MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Abii seoses forumotioniga

Go down 
+21
Mirei
Karolin
padjanägu, [h]
Pizza
Lord Esai
Tärru.
Maiu Laaneoja
kikael
Audrey
Superstar
Miley Cyrus
Keiti
Kärolyn
SixxBitch
nasicc
Griffu.
Elven
Lammas
SahhMatt
Prince Kirameki
Pingu
25 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime31/7/2008, 14:15

Niisiis. On kellelgi probleeme? On keegi, kes ei saa aru mõnest asjast? ja on keegi usaldusväärne isik, kes tahaks modeks saaada? :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime2/8/2008, 20:38

Ee...ma ei vaja tegelikult abi, vaid mul on lihtsalt üks idiootlik küsimus, mida ma kuskile mujale toppida ei oska Laughing Nimelt, ma tahan küsida, et kas siia foorumisse ka postituste järgi staatused tulevad?
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
SahhMatt
Kasutaja
SahhMatt


Female Postituste arv : 47
Age : 33
Asukoht : Realselt : Rohelise kapi taga. Unistustes:Helesinises maailmas.

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime3/8/2008, 15:12

Ma siiiralt loodan, et ei tule.
Vähemalt kas saaks mingi erandi teha, et mul ei oleks mingit statust juures?
Ma tõesti ei taha olla mingi napakas lumememm vms. kõigest selle pärast, et ma olen just niii ja nii palju postitusi teinud.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime5/8/2008, 21:36

Ma ei tea veel. Pean uurima ja kui ka tulevad, siis saab ju alati teha sellise grupi kus staatusi pole. Võimis? (: eksolee.

Ja modega on see asi, et eelkõige on vaja lihtsalt inimest, kellega uuendusi ja asju arutada. Ma tean, et mõniohmu eelistaks demokraatlikku lähenemist xD
Aga lõppudelõpuks liiguks teie käest küsimine liiga aeglaselt, minu ind jahtuks ja uuendust ei tulekski.
Alati võib ju keegi mõne asja vastu viriseda, eksole. Nagu üks tüüp just emmessennis ütles: Lapsed õpivadki esimese asjana vinguma Very Happy.
Noh, et. FANTAASIAGA inimest tahaks. Ja sellel FANTAAASIAGA inimesel, peab olema msn xD
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 12:50

ömm fantaasiaga?Very Happy vot msn on kül vägev kriteerium:D

a igatahes mai saa aru sellest et se portal onju et miks seal näitab ainult kahte draamajuttu ja miks just draama?Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 17:25

*on ka modekohast huvitatud*

Fantaasia? Enamik inimesi ütleb et ma olen liiga fantaasiat täis. (MSN olemas.)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 17:48

Mode on hetkel olemas :)
Ja mm... ilmselt pean ma natuke teemasid liigutama, et sinna ei l2heks draama xd
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 18:22

Heh, selline staatuse värk võiks just olla.

Siis inimesed kommenteerivad rohkem ja inimene saab rohkem julgust järjekat jätkata Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 18:26

Minule just eriti ei meeldi need. Ja mul tuli mõte et siin foorumis võiks ka foorumimänguid olla.
Tagasi üles Go down
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 18:28

Kirjanik. See on Jutufoorum. On olemas rollimängu foorumid. Koli kuskile sinna :)

Mulle just on liiga palju rollimängu olnud ja tahaks just olla tavalises foorumis, kus ma ei pea draamat mängima, vaid saan mina ise olla ja juttudes võid teha niipalju draamat, kui tahad Very Happy. Siiski ei tohi üle pingutada ja mulle eriti draama enam ei meeldi Wink.

Vot Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 19:03

Mul on suuuuuur fantaasia. Ta istub mu paremal õlal (sellepärast see all pool ongi). Ta sosistab mulle igasugu huvitavaid asju kõrva. Vahel ma itsitan nende üle. Mõnikord talle meeldib mängida, et ta on lammas. "Mää-mää", sosistab ta. See juhtub tavaliselt tähtsatel koosolekutel. Ka siis ma itsitan. See on lihtsalt armas.
Mina ja mu fantaasia oleme ÕOV-s ja klassivanemad. Me oleme üleüldse väga tegevad. Hetkel korraldame me klassi suvelõpupidu ning ühte laagrit. Tegelikult olen mina ikkagi lahedam, kui mu lammastunud fantaasia, aga koos me oleme nagu fantaasia ja inimene. Käsikäes.

Kuidas selle moderaatori kohaga jääb?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 19:26

Elven. Ma ei mõelnud rollimänge. Ma olen juba ka sellistes kohtades. Ma mõtlesin sellist nagu: hinda eelmise allkirja jms.
Tagasi üles Go down
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 19:42

Aaa :). Selliseid võiks küll olla jah Razz.

Inimesed võiksid rohkem arvamusi avaldada Razz. See paneks mind rohkem kirjutama Very Happy.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 21:35

Pingu kirjutas:
Mode on hetkel olemas :)

Staatuseasja hakkame Pinguga millalgil arutama ja eks vaatab, kuidas sellega jääb.

Eks me kõik tahaksime, et inimesed meie juttu/jutte kommenteeriks-aga see on eelkõige inimeste enda teha, kas nad kommenteerivad või mitte. Ei admin ega mode saa sellel teemal aidata.

Ja mänguteema-mina isiklikult ei ole huvitatud sellest ''hinda seda, teist ja kolmandat'' mängust. Saan aru, et see mäng on pea igas foorumis, aga kas see peab ka siin olema? See on juttude foorum. Aga mina üksi seda ei otsusta.
Tagasi üles Go down
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 21:42

Kusjuures, ma ei ole samuti huvitatud selle hindade asjad, vaid selles, et inimesed saaksid ise väikeseid mänge välja mõelda ja siis need kes tahavad saavad osaleda. See ala võiks olla ala, kus postitamine ie lisa postituste arvule midagi juurde :).

Aga jah, siiski on see juttude foorum ja ega igal pool pole mänge vaja Wink.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 21:45

Seda kindlasti, et isegi kui tuleks mingi mängunurk, siis see postituste arvu ei tõstaks.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 22:50

See pole rollikas. Siin ei ole vaja ju paanitseda, et "Zomgzomg! Sa igavene spämmer! Said sohiga viiendasse klassi." Siin võib küll mängunurk olla. Lihtsalt.. mm ma vaatan kas siin saab nii, et postitusi sealt ei tule.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 22:54

Selles on sul täiesti tõsi :)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 22:59

eileidnud, aga mängunurk on "muu" kategooria all täitsa olemas nüüd :)
Lihtsalt andke endale aru ja pidage meeles, et see on kirjanduslik foorum, mitte mingi kuradi lobafoorum, eksole! Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 23:05

Eks üritan meeles pidada Wink. Ma ültse ei tea, kas ma mängida viitsingi Razz.

Aga jahm Razz. Nüüd tuleb passida ja oodata kommentaare, et keegi inspireeriks mind edasi kirjutama Wink.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime6/8/2008, 23:07

Leidsin Selle astmeteasja Very Happy
Ilmselt ma kopeerin need sealt vanast foorumis. Ja need, kes ei soovi endale neid astmeid, andku PM-iga teada vms, siis lisan nad eraldi gruppi. Voooot! Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime14/9/2008, 21:48

Siin on ka need censored words´d?
Ma vaatan, et viimasel ajal hakkab siia meie kommentaaridesse "Smile" tulema.
Ma ei suuda meenutada, mida ma ise olin selles kohas öelnud, nii et... On siis see mingi tsenseeritud sõna? (A)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime14/9/2008, 22:09

ei ole..
Ta lihtsalt ei ava seda smaili. Nii et ärge te : ) -i kasutage Wink
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime14/9/2008, 22:25

Aokei. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime14/9/2008, 23:15

Kustutasin selle üldse ära ;D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Abii seoses forumotioniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Abii seoses forumotioniga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: