, Volume 4
86.Death Note, Volume 5
87.Death Note, Volume 6
88.Inglite torn
89.Tants aurukatla ümber
90.Minu Itaalia
91.Lohetätoveeringuga tüdruk
92.Death Note, Volume 7
93.Baskerville'ide koer
94.After Dark

Loetud lehekülgede arv on umbes täpselt 26603(ma olin sunnitud osade raamatute lehekülgede arvud internetist võtma ega tea, kas need klapivad).
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Printsi võistlus 2009 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Printsi võistlus 2009   Printsi võistlus 2009 - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Printsi võistlus 2009
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Prince Kirameki-
Hüppa: